Tiket Pesawat Murah dari Johor Bahru ke Kuching
    (Modify Search)
    • Syarikat Penerbangan
    • Penerbangan

    Tiket Pesawat Murah dari Johor Bahru ke Kuching

    Airline Results Price View
    View All Airlines Pilih
    AirAsia 35 keputusan RM237 Pilih
    Malaysia Airlines 5 keputusan RM677 Pilih
    Berangkat:Wed, 3 Sep Pulang:Sat, 13 Sep Johor Bahru ke Kuching Wed, 3 Sep - Sat, 13 Sep
    AirAsia Langsung 1h 25m
    8:00 pm JHB - 9:25 pm KCH
    AirAsia Langsung 1h 25m
    9:50 pm KCH - 11:15 pm JHB
    RM237
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Johor Bahru ke Kuching

    JHB
    8:00 pm
    1h 25m
    KCH
    9:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5412
    Wed 3 Sep, 8:00 pm
    JHB Johor Bahru
    Wed 3 Sep, 9:25 pm
    KCH Kuching
    1h 25m

    Pulang: Kuching ke Johor Bahru

    KCH
    9:50 pm
    1h 25m
    JHB
    11:15 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5411
    Sat 13 Sep, 9:50 pm
    KCH Kuching
    Sat 13 Sep, 11:15 pm
    JHB Johor Bahru
    1h 25m
    Berangkat:Wed, 3 Sep Pulang:Sat, 13 Sep Johor Bahru ke Kuching Wed, 3 Sep - Sat, 13 Sep
    AirAsia Langsung 1h 25m
    8:00 pm JHB - 9:25 pm KCH
    AirAsia Langsung 1h 25m
    1:30 pm KCH - 2:55 pm JHB
    RM237
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Johor Bahru ke Kuching

    JHB
    8:00 pm
    1h 25m
    KCH
    9:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5412
    Wed 3 Sep, 8:00 pm
    JHB Johor Bahru
    Wed 3 Sep, 9:25 pm
    KCH Kuching
    1h 25m

    Pulang: Kuching ke Johor Bahru

    KCH
    1:30 pm
    1h 25m
    JHB
    2:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK9321
    Sat 13 Sep, 1:30 pm
    KCH Kuching
    Sat 13 Sep, 2:55 pm
    JHB Johor Bahru
    1h 25m
    Berangkat:Wed, 3 Sep Pulang:Sat, 13 Sep Johor Bahru ke Kuching Wed, 3 Sep - Sat, 13 Sep
    AirAsia Langsung 1h 25m
    7:00 am JHB - 8:25 am KCH
    AirAsia Langsung 1h 25m
    6:50 pm KCH - 8:15 pm JHB
    RM237
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Johor Bahru ke Kuching

    JHB
    7:00 am
    1h 25m
    KCH
    8:25 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5414
    Wed 3 Sep, 7:00 am
    JHB Johor Bahru
    Wed 3 Sep, 8:25 am
    KCH Kuching
    1h 25m

    Pulang: Kuching ke Johor Bahru

    KCH
    6:50 pm
    1h 25m
    JHB
    8:15 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5417
    Sat 13 Sep, 6:50 pm
    KCH Kuching
    Sat 13 Sep, 8:15 pm
    JHB Johor Bahru
    1h 25m
    Berangkat:Wed, 3 Sep Pulang:Sat, 13 Sep Johor Bahru ke Kuching Wed, 3 Sep - Sat, 13 Sep
    AirAsia Langsung 1h 25m
    5:00 pm JHB - 6:25 pm KCH
    AirAsia Langsung 1h 25m
    1:30 pm KCH - 2:55 pm JHB
    RM237
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Johor Bahru ke Kuching

    JHB
    5:00 pm
    1h 25m
    KCH
    6:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5416
    Wed 3 Sep, 5:00 pm
    JHB Johor Bahru
    Wed 3 Sep, 6:25 pm
    KCH Kuching
    1h 25m

    Pulang: Kuching ke Johor Bahru

    KCH
    1:30 pm
    1h 25m
    JHB
    2:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK9321
    Sat 13 Sep, 1:30 pm
    KCH Kuching
    Sat 13 Sep, 2:55 pm
    JHB Johor Bahru
    1h 25m
    Berangkat:Wed, 3 Sep Pulang:Sat, 13 Sep Johor Bahru ke Kuching Wed, 3 Sep - Sat, 13 Sep
    AirAsia Langsung 1h 25m
    5:00 pm JHB - 6:25 pm KCH
    AirAsia Langsung 1h 25m
    6:50 pm KCH - 8:15 pm JHB
    RM237
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Johor Bahru ke Kuching

    JHB
    5:00 pm
    1h 25m
    KCH
    6:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5416
    Wed 3 Sep, 5:00 pm
    JHB Johor Bahru
    Wed 3 Sep, 6:25 pm
    KCH Kuching
    1h 25m

    Pulang: Kuching ke Johor Bahru

    KCH
    6:50 pm
    1h 25m
    JHB
    8:15 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5417
    Sat 13 Sep, 6:50 pm
    KCH Kuching
    Sat 13 Sep, 8:15 pm
    JHB Johor Bahru
    1h 25m
    Berangkat:Wed, 3 Sep Pulang:Sat, 13 Sep Johor Bahru ke Kuching Wed, 3 Sep - Sat, 13 Sep
    AirAsia Langsung 1h 25m
    7:00 am JHB - 8:25 am KCH
    AirAsia Langsung 1h 25m
    1:30 pm KCH - 2:55 pm JHB
    RM237
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Johor Bahru ke Kuching

    JHB
    7:00 am
    1h 25m
    KCH
    8:25 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5414
    Wed 3 Sep, 7:00 am
    JHB Johor Bahru
    Wed 3 Sep, 8:25 am
    KCH Kuching
    1h 25m

    Pulang: Kuching ke Johor Bahru

    KCH
    1:30 pm
    1h 25m
    JHB
    2:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK9321
    Sat 13 Sep, 1:30 pm
    KCH Kuching
    Sat 13 Sep, 2:55 pm
    JHB Johor Bahru
    1h 25m
    Berangkat:Wed, 3 Sep Pulang:Sat, 13 Sep Johor Bahru ke Kuching Wed, 3 Sep - Sat, 13 Sep
    AirAsia Langsung 1h 25m
    8:00 pm JHB - 9:25 pm KCH
    AirAsia Langsung 1h 25m
    6:50 pm KCH - 8:15 pm JHB
    RM237
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Johor Bahru ke Kuching

    JHB
    8:00 pm
    1h 25m
    KCH
    9:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5412
    Wed 3 Sep, 8:00 pm
    JHB Johor Bahru
    Wed 3 Sep, 9:25 pm
    KCH Kuching
    1h 25m

    Pulang: Kuching ke Johor Bahru

    KCH
    6:50 pm
    1h 25m
    JHB
    8:15 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5417
    Sat 13 Sep, 6:50 pm
    KCH Kuching
    Sat 13 Sep, 8:15 pm
    JHB Johor Bahru
    1h 25m
    Berangkat:Wed, 3 Sep Pulang:Sat, 13 Sep Johor Bahru ke Kuching Wed, 3 Sep - Sat, 13 Sep
    AirAsia Langsung 1h 25m
    7:00 am JHB - 8:25 am KCH
    AirAsia Langsung 1h 25m
    9:50 pm KCH - 11:15 pm JHB
    RM237
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Johor Bahru ke Kuching

    JHB
    7:00 am
    1h 25m
    KCH
    8:25 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5414
    Wed 3 Sep, 7:00 am
    JHB Johor Bahru
    Wed 3 Sep, 8:25 am
    KCH Kuching
    1h 25m

    Pulang: Kuching ke Johor Bahru

    KCH
    9:50 pm
    1h 25m
    JHB
    11:15 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5411
    Sat 13 Sep, 9:50 pm
    KCH Kuching
    Sat 13 Sep, 11:15 pm
    JHB Johor Bahru
    1h 25m
    Berangkat:Sat, 20 Sep Pulang:Sun, 21 Sep Johor Bahru ke Kuching Sat, 20 Sep - Sun, 21 Sep
    AirAsia Langsung 1h 25m
    8:00 am JHB - 9:25 am KCH
    AirAsia Langsung 1h 25m
    8:50 am KCH - 10:15 am JHB
    RM241
    skypicker.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Johor Bahru ke Kuching

    JHB
    8:00 am
    1h 25m
    KCH
    9:25 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5414
    Sat 20 Sep, 8:00 am
    JHB Johor Bahru
    Sat 20 Sep, 9:25 am
    KCH Kuching
    1h 25m

    Pulang: Kuching ke Johor Bahru

    KCH
    8:50 am
    1h 25m
    JHB
    10:15 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5413
    Sun 21 Sep, 8:50 am
    KCH Kuching
    Sun 21 Sep, 10:15 am
    JHB Johor Bahru
    1h 25m
    Berangkat:Sat, 20 Sep Pulang:Sun, 21 Sep Johor Bahru ke Kuching Sat, 20 Sep - Sun, 21 Sep
    AirAsia Langsung 1h 25m
    11:40 am JHB - 1:05 pm KCH
    AirAsia Langsung 1h 25m
    8:50 am KCH - 10:15 am JHB
    RM241
    skypicker.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Johor Bahru ke Kuching

    JHB
    11:40 am
    1h 25m
    KCH
    1:05 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK9320
    Sat 20 Sep, 11:40 am
    JHB Johor Bahru
    Sat 20 Sep, 1:05 pm
    KCH Kuching
    1h 25m

    Pulang: Kuching ke Johor Bahru

    KCH
    8:50 am
    1h 25m
    JHB
    10:15 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5413
    Sun 21 Sep, 8:50 am
    KCH Kuching
    Sun 21 Sep, 10:15 am
    JHB Johor Bahru
    1h 25m
    Berangkat:Wed, 3 Sep Pulang:Sat, 13 Sep Johor Bahru ke Kuching Wed, 3 Sep - Sat, 13 Sep
    AirAsia Langsung 1h 25m
    8:00 pm JHB - 9:25 pm KCH
    AirAsia Langsung 1h 25m
    10:35 am KCH - 12:00 pm JHB
    RM259
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Johor Bahru ke Kuching

    JHB
    8:00 pm
    1h 25m
    KCH
    9:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5412
    Wed 3 Sep, 8:00 pm
    JHB Johor Bahru
    Wed 3 Sep, 9:25 pm
    KCH Kuching
    1h 25m

    Pulang: Kuching ke Johor Bahru

    KCH
    10:35 am
    1h 25m
    JHB
    12:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5419
    Sat 13 Sep, 10:35 am
    KCH Kuching
    Sat 13 Sep, 12:00 pm
    JHB Johor Bahru
    1h 25m
    Berangkat:Wed, 3 Sep Pulang:Sat, 13 Sep Johor Bahru ke Kuching Wed, 3 Sep - Sat, 13 Sep
    AirAsia Langsung 1h 25m
    7:00 am JHB - 8:25 am KCH
    AirAsia Langsung 1h 25m
    9:50 am KCH - 11:15 am JHB
    RM259
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Johor Bahru ke Kuching

    JHB
    7:00 am
    1h 25m
    KCH
    8:25 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5414
    Wed 3 Sep, 7:00 am
    JHB Johor Bahru
    Wed 3 Sep, 8:25 am
    KCH Kuching
    1h 25m

    Pulang: Kuching ke Johor Bahru

    KCH
    9:50 am
    1h 25m
    JHB
    11:15 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5413
    Sat 13 Sep, 9:50 am
    KCH Kuching
    Sat 13 Sep, 11:15 am
    JHB Johor Bahru
    1h 25m
    Berangkat:Wed, 3 Sep Pulang:Sat, 13 Sep Johor Bahru ke Kuching Wed, 3 Sep - Sat, 13 Sep
    AirAsia Langsung 1h 25m
    8:00 pm JHB - 9:25 pm KCH
    AirAsia Langsung 1h 25m
    9:50 am KCH - 11:15 am JHB
    RM259
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Johor Bahru ke Kuching

    JHB
    8:00 pm
    1h 25m
    KCH
    9:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5412
    Wed 3 Sep, 8:00 pm
    JHB Johor Bahru
    Wed 3 Sep, 9:25 pm
    KCH Kuching
    1h 25m

    Pulang: Kuching ke Johor Bahru

    KCH
    9:50 am
    1h 25m
    JHB
    11:15 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5413
    Sat 13 Sep, 9:50 am
    KCH Kuching
    Sat 13 Sep, 11:15 am
    JHB Johor Bahru
    1h 25m
    Berangkat:Wed, 3 Sep Pulang:Sat, 13 Sep Johor Bahru ke Kuching Wed, 3 Sep - Sat, 13 Sep
    AirAsia Langsung 1h 25m
    7:00 am JHB - 8:25 am KCH
    AirAsia Langsung 1h 25m
    10:35 am KCH - 12:00 pm JHB
    RM259
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Johor Bahru ke Kuching

    JHB
    7:00 am
    1h 25m
    KCH
    8:25 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5414
    Wed 3 Sep, 7:00 am
    JHB Johor Bahru
    Wed 3 Sep, 8:25 am
    KCH Kuching
    1h 25m

    Pulang: Kuching ke Johor Bahru

    KCH
    10:35 am
    1h 25m
    JHB
    12:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5419
    Sat 13 Sep, 10:35 am
    KCH Kuching
    Sat 13 Sep, 12:00 pm
    JHB Johor Bahru
    1h 25m
    Berangkat:Wed, 3 Sep Pulang:Sat, 13 Sep Johor Bahru ke Kuching Wed, 3 Sep - Sat, 13 Sep
    AirAsia Langsung 1h 25m
    5:00 pm JHB - 6:25 pm KCH
    AirAsia Langsung 1h 25m
    9:50 am KCH - 11:15 am JHB
    RM259
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Johor Bahru ke Kuching

    JHB
    5:00 pm
    1h 25m
    KCH
    6:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5416
    Wed 3 Sep, 5:00 pm
    JHB Johor Bahru
    Wed 3 Sep, 6:25 pm
    KCH Kuching
    1h 25m

    Pulang: Kuching ke Johor Bahru

    KCH
    9:50 am
    1h 25m
    JHB
    11:15 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5413
    Sat 13 Sep, 9:50 am
    KCH Kuching
    Sat 13 Sep, 11:15 am
    JHB Johor Bahru
    1h 25m
    Berangkat:Wed, 3 Sep Pulang:Sat, 13 Sep Johor Bahru ke Kuching Wed, 3 Sep - Sat, 13 Sep
    AirAsia Langsung 1h 25m
    5:00 pm JHB - 6:25 pm KCH
    AirAsia Langsung 1h 25m
    10:35 am KCH - 12:00 pm JHB
    RM259
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Johor Bahru ke Kuching

    JHB
    5:00 pm
    1h 25m
    KCH
    6:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5416
    Wed 3 Sep, 5:00 pm
    JHB Johor Bahru
    Wed 3 Sep, 6:25 pm
    KCH Kuching
    1h 25m

    Pulang: Kuching ke Johor Bahru

    KCH
    10:35 am
    1h 25m
    JHB
    12:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5419
    Sat 13 Sep, 10:35 am
    KCH Kuching
    Sat 13 Sep, 12:00 pm
    JHB Johor Bahru
    1h 25m
    Berangkat:Wed, 3 Sep Pulang:Sat, 13 Sep Johor Bahru ke Kuching Wed, 3 Sep - Sat, 13 Sep
    AirAsia Langsung 1h 25m
    5:00 pm JHB - 6:25 pm KCH
    AirAsia Langsung 1h 25m
    9:50 pm KCH - 11:15 pm JHB
    RM262
    expedia.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Johor Bahru ke Kuching

    JHB
    5:00 pm
    1h 25m
    KCH
    6:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5416
    Wed 3 Sep, 5:00 pm
    JHB Johor Bahru
    Wed 3 Sep, 6:25 pm
    KCH Kuching
    1h 25m

    Pulang: Kuching ke Johor Bahru

    KCH
    9:50 pm
    1h 25m
    JHB
    11:15 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5411
    Sat 13 Sep, 9:50 pm
    KCH Kuching
    Sat 13 Sep, 11:15 pm
    JHB Johor Bahru
    1h 25m
    Berangkat:Thu, 4 Dec Pulang:Sun, 7 Dec Johor Bahru ke Kuching Thu, 4 Dec - Sun, 7 Dec
    AirAsia Langsung 1h 25m
    7:05 pm JHB - 8:30 pm KCH
    AirAsia Langsung 1h 15m
    8:55 am KCH - 10:10 am JHB
    RM266
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Johor Bahru ke Kuching

    JHB
    7:05 pm
    1h 25m
    KCH
    8:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5412
    Thu 4 Dec, 7:05 pm
    JHB Johor Bahru
    Thu 4 Dec, 8:30 pm
    KCH Kuching
    1h 25m

    Pulang: Kuching ke Johor Bahru

    KCH
    8:55 am
    1h 15m
    JHB
    10:10 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5413
    Sun 7 Dec, 8:55 am
    KCH Kuching
    Sun 7 Dec, 10:10 am
    JHB Johor Bahru
    1h 15m
    Berangkat:Thu, 4 Dec Pulang:Sun, 7 Dec Johor Bahru ke Kuching Thu, 4 Dec - Sun, 7 Dec
    AirAsia Langsung 1h 25m
    3:20 pm JHB - 4:45 pm KCH
    AirAsia Langsung 1h 15m
    8:55 am KCH - 10:10 am JHB
    RM266
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Johor Bahru ke Kuching

    JHB
    3:20 pm
    1h 25m
    KCH
    4:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5416
    Thu 4 Dec, 3:20 pm
    JHB Johor Bahru
    Thu 4 Dec, 4:45 pm
    KCH Kuching
    1h 25m

    Pulang: Kuching ke Johor Bahru

    KCH
    8:55 am
    1h 15m
    JHB
    10:10 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5413
    Sun 7 Dec, 8:55 am
    KCH Kuching
    Sun 7 Dec, 10:10 am
    JHB Johor Bahru
    1h 15m
    Berangkat:Thu, 4 Dec Pulang:Sun, 7 Dec Johor Bahru ke Kuching Thu, 4 Dec - Sun, 7 Dec
    AirAsia Langsung 1h 25m
    12:30 pm JHB - 1:55 pm KCH
    AirAsia Langsung 1h 15m
    8:55 am KCH - 10:10 am JHB
    RM266
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Johor Bahru ke Kuching

    JHB
    12:30 pm
    1h 25m
    KCH
    1:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5418
    Thu 4 Dec, 12:30 pm
    JHB Johor Bahru
    Thu 4 Dec, 1:55 pm
    KCH Kuching
    1h 25m

    Pulang: Kuching ke Johor Bahru

    KCH
    8:55 am
    1h 15m
    JHB
    10:10 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5413
    Sun 7 Dec, 8:55 am
    KCH Kuching
    Sun 7 Dec, 10:10 am
    JHB Johor Bahru
    1h 15m