×
Penerbangan
  • Sehala
  • Pergi-balik
Tiket Pesawat Murah dari Johor Bahru ke Kuching
(Ubahsuai Pencarian)
  • Syarikat Penerbangan
  • Penerbangan

Tiket Pesawat Murah dari Johor Bahru ke Kuching

Airline Results Price View
Lihat semua syarikat penerbangan Pilih
AirAsia 403 keputusan RM183 Pilih
Malaysia Airlines 120 keputusan RM558 Pilih
Berangkat: Wed, 14 Jan Pulang: Wed, 21 Jan Johor Bahru ke Kuching Wed, 14 Jan - Wed, 21 Jan
AirAsia Langsung 1h 25m
8:05 pm JHB - 9:30 pm KCH
AirAsia Langsung 1h 30m
6:35 pm KCH - 8:05 pm JHB
RM183
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Johor Bahru ke Kuching

JHB
8:05 pm
1h 25m
KCH
9:30 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5412
8:05 pm, 14 Jan Wed
JHB Johor Bahru
9:30 pm, 14 Jan Wed
KCH Kuching
1h 25m

Pulang: Kuching ke Johor Bahru

KCH
6:35 pm
1h 30m
JHB
8:05 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5417
6:35 pm, 21 Jan Wed
KCH Kuching
8:05 pm, 21 Jan Wed
JHB Johor Bahru
1h 30m
Berangkat: Wed, 14 Jan Pulang: Wed, 21 Jan Johor Bahru ke Kuching Wed, 14 Jan - Wed, 21 Jan
AirAsia Langsung 1h 25m
8:05 pm JHB - 9:30 pm KCH
AirAsia Langsung 1h 25m
9:55 pm KCH - 11:20 pm JHB
RM183
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Johor Bahru ke Kuching

JHB
8:05 pm
1h 25m
KCH
9:30 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5412
8:05 pm, 14 Jan Wed
JHB Johor Bahru
9:30 pm, 14 Jan Wed
KCH Kuching
1h 25m

Pulang: Kuching ke Johor Bahru

KCH
9:55 pm
1h 25m
JHB
11:20 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5411
9:55 pm, 21 Jan Wed
KCH Kuching
11:20 pm, 21 Jan Wed
JHB Johor Bahru
1h 25m
Berangkat: Mon, 26 Jan Pulang: Thu, 29 Jan Johor Bahru ke Kuching Mon, 26 Jan - Thu, 29 Jan
AirAsia Langsung 1h 25m
8:05 pm JHB - 9:30 pm KCH
AirAsia Langsung 1h 20m
8:55 am KCH - 10:15 am JHB
RM208
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Johor Bahru ke Kuching

JHB
8:05 pm
1h 25m
KCH
9:30 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5412
8:05 pm, 26 Jan Mon
JHB Johor Bahru
9:30 pm, 26 Jan Mon
KCH Kuching
1h 25m

Pulang: Kuching ke Johor Bahru

KCH
8:55 am
1h 20m
JHB
10:15 am
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5413
8:55 am, 29 Jan Thu
KCH Kuching
10:15 am, 29 Jan Thu
JHB Johor Bahru
1h 20m
Berangkat: Mon, 26 Jan Pulang: Thu, 29 Jan Johor Bahru ke Kuching Mon, 26 Jan - Thu, 29 Jan
AirAsia Langsung 1h 25m
8:05 pm JHB - 9:30 pm KCH
AirAsia Langsung 1h 25m
9:55 pm KCH - 11:20 pm JHB
RM208
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Johor Bahru ke Kuching

JHB
8:05 pm
1h 25m
KCH
9:30 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5412
8:05 pm, 26 Jan Mon
JHB Johor Bahru
9:30 pm, 26 Jan Mon
KCH Kuching
1h 25m

Pulang: Kuching ke Johor Bahru

KCH
9:55 pm
1h 25m
JHB
11:20 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5411
9:55 pm, 29 Jan Thu
KCH Kuching
11:20 pm, 29 Jan Thu
JHB Johor Bahru
1h 25m
Berangkat: Wed, 14 Jan Pulang: Wed, 21 Jan Johor Bahru ke Kuching Wed, 14 Jan - Wed, 21 Jan
AirAsia Langsung 1h 25m
7:05 am JHB - 8:30 am KCH
AirAsia Langsung 1h 30m
6:35 pm KCH - 8:05 pm JHB
RM208
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Johor Bahru ke Kuching

JHB
7:05 am
1h 25m
KCH
8:30 am
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5414
7:05 am, 14 Jan Wed
JHB Johor Bahru
8:30 am, 14 Jan Wed
KCH Kuching
1h 25m

Pulang: Kuching ke Johor Bahru

KCH
6:35 pm
1h 30m
JHB
8:05 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5417
6:35 pm, 21 Jan Wed
KCH Kuching
8:05 pm, 21 Jan Wed
JHB Johor Bahru
1h 30m
Berangkat: Wed, 14 Jan Pulang: Wed, 21 Jan Johor Bahru ke Kuching Wed, 14 Jan - Wed, 21 Jan
AirAsia Langsung 1h 25m
7:05 am JHB - 8:30 am KCH
AirAsia Langsung 1h 25m
9:55 pm KCH - 11:20 pm JHB
RM208
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Johor Bahru ke Kuching

JHB
7:05 am
1h 25m
KCH
8:30 am
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5414
7:05 am, 14 Jan Wed
JHB Johor Bahru
8:30 am, 14 Jan Wed
KCH Kuching
1h 25m

Pulang: Kuching ke Johor Bahru

KCH
9:55 pm
1h 25m
JHB
11:20 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5411
9:55 pm, 21 Jan Wed
KCH Kuching
11:20 pm, 21 Jan Wed
JHB Johor Bahru
1h 25m
Berangkat: Mon, 26 Jan Pulang: Thu, 29 Jan Johor Bahru ke Kuching Mon, 26 Jan - Thu, 29 Jan
AirAsia Langsung 1h 25m
7:05 am JHB - 8:30 am KCH
AirAsia Langsung 1h 25m
10:40 am KCH - 12:05 pm JHB
RM208
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Johor Bahru ke Kuching

JHB
7:05 am
1h 25m
KCH
8:30 am
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5414
7:05 am, 26 Jan Mon
JHB Johor Bahru
8:30 am, 26 Jan Mon
KCH Kuching
1h 25m

Pulang: Kuching ke Johor Bahru

KCH
10:40 am
1h 25m
JHB
12:05 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5419
10:40 am, 29 Jan Thu
KCH Kuching
12:05 pm, 29 Jan Thu
JHB Johor Bahru
1h 25m
Berangkat: Mon, 26 Jan Pulang: Thu, 29 Jan Johor Bahru ke Kuching Mon, 26 Jan - Thu, 29 Jan
AirAsia Langsung 1h 25m
4:45 pm JHB - 6:10 pm KCH
AirAsia Langsung 1h 25m
9:55 pm KCH - 11:20 pm JHB
RM208
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Johor Bahru ke Kuching

JHB
4:45 pm
1h 25m
KCH
6:10 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5416
4:45 pm, 26 Jan Mon
JHB Johor Bahru
6:10 pm, 26 Jan Mon
KCH Kuching
1h 25m

Pulang: Kuching ke Johor Bahru

KCH
9:55 pm
1h 25m
JHB
11:20 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5411
9:55 pm, 29 Jan Thu
KCH Kuching
11:20 pm, 29 Jan Thu
JHB Johor Bahru
1h 25m
Berangkat: Mon, 26 Jan Pulang: Thu, 29 Jan Johor Bahru ke Kuching Mon, 26 Jan - Thu, 29 Jan
AirAsia Langsung 1h 25m
7:05 am JHB - 8:30 am KCH
AirAsia Langsung 1h 20m
8:55 am KCH - 10:15 am JHB
RM208
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Johor Bahru ke Kuching

JHB
7:05 am
1h 25m
KCH
8:30 am
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5414
7:05 am, 26 Jan Mon
JHB Johor Bahru
8:30 am, 26 Jan Mon
KCH Kuching
1h 25m

Pulang: Kuching ke Johor Bahru

KCH
8:55 am
1h 20m
JHB
10:15 am
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5413
8:55 am, 29 Jan Thu
KCH Kuching
10:15 am, 29 Jan Thu
JHB Johor Bahru
1h 20m
Berangkat: Mon, 26 Jan Pulang: Thu, 29 Jan Johor Bahru ke Kuching Mon, 26 Jan - Thu, 29 Jan
AirAsia Langsung 1h 25m
7:05 am JHB - 8:30 am KCH
AirAsia Langsung 1h 30m
6:35 pm KCH - 8:05 pm JHB
RM208
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Johor Bahru ke Kuching

JHB
7:05 am
1h 25m
KCH
8:30 am
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5414
7:05 am, 26 Jan Mon
JHB Johor Bahru
8:30 am, 26 Jan Mon
KCH Kuching
1h 25m

Pulang: Kuching ke Johor Bahru

KCH
6:35 pm
1h 30m
JHB
8:05 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5417
6:35 pm, 29 Jan Thu
KCH Kuching
8:05 pm, 29 Jan Thu
JHB Johor Bahru
1h 30m
Berangkat: Mon, 26 Jan Pulang: Thu, 29 Jan Johor Bahru ke Kuching Mon, 26 Jan - Thu, 29 Jan
AirAsia Langsung 1h 25m
7:05 am JHB - 8:30 am KCH
AirAsia Langsung 1h 25m
9:55 pm KCH - 11:20 pm JHB
RM208
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Johor Bahru ke Kuching

JHB
7:05 am
1h 25m
KCH
8:30 am
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5414
7:05 am, 26 Jan Mon
JHB Johor Bahru
8:30 am, 26 Jan Mon
KCH Kuching
1h 25m

Pulang: Kuching ke Johor Bahru

KCH
9:55 pm
1h 25m
JHB
11:20 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5411
9:55 pm, 29 Jan Thu
KCH Kuching
11:20 pm, 29 Jan Thu
JHB Johor Bahru
1h 25m
Berangkat: Mon, 26 Jan Pulang: Thu, 29 Jan Johor Bahru ke Kuching Mon, 26 Jan - Thu, 29 Jan
AirAsia Langsung 1h 25m
8:05 pm JHB - 9:30 pm KCH
AirAsia Langsung 1h 25m
10:40 am KCH - 12:05 pm JHB
RM208
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Johor Bahru ke Kuching

JHB
8:05 pm
1h 25m
KCH
9:30 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5412
8:05 pm, 26 Jan Mon
JHB Johor Bahru
9:30 pm, 26 Jan Mon
KCH Kuching
1h 25m

Pulang: Kuching ke Johor Bahru

KCH
10:40 am
1h 25m
JHB
12:05 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5419
10:40 am, 29 Jan Thu
KCH Kuching
12:05 pm, 29 Jan Thu
JHB Johor Bahru
1h 25m
Berangkat: Wed, 14 Jan Pulang: Wed, 21 Jan Johor Bahru ke Kuching Wed, 14 Jan - Wed, 21 Jan
AirAsia Langsung 1h 25m
4:45 pm JHB - 6:10 pm KCH
AirAsia Langsung 1h 30m
6:35 pm KCH - 8:05 pm JHB
RM208
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Johor Bahru ke Kuching

JHB
4:45 pm
1h 25m
KCH
6:10 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5416
4:45 pm, 14 Jan Wed
JHB Johor Bahru
6:10 pm, 14 Jan Wed
KCH Kuching
1h 25m

Pulang: Kuching ke Johor Bahru

KCH
6:35 pm
1h 30m
JHB
8:05 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5417
6:35 pm, 21 Jan Wed
KCH Kuching
8:05 pm, 21 Jan Wed
JHB Johor Bahru
1h 30m
Berangkat: Wed, 14 Jan Pulang: Wed, 21 Jan Johor Bahru ke Kuching Wed, 14 Jan - Wed, 21 Jan
AirAsia Langsung 1h 25m
4:45 pm JHB - 6:10 pm KCH
AirAsia Langsung 1h 25m
9:55 pm KCH - 11:20 pm JHB
RM208
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Johor Bahru ke Kuching

JHB
4:45 pm
1h 25m
KCH
6:10 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5416
4:45 pm, 14 Jan Wed
JHB Johor Bahru
6:10 pm, 14 Jan Wed
KCH Kuching
1h 25m

Pulang: Kuching ke Johor Bahru

KCH
9:55 pm
1h 25m
JHB
11:20 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5411
9:55 pm, 21 Jan Wed
KCH Kuching
11:20 pm, 21 Jan Wed
JHB Johor Bahru
1h 25m
Berangkat: Mon, 26 Jan Pulang: Thu, 29 Jan Johor Bahru ke Kuching Mon, 26 Jan - Thu, 29 Jan
AirAsia Langsung 1h 25m
4:45 pm JHB - 6:10 pm KCH
AirAsia Langsung 1h 25m
10:40 am KCH - 12:05 pm JHB
RM208
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Johor Bahru ke Kuching

JHB
4:45 pm
1h 25m
KCH
6:10 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5416
4:45 pm, 26 Jan Mon
JHB Johor Bahru
6:10 pm, 26 Jan Mon
KCH Kuching
1h 25m

Pulang: Kuching ke Johor Bahru

KCH
10:40 am
1h 25m
JHB
12:05 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5419
10:40 am, 29 Jan Thu
KCH Kuching
12:05 pm, 29 Jan Thu
JHB Johor Bahru
1h 25m
Berangkat: Mon, 26 Jan Pulang: Thu, 29 Jan Johor Bahru ke Kuching Mon, 26 Jan - Thu, 29 Jan
AirAsia Langsung 1h 25m
4:45 pm JHB - 6:10 pm KCH
AirAsia Langsung 1h 20m
8:55 am KCH - 10:15 am JHB
RM208
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Johor Bahru ke Kuching

JHB
4:45 pm
1h 25m
KCH
6:10 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5416
4:45 pm, 26 Jan Mon
JHB Johor Bahru
6:10 pm, 26 Jan Mon
KCH Kuching
1h 25m

Pulang: Kuching ke Johor Bahru

KCH
8:55 am
1h 20m
JHB
10:15 am
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5413
8:55 am, 29 Jan Thu
KCH Kuching
10:15 am, 29 Jan Thu
JHB Johor Bahru
1h 20m
Berangkat: Mon, 26 Jan Pulang: Thu, 29 Jan Johor Bahru ke Kuching Mon, 26 Jan - Thu, 29 Jan
AirAsia Langsung 1h 25m
8:05 pm JHB - 9:30 pm KCH
AirAsia Langsung 1h 30m
6:35 pm KCH - 8:05 pm JHB
RM208
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Johor Bahru ke Kuching

JHB
8:05 pm
1h 25m
KCH
9:30 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5412
8:05 pm, 26 Jan Mon
JHB Johor Bahru
9:30 pm, 26 Jan Mon
KCH Kuching
1h 25m

Pulang: Kuching ke Johor Bahru

KCH
6:35 pm
1h 30m
JHB
8:05 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5417
6:35 pm, 29 Jan Thu
KCH Kuching
8:05 pm, 29 Jan Thu
JHB Johor Bahru
1h 30m
Berangkat: Wed, 14 Jan Pulang: Wed, 21 Jan Johor Bahru ke Kuching Wed, 14 Jan - Wed, 21 Jan
AirAsia Langsung 1h 25m
8:05 pm JHB - 9:30 pm KCH
AirAsia Langsung 1h 20m
8:55 am KCH - 10:15 am JHB
RM208
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Johor Bahru ke Kuching

JHB
8:05 pm
1h 25m
KCH
9:30 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5412
8:05 pm, 14 Jan Wed
JHB Johor Bahru
9:30 pm, 14 Jan Wed
KCH Kuching
1h 25m

Pulang: Kuching ke Johor Bahru

KCH
8:55 am
1h 20m
JHB
10:15 am
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5413
8:55 am, 21 Jan Wed
KCH Kuching
10:15 am, 21 Jan Wed
JHB Johor Bahru
1h 20m
Berangkat: Mon, 26 Jan Pulang: Thu, 29 Jan Johor Bahru ke Kuching Mon, 26 Jan - Thu, 29 Jan
AirAsia Langsung 1h 25m
4:45 pm JHB - 6:10 pm KCH
AirAsia Langsung 1h 30m
6:35 pm KCH - 8:05 pm JHB
RM208
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Johor Bahru ke Kuching

JHB
4:45 pm
1h 25m
KCH
6:10 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5416
4:45 pm, 26 Jan Mon
JHB Johor Bahru
6:10 pm, 26 Jan Mon
KCH Kuching
1h 25m

Pulang: Kuching ke Johor Bahru

KCH
6:35 pm
1h 30m
JHB
8:05 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5417
6:35 pm, 29 Jan Thu
KCH Kuching
8:05 pm, 29 Jan Thu
JHB Johor Bahru
1h 30m
Berangkat: Fri, 13 Mar Pulang: Mon, 16 Mar Johor Bahru ke Kuching Fri, 13 Mar - Mon, 16 Mar
AirAsia Langsung 1h 25m
8:05 pm JHB - 9:30 pm KCH
AirAsia Langsung 1h 25m
9:55 pm KCH - 11:20 pm JHB
RM215
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Johor Bahru ke Kuching

JHB
8:05 pm
1h 25m
KCH
9:30 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5412
8:05 pm, 13 Mar Fri
JHB Johor Bahru
9:30 pm, 13 Mar Fri
KCH Kuching
1h 25m

Pulang: Kuching ke Johor Bahru

KCH
9:55 pm
1h 25m
JHB
11:20 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
AK5411
9:55 pm, 16 Mar Mon
KCH Kuching
11:20 pm, 16 Mar Mon
JHB Johor Bahru
1h 25m