Tiket Pesawat Murah dari Sandakan ke Kuala Lumpur
    (Modify Search)
    Berangkat Pulang Sandakan ke Kuala Lumpur Mon, 4 Aug - Mon, 11 Aug
    Malaysia Airlines Langsung 2h 45m
    2:00 pm SDK - 4:45 pm KUL
    Malaysia Airlines Langsung 2h 45m
    10:30 am KUL - 1:15 pm SDK
    RM1,908
    aerobilet.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Sandakan ke Kuala Lumpur

    SDK
    2:00 pm
    2h 45m
    KUL
    4:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH2711
    Mon 4 Aug, 2:00 pm
    SDK Sandakan
    Mon 4 Aug, 4:45 pm
    KUL Kuala Lumpur
    2h 45m

    Pulang: Kuala Lumpur ke Sandakan

    KUL
    10:30 am
    2h 45m
    SDK
    1:15 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH2710
    Mon 11 Aug, 10:30 am
    KUL Kuala Lumpur
    Mon 11 Aug, 1:15 pm
    SDK Sandakan
    2h 45m
    Berangkat Pulang Sandakan ke Kuala Lumpur Wed, 30 Jul - Fri, 1 Aug
    Malaysia Airlines Langsung 2h 45m
    2:00 pm SDK - 4:45 pm KUL
    Malaysia Airlines 1 perhentian 5h 10m
    2:15 pm KUL - 7:25 pm SDK
    RM2,105
    aerobilet.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Sandakan ke Kuala Lumpur

    SDK
    2:00 pm
    2h 45m
    KUL
    4:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH2711
    Wed 30 Jul, 2:00 pm
    SDK Sandakan
    Wed 30 Jul, 4:45 pm
    KUL Kuala Lumpur
    2h 45m

    Pulang: Kuala Lumpur ke Sandakan Melalui Kota Kinabalu

    KUL
    2:15 pm
    2h 35m
    BKI
    4:50 pm
    1h 45m
    BKI
    6:35 pm
    50m
    SDK
    7:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH2616
    Fri 1 Aug, 2:15 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Fri 1 Aug, 4:50 pm
    BKI Kota Kinabalu
    2h 35m
    1h 45m berhenti sebentar di Kota Kinabalu (BKI)
    MH3036
    Fri 1 Aug, 6:35 pm
    BKI Kota Kinabalu
    Fri 1 Aug, 7:25 pm
    SDK Sandakan
    50m
    Berangkat Pulang Sandakan ke Kuala Lumpur Sat, 26 Jul - Thu, 31 Jul
    Malaysia Airlines 1 perhentian 11h 5m
    9:25 pm SDK - 8:30 am (+1) KUL
    Malaysia Airlines 1 perhentian 5h 5m
    4:00 pm KUL - 9:05 pm SDK
    RM2,223
    aerobilet.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Sandakan ke Kuala Lumpur Melalui Kota Kinabalu

    SDK
    9:25 pm
    50m
    BKI
    10:15 pm
    7h 50m
    BKI
    6:05 am
    2h 25m
    KUL
    8:30 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH3105
    Sat 26 Jul, 9:25 pm
    SDK Sandakan
    Sat 26 Jul, 10:15 pm
    BKI Kota Kinabalu
    50m
    7h 50m berhenti sebentar di Kota Kinabalu (BKI)
    MH2637
    Sun 27 Jul, 6:05 am
    BKI Kota Kinabalu
    Sun 27 Jul, 8:30 am
    KUL Kuala Lumpur
    2h 25m

    Pulang: Kuala Lumpur ke Sandakan Melalui Kota Kinabalu

    KUL
    4:00 pm
    2h 35m
    BKI
    6:35 pm
    1h 40m
    BKI
    8:15 pm
    50m
    SDK
    9:05 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH2640
    Thu 31 Jul, 4:00 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Thu 31 Jul, 6:35 pm
    BKI Kota Kinabalu
    2h 35m
    1h 40m berhenti sebentar di Kota Kinabalu (BKI)
    MH3104
    Thu 31 Jul, 8:15 pm
    BKI Kota Kinabalu
    Thu 31 Jul, 9:05 pm
    SDK Sandakan
    50m
    Berangkat Pulang Sandakan ke Kuala Lumpur Fri, 15 Aug - Tue, 19 Aug
    Malaysia Airlines 1 perhentian 5h
    8:55 am SDK - 1:55 pm KUL
    Malaysia Airlines 1 perhentian 5h 50m
    7:30 am KUL - 1:20 pm SDK
    RM2,314
    aerobilet.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Sandakan ke Kuala Lumpur Melalui Tawau

    SDK
    8:55 am
    40m
    TWU
    9:35 am
    1h 40m
    TWU
    11:15 am
    2h 40m
    KUL
    1:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH3093
    Fri 15 Aug, 8:55 am
    SDK Sandakan
    Fri 15 Aug, 9:35 am
    TWU Tawau
    40m
    1h 40m berhenti sebentar di Tawau (TWU)
    MH2661
    Fri 15 Aug, 11:15 am
    TWU Tawau
    Fri 15 Aug, 1:55 pm
    KUL Kuala Lumpur
    2h 40m

    Pulang: Kuala Lumpur ke Sandakan Melalui Kota Kinabalu

    KUL
    7:30 am
    2h 35m
    BKI
    10:05 am
    2h 25m
    BKI
    12:30 pm
    50m
    SDK
    1:20 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH2604
    Tue 19 Aug, 7:30 am
    KUL Kuala Lumpur
    Tue 19 Aug, 10:05 am
    BKI Kota Kinabalu
    2h 35m
    2h 25m berhenti sebentar di Kota Kinabalu (BKI)
    MH3952
    Tue 19 Aug, 12:30 pm
    BKI Kota Kinabalu
    Tue 19 Aug, 1:20 pm
    SDK Sandakan
    50m
    Berangkat Pulang Sandakan ke Kuala Lumpur Sun, 27 Jul - Thu, 31 Jul
    Malaysia Airlines 1 perhentian 5h
    8:55 am SDK - 1:55 pm KUL
    Malaysia Airlines 1 perhentian 5h 10m
    2:15 pm KUL - 7:25 pm SDK
    RM2,314
    aerobilet.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Sandakan ke Kuala Lumpur Melalui Tawau

    SDK
    8:55 am
    40m
    TWU
    9:35 am
    1h 40m
    TWU
    11:15 am
    2h 40m
    KUL
    1:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH3093
    Sun 27 Jul, 8:55 am
    SDK Sandakan
    Sun 27 Jul, 9:35 am
    TWU Tawau
    40m
    1h 40m berhenti sebentar di Tawau (TWU)
    MH2661
    Sun 27 Jul, 11:15 am
    TWU Tawau
    Sun 27 Jul, 1:55 pm
    KUL Kuala Lumpur
    2h 40m

    Pulang: Kuala Lumpur ke Sandakan Melalui Kota Kinabalu

    KUL
    2:15 pm
    2h 35m
    BKI
    4:50 pm
    1h 45m
    BKI
    6:35 pm
    50m
    SDK
    7:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH2616
    Thu 31 Jul, 2:15 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Thu 31 Jul, 4:50 pm
    BKI Kota Kinabalu
    2h 35m
    1h 45m berhenti sebentar di Kota Kinabalu (BKI)
    MH3036
    Thu 31 Jul, 6:35 pm
    BKI Kota Kinabalu
    Thu 31 Jul, 7:25 pm
    SDK Sandakan
    50m
    Berangkat Pulang Sandakan ke Kuala Lumpur Fri, 15 Aug - Tue, 19 Aug
    Malaysia Airlines 1 perhentian 5h 10m
    10:55 am SDK - 4:05 pm KUL
    Malaysia Airlines 1 perhentian 5h 10m
    2:15 pm KUL - 7:25 pm SDK
    RM2,370
    aerobilet.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Sandakan ke Kuala Lumpur Melalui Kota Kinabalu

    SDK
    10:55 am
    50m
    BKI
    11:45 am
    1h 55m
    BKI
    1:40 pm
    2h 25m
    KUL
    4:05 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH3092
    Fri 15 Aug, 10:55 am
    SDK Sandakan
    Fri 15 Aug, 11:45 am
    BKI Kota Kinabalu
    50m
    1h 55m berhenti sebentar di Kota Kinabalu (BKI)
    MH2607
    Fri 15 Aug, 1:40 pm
    BKI Kota Kinabalu
    Fri 15 Aug, 4:05 pm
    KUL Kuala Lumpur
    2h 25m

    Pulang: Kuala Lumpur ke Sandakan Melalui Kota Kinabalu

    KUL
    2:15 pm
    2h 35m
    BKI
    4:50 pm
    1h 45m
    BKI
    6:35 pm
    50m
    SDK
    7:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH2616
    Tue 19 Aug, 2:15 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Tue 19 Aug, 4:50 pm
    BKI Kota Kinabalu
    2h 35m
    1h 45m berhenti sebentar di Kota Kinabalu (BKI)
    MH3036
    Tue 19 Aug, 6:35 pm
    BKI Kota Kinabalu
    Tue 19 Aug, 7:25 pm
    SDK Sandakan
    50m