×
Penerbangan
  • Sehala
  • Pergi-balik
Tiket Pesawat Murah dari Malaysia ke Amerika Syarikat
(Ubahsuai Pencarian)
  • Themes
  • Destinasi
  • Syarikat Penerbangan
  • Penerbangan

Tiket Pesawat Murah dari Malaysia ke Amerika Syarikat

Airline Results Price View
Lihat semua syarikat penerbangan Pilih
China Eastern Airlines 62 keputusan RM3,103 Pilih
EVA Air 230 keputusan RM3,134 Pilih
China Airlines 699 keputusan RM3,135 Pilih
Etihad Airways 113 keputusan RM3,151 Pilih
China Southern Airlines 567 keputusan RM3,222 Pilih
Cathay Pacific 5890 keputusan RM3,938 Pilih
KLM 636 keputusan RM4,222 Pilih
American Airlines 1567 keputusan RM4,246 Pilih
United Airlines 339 keputusan RM4,278 Pilih
Hawaiian Airlines 103 keputusan RM4,322 Pilih
Delta Air Lines 90 keputusan RM4,630 Pilih
Emirates 357 keputusan RM4,760 Pilih
Air France 189 keputusan RM4,765 Pilih
Japan Airlines 200 keputusan RM4,775 Pilih
Qatar Airways 108 keputusan RM4,799 Pilih
Philippine Airlines 527 keputusan RM4,918 Pilih
All Nippon Airways 80 keputusan RM5,091 Pilih
Malaysia Airlines 354 keputusan RM5,296 Pilih
Singapore Airlines 252 keputusan RM5,300 Pilih
Air Canada 74 keputusan RM5,385 Pilih
British Airways 50 keputusan RM5,677 Pilih
SriLankan Airlines 3 keputusan RM6,313 Pilih
Lufthansa 64 keputusan RM6,351 Pilih
Korean Air 55 keputusan RM7,404 Pilih
Asiana Airlines 5 keputusan RM8,051 Pilih
Kuwait Airways 1 keputusan RM10,027 Pilih
Virgin Atlantic Airways 2 keputusan RM11,645 Pilih
Air India 2 keputusan RM12,053 Pilih
Themes Results Price View
View All Themes View Cities
Senior-friendly 6282 keputusan RM3,103 View Cities
Romantic 1997 keputusan RM3,103 View Cities
Luxury 1674 keputusan RM3,103 View Cities
Beach 282 keputusan RM3,103 View Cities
LGBT-friendly 9561 keputusan RM3,134 View Cities
Family-friendly 9479 keputusan RM3,134 View Cities
Entertainment 9000 keputusan RM3,134 View Cities
Street Markets 3602 keputusan RM3,134 View Cities
Cultural 5707 keputusan RM3,135 View Cities
Foodie 5613 keputusan RM3,135 View Cities
Cities Results Price View
View All Cities Pilih
Honolulu 1317 keputusan RM3,103 Pilih
Los Angeles 3552 keputusan RM3,134 Pilih
San Francisco 675 keputusan RM3,135 Pilih
New York 4586 keputusan RM3,151 Pilih
Orlando 106 keputusan RM4,215 Pilih
Atlanta Hartsfield-Jackson ATL 22 keputusan RM4,222 Pilih
Chicago FSS 230 keputusan RM4,246 Pilih
Denver 94 keputusan RM4,607 Pilih
Boston 176 keputusan RM4,630 Pilih
Dallas/Fort Worth 345 keputusan RM4,671 Pilih
Washington 135 keputusan RM4,717 Pilih
Jackson 18 keputusan RM4,725 Pilih
Detroit 30 keputusan RM4,728 Pilih
St Louis 125 keputusan RM4,736 Pilih
Baltimore Balt/Wash 63 keputusan RM4,775 Pilih
Colorado Springs 86 keputusan RM4,929 Pilih
Miami 28 keputusan RM4,955 Pilih
Cedar Rapids 36 keputusan RM5,115 Pilih
Port Columbus 121 keputusan RM5,144 Pilih
Houston 42 keputusan RM5,421 Pilih
Buffalo Niagara 55 keputusan RM5,516 Pilih
Las Vegas 4 keputusan RM5,592 Pilih
Philadelphia 36 keputusan RM5,839 Pilih
Seattle 280 keputusan RM5,915 Pilih
Phoenix Sky Harbor 94 keputusan RM6,048 Pilih
Anchorage 50 keputusan RM6,057 Pilih
Hilo 6 keputusan RM6,150 Pilih
Lincoln 32 keputusan RM6,346 Pilih
South Fort Myers 36 keputusan RM6,793 Pilih
San Diego Lindberg Fld S.Diego 24 keputusan RM7,158 Pilih
Fairbanks 38 keputusan RM7,325 Pilih
Minneapolis St Paul 109 keputusan RM8,825 Pilih
New Orleans Louis Armstrong 30 keputusan RM9,155 Pilih
Madison 2 keputusan RM12,212 Pilih
New Haven 24 keputusan RM16,529 Pilih
Berangkat: Tue, 30 Dec Pulang: Tue, 13 Jan Kuala Lumpur ke Honolulu Tue, 30 Dec - Tue, 13 Jan
China Eastern Airlines 2+ perhentian 20h 40m
5:30 am KUL - 8:10 am HNL
China Eastern Airlines 1 perhentian 21h
10:10 am HNL - 1:10 am (+2) KUL
RM3,101
ebookers.com
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Honolulu Melalui Wuhan, Shanghai

KUL
5:30 am
4h 30m
WUH
10:00 am
3h 40m
WUH
1:40 pm
1h 5m
PVG
2:45 pm
2h 40m
PVG
5:25 pm
8h 45m
HNL
8:10 am
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
MU2686
5:30 am, 30 Dec Tue
KUL Kuala Lumpur
10:00 am, 30 Dec Tue
WUH Wuhan
4h 30m
3h 40m berhenti sebentar di Wuhan (WUH)
MU2543
1:40 pm, 30 Dec Tue
WUH Wuhan
2:45 pm, 30 Dec Tue
PVG Shanghai
1h 5m
2h 40m berhenti sebentar di Shanghai (PVG)
MU571
5:25 pm, 30 Dec Tue
PVG Shanghai
8:10 am, 30 Dec Tue
HNL Honolulu
8h 45m

Pulang: Honolulu ke Kuala Lumpur Melalui Shanghai

HNL
10:10 am
10h 40m
PVG
2:50 pm (+1)
4h 35m
PVG
7:25 pm
5h 45m
KUL
1:10 am (+1)
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
MU572
10:10 am, 13 Jan Tue
HNL Honolulu
2:50 pm, 14 Jan Wed
PVG Shanghai
10h 40m
4h 35m berhenti sebentar di Shanghai (PVG)
MU9861
7:25 pm, 14 Jan Wed
PVG Shanghai
1:10 am, 15 Jan Thu
KUL Kuala Lumpur
5h 45m
Berangkat: Tue, 13 Jan Pulang: Sat, 24 Jan Kuala Lumpur ke Los Angeles Tue, 13 Jan - Sat, 24 Jan
EVA Air 1 perhentian 20h
3:25 pm KUL - 7:25 pm LAX
EVA Air 1 perhentian 23h 20m
11:05 pm LAX - 2:25 pm (+2) KUL
RM3,119
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Los Angeles Melalui Taipei

KUL
3:25 pm
4h 35m
TPE
8:00 pm
3h 55m
TPE
11:55 pm
11h 30m
LAX
7:25 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
BR228
3:25 pm, 13 Jan Tue
KUL Kuala Lumpur
8:00 pm, 13 Jan Tue
TPE Taipei
4h 35m
3h 55m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
BR16
11:55 pm, 13 Jan Tue
TPE Taipei
7:25 pm, 13 Jan Tue
LAX Los Angeles
11h 30m

Pulang: Los Angeles ke Kuala Lumpur Melalui Taipei

LAX
11:05 pm
14h 30m
TPE
5:35 am (+2)
4h 5m
TPE
9:40 am
4h 45m
KUL
2:25 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
BR1
11:05 pm, 24 Jan Sat
LAX Los Angeles
5:35 am, 26 Jan Mon
TPE Taipei
14h 30m
4h 5m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
BR227
9:40 am, 26 Jan Mon
TPE Taipei
2:25 pm, 26 Jan Mon
KUL Kuala Lumpur
4h 45m
Berangkat: Tue, 13 Jan Pulang: Sat, 24 Jan Kuala Lumpur ke Los Angeles Tue, 13 Jan - Sat, 24 Jan
EVA Air 1 perhentian 20h
3:25 pm KUL - 7:25 pm LAX
EVA Air 1 perhentian 22h 55m
11:30 pm LAX - 2:25 pm (+2) KUL
RM3,119
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Los Angeles Melalui Taipei

KUL
3:25 pm
4h 35m
TPE
8:00 pm
3h 55m
TPE
11:55 pm
11h 30m
LAX
7:25 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
BR228
3:25 pm, 13 Jan Tue
KUL Kuala Lumpur
8:00 pm, 13 Jan Tue
TPE Taipei
4h 35m
3h 55m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
BR16
11:55 pm, 13 Jan Tue
TPE Taipei
7:25 pm, 13 Jan Tue
LAX Los Angeles
11h 30m

Pulang: Los Angeles ke Kuala Lumpur Melalui Taipei

LAX
11:30 pm
14h 30m
TPE
6:00 am (+2)
3h 40m
TPE
9:40 am
4h 45m
KUL
2:25 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
BR15
11:30 pm, 24 Jan Sat
LAX Los Angeles
6:00 am, 26 Jan Mon
TPE Taipei
14h 30m
3h 40m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
BR227
9:40 am, 26 Jan Mon
TPE Taipei
2:25 pm, 26 Jan Mon
KUL Kuala Lumpur
4h 45m
Berangkat: Wed, 14 Jan Pulang: Sun, 25 Jan Kuala Lumpur ke Los Angeles Wed, 14 Jan - Sun, 25 Jan
EVA Air 1 perhentian 20h
3:25 pm KUL - 7:25 pm LAX
EVA Air 1 perhentian 22h 55m
11:30 pm LAX - 2:25 pm (+2) KUL
RM3,119
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Los Angeles Melalui Taipei

KUL
3:25 pm
4h 35m
TPE
8:00 pm
3h 55m
TPE
11:55 pm
11h 30m
LAX
7:25 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
BR228
3:25 pm, 14 Jan Wed
KUL Kuala Lumpur
8:00 pm, 14 Jan Wed
TPE Taipei
4h 35m
3h 55m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
BR16
11:55 pm, 14 Jan Wed
TPE Taipei
7:25 pm, 14 Jan Wed
LAX Los Angeles
11h 30m

Pulang: Los Angeles ke Kuala Lumpur Melalui Taipei

LAX
11:30 pm
14h 30m
TPE
6:00 am (+2)
3h 40m
TPE
9:40 am
4h 45m
KUL
2:25 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
BR15
11:30 pm, 25 Jan Sun
LAX Los Angeles
6:00 am, 27 Jan Tue
TPE Taipei
14h 30m
3h 40m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
BR227
9:40 am, 27 Jan Tue
TPE Taipei
2:25 pm, 27 Jan Tue
KUL Kuala Lumpur
4h 45m
Berangkat: Wed, 14 Jan Pulang: Sun, 25 Jan Kuala Lumpur ke Los Angeles Wed, 14 Jan - Sun, 25 Jan
EVA Air 1 perhentian 20h
3:25 pm KUL - 7:25 pm LAX
EVA Air 1 perhentian 23h 20m
11:05 pm LAX - 2:25 pm (+2) KUL
RM3,119
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Los Angeles Melalui Taipei

KUL
3:25 pm
4h 35m
TPE
8:00 pm
3h 55m
TPE
11:55 pm
11h 30m
LAX
7:25 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
BR228
3:25 pm, 14 Jan Wed
KUL Kuala Lumpur
8:00 pm, 14 Jan Wed
TPE Taipei
4h 35m
3h 55m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
BR16
11:55 pm, 14 Jan Wed
TPE Taipei
7:25 pm, 14 Jan Wed
LAX Los Angeles
11h 30m

Pulang: Los Angeles ke Kuala Lumpur Melalui Taipei

LAX
11:05 pm
14h 30m
TPE
5:35 am (+2)
4h 5m
TPE
9:40 am
4h 45m
KUL
2:25 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
BR1
11:05 pm, 25 Jan Sun
LAX Los Angeles
5:35 am, 27 Jan Tue
TPE Taipei
14h 30m
4h 5m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
BR227
9:40 am, 27 Jan Tue
TPE Taipei
2:25 pm, 27 Jan Tue
KUL Kuala Lumpur
4h 45m
Berangkat: Fri, 16 Jan Pulang: Tue, 27 Jan Kuala Lumpur ke Los Angeles Fri, 16 Jan - Tue, 27 Jan
China Airlines 1 perhentian 21h 15m
2:10 pm KUL - 7:25 pm LAX
China Airlines 1 perhentian 21h 35m
11:25 pm LAX - 1:00 pm (+2) KUL
RM3,122
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Los Angeles Melalui Taipei

KUL
2:10 pm
4h 20m
TPE
6:30 pm
5h 20m
TPE
11:50 pm
11h 35m
LAX
7:25 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
CI722
2:10 pm, 16 Jan Fri
KUL Kuala Lumpur
6:30 pm, 16 Jan Fri
TPE Taipei
4h 20m
5h 20m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
CI8
11:50 pm, 16 Jan Fri
TPE Taipei
7:25 pm, 16 Jan Fri
LAX Los Angeles
11h 35m

Pulang: Los Angeles ke Kuala Lumpur Melalui Taipei

LAX
11:25 pm
14h 25m
TPE
5:50 am (+2)
2h 20m
TPE
8:10 am
4h 50m
KUL
1:00 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
CI7
11:25 pm, 27 Jan Tue
LAX Los Angeles
5:50 am, 29 Jan Thu
TPE Taipei
14h 25m
2h 20m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
CI721
8:10 am, 29 Jan Thu
TPE Taipei
1:00 pm, 29 Jan Thu
KUL Kuala Lumpur
4h 50m
Berangkat: Sat, 17 Jan Pulang: Wed, 28 Jan Kuala Lumpur ke Los Angeles Sat, 17 Jan - Wed, 28 Jan
China Airlines 1 perhentian 21h 15m
2:10 pm KUL - 7:25 pm LAX
China Airlines 1 perhentian 21h 35m
11:25 pm LAX - 1:00 pm (+2) KUL
RM3,122
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Los Angeles Melalui Taipei

KUL
2:10 pm
4h 20m
TPE
6:30 pm
5h 20m
TPE
11:50 pm
11h 35m
LAX
7:25 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
CI722
2:10 pm, 17 Jan Sat
KUL Kuala Lumpur
6:30 pm, 17 Jan Sat
TPE Taipei
4h 20m
5h 20m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
CI8
11:50 pm, 17 Jan Sat
TPE Taipei
7:25 pm, 17 Jan Sat
LAX Los Angeles
11h 35m

Pulang: Los Angeles ke Kuala Lumpur Melalui Taipei

LAX
11:25 pm
14h 25m
TPE
5:50 am (+2)
2h 20m
TPE
8:10 am
4h 50m
KUL
1:00 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
CI7
11:25 pm, 28 Jan Wed
LAX Los Angeles
5:50 am, 30 Jan Fri
TPE Taipei
14h 25m
2h 20m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
CI721
8:10 am, 30 Jan Fri
TPE Taipei
1:00 pm, 30 Jan Fri
KUL Kuala Lumpur
4h 50m
Berangkat: Wed, 14 Jan Pulang: Sun, 18 Jan Kuala Lumpur ke San Francisco Wed, 14 Jan - Sun, 18 Jan
EVA Air 1 perhentian 19h 5m
3:25 pm KUL - 6:30 pm SFO
EVA Air 1 perhentian 22h
12:25 am SFO - 2:25 pm (+1) KUL
RM3,119
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke San Francisco Melalui Taipei

KUL
3:25 pm
4h 35m
TPE
8:00 pm
3h 30m
TPE
11:30 pm
11h
SFO
6:30 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
BR228
3:25 pm, 14 Jan Wed
KUL Kuala Lumpur
8:00 pm, 14 Jan Wed
TPE Taipei
4h 35m
3h 30m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
BR28
11:30 pm, 14 Jan Wed
TPE Taipei
6:30 pm, 14 Jan Wed
SFO San Francisco
11h

Pulang: San Francisco ke Kuala Lumpur Melalui Taipei

SFO
12:25 am
13h 50m
TPE
6:15 am (+1)
3h 25m
TPE
9:40 am
4h 45m
KUL
2:25 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
BR17
12:25 am, 18 Jan Sun
SFO San Francisco
6:15 am, 19 Jan Mon
TPE Taipei
13h 50m
3h 25m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
BR227
9:40 am, 19 Jan Mon
TPE Taipei
2:25 pm, 19 Jan Mon
KUL Kuala Lumpur
4h 45m
Berangkat: Wed, 14 Jan Pulang: Sun, 18 Jan Kuala Lumpur ke San Francisco Wed, 14 Jan - Sun, 18 Jan
EVA Air 1 perhentian 19h 5m
3:25 pm KUL - 6:30 pm SFO
EVA Air 1 perhentian 22h 20m
12:05 am SFO - 2:25 pm (+1) KUL
RM3,119
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke San Francisco Melalui Taipei

KUL
3:25 pm
4h 35m
TPE
8:00 pm
3h 30m
TPE
11:30 pm
11h
SFO
6:30 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
BR228
3:25 pm, 14 Jan Wed
KUL Kuala Lumpur
8:00 pm, 14 Jan Wed
TPE Taipei
4h 35m
3h 30m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
BR28
11:30 pm, 14 Jan Wed
TPE Taipei
6:30 pm, 14 Jan Wed
SFO San Francisco
11h

Pulang: San Francisco ke Kuala Lumpur Melalui Taipei

SFO
12:05 am
13h 50m
TPE
5:55 am (+1)
3h 45m
TPE
9:40 am
4h 45m
KUL
2:25 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
BR7
12:05 am, 18 Jan Sun
SFO San Francisco
5:55 am, 19 Jan Mon
TPE Taipei
13h 50m
3h 45m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
BR227
9:40 am, 19 Jan Mon
TPE Taipei
2:25 pm, 19 Jan Mon
KUL Kuala Lumpur
4h 45m
Berangkat: Wed, 14 Jan Pulang: Mon, 26 Jan Kuala Lumpur ke Los Angeles Wed, 14 Jan - Mon, 26 Jan
EVA Air 1 perhentian 20h
3:25 pm KUL - 7:25 pm LAX
EVA Air 1 perhentian 23h 20m
11:05 pm LAX - 2:25 pm (+2) KUL
RM3,127
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Los Angeles Melalui Taipei

KUL
3:25 pm
4h 35m
TPE
8:00 pm
3h 55m
TPE
11:55 pm
11h 30m
LAX
7:25 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
BR228
3:25 pm, 14 Jan Wed
KUL Kuala Lumpur
8:00 pm, 14 Jan Wed
TPE Taipei
4h 35m
3h 55m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
BR16
11:55 pm, 14 Jan Wed
TPE Taipei
7:25 pm, 14 Jan Wed
LAX Los Angeles
11h 30m

Pulang: Los Angeles ke Kuala Lumpur Melalui Taipei

LAX
11:05 pm
14h 30m
TPE
5:35 am (+2)
4h 5m
TPE
9:40 am
4h 45m
KUL
2:25 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
BR1
11:05 pm, 26 Jan Mon
LAX Los Angeles
5:35 am, 28 Jan Wed
TPE Taipei
14h 30m
4h 5m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
BR227
9:40 am, 28 Jan Wed
TPE Taipei
2:25 pm, 28 Jan Wed
KUL Kuala Lumpur
4h 45m
Berangkat: Wed, 14 Jan Pulang: Mon, 26 Jan Kuala Lumpur ke Los Angeles Wed, 14 Jan - Mon, 26 Jan
EVA Air 1 perhentian 20h
3:25 pm KUL - 7:25 pm LAX
EVA Air 1 perhentian 22h 55m
11:30 pm LAX - 2:25 pm (+2) KUL
RM3,127
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Los Angeles Melalui Taipei

KUL
3:25 pm
4h 35m
TPE
8:00 pm
3h 55m
TPE
11:55 pm
11h 30m
LAX
7:25 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
BR228
3:25 pm, 14 Jan Wed
KUL Kuala Lumpur
8:00 pm, 14 Jan Wed
TPE Taipei
4h 35m
3h 55m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
BR16
11:55 pm, 14 Jan Wed
TPE Taipei
7:25 pm, 14 Jan Wed
LAX Los Angeles
11h 30m

Pulang: Los Angeles ke Kuala Lumpur Melalui Taipei

LAX
11:30 pm
14h 30m
TPE
6:00 am (+2)
3h 40m
TPE
9:40 am
4h 45m
KUL
2:25 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
BR15
11:30 pm, 26 Jan Mon
LAX Los Angeles
6:00 am, 28 Jan Wed
TPE Taipei
14h 30m
3h 40m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
BR227
9:40 am, 28 Jan Wed
TPE Taipei
2:25 pm, 28 Jan Wed
KUL Kuala Lumpur
4h 45m
Berangkat: Thu, 15 Jan Pulang: Tue, 27 Jan Kuala Lumpur ke Los Angeles Thu, 15 Jan - Tue, 27 Jan
EVA Air 1 perhentian 20h
3:25 pm KUL - 7:25 pm LAX
EVA Air 1 perhentian 22h 55m
11:30 pm LAX - 2:25 pm (+2) KUL
RM3,127
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Los Angeles Melalui Taipei

KUL
3:25 pm
4h 35m
TPE
8:00 pm
3h 55m
TPE
11:55 pm
11h 30m
LAX
7:25 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
BR228
3:25 pm, 15 Jan Thu
KUL Kuala Lumpur
8:00 pm, 15 Jan Thu
TPE Taipei
4h 35m
3h 55m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
BR16
11:55 pm, 15 Jan Thu
TPE Taipei
7:25 pm, 15 Jan Thu
LAX Los Angeles
11h 30m

Pulang: Los Angeles ke Kuala Lumpur Melalui Taipei

LAX
11:30 pm
14h 30m
TPE
6:00 am (+2)
3h 40m
TPE
9:40 am
4h 45m
KUL
2:25 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
BR15
11:30 pm, 27 Jan Tue
LAX Los Angeles
6:00 am, 29 Jan Thu
TPE Taipei
14h 30m
3h 40m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
BR227
9:40 am, 29 Jan Thu
TPE Taipei
2:25 pm, 29 Jan Thu
KUL Kuala Lumpur
4h 45m
Berangkat: Thu, 15 Jan Pulang: Tue, 27 Jan Kuala Lumpur ke Los Angeles Thu, 15 Jan - Tue, 27 Jan
EVA Air 1 perhentian 20h
3:25 pm KUL - 7:25 pm LAX
EVA Air 1 perhentian 23h 20m
11:05 pm LAX - 2:25 pm (+2) KUL
RM3,127
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Los Angeles Melalui Taipei

KUL
3:25 pm
4h 35m
TPE
8:00 pm
3h 55m
TPE
11:55 pm
11h 30m
LAX
7:25 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
BR228
3:25 pm, 15 Jan Thu
KUL Kuala Lumpur
8:00 pm, 15 Jan Thu
TPE Taipei
4h 35m
3h 55m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
BR16
11:55 pm, 15 Jan Thu
TPE Taipei
7:25 pm, 15 Jan Thu
LAX Los Angeles
11h 30m

Pulang: Los Angeles ke Kuala Lumpur Melalui Taipei

LAX
11:05 pm
14h 30m
TPE
5:35 am (+2)
4h 5m
TPE
9:40 am
4h 45m
KUL
2:25 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
BR1
11:05 pm, 27 Jan Tue
LAX Los Angeles
5:35 am, 29 Jan Thu
TPE Taipei
14h 30m
4h 5m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
BR227
9:40 am, 29 Jan Thu
TPE Taipei
2:25 pm, 29 Jan Thu
KUL Kuala Lumpur
4h 45m
Berangkat: Tue, 13 Jan Pulang: Sat, 17 Jan Kuala Lumpur ke San Francisco Tue, 13 Jan - Sat, 17 Jan
China Airlines 1 perhentian 20h 30m
2:10 pm KUL - 6:40 pm SFO
China Airlines 1 perhentian 20h 55m
12:05 am SFO - 1:00 pm (+1) KUL
RM3,122
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke San Francisco Melalui Taipei

KUL
2:10 pm
4h 20m
TPE
6:30 pm
5h 10m
TPE
11:40 pm
11h
SFO
6:40 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
CI722
2:10 pm, 13 Jan Tue
KUL Kuala Lumpur
6:30 pm, 13 Jan Tue
TPE Taipei
4h 20m
5h 10m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
CI4
11:40 pm, 13 Jan Tue
TPE Taipei
6:40 pm, 13 Jan Tue
SFO San Francisco
11h

Pulang: San Francisco ke Kuala Lumpur Melalui Taipei

SFO
12:05 am
13h 55m
TPE
6:00 am (+1)
2h 10m
TPE
8:10 am
4h 50m
KUL
1:00 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
CI3
12:05 am, 17 Jan Sat
SFO San Francisco
6:00 am, 18 Jan Sun
TPE Taipei
13h 55m
2h 10m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
CI721
8:10 am, 18 Jan Sun
TPE Taipei
1:00 pm, 18 Jan Sun
KUL Kuala Lumpur
4h 50m
Berangkat: Wed, 14 Jan Pulang: Sun, 18 Jan Kuala Lumpur ke San Francisco Wed, 14 Jan - Sun, 18 Jan
China Airlines 1 perhentian 20h 30m
2:10 pm KUL - 6:40 pm SFO
China Airlines 1 perhentian 20h 55m
12:05 am SFO - 1:00 pm (+1) KUL
RM3,122
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke San Francisco Melalui Taipei

KUL
2:10 pm
4h 20m
TPE
6:30 pm
5h 10m
TPE
11:40 pm
11h
SFO
6:40 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
CI722
2:10 pm, 14 Jan Wed
KUL Kuala Lumpur
6:30 pm, 14 Jan Wed
TPE Taipei
4h 20m
5h 10m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
CI4
11:40 pm, 14 Jan Wed
TPE Taipei
6:40 pm, 14 Jan Wed
SFO San Francisco
11h

Pulang: San Francisco ke Kuala Lumpur Melalui Taipei

SFO
12:05 am
13h 55m
TPE
6:00 am (+1)
2h 10m
TPE
8:10 am
4h 50m
KUL
1:00 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
CI3
12:05 am, 18 Jan Sun
SFO San Francisco
6:00 am, 19 Jan Mon
TPE Taipei
13h 55m
2h 10m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
CI721
8:10 am, 19 Jan Mon
TPE Taipei
1:00 pm, 19 Jan Mon
KUL Kuala Lumpur
4h 50m
Berangkat: Mon, 26 Jan Pulang: Fri, 6 Feb Kuala Lumpur ke Los Angeles Mon, 26 Jan - Fri, 6 Feb
EVA Air 1 perhentian 20h
3:25 pm KUL - 7:25 pm LAX
EVA Air 1 perhentian 23h 20m
11:05 pm LAX - 2:25 pm (+2) KUL
RM3,119
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Los Angeles Melalui Taipei

KUL
3:25 pm
4h 35m
TPE
8:00 pm
3h 55m
TPE
11:55 pm
11h 30m
LAX
7:25 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
BR228
3:25 pm, 26 Jan Mon
KUL Kuala Lumpur
8:00 pm, 26 Jan Mon
TPE Taipei
4h 35m
3h 55m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
BR16
11:55 pm, 26 Jan Mon
TPE Taipei
7:25 pm, 26 Jan Mon
LAX Los Angeles
11h 30m

Pulang: Los Angeles ke Kuala Lumpur Melalui Taipei

LAX
11:05 pm
14h 30m
TPE
5:35 am (+2)
4h 5m
TPE
9:40 am
4h 45m
KUL
2:25 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
BR1
11:05 pm, 6 Feb Fri
LAX Los Angeles
5:35 am, 8 Feb Sun
TPE Taipei
14h 30m
4h 5m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
BR227
9:40 am, 8 Feb Sun
TPE Taipei
2:25 pm, 8 Feb Sun
KUL Kuala Lumpur
4h 45m
Berangkat: Mon, 26 Jan Pulang: Fri, 6 Feb Kuala Lumpur ke Los Angeles Mon, 26 Jan - Fri, 6 Feb
EVA Air 1 perhentian 20h
3:25 pm KUL - 7:25 pm LAX
EVA Air 1 perhentian 22h 55m
11:30 pm LAX - 2:25 pm (+2) KUL
RM3,119
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Los Angeles Melalui Taipei

KUL
3:25 pm
4h 35m
TPE
8:00 pm
3h 55m
TPE
11:55 pm
11h 30m
LAX
7:25 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
BR228
3:25 pm, 26 Jan Mon
KUL Kuala Lumpur
8:00 pm, 26 Jan Mon
TPE Taipei
4h 35m
3h 55m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
BR16
11:55 pm, 26 Jan Mon
TPE Taipei
7:25 pm, 26 Jan Mon
LAX Los Angeles
11h 30m

Pulang: Los Angeles ke Kuala Lumpur Melalui Taipei

LAX
11:30 pm
14h 30m
TPE
6:00 am (+2)
3h 40m
TPE
9:40 am
4h 45m
KUL
2:25 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
BR15
11:30 pm, 6 Feb Fri
LAX Los Angeles
6:00 am, 8 Feb Sun
TPE Taipei
14h 30m
3h 40m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
BR227
9:40 am, 8 Feb Sun
TPE Taipei
2:25 pm, 8 Feb Sun
KUL Kuala Lumpur
4h 45m
Berangkat: Mon, 19 Jan Pulang: Fri, 30 Jan Kuala Lumpur ke Los Angeles Mon, 19 Jan - Fri, 30 Jan
China Airlines 1 perhentian 21h 15m
2:10 pm KUL - 7:25 pm LAX
China Airlines 1 perhentian 21h 35m
11:25 pm LAX - 1:00 pm (+2) KUL
RM3,122
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Los Angeles Melalui Taipei

KUL
2:10 pm
4h 20m
TPE
6:30 pm
5h 20m
TPE
11:50 pm
11h 35m
LAX
7:25 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
CI722
2:10 pm, 19 Jan Mon
KUL Kuala Lumpur
6:30 pm, 19 Jan Mon
TPE Taipei
4h 20m
5h 20m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
CI8
11:50 pm, 19 Jan Mon
TPE Taipei
7:25 pm, 19 Jan Mon
LAX Los Angeles
11h 35m

Pulang: Los Angeles ke Kuala Lumpur Melalui Taipei

LAX
11:25 pm
14h 25m
TPE
5:50 am (+2)
2h 20m
TPE
8:10 am
4h 50m
KUL
1:00 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
CI7
11:25 pm, 30 Jan Fri
LAX Los Angeles
5:50 am, 1 Feb Sun
TPE Taipei
14h 25m
2h 20m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
CI721
8:10 am, 1 Feb Sun
TPE Taipei
1:00 pm, 1 Feb Sun
KUL Kuala Lumpur
4h 50m
Berangkat: Sun, 23 Nov Pulang: Wed, 26 Nov Kuala Lumpur ke New York Sun, 23 Nov - Wed, 26 Nov
Etihad Airways 1 perhentian 1d 1h 15m
8:10 pm KUL - 8:25 am (+1) JFK
Etihad Airways 1 perhentian 21h 5m
11:40 am JFK - 9:45 pm (+1) KUL
RM3,149
ebookers.com
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke New York Melalui Abu Dhabi

KUL
8:10 pm
7h 40m
AUH
11:50 pm
2h 50m
AUH
2:40 am
14h 45m
JFK
8:25 am
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
EY411
8:10 pm, 23 Nov Sun
KUL Kuala Lumpur
11:50 pm, 23 Nov Sun
AUH Abu Dhabi
7h 40m
2h 50m berhenti sebentar di Abu Dhabi (AUH)
EY103
2:40 am, 24 Nov Mon
AUH Abu Dhabi
8:25 am, 24 Nov Mon
JFK New York
14h 45m

Pulang: New York ke Kuala Lumpur Melalui Abu Dhabi

JFK
11:40 am
12h 30m
AUH
9:10 am (+1)
1h 5m
AUH
10:15 am
7h 30m
KUL
9:45 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
EY102
11:40 am, 26 Nov Wed
JFK New York
9:10 am, 27 Nov Thu
AUH Abu Dhabi
12h 30m
1h 5m berhenti sebentar di Abu Dhabi (AUH)
EY416
10:15 am, 27 Nov Thu
AUH Abu Dhabi
9:45 pm, 27 Nov Thu
KUL Kuala Lumpur
7h 30m
Berangkat: Fri, 16 Jan Pulang: Tue, 27 Jan Kuala Lumpur ke Los Angeles Fri, 16 Jan - Tue, 27 Jan
EVA Air 1 perhentian 20h
3:25 pm KUL - 7:25 pm LAX
EVA Air 1 perhentian 23h 20m
11:05 pm LAX - 2:25 pm (+2) KUL
RM3,169
expedia.com.my
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Los Angeles Melalui Taipei

KUL
3:25 pm
4h 35m
TPE
8:00 pm
3h 55m
TPE
11:55 pm
11h 30m
LAX
7:25 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
BR228
3:25 pm, 16 Jan Fri
KUL Kuala Lumpur
8:00 pm, 16 Jan Fri
TPE Taipei
4h 35m
3h 55m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
BR16
11:55 pm, 16 Jan Fri
TPE Taipei
7:25 pm, 16 Jan Fri
LAX Los Angeles
11h 30m

Pulang: Los Angeles ke Kuala Lumpur Melalui Taipei

LAX
11:05 pm
14h 30m
TPE
5:35 am (+2)
4h 5m
TPE
9:40 am
4h 45m
KUL
2:25 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
BR1
11:05 pm, 27 Jan Tue
LAX Los Angeles
5:35 am, 29 Jan Thu
TPE Taipei
14h 30m
4h 5m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
BR227
9:40 am, 29 Jan Thu
TPE Taipei
2:25 pm, 29 Jan Thu
KUL Kuala Lumpur
4h 45m