Tiket Pesawat Murah dari Malaysia ke Amerika Syarikat
    (Modify Search)
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Los Angeles Sat, 18 Oct - Sat, 1 Nov
    China Southern Airlines 1 perhentian 21h 15m
    1:25 pm KUL - 7:40 pm LAX
    China Southern Airlines 1 perhentian 20h 55m
    11:30 pm LAX - 12:25 pm (+2) KUL
    RM3,230
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Los Angeles Melalui Guangzhou

    KUL
    1:25 pm
    4h 5m
    CAN
    5:30 pm
    4h
    CAN
    9:30 pm
    13h 10m
    LAX
    7:40 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CZ350
    Sat 18 Oct, 1:25 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Sat 18 Oct, 5:30 pm
    CAN Guangzhou
    4h 5m
    4h berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    CZ327
    Sat 18 Oct, 9:30 pm
    CAN Guangzhou
    Sat 18 Oct, 7:40 pm
    LAX Los Angeles
    13h 10m

    Pulang: Los Angeles ke Kuala Lumpur Melalui Guangzhou

    LAX
    11:30 pm
    14h 10m
    CAN
    5:40 am (+2)
    2h 45m
    CAN
    8:25 am
    4h
    KUL
    12:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CZ328
    Sat 1 Nov, 11:30 pm
    LAX Los Angeles
    Mon 3 Nov, 5:40 am
    CAN Guangzhou
    14h 10m
    2h 45m berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    CZ349
    Mon 3 Nov, 8:25 am
    CAN Guangzhou
    Mon 3 Nov, 12:25 pm
    KUL Kuala Lumpur
    4h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Los Angeles Sat, 20 Dec - Sat, 3 Jan
    China Southern Airlines 1 perhentian 20h 45m
    1:25 pm KUL - 6:10 pm LAX
    China Southern Airlines 1 perhentian 21h 55m
    10:30 pm LAX - 12:25 pm (+2) KUL
    RM3,230
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Los Angeles Melalui Guangzhou

    KUL
    1:25 pm
    4h 5m
    CAN
    5:30 pm
    4h
    CAN
    9:30 pm
    12h 40m
    LAX
    6:10 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CZ350
    Sat 20 Dec, 1:25 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Sat 20 Dec, 5:30 pm
    CAN Guangzhou
    4h 5m
    4h berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    CZ327
    Sat 20 Dec, 9:30 pm
    CAN Guangzhou
    Sat 20 Dec, 6:10 pm
    LAX Los Angeles
    12h 40m

    Pulang: Los Angeles ke Kuala Lumpur Melalui Guangzhou

    LAX
    10:30 pm
    15h 10m
    CAN
    5:40 am (+2)
    2h 45m
    CAN
    8:25 am
    4h
    KUL
    12:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CZ328
    Sat 3 Jan, 10:30 pm
    LAX Los Angeles
    Mon 5 Jan, 5:40 am
    CAN Guangzhou
    15h 10m
    2h 45m berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    CZ349
    Mon 5 Jan, 8:25 am
    CAN Guangzhou
    Mon 5 Jan, 12:25 pm
    KUL Kuala Lumpur
    4h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Los Angeles Fri, 31 Oct - Fri, 14 Nov
    China Southern Airlines 1 perhentian 21h 45m
    1:25 pm KUL - 8:10 pm LAX
    China Southern Airlines 1 perhentian 21h 55m
    10:30 pm LAX - 12:25 pm (+2) KUL
    RM3,312
    aerobilet.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Los Angeles Melalui Guangzhou

    KUL
    1:25 pm
    4h 5m
    CAN
    5:30 pm
    4h
    CAN
    9:30 pm
    13h 40m
    LAX
    8:10 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CZ350
    Fri 31 Oct, 1:25 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Fri 31 Oct, 5:30 pm
    CAN Guangzhou
    4h 5m
    4h berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    CZ327
    Fri 31 Oct, 9:30 pm
    CAN Guangzhou
    Fri 31 Oct, 8:10 pm
    LAX Los Angeles
    13h 40m

    Pulang: Los Angeles ke Kuala Lumpur Melalui Guangzhou

    LAX
    10:30 pm
    15h 10m
    CAN
    5:40 am (+2)
    2h 45m
    CAN
    8:25 am
    4h
    KUL
    12:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CZ328
    Fri 14 Nov, 10:30 pm
    LAX Los Angeles
    Sun 16 Nov, 5:40 am
    CAN Guangzhou
    15h 10m
    2h 45m berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    CZ349
    Sun 16 Nov, 8:25 am
    CAN Guangzhou
    Sun 16 Nov, 12:25 pm
    KUL Kuala Lumpur
    4h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Los Angeles Fri, 31 Oct - Sun, 16 Nov
    China Southern Airlines 1 perhentian 21h 45m
    1:25 pm KUL - 8:10 pm LAX
    China Southern Airlines 1 perhentian 21h 55m
    10:30 pm LAX - 12:25 pm (+2) KUL
    RM3,312
    aerobilet.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Los Angeles Melalui Guangzhou

    KUL
    1:25 pm
    4h 5m
    CAN
    5:30 pm
    4h
    CAN
    9:30 pm
    13h 40m
    LAX
    8:10 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CZ350
    Fri 31 Oct, 1:25 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Fri 31 Oct, 5:30 pm
    CAN Guangzhou
    4h 5m
    4h berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    CZ327
    Fri 31 Oct, 9:30 pm
    CAN Guangzhou
    Fri 31 Oct, 8:10 pm
    LAX Los Angeles
    13h 40m

    Pulang: Los Angeles ke Kuala Lumpur Melalui Guangzhou

    LAX
    10:30 pm
    15h 10m
    CAN
    5:40 am (+2)
    2h 45m
    CAN
    8:25 am
    4h
    KUL
    12:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CZ328
    Sun 16 Nov, 10:30 pm
    LAX Los Angeles
    Tue 18 Nov, 5:40 am
    CAN Guangzhou
    15h 10m
    2h 45m berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    CZ349
    Tue 18 Nov, 8:25 am
    CAN Guangzhou
    Tue 18 Nov, 12:25 pm
    KUL Kuala Lumpur
    4h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke New York Tue, 30 Dec - Wed, 7 Jan
    China Southern Airlines 1 perhentian 23h 35m
    5:55 pm KUL - 4:30 am (+1) JFK
    China Southern Airlines 1 perhentian 21h 35m
    10:40 am JFK - 9:15 pm (+1) KUL
    RM3,702
    aerobilet.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke New York Melalui Guangzhou

    KUL
    5:55 pm
    4h 5m
    CAN
    10:00 pm
    3h 50m
    CAN
    1:50 am
    15h 40m
    JFK
    4:30 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CZ3048
    Tue 30 Dec, 5:55 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Tue 30 Dec, 10:00 pm
    CAN Guangzhou
    4h 5m
    3h 50m berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    CZ399
    Wed 31 Dec, 1:50 am
    CAN Guangzhou
    Wed 31 Dec, 4:30 am
    JFK New York
    15h 40m

    Pulang: New York ke Kuala Lumpur Melalui Guangzhou

    JFK
    10:40 am
    15h 55m
    CAN
    3:35 pm (+1)
    1h 45m
    CAN
    5:20 pm
    3h 55m
    KUL
    9:15 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CZ300
    Wed 7 Jan, 10:40 am
    JFK New York
    Thu 8 Jan, 3:35 pm
    CAN Guangzhou
    15h 55m
    1h 45m berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    CZ365
    Thu 8 Jan, 5:20 pm
    CAN Guangzhou
    Thu 8 Jan, 9:15 pm
    KUL Kuala Lumpur
    3h 55m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Los Angeles Tue, 30 Sep - Thu, 12 Feb
    China Southern Airlines 1 perhentian 21h 15m
    1:25 pm KUL - 7:40 pm LAX
    China Southern Airlines 1 perhentian 21h 55m
    10:30 pm LAX - 12:25 pm (+2) KUL
    RM3,731
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Los Angeles Melalui Guangzhou

    KUL
    1:25 pm
    4h 5m
    CAN
    5:30 pm
    4h
    CAN
    9:30 pm
    13h 10m
    LAX
    7:40 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CZ350
    Tue 30 Sep, 1:25 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Tue 30 Sep, 5:30 pm
    CAN Guangzhou
    4h 5m
    4h berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    CZ327
    Tue 30 Sep, 9:30 pm
    CAN Guangzhou
    Tue 30 Sep, 7:40 pm
    LAX Los Angeles
    13h 10m

    Pulang: Los Angeles ke Kuala Lumpur Melalui Guangzhou

    LAX
    10:30 pm
    15h 10m
    CAN
    5:40 am (+2)
    2h 45m
    CAN
    8:25 am
    4h
    KUL
    12:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CZ328
    Thu 12 Feb, 10:30 pm
    LAX Los Angeles
    Sat 14 Feb, 5:40 am
    CAN Guangzhou
    15h 10m
    2h 45m berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    CZ349
    Sat 14 Feb, 8:25 am
    CAN Guangzhou
    Sat 14 Feb, 12:25 pm
    KUL Kuala Lumpur
    4h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Los Angeles Fri, 26 Sep - Fri, 10 Oct
    China Southern Airlines 1 perhentian 21h 15m
    1:25 pm KUL - 7:40 pm LAX
    China Southern Airlines 1 perhentian 21h 35m
    11:50 pm LAX - 12:25 pm (+2) KUL
    RM3,979
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Los Angeles Melalui Guangzhou

    KUL
    1:25 pm
    4h 5m
    CAN
    5:30 pm
    4h
    CAN
    9:30 pm
    13h 10m
    LAX
    7:40 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CZ350
    Fri 26 Sep, 1:25 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Fri 26 Sep, 5:30 pm
    CAN Guangzhou
    4h 5m
    4h berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    CZ327
    Fri 26 Sep, 9:30 pm
    CAN Guangzhou
    Fri 26 Sep, 7:40 pm
    LAX Los Angeles
    13h 10m

    Pulang: Los Angeles ke Kuala Lumpur Melalui Guangzhou

    LAX
    11:50 pm
    14h 50m
    CAN
    5:40 am (+2)
    2h 45m
    CAN
    8:25 am
    4h
    KUL
    12:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CZ328
    Fri 10 Oct, 11:50 pm
    LAX Los Angeles
    Sun 12 Oct, 5:40 am
    CAN Guangzhou
    14h 50m
    2h 45m berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    CZ349
    Sun 12 Oct, 8:25 am
    CAN Guangzhou
    Sun 12 Oct, 12:25 pm
    KUL Kuala Lumpur
    4h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Los Angeles Fri, 31 Oct - Fri, 14 Nov
    Cathay Pacific 1 perhentian 18h 50m
    5:45 pm KUL - 9:35 pm LAX
    Cathay Pacific 1 perhentian 22h 15m
    10:30 pm LAX - 12:45 pm (+2) KUL
    RM4,129
    cathaypacific.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Los Angeles Melalui Hong Kong

    KUL
    5:45 pm
    3h 50m
    HKG
    9:35 pm
    2h 20m
    HKG
    11:55 pm
    12h 40m
    LAX
    9:35 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CX724
    Fri 31 Oct, 5:45 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Fri 31 Oct, 9:35 pm
    HKG Hong Kong
    3h 50m
    2h 20m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    CX880
    Fri 31 Oct, 11:55 pm
    HKG Hong Kong
    Fri 31 Oct, 9:35 pm
    LAX Los Angeles
    12h 40m

    Pulang: Los Angeles ke Kuala Lumpur Melalui Hong Kong

    LAX
    10:30 pm
    15h 30m
    HKG
    6:00 am (+2)
    2h 55m
    HKG
    8:55 am
    3h 50m
    KUL
    12:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CX883
    Fri 14 Nov, 10:30 pm
    LAX Los Angeles
    Sun 16 Nov, 6:00 am
    HKG Hong Kong
    15h 30m
    2h 55m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    CX723
    Sun 16 Nov, 8:55 am
    HKG Hong Kong
    Sun 16 Nov, 12:45 pm
    KUL Kuala Lumpur
    3h 50m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Chicago FSS Fri, 5 Sep - Sat, 13 Sep
    American Airlines 1 perhentian 1d 4h 55m
    11:40 pm KUL - 3:35 pm (+1) ORD
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 1d 3h 5m
    9:45 pm ORD - 1:50 pm (+2) KUL
    RM4,131
    aerobilet.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Chicago FSS Melalui Paris

    KUL
    11:40 pm
    14h
    CDG
    7:40 am (+1)
    5h 30m
    CDG
    1:10 pm
    9h 25m
    ORD
    3:35 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AA7440
    Fri 5 Sep, 11:40 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Sat 6 Sep, 7:40 am
    CDG Paris
    14h
    5h 30m berhenti sebentar di Paris (CDG)
    AA41
    Sat 6 Sep, 1:10 pm
    CDG Paris
    Sat 6 Sep, 3:35 pm
    ORD Chicago FSS
    9h 25m

    Pulang: Chicago FSS ke Kuala Lumpur Melalui Abu Dhabi

    ORD
    9:45 pm
    12h 35m
    AUH
    7:20 pm (+1)
    7h 10m
    AUH
    2:30 am
    7h 20m
    KUL
    1:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AA6007
    Sat 13 Sep, 9:45 pm
    ORD Chicago FSS
    Sun 14 Sep, 7:20 pm
    AUH Abu Dhabi
    12h 35m
    7h 10m berhenti sebentar di Abu Dhabi (AUH)
    AB4042
    Mon 15 Sep, 2:30 am
    AUH Abu Dhabi
    Mon 15 Sep, 1:50 pm
    KUL Kuala Lumpur
    7h 20m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Chicago FSS Fri, 5 Sep - Sat, 13 Sep
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 1d 2h
    3:25 am KUL - 4:25 pm ORD
    American Airlines 1 perhentian 22h 50m
    6:35 pm ORD - 6:25 am (+2) KUL
    RM4,131
    aerobilet.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Chicago FSS Melalui Abu Dhabi

    KUL
    3:25 am
    7h 5m
    AUH
    6:30 am
    3h 15m
    AUH
    9:45 am
    15h 40m
    ORD
    4:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AB4087
    Fri 5 Sep, 3:25 am
    KUL Kuala Lumpur
    Fri 5 Sep, 6:30 am
    AUH Abu Dhabi
    7h 5m
    3h 15m berhenti sebentar di Abu Dhabi (AUH)
    AA6008
    Fri 5 Sep, 9:45 am
    AUH Abu Dhabi
    Fri 5 Sep, 4:25 pm
    ORD Chicago FSS
    15h 40m

    Pulang: Chicago FSS ke Kuala Lumpur Melalui Paris

    ORD
    6:35 pm
    8h 10m
    CDG
    9:45 am (+1)
    3h 15m
    CDG
    1:00 pm
    11h 25m
    KUL
    6:25 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AA42
    Sat 13 Sep, 6:35 pm
    ORD Chicago FSS
    Sun 14 Sep, 9:45 am
    CDG Paris
    8h 10m
    3h 15m berhenti sebentar di Paris (CDG)
    AA7441
    Sun 14 Sep, 1:00 pm
    CDG Paris
    Mon 15 Sep, 6:25 am
    KUL Kuala Lumpur
    11h 25m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Chicago FSS Fri, 5 Sep - Sat, 13 Sep
    American Airlines 1 perhentian 1d 4h 55m
    11:40 pm KUL - 3:35 pm (+1) ORD
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 1d 3h 5m
    9:45 pm ORD - 1:50 pm (+2) KUL
    RM4,131
    aerobilet.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Chicago FSS Melalui Paris

    KUL
    11:40 pm
    14h
    CDG
    7:40 am (+1)
    5h 30m
    CDG
    1:10 pm
    9h 25m
    ORD
    3:35 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AA7440
    Fri 5 Sep, 11:40 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Sat 6 Sep, 7:40 am
    CDG Paris
    14h
    5h 30m berhenti sebentar di Paris (CDG)
    AA41
    Sat 6 Sep, 1:10 pm
    CDG Paris
    Sat 6 Sep, 3:35 pm
    ORD Chicago FSS
    9h 25m

    Pulang: Chicago FSS ke Kuala Lumpur Melalui Abu Dhabi

    ORD
    9:45 pm
    12h 35m
    AUH
    7:20 pm (+1)
    7h 10m
    AUH
    2:30 am
    7h 20m
    KUL
    1:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AA6007
    Sat 13 Sep, 9:45 pm
    ORD Chicago FSS
    Sun 14 Sep, 7:20 pm
    AUH Abu Dhabi
    12h 35m
    7h 10m berhenti sebentar di Abu Dhabi (AUH)
    EY418
    Mon 15 Sep, 2:30 am
    AUH Abu Dhabi
    Mon 15 Sep, 1:50 pm
    KUL Kuala Lumpur
    7h 20m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Los Angeles Sat, 18 Oct - Sat, 1 Nov
    Cathay Pacific 1 perhentian 19h 30m
    5:40 pm KUL - 10:10 pm LAX
    Cathay Pacific 1 perhentian 21h 10m
    12:25 pm LAX - 1:35 am (+2) KUL
    RM4,129
    cathaypacific.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Los Angeles Melalui Hong Kong

    KUL
    5:40 pm
    3h 55m
    HKG
    9:35 pm
    2h 10m
    HKG
    11:45 pm
    13h 25m
    LAX
    10:10 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CX724
    Sat 18 Oct, 5:40 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Sat 18 Oct, 9:35 pm
    HKG Hong Kong
    3h 55m
    2h 10m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    CX880
    Sat 18 Oct, 11:45 pm
    HKG Hong Kong
    Sat 18 Oct, 10:10 pm
    LAX Los Angeles
    13h 25m

    Pulang: Los Angeles ke Kuala Lumpur Melalui Hong Kong

    LAX
    12:25 pm
    14h 40m
    HKG
    7:05 pm (+1)
    2h 40m
    HKG
    9:45 pm
    3h 50m
    KUL
    1:35 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CX885
    Sat 1 Nov, 12:25 pm
    LAX Los Angeles
    Sun 2 Nov, 7:05 pm
    HKG Hong Kong
    14h 40m
    2h 40m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    CX791
    Sun 2 Nov, 9:45 pm
    HKG Hong Kong
    Mon 3 Nov, 1:35 am
    KUL Kuala Lumpur
    3h 50m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Los Angeles Sat, 18 Oct - Sat, 1 Nov
    Cathay Pacific 1 perhentian 19h 30m
    5:40 pm KUL - 10:10 pm LAX
    Cathay Pacific 1 perhentian 21h 15m
    11:30 pm LAX - 12:45 pm (+2) KUL
    RM4,129
    cathaypacific.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Los Angeles Melalui Hong Kong

    KUL
    5:40 pm
    3h 55m
    HKG
    9:35 pm
    2h 10m
    HKG
    11:45 pm
    13h 25m
    LAX
    10:10 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CX724
    Sat 18 Oct, 5:40 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Sat 18 Oct, 9:35 pm
    HKG Hong Kong
    3h 55m
    2h 10m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    CX880
    Sat 18 Oct, 11:45 pm
    HKG Hong Kong
    Sat 18 Oct, 10:10 pm
    LAX Los Angeles
    13h 25m

    Pulang: Los Angeles ke Kuala Lumpur Melalui Hong Kong

    LAX
    11:30 pm
    14h 30m
    HKG
    6:00 am (+2)
    2h 55m
    HKG
    8:55 am
    3h 50m
    KUL
    12:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CX883
    Sat 1 Nov, 11:30 pm
    LAX Los Angeles
    Mon 3 Nov, 6:00 am
    HKG Hong Kong
    14h 30m
    2h 55m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    CX723
    Mon 3 Nov, 8:55 am
    HKG Hong Kong
    Mon 3 Nov, 12:45 pm
    KUL Kuala Lumpur
    3h 50m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Los Angeles Sat, 18 Oct - Sat, 1 Nov
    Cathay Pacific 1 perhentian 19h 30m
    5:40 pm KUL - 10:10 pm LAX
    Cathay Pacific 1 perhentian 20h 40m
    1:05 am LAX - 12:45 pm (+1) KUL
    RM4,129
    cathaypacific.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Los Angeles Melalui Hong Kong

    KUL
    5:40 pm
    3h 55m
    HKG
    9:35 pm
    2h 10m
    HKG
    11:45 pm
    13h 25m
    LAX
    10:10 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CX724
    Sat 18 Oct, 5:40 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Sat 18 Oct, 9:35 pm
    HKG Hong Kong
    3h 55m
    2h 10m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    CX880
    Sat 18 Oct, 11:45 pm
    HKG Hong Kong
    Sat 18 Oct, 10:10 pm
    LAX Los Angeles
    13h 25m

    Pulang: Los Angeles ke Kuala Lumpur Melalui Hong Kong

    LAX
    1:05 am
    15h 35m
    HKG
    7:40 am (+1)
    1h 15m
    HKG
    8:55 am
    3h 50m
    KUL
    12:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CX881
    Sat 1 Nov, 1:05 am
    LAX Los Angeles
    Sun 2 Nov, 7:40 am
    HKG Hong Kong
    15h 35m
    1h 15m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    CX723
    Sun 2 Nov, 8:55 am
    HKG Hong Kong
    Sun 2 Nov, 12:45 pm
    KUL Kuala Lumpur
    3h 50m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Seattle Fri, 24 Oct - Sat, 15 Nov
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 22h 19m
    6:10 am KUL - 1:29 pm SEA
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 23h 50m
    9:45 am SEA - 1:35 am (+2) KUL
    RM4,152
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Seattle Melalui Hong Kong, San Francisco

    KUL
    6:10 am
    3h 45m
    HKG
    9:55 am
    1h 35m
    HKG
    11:30 am
    12h 25m
    SFO
    8:55 am
    2h 25m
    SFO
    11:20 am
    2h 9m
    SEA
    1:29 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CX1714
    Fri 24 Oct, 6:10 am
    KUL Kuala Lumpur
    Fri 24 Oct, 9:55 am
    HKG Hong Kong
    3h 45m
    1h 35m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    UA862
    Fri 24 Oct, 11:30 am
    HKG Hong Kong
    Fri 24 Oct, 8:55 am
    SFO San Francisco
    12h 25m
    2h 25m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    UA322
    Fri 24 Oct, 11:20 am
    SFO San Francisco
    Fri 24 Oct, 1:29 pm
    SEA Seattle
    2h 9m

    Pulang: Seattle ke Kuala Lumpur Melalui San Francisco, Hong Kong

    SEA
    9:45 am
    2h 17m
    SFO
    12:02 pm
    1h 23m
    SFO
    1:25 pm
    14h 40m
    HKG
    8:05 pm (+1)
    1h 40m
    HKG
    9:45 pm
    3h 50m
    KUL
    1:35 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    UA698
    Sat 15 Nov, 9:45 am
    SEA Seattle
    Sat 15 Nov, 12:02 pm
    SFO San Francisco
    2h 17m
    1h 23m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    UA869
    Sat 15 Nov, 1:25 pm
    SFO San Francisco
    Sun 16 Nov, 8:05 pm
    HKG Hong Kong
    14h 40m
    1h 40m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    CX791
    Sun 16 Nov, 9:45 pm
    HKG Hong Kong
    Mon 17 Nov, 1:35 am
    KUL Kuala Lumpur
    3h 50m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Chicago FSS Fri, 5 Sep - Sat, 13 Sep
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 1d 2h
    3:25 am KUL - 4:25 pm ORD
    American Airlines 1 perhentian 22h 35m
    8:00 pm ORD - 7:35 am (+2) KUL
    RM4,176
    aerobilet.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Chicago FSS Melalui Abu Dhabi

    KUL
    3:25 am
    7h 5m
    AUH
    6:30 am
    3h 15m
    AUH
    9:45 am
    15h 40m
    ORD
    4:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AB4087
    Fri 5 Sep, 3:25 am
    KUL Kuala Lumpur
    Fri 5 Sep, 6:30 am
    AUH Abu Dhabi
    7h 5m
    3h 15m berhenti sebentar di Abu Dhabi (AUH)
    AA6008
    Fri 5 Sep, 9:45 am
    AUH Abu Dhabi
    Fri 5 Sep, 4:25 pm
    ORD Chicago FSS
    15h 40m

    Pulang: Chicago FSS ke Kuala Lumpur Melalui London

    ORD
    8:00 pm
    8h
    LHR
    10:00 am (+1)
    3h
    LHR
    1:00 pm
    11h 35m
    KUL
    7:35 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AA46
    Sat 13 Sep, 8:00 pm
    ORD Chicago FSS
    Sun 14 Sep, 10:00 am
    LHR London
    8h
    3h berhenti sebentar di London (LHR)
    AA7436
    Sun 14 Sep, 1:00 pm
    LHR London
    Mon 15 Sep, 7:35 am
    KUL Kuala Lumpur
    11h 35m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Seattle Fri, 24 Oct - Sat, 15 Nov
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 23h 19m
    6:10 am KUL - 2:29 pm SEA
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 23h 50m
    9:45 am SEA - 1:35 am (+2) KUL
    RM4,121
    aerobilet.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Seattle Melalui Hong Kong, San Francisco

    KUL
    6:10 am
    3h 45m
    HKG
    9:55 am
    1h 35m
    HKG
    11:30 am
    13h 25m
    SFO
    9:55 am
    2h 25m
    SFO
    12:20 pm
    2h 9m
    SEA
    2:29 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CX1714
    Fri 24 Oct, 6:10 am
    KUL Kuala Lumpur
    Fri 24 Oct, 9:55 am
    HKG Hong Kong
    3h 45m
    1h 35m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    UA862
    Fri 24 Oct, 11:30 am
    HKG Hong Kong
    Fri 24 Oct, 9:55 am
    SFO San Francisco
    13h 25m
    2h 25m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    UA322
    Fri 24 Oct, 12:20 pm
    SFO San Francisco
    Fri 24 Oct, 2:29 pm
    SEA Seattle
    2h 9m

    Pulang: Seattle ke Kuala Lumpur Melalui San Francisco, Hong Kong

    SEA
    9:45 am
    2h 17m
    SFO
    12:02 pm
    1h 23m
    SFO
    1:25 pm
    14h 40m
    HKG
    8:05 pm (+1)
    1h 40m
    HKG
    9:45 pm
    3h 50m
    KUL
    1:35 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    UA698
    Sat 15 Nov, 9:45 am
    SEA Seattle
    Sat 15 Nov, 12:02 pm
    SFO San Francisco
    2h 17m
    1h 23m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    UA869
    Sat 15 Nov, 1:25 pm
    SFO San Francisco
    Sun 16 Nov, 8:05 pm
    HKG Hong Kong
    14h 40m
    1h 40m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    CX791
    Sun 16 Nov, 9:45 pm
    HKG Hong Kong
    Mon 17 Nov, 1:35 am
    KUL Kuala Lumpur
    3h 50m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Chicago FSS Fri, 5 Sep - Sat, 13 Sep
    American Airlines 1 perhentian 1d 4h 55m
    11:40 pm KUL - 3:35 pm (+1) ORD
    American Airlines 1 perhentian 22h 50m
    6:35 pm ORD - 6:25 am (+2) KUL
    RM4,265
    aerobilet.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Chicago FSS Melalui Paris

    KUL
    11:40 pm
    14h
    CDG
    7:40 am (+1)
    5h 30m
    CDG
    1:10 pm
    9h 25m
    ORD
    3:35 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AA7440
    Fri 5 Sep, 11:40 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Sat 6 Sep, 7:40 am
    CDG Paris
    14h
    5h 30m berhenti sebentar di Paris (CDG)
    AA41
    Sat 6 Sep, 1:10 pm
    CDG Paris
    Sat 6 Sep, 3:35 pm
    ORD Chicago FSS
    9h 25m

    Pulang: Chicago FSS ke Kuala Lumpur Melalui Paris

    ORD
    6:35 pm
    8h 10m
    CDG
    9:45 am (+1)
    3h 15m
    CDG
    1:00 pm
    11h 25m
    KUL
    6:25 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AA42
    Sat 13 Sep, 6:35 pm
    ORD Chicago FSS
    Sun 14 Sep, 9:45 am
    CDG Paris
    8h 10m
    3h 15m berhenti sebentar di Paris (CDG)
    AA7441
    Sun 14 Sep, 1:00 pm
    CDG Paris
    Mon 15 Sep, 6:25 am
    KUL Kuala Lumpur
    11h 25m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Las Vegas Fri, 24 Oct - Sat, 15 Nov
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 1d 8m
    6:10 am KUL - 3:18 pm LAS
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 23h 31m
    10:04 am LAS - 1:35 am (+2) KUL
    RM4,297
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Las Vegas Melalui Hong Kong, San Francisco

    KUL
    6:10 am
    3h 45m
    HKG
    9:55 am
    1h 35m
    HKG
    11:30 am
    12h 25m
    SFO
    8:55 am
    4h 45m
    SFO
    1:40 pm
    1h 38m
    LAS
    3:18 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CX1714
    Fri 24 Oct, 6:10 am
    KUL Kuala Lumpur
    Fri 24 Oct, 9:55 am
    HKG Hong Kong
    3h 45m
    1h 35m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    UA862
    Fri 24 Oct, 11:30 am
    HKG Hong Kong
    Fri 24 Oct, 8:55 am
    SFO San Francisco
    12h 25m
    4h 45m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    UA1118
    Fri 24 Oct, 1:40 pm
    SFO San Francisco
    Fri 24 Oct, 3:18 pm
    LAS Las Vegas
    1h 38m

    Pulang: Las Vegas ke Kuala Lumpur Melalui San Francisco, Hong Kong

    LAS
    10:04 am
    1h 45m
    SFO
    11:49 am
    1h 36m
    SFO
    1:25 pm
    14h 40m
    HKG
    8:05 pm (+1)
    1h 40m
    HKG
    9:45 pm
    3h 50m
    KUL
    1:35 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    UA821
    Sat 15 Nov, 10:04 am
    LAS Las Vegas
    Sat 15 Nov, 11:49 am
    SFO San Francisco
    1h 45m
    1h 36m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    UA869
    Sat 15 Nov, 1:25 pm
    SFO San Francisco
    Sun 16 Nov, 8:05 pm
    HKG Hong Kong
    14h 40m
    1h 40m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    CX791
    Sun 16 Nov, 9:45 pm
    HKG Hong Kong
    Mon 17 Nov, 1:35 am
    KUL Kuala Lumpur
    3h 50m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Chicago FSS Fri, 5 Sep - Sat, 13 Sep
    American Airlines 1 perhentian 1d 4h 55m
    11:40 pm KUL - 3:35 pm (+1) ORD
    American Airlines 1 perhentian 22h 35m
    8:00 pm ORD - 7:35 am (+2) KUL
    RM4,310
    aerobilet.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Chicago FSS Melalui Paris

    KUL
    11:40 pm
    14h
    CDG
    7:40 am (+1)
    5h 30m
    CDG
    1:10 pm
    9h 25m
    ORD
    3:35 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AA7440
    Fri 5 Sep, 11:40 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Sat 6 Sep, 7:40 am
    CDG Paris
    14h
    5h 30m berhenti sebentar di Paris (CDG)
    AA41
    Sat 6 Sep, 1:10 pm
    CDG Paris
    Sat 6 Sep, 3:35 pm
    ORD Chicago FSS
    9h 25m

    Pulang: Chicago FSS ke Kuala Lumpur Melalui London

    ORD
    8:00 pm
    8h
    LHR
    10:00 am (+1)
    3h
    LHR
    1:00 pm
    11h 35m
    KUL
    7:35 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AA46
    Sat 13 Sep, 8:00 pm
    ORD Chicago FSS
    Sun 14 Sep, 10:00 am
    LHR London
    8h
    3h berhenti sebentar di London (LHR)
    AA7436
    Sun 14 Sep, 1:00 pm
    LHR London
    Mon 15 Sep, 7:35 am
    KUL Kuala Lumpur
    11h 35m