×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Tiket Pesawat Murah dari Malaysia ke Ujung Pandang
    (Ubahsuai Pencarian)
    Peringatan Harga
    • Origins
    • Syarikat Penerbangan
    • Penerbangan

    Tiket Pesawat Murah dari Malaysia ke Ujung Pandang

    Airline Results Price View
    Lihat semua syarikat penerbangan Pilih
    AirAsia 29 keputusan RM414 Pilih
    Citilink 4 keputusan RM705 Pilih
    Garuda Indonesia 2459 keputusan RM1,030 Pilih
    Malaysia Airlines 742 keputusan RM1,734 Pilih
    SilkAir 55 keputusan RM5,174 Pilih
    Singapore Airlines 10 keputusan RM7,568 Pilih
    Cities Results Price View
    View All Cities Pilih
    Kuala Lumpur 2251 keputusan RM414 Pilih
    Johor Bahru 92 keputusan RM1,760 Pilih
    Kota Kinabalu 748 keputusan RM1,998 Pilih
    Tawau 208 keputusan RM2,118 Pilih
    Berangkat: Mon, 16 Nov Pulang: Mon, 30 Nov Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Mon, 16 Nov - Mon, 30 Nov
    AirAsia Langsung 3h 5m
    12:45 pm KUL - 3:50 pm UPG
    AirAsia Langsung 3h 10m
    4:15 pm UPG - 7:25 pm KUL
    RM411
    airasia.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang

    KUL
    12:45 pm
    3h 5m
    UPG
    3:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK332
    12:45 pm, 16 Nov Mon
    KUL Kuala Lumpur
    3:50 pm, 16 Nov Mon
    UPG Ujung Pandang
    3h 5m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur

    UPG
    4:15 pm
    3h 10m
    KUL
    7:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK333
    4:15 pm, 30 Nov Mon
    UPG Ujung Pandang
    7:25 pm, 30 Nov Mon
    KUL Kuala Lumpur
    3h 10m
    Berangkat: Sun, 28 Jun Pulang: Wed, 19 Aug Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Sun, 28 Jun - Wed, 19 Aug
    AirAsia Langsung 3h 15m
    1:40 pm KUL - 4:55 pm UPG
    AirAsia Langsung 3h 10m
    5:40 pm UPG - 8:50 pm KUL
    RM451
    airasia.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang

    KUL
    1:40 pm
    3h 15m
    UPG
    4:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK330
    1:40 pm, 28 Jun Sun
    KUL Kuala Lumpur
    4:55 pm, 28 Jun Sun
    UPG Ujung Pandang
    3h 15m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur

    UPG
    5:40 pm
    3h 10m
    KUL
    8:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK331
    5:40 pm, 19 Aug Wed
    UPG Ujung Pandang
    8:50 pm, 19 Aug Wed
    KUL Kuala Lumpur
    3h 10m
    Berangkat: Mon, 16 Nov Pulang: Mon, 30 Nov Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Mon, 16 Nov - Mon, 30 Nov
    AirAsia Langsung 3h 5m
    12:45 pm KUL - 3:50 pm UPG
    AirAsia Langsung 3h 10m
    4:15 pm UPG - 7:25 pm KUL
    RM452
    expedia.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang

    KUL
    12:45 pm
    3h 5m
    UPG
    3:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK332
    12:45 pm, 16 Nov Mon
    KUL Kuala Lumpur
    3:50 pm, 16 Nov Mon
    UPG Ujung Pandang
    3h 5m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur

    UPG
    4:15 pm
    3h 10m
    KUL
    7:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK333
    4:15 pm, 30 Nov Mon
    UPG Ujung Pandang
    7:25 pm, 30 Nov Mon
    KUL Kuala Lumpur
    3h 10m
    Berangkat: Mon, 21 Sep Pulang: Wed, 30 Sep Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Mon, 21 Sep - Wed, 30 Sep
    AirAsia Langsung 3h 15m
    1:40 pm KUL - 4:55 pm UPG
    AirAsia Langsung 3h 10m
    5:40 pm UPG - 8:50 pm KUL
    RM474
    airasia.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang

    KUL
    1:40 pm
    3h 15m
    UPG
    4:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK330
    1:40 pm, 21 Sep Mon
    KUL Kuala Lumpur
    4:55 pm, 21 Sep Mon
    UPG Ujung Pandang
    3h 15m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur

    UPG
    5:40 pm
    3h 10m
    KUL
    8:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK331
    5:40 pm, 30 Sep Wed
    UPG Ujung Pandang
    8:50 pm, 30 Sep Wed
    KUL Kuala Lumpur
    3h 10m
    Berangkat: Sun, 28 Jun Pulang: Wed, 19 Aug Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Sun, 28 Jun - Wed, 19 Aug
    AirAsia Langsung 3h 15m
    1:40 pm KUL - 4:55 pm UPG
    AirAsia Langsung 3h 10m
    5:40 pm UPG - 8:50 pm KUL
    RM492
    expedia.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang

    KUL
    1:40 pm
    3h 15m
    UPG
    4:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK330
    1:40 pm, 28 Jun Sun
    KUL Kuala Lumpur
    4:55 pm, 28 Jun Sun
    UPG Ujung Pandang
    3h 15m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur

    UPG
    5:40 pm
    3h 10m
    KUL
    8:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK331
    5:40 pm, 19 Aug Wed
    UPG Ujung Pandang
    8:50 pm, 19 Aug Wed
    KUL Kuala Lumpur
    3h 10m
    Berangkat: Mon, 8 Jun Pulang: Wed, 17 Jun Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Mon, 8 Jun - Wed, 17 Jun
    AirAsia Langsung 3h 15m
    1:40 pm KUL - 4:55 pm UPG
    AirAsia Langsung 3h 10m
    5:40 pm UPG - 8:50 pm KUL
    RM517
    airasia.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang

    KUL
    1:40 pm
    3h 15m
    UPG
    4:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK330
    1:40 pm, 8 Jun Mon
    KUL Kuala Lumpur
    4:55 pm, 8 Jun Mon
    UPG Ujung Pandang
    3h 15m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur

    UPG
    5:40 pm
    3h 10m
    KUL
    8:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK331
    5:40 pm, 17 Jun Wed
    UPG Ujung Pandang
    8:50 pm, 17 Jun Wed
    KUL Kuala Lumpur
    3h 10m
    Berangkat: Mon, 1 Jun Pulang: Wed, 3 Jun Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Mon, 1 Jun - Wed, 3 Jun
    AirAsia Langsung 3h 15m
    1:40 pm KUL - 4:55 pm UPG
    AirAsia Langsung 3h 10m
    5:40 pm UPG - 8:50 pm KUL
    RM518
    airasia.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang

    KUL
    1:40 pm
    3h 15m
    UPG
    4:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK330
    1:40 pm, 1 Jun Mon
    KUL Kuala Lumpur
    4:55 pm, 1 Jun Mon
    UPG Ujung Pandang
    3h 15m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur

    UPG
    5:40 pm
    3h 10m
    KUL
    8:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK331
    5:40 pm, 3 Jun Wed
    UPG Ujung Pandang
    8:50 pm, 3 Jun Wed
    KUL Kuala Lumpur
    3h 10m
    Berangkat: Sun, 28 Jun Pulang: Wed, 19 Aug Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Sun, 28 Jun - Wed, 19 Aug
    AirAsia Langsung 3h 15m
    1:40 pm KUL - 4:55 pm UPG
    AirAsia Langsung 3h 10m
    5:40 pm UPG - 8:50 pm KUL
    RM521
    skypicker.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang

    KUL
    1:40 pm
    3h 15m
    UPG
    4:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK330
    1:40 pm, 28 Jun Sun
    KUL Kuala Lumpur
    4:55 pm, 28 Jun Sun
    UPG Ujung Pandang
    3h 15m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur

    UPG
    5:40 pm
    3h 10m
    KUL
    8:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK331
    5:40 pm, 19 Aug Wed
    UPG Ujung Pandang
    8:50 pm, 19 Aug Wed
    KUL Kuala Lumpur
    3h 10m
    Berangkat: Mon, 21 Sep Pulang: Wed, 30 Sep Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Mon, 21 Sep - Wed, 30 Sep
    AirAsia Langsung 3h 15m
    1:40 pm KUL - 4:55 pm UPG
    AirAsia Langsung 3h 10m
    5:40 pm UPG - 8:50 pm KUL
    RM539
    skypicker.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang

    KUL
    1:40 pm
    3h 15m
    UPG
    4:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK330
    1:40 pm, 21 Sep Mon
    KUL Kuala Lumpur
    4:55 pm, 21 Sep Mon
    UPG Ujung Pandang
    3h 15m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur

    UPG
    5:40 pm
    3h 10m
    KUL
    8:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK331
    5:40 pm, 30 Sep Wed
    UPG Ujung Pandang
    8:50 pm, 30 Sep Wed
    KUL Kuala Lumpur
    3h 10m
    Berangkat: Mon, 8 Jun Pulang: Wed, 17 Jun Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Mon, 8 Jun - Wed, 17 Jun
    AirAsia Langsung 3h 15m
    1:40 pm KUL - 4:55 pm UPG
    AirAsia Langsung 3h 10m
    5:40 pm UPG - 8:50 pm KUL
    RM558
    expedia.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang

    KUL
    1:40 pm
    3h 15m
    UPG
    4:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK330
    1:40 pm, 8 Jun Mon
    KUL Kuala Lumpur
    4:55 pm, 8 Jun Mon
    UPG Ujung Pandang
    3h 15m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur

    UPG
    5:40 pm
    3h 10m
    KUL
    8:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK331
    5:40 pm, 17 Jun Wed
    UPG Ujung Pandang
    8:50 pm, 17 Jun Wed
    KUL Kuala Lumpur
    3h 10m
    Berangkat: Mon, 1 Jun Pulang: Wed, 3 Jun Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Mon, 1 Jun - Wed, 3 Jun
    AirAsia Langsung 3h 15m
    1:40 pm KUL - 4:55 pm UPG
    AirAsia Langsung 3h 10m
    5:40 pm UPG - 8:50 pm KUL
    RM581
    skypicker.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang

    KUL
    1:40 pm
    3h 15m
    UPG
    4:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK330
    1:40 pm, 1 Jun Mon
    KUL Kuala Lumpur
    4:55 pm, 1 Jun Mon
    UPG Ujung Pandang
    3h 15m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur

    UPG
    5:40 pm
    3h 10m
    KUL
    8:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK331
    5:40 pm, 3 Jun Wed
    UPG Ujung Pandang
    8:50 pm, 3 Jun Wed
    KUL Kuala Lumpur
    3h 10m
    Berangkat: Mon, 8 Jun Pulang: Wed, 17 Jun Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Mon, 8 Jun - Wed, 17 Jun
    AirAsia Langsung 3h 15m
    1:40 pm KUL - 4:55 pm UPG
    AirAsia Langsung 3h 10m
    5:40 pm UPG - 8:50 pm KUL
    RM592
    skypicker.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang

    KUL
    1:40 pm
    3h 15m
    UPG
    4:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK330
    1:40 pm, 8 Jun Mon
    KUL Kuala Lumpur
    4:55 pm, 8 Jun Mon
    UPG Ujung Pandang
    3h 15m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur

    UPG
    5:40 pm
    3h 10m
    KUL
    8:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK331
    5:40 pm, 17 Jun Wed
    UPG Ujung Pandang
    8:50 pm, 17 Jun Wed
    KUL Kuala Lumpur
    3h 10m
    Berangkat: Fri, 5 Jun Pulang: Mon, 8 Jun Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Fri, 5 Jun - Mon, 8 Jun
    AirAsia Langsung 3h 15m
    1:40 pm KUL - 4:55 pm UPG
    AirAsia Langsung 3h 10m
    5:40 pm UPG - 8:50 pm KUL
    RM605
    airasia.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang

    KUL
    1:40 pm
    3h 15m
    UPG
    4:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK330
    1:40 pm, 5 Jun Fri
    KUL Kuala Lumpur
    4:55 pm, 5 Jun Fri
    UPG Ujung Pandang
    3h 15m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur

    UPG
    5:40 pm
    3h 10m
    KUL
    8:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK331
    5:40 pm, 8 Jun Mon
    UPG Ujung Pandang
    8:50 pm, 8 Jun Mon
    KUL Kuala Lumpur
    3h 10m
    Berangkat: Fri, 22 May Pulang: Wed, 3 Jun Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Fri, 22 May - Wed, 3 Jun
    AirAsia Langsung 3h 15m
    1:40 pm KUL - 4:55 pm UPG
    AirAsia Langsung 3h 10m
    5:40 pm UPG - 8:50 pm KUL
    RM629
    budgetair.co.uk
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang

    KUL
    1:40 pm
    3h 15m
    UPG
    4:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK330
    1:40 pm, 22 May Fri
    KUL Kuala Lumpur
    4:55 pm, 22 May Fri
    UPG Ujung Pandang
    3h 15m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur

    UPG
    5:40 pm
    3h 10m
    KUL
    8:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK331
    5:40 pm, 3 Jun Wed
    UPG Ujung Pandang
    8:50 pm, 3 Jun Wed
    KUL Kuala Lumpur
    3h 10m
    Berangkat: Wed, 3 Jun Pulang: Mon, 31 Aug Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Wed, 3 Jun - Mon, 31 Aug
    AirAsia Langsung 3h 15m
    1:40 pm KUL - 4:55 pm UPG
    AirAsia Langsung 3h 10m
    5:40 pm UPG - 8:50 pm KUL
    RM639
    airasia.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang

    KUL
    1:40 pm
    3h 15m
    UPG
    4:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK330
    1:40 pm, 3 Jun Wed
    KUL Kuala Lumpur
    4:55 pm, 3 Jun Wed
    UPG Ujung Pandang
    3h 15m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur

    UPG
    5:40 pm
    3h 10m
    KUL
    8:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK331
    5:40 pm, 31 Aug Mon
    UPG Ujung Pandang
    8:50 pm, 31 Aug Mon
    KUL Kuala Lumpur
    3h 10m
    Berangkat: Fri, 22 May Pulang: Wed, 3 Jun Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Fri, 22 May - Wed, 3 Jun
    AirAsia Langsung 3h 15m
    1:40 pm KUL - 4:55 pm UPG
    AirAsia Langsung 3h 10m
    5:40 pm UPG - 8:50 pm KUL
    RM635
    airasia.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang

    KUL
    1:40 pm
    3h 15m
    UPG
    4:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK330
    1:40 pm, 22 May Fri
    KUL Kuala Lumpur
    4:55 pm, 22 May Fri
    UPG Ujung Pandang
    3h 15m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur

    UPG
    5:40 pm
    3h 10m
    KUL
    8:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK331
    5:40 pm, 3 Jun Wed
    UPG Ujung Pandang
    8:50 pm, 3 Jun Wed
    KUL Kuala Lumpur
    3h 10m
    Berangkat: Fri, 5 Jun Pulang: Mon, 8 Jun Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Fri, 5 Jun - Mon, 8 Jun
    AirAsia Langsung 3h 15m
    1:40 pm KUL - 4:55 pm UPG
    AirAsia Langsung 3h 10m
    5:40 pm UPG - 8:50 pm KUL
    RM646
    expedia.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang

    KUL
    1:40 pm
    3h 15m
    UPG
    4:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK330
    1:40 pm, 5 Jun Fri
    KUL Kuala Lumpur
    4:55 pm, 5 Jun Fri
    UPG Ujung Pandang
    3h 15m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur

    UPG
    5:40 pm
    3h 10m
    KUL
    8:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK331
    5:40 pm, 8 Jun Mon
    UPG Ujung Pandang
    8:50 pm, 8 Jun Mon
    KUL Kuala Lumpur
    3h 10m
    Berangkat: Mon, 8 Jun Pulang: Wed, 17 Jun Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Mon, 8 Jun - Wed, 17 Jun
    AirAsia Langsung 3h 15m
    1:40 pm KUL - 4:55 pm UPG
    AirAsia Langsung 3h 10m
    5:40 pm UPG - 8:50 pm KUL
    RM657
    budgetair.co.uk
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang

    KUL
    1:40 pm
    3h 15m
    UPG
    4:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK330
    1:40 pm, 8 Jun Mon
    KUL Kuala Lumpur
    4:55 pm, 8 Jun Mon
    UPG Ujung Pandang
    3h 15m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur

    UPG
    5:40 pm
    3h 10m
    KUL
    8:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK331
    5:40 pm, 17 Jun Wed
    UPG Ujung Pandang
    8:50 pm, 17 Jun Wed
    KUL Kuala Lumpur
    3h 10m
    Berangkat: Mon, 1 Jun Pulang: Wed, 3 Jun Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Mon, 1 Jun - Wed, 3 Jun
    AirAsia Langsung 3h 15m
    1:40 pm KUL - 4:55 pm UPG
    AirAsia Langsung 3h 10m
    5:40 pm UPG - 8:50 pm KUL
    RM657
    budgetair.co.uk
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang

    KUL
    1:40 pm
    3h 15m
    UPG
    4:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK330
    1:40 pm, 1 Jun Mon
    KUL Kuala Lumpur
    4:55 pm, 1 Jun Mon
    UPG Ujung Pandang
    3h 15m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur

    UPG
    5:40 pm
    3h 10m
    KUL
    8:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK331
    5:40 pm, 3 Jun Wed
    UPG Ujung Pandang
    8:50 pm, 3 Jun Wed
    KUL Kuala Lumpur
    3h 10m
    Berangkat: Mon, 8 Jun Pulang: Sun, 14 Jun Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Mon, 8 Jun - Sun, 14 Jun
    AirAsia Langsung 3h 15m
    1:40 pm KUL - 4:55 pm UPG
    AirAsia Langsung 3h 10m
    5:40 pm UPG - 8:50 pm KUL
    RM665
    skypicker.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang

    KUL
    1:40 pm
    3h 15m
    UPG
    4:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK330
    1:40 pm, 8 Jun Mon
    KUL Kuala Lumpur
    4:55 pm, 8 Jun Mon
    UPG Ujung Pandang
    3h 15m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur

    UPG
    5:40 pm
    3h 10m
    KUL
    8:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK331
    5:40 pm, 14 Jun Sun
    UPG Ujung Pandang
    8:50 pm, 14 Jun Sun
    KUL Kuala Lumpur
    3h 10m