Tiket Pesawat Murah dari Malaysia ke Ujung Pandang
    (Ubahsuai Pencarian)
    • Syarikat Penerbangan
    • Penerbangan

    Tiket Pesawat Murah dari Malaysia ke Ujung Pandang

    Airline Results Price View
    View All Airlines Pilih
    AirAsia 9 keputusan RM588 Pilih
    Citilink 5 keputusan RM714 Pilih
    Garuda Indonesia 305 keputusan RM901 Pilih
    Malaysia Airlines 40 keputusan RM1,974 Pilih
    SilkAir 2 keputusan RM3,350 Pilih
    Berangkat: Wed, 19 Nov Pulang: Wed, 3 Dec Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Wed, 19 Nov - Wed, 3 Dec
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 8h 30m
    8:20 am KUL - 4:50 pm UPG
    AirAsia Langsung 3h 10m
    4:15 pm UPG - 7:25 pm KUL
    RM588
    skypicker.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Melalui Batu Pahat Bandar

    KUL
    8:20 am
    2h 55m
    BPN
    11:15 am
    4h 35m
    BPN
    3:50 pm
    1h
    UPG
    4:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK316
    8:20 am, 19 Nov Wed
    KUL Kuala Lumpur
    11:15 am, 19 Nov Wed
    BPN Batu Pahat Bandar
    2h 55m
    4h 35m berhenti sebentar di Batu Pahat Bandar (BPN)
    QG735
    3:50 pm, 19 Nov Wed
    BPN Batu Pahat Bandar
    4:50 pm, 19 Nov Wed
    UPG Ujung Pandang
    1h

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur

    UPG
    4:15 pm
    3h 10m
    KUL
    7:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK333
    4:15 pm, 3 Dec Wed
    UPG Ujung Pandang
    7:25 pm, 3 Dec Wed
    KUL Kuala Lumpur
    3h 10m
    Berangkat: Wed, 19 Nov Pulang: Wed, 3 Dec Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Wed, 19 Nov - Wed, 3 Dec
    AirAsia Langsung 3h 5m
    12:45 pm KUL - 3:50 pm UPG
    AirAsia Langsung 3h 10m
    4:15 pm UPG - 7:25 pm KUL
    RM592
    expedia.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang

    KUL
    12:45 pm
    3h 5m
    UPG
    3:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK332
    12:45 pm, 19 Nov Wed
    KUL Kuala Lumpur
    3:50 pm, 19 Nov Wed
    UPG Ujung Pandang
    3h 5m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur

    UPG
    4:15 pm
    3h 10m
    KUL
    7:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK333
    4:15 pm, 3 Dec Wed
    UPG Ujung Pandang
    7:25 pm, 3 Dec Wed
    KUL Kuala Lumpur
    3h 10m
    Berangkat: Mon, 6 Oct Pulang: Mon, 13 Oct Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Mon, 6 Oct - Mon, 13 Oct
    AirAsia Langsung 3h 15m
    1:40 pm KUL - 4:55 pm UPG
    AirAsia Langsung 3h 5m
    5:40 pm UPG - 8:45 pm KUL
    RM629
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang

    KUL
    1:40 pm
    3h 15m
    UPG
    4:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK330
    1:40 pm, 6 Oct Mon
    KUL Kuala Lumpur
    4:55 pm, 6 Oct Mon
    UPG Ujung Pandang
    3h 15m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur

    UPG
    5:40 pm
    3h 5m
    KUL
    8:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK331
    5:40 pm, 13 Oct Mon
    UPG Ujung Pandang
    8:45 pm, 13 Oct Mon
    KUL Kuala Lumpur
    3h 5m
    Berangkat: Wed, 19 Nov Pulang: Wed, 3 Dec Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Wed, 19 Nov - Wed, 3 Dec
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 8h 25m
    9:50 am KUL - 6:15 pm UPG
    AirAsia Langsung 3h 10m
    4:15 pm UPG - 7:25 pm KUL
    RM713
    skypicker.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Melalui Jakarta

    KUL
    9:50 am
    2h
    CGK
    10:50 am
    4h
    CGK
    2:50 pm
    2h 25m
    UPG
    6:15 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK203
    9:50 am, 19 Nov Wed
    KUL Kuala Lumpur
    10:50 am, 19 Nov Wed
    CGK Jakarta
    2h
    4h berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    QG9843
    2:50 pm, 19 Nov Wed
    CGK Jakarta
    6:15 pm, 19 Nov Wed
    UPG Ujung Pandang
    2h 25m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur

    UPG
    4:15 pm
    3h 10m
    KUL
    7:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK333
    4:15 pm, 3 Dec Wed
    UPG Ujung Pandang
    7:25 pm, 3 Dec Wed
    KUL Kuala Lumpur
    3h 10m
    Berangkat: Wed, 12 Nov Pulang: Sun, 28 Dec Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Wed, 12 Nov - Sun, 28 Dec
    AirAsia Langsung 3h 5m
    12:45 pm KUL - 3:50 pm UPG
    AirAsia Langsung 3h 10m
    4:15 pm UPG - 7:25 pm KUL
    RM750
    expedia.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang

    KUL
    12:45 pm
    3h 5m
    UPG
    3:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK332
    12:45 pm, 12 Nov Wed
    KUL Kuala Lumpur
    3:50 pm, 12 Nov Wed
    UPG Ujung Pandang
    3h 5m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur

    UPG
    4:15 pm
    3h 10m
    KUL
    7:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK333
    4:15 pm, 28 Dec Sun
    UPG Ujung Pandang
    7:25 pm, 28 Dec Sun
    KUL Kuala Lumpur
    3h 10m
    Berangkat: Sun, 28 Sep Pulang: Sun, 5 Oct Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Sun, 28 Sep - Sun, 5 Oct
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 8h 25m
    9:50 am KUL - 6:15 pm UPG
    AirAsia Langsung 3h 5m
    5:40 pm UPG - 8:45 pm KUL
    RM764
    skypicker.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Melalui Jakarta

    KUL
    9:50 am
    2h
    CGK
    10:50 am
    4h
    CGK
    2:50 pm
    2h 25m
    UPG
    6:15 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK203
    9:50 am, 28 Sep Sun
    KUL Kuala Lumpur
    10:50 am, 28 Sep Sun
    CGK Jakarta
    2h
    4h berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    QG9843
    2:50 pm, 28 Sep Sun
    CGK Jakarta
    6:15 pm, 28 Sep Sun
    UPG Ujung Pandang
    2h 25m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur

    UPG
    5:40 pm
    3h 5m
    KUL
    8:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK331
    5:40 pm, 5 Oct Sun
    UPG Ujung Pandang
    8:45 pm, 5 Oct Sun
    KUL Kuala Lumpur
    3h 5m
    Berangkat: Sun, 28 Sep Pulang: Sun, 5 Oct Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Sun, 28 Sep - Sun, 5 Oct
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 8h 30m
    8:20 am KUL - 4:50 pm UPG
    AirAsia Langsung 3h 5m
    5:40 pm UPG - 8:45 pm KUL
    RM769
    skypicker.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Melalui Batu Pahat Bandar

    KUL
    8:20 am
    2h 50m
    BPN
    11:10 am
    4h 40m
    BPN
    3:50 pm
    1h
    UPG
    4:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK316
    8:20 am, 28 Sep Sun
    KUL Kuala Lumpur
    11:10 am, 28 Sep Sun
    BPN Batu Pahat Bandar
    2h 50m
    4h 40m berhenti sebentar di Batu Pahat Bandar (BPN)
    QG735
    3:50 pm, 28 Sep Sun
    BPN Batu Pahat Bandar
    4:50 pm, 28 Sep Sun
    UPG Ujung Pandang
    1h

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur

    UPG
    5:40 pm
    3h 5m
    KUL
    8:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK331
    5:40 pm, 5 Oct Sun
    UPG Ujung Pandang
    8:45 pm, 5 Oct Sun
    KUL Kuala Lumpur
    3h 5m
    Berangkat: Sun, 28 Sep Pulang: Sun, 5 Oct Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Sun, 28 Sep - Sun, 5 Oct
    AirAsia Langsung 3h 15m
    1:40 pm KUL - 4:55 pm UPG
    AirAsia Langsung 3h 5m
    5:40 pm UPG - 8:45 pm KUL
    RM804
    expedia.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang

    KUL
    1:40 pm
    3h 15m
    UPG
    4:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK330
    1:40 pm, 28 Sep Sun
    KUL Kuala Lumpur
    4:55 pm, 28 Sep Sun
    UPG Ujung Pandang
    3h 15m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur

    UPG
    5:40 pm
    3h 5m
    KUL
    8:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK331
    5:40 pm, 5 Oct Sun
    UPG Ujung Pandang
    8:45 pm, 5 Oct Sun
    KUL Kuala Lumpur
    3h 5m
    Berangkat: Sun, 21 Dec Pulang: Sun, 28 Dec Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Sun, 21 Dec - Sun, 28 Dec
    AirAsia Langsung 3h 5m
    12:45 pm KUL - 3:50 pm UPG
    AirAsia Langsung 3h 10m
    4:15 pm UPG - 7:25 pm KUL
    RM810
    expedia.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang

    KUL
    12:45 pm
    3h 5m
    UPG
    3:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK332
    12:45 pm, 21 Dec Sun
    KUL Kuala Lumpur
    3:50 pm, 21 Dec Sun
    UPG Ujung Pandang
    3h 5m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur

    UPG
    4:15 pm
    3h 10m
    KUL
    7:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK333
    4:15 pm, 28 Dec Sun
    UPG Ujung Pandang
    7:25 pm, 28 Dec Sun
    KUL Kuala Lumpur
    3h 10m
    Berangkat: Wed, 19 Nov Pulang: Wed, 3 Dec Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Wed, 19 Nov - Wed, 3 Dec
    Garuda Indonesia 1 perhentian 6h 20m
    8:10 am KUL - 2:30 pm UPG
    Garuda Indonesia 1 perhentian 7h 25m
    8:15 am UPG - 3:40 pm KUL
    RM900
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Melalui Jakarta

    KUL
    8:10 am
    2h 5m
    CGK
    9:15 am
    1h 45m
    CGK
    11:00 am
    2h 30m
    UPG
    2:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA819
    8:10 am, 19 Nov Wed
    KUL Kuala Lumpur
    9:15 am, 19 Nov Wed
    CGK Jakarta
    2h 5m
    1h 45m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA618
    11:00 am, 19 Nov Wed
    CGK Jakarta
    2:30 pm, 19 Nov Wed
    UPG Ujung Pandang
    2h 30m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur Melalui Jakarta

    UPG
    8:15 am
    2h 20m
    CGK
    9:35 am
    2h 50m
    CGK
    12:25 pm
    2h 15m
    KUL
    3:40 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA615
    8:15 am, 3 Dec Wed
    UPG Ujung Pandang
    9:35 am, 3 Dec Wed
    CGK Jakarta
    2h 20m
    2h 50m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA816
    12:25 pm, 3 Dec Wed
    CGK Jakarta
    3:40 pm, 3 Dec Wed
    KUL Kuala Lumpur
    2h 15m
    Berangkat: Wed, 19 Nov Pulang: Wed, 3 Dec Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Wed, 19 Nov - Wed, 3 Dec
    Garuda Indonesia 1 perhentian 6h 20m
    8:10 am KUL - 2:30 pm UPG
    Garuda Indonesia 1 perhentian 6h 10m
    2:00 pm UPG - 8:10 pm KUL
    RM900
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Melalui Jakarta

    KUL
    8:10 am
    2h 5m
    CGK
    9:15 am
    1h 45m
    CGK
    11:00 am
    2h 30m
    UPG
    2:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA819
    8:10 am, 19 Nov Wed
    KUL Kuala Lumpur
    9:15 am, 19 Nov Wed
    CGK Jakarta
    2h 5m
    1h 45m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA618
    11:00 am, 19 Nov Wed
    CGK Jakarta
    2:30 pm, 19 Nov Wed
    UPG Ujung Pandang
    2h 30m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur Melalui Jakarta

    UPG
    2:00 pm
    2h 20m
    CGK
    3:20 pm
    1h 40m
    CGK
    5:00 pm
    2h 10m
    KUL
    8:10 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA605
    2:00 pm, 3 Dec Wed
    UPG Ujung Pandang
    3:20 pm, 3 Dec Wed
    CGK Jakarta
    2h 20m
    1h 40m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA818
    5:00 pm, 3 Dec Wed
    CGK Jakarta
    8:10 pm, 3 Dec Wed
    KUL Kuala Lumpur
    2h 10m
    Berangkat: Wed, 19 Nov Pulang: Wed, 3 Dec Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Wed, 19 Nov - Wed, 3 Dec
    Garuda Indonesia 1 perhentian 7h 10m
    5:20 pm KUL - 12:30 am (+1) UPG
    Garuda Indonesia 1 perhentian 6h 10m
    2:00 pm UPG - 8:10 pm KUL
    RM900
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Melalui Jakarta

    KUL
    5:20 pm
    2h 5m
    CGK
    6:25 pm
    2h 35m
    CGK
    9:00 pm
    2h 30m
    UPG
    12:30 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA817
    5:20 pm, 19 Nov Wed
    KUL Kuala Lumpur
    6:25 pm, 19 Nov Wed
    CGK Jakarta
    2h 5m
    2h 35m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA650
    9:00 pm, 19 Nov Wed
    CGK Jakarta
    12:30 am, 20 Nov Thu
    UPG Ujung Pandang
    2h 30m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur Melalui Jakarta

    UPG
    2:00 pm
    2h 20m
    CGK
    3:20 pm
    1h 40m
    CGK
    5:00 pm
    2h 10m
    KUL
    8:10 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA605
    2:00 pm, 3 Dec Wed
    UPG Ujung Pandang
    3:20 pm, 3 Dec Wed
    CGK Jakarta
    2h 20m
    1h 40m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA818
    5:00 pm, 3 Dec Wed
    CGK Jakarta
    8:10 pm, 3 Dec Wed
    KUL Kuala Lumpur
    2h 10m
    Berangkat: Thu, 25 Sep Pulang: Thu, 2 Oct Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Thu, 25 Sep - Thu, 2 Oct
    Garuda Indonesia 1 perhentian 6h 30m
    6:00 pm KUL - 12:30 am (+1) UPG
    Garuda Indonesia 1 perhentian 6h 10m
    10:50 am UPG - 5:00 pm KUL
    RM903
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Melalui Jakarta

    KUL
    6:00 pm
    2h 10m
    CGK
    7:10 pm
    1h 50m
    CGK
    9:00 pm
    2h 30m
    UPG
    12:30 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA817
    6:00 pm, 25 Sep Thu
    KUL Kuala Lumpur
    7:10 pm, 25 Sep Thu
    CGK Jakarta
    2h 10m
    1h 50m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA650
    9:00 pm, 25 Sep Thu
    CGK Jakarta
    12:30 am, 26 Sep Fri
    UPG Ujung Pandang
    2h 30m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur Melalui Jakarta

    UPG
    10:50 am
    2h 20m
    CGK
    12:10 pm
    1h 45m
    CGK
    1:55 pm
    2h 5m
    KUL
    5:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA617
    10:50 am, 2 Oct Thu
    UPG Ujung Pandang
    12:10 pm, 2 Oct Thu
    CGK Jakarta
    2h 20m
    1h 45m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA816
    1:55 pm, 2 Oct Thu
    CGK Jakarta
    5:00 pm, 2 Oct Thu
    KUL Kuala Lumpur
    2h 5m
    Berangkat: Thu, 25 Sep Pulang: Thu, 2 Oct Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Thu, 25 Sep - Thu, 2 Oct
    Garuda Indonesia 1 perhentian 6h 30m
    6:00 pm KUL - 12:30 am (+1) UPG
    Garuda Indonesia 1 perhentian 7h 5m
    9:55 am UPG - 5:00 pm KUL
    RM903
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Melalui Jakarta

    KUL
    6:00 pm
    2h 10m
    CGK
    7:10 pm
    1h 50m
    CGK
    9:00 pm
    2h 30m
    UPG
    12:30 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA817
    6:00 pm, 25 Sep Thu
    KUL Kuala Lumpur
    7:10 pm, 25 Sep Thu
    CGK Jakarta
    2h 10m
    1h 50m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA650
    9:00 pm, 25 Sep Thu
    CGK Jakarta
    12:30 am, 26 Sep Fri
    UPG Ujung Pandang
    2h 30m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur Melalui Jakarta

    UPG
    9:55 am
    2h 20m
    CGK
    11:15 am
    2h 40m
    CGK
    1:55 pm
    2h 5m
    KUL
    5:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA641
    9:55 am, 2 Oct Thu
    UPG Ujung Pandang
    11:15 am, 2 Oct Thu
    CGK Jakarta
    2h 20m
    2h 40m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA816
    1:55 pm, 2 Oct Thu
    CGK Jakarta
    5:00 pm, 2 Oct Thu
    KUL Kuala Lumpur
    2h 5m
    Berangkat: Thu, 25 Sep Pulang: Thu, 2 Oct Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Thu, 25 Sep - Thu, 2 Oct
    Garuda Indonesia 1 perhentian 6h 30m
    6:00 pm KUL - 12:30 am (+1) UPG
    Garuda Indonesia 1 perhentian 7h
    2:00 pm UPG - 9:00 pm KUL
    RM903
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Melalui Jakarta

    KUL
    6:00 pm
    2h 10m
    CGK
    7:10 pm
    1h 50m
    CGK
    9:00 pm
    2h 30m
    UPG
    12:30 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA817
    6:00 pm, 25 Sep Thu
    KUL Kuala Lumpur
    7:10 pm, 25 Sep Thu
    CGK Jakarta
    2h 10m
    1h 50m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA650
    9:00 pm, 25 Sep Thu
    CGK Jakarta
    12:30 am, 26 Sep Fri
    UPG Ujung Pandang
    2h 30m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur Melalui Jakarta

    UPG
    2:00 pm
    2h 20m
    CGK
    3:20 pm
    2h 30m
    CGK
    5:50 pm
    2h 10m
    KUL
    9:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA605
    2:00 pm, 2 Oct Thu
    UPG Ujung Pandang
    3:20 pm, 2 Oct Thu
    CGK Jakarta
    2h 20m
    2h 30m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA818
    5:50 pm, 2 Oct Thu
    CGK Jakarta
    9:00 pm, 2 Oct Thu
    KUL Kuala Lumpur
    2h 10m
    Berangkat: Mon, 6 Oct Pulang: Mon, 13 Oct Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Mon, 6 Oct - Mon, 13 Oct
    Garuda Indonesia 1 perhentian 6h 20m
    8:10 am KUL - 2:30 pm UPG
    Garuda Indonesia 1 perhentian 6h 10m
    10:50 am UPG - 5:00 pm KUL
    RM915
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Melalui Jakarta

    KUL
    8:10 am
    2h 5m
    CGK
    9:15 am
    1h 45m
    CGK
    11:00 am
    2h 30m
    UPG
    2:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA819
    8:10 am, 6 Oct Mon
    KUL Kuala Lumpur
    9:15 am, 6 Oct Mon
    CGK Jakarta
    2h 5m
    1h 45m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA618
    11:00 am, 6 Oct Mon
    CGK Jakarta
    2:30 pm, 6 Oct Mon
    UPG Ujung Pandang
    2h 30m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur Melalui Jakarta

    UPG
    10:50 am
    2h 20m
    CGK
    12:10 pm
    1h 45m
    CGK
    1:55 pm
    2h 5m
    KUL
    5:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA617
    10:50 am, 13 Oct Mon
    UPG Ujung Pandang
    12:10 pm, 13 Oct Mon
    CGK Jakarta
    2h 20m
    1h 45m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA816
    1:55 pm, 13 Oct Mon
    CGK Jakarta
    5:00 pm, 13 Oct Mon
    KUL Kuala Lumpur
    2h 5m
    Berangkat: Mon, 6 Oct Pulang: Mon, 13 Oct Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Mon, 6 Oct - Mon, 13 Oct
    Garuda Indonesia 1 perhentian 6h 20m
    8:10 am KUL - 2:30 pm UPG
    Garuda Indonesia 1 perhentian 7h
    2:00 pm UPG - 9:00 pm KUL
    RM915
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Melalui Jakarta

    KUL
    8:10 am
    2h 5m
    CGK
    9:15 am
    1h 45m
    CGK
    11:00 am
    2h 30m
    UPG
    2:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA819
    8:10 am, 6 Oct Mon
    KUL Kuala Lumpur
    9:15 am, 6 Oct Mon
    CGK Jakarta
    2h 5m
    1h 45m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA618
    11:00 am, 6 Oct Mon
    CGK Jakarta
    2:30 pm, 6 Oct Mon
    UPG Ujung Pandang
    2h 30m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur Melalui Jakarta

    UPG
    2:00 pm
    2h 20m
    CGK
    3:20 pm
    2h 30m
    CGK
    5:50 pm
    2h 10m
    KUL
    9:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA605
    2:00 pm, 13 Oct Mon
    UPG Ujung Pandang
    3:20 pm, 13 Oct Mon
    CGK Jakarta
    2h 20m
    2h 30m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA818
    5:50 pm, 13 Oct Mon
    CGK Jakarta
    9:00 pm, 13 Oct Mon
    KUL Kuala Lumpur
    2h 10m
    Berangkat: Mon, 6 Oct Pulang: Mon, 13 Oct Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Mon, 6 Oct - Mon, 13 Oct
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 8h 25m
    9:50 am KUL - 6:15 pm UPG
    AirAsia Langsung 3h 5m
    5:40 pm UPG - 8:45 pm KUL
    RM933
    skypicker.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Melalui Jakarta

    KUL
    9:50 am
    2h
    CGK
    10:50 am
    4h
    CGK
    2:50 pm
    2h 25m
    UPG
    6:15 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK203
    9:50 am, 6 Oct Mon
    KUL Kuala Lumpur
    10:50 am, 6 Oct Mon
    CGK Jakarta
    2h
    4h berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    QG9843
    2:50 pm, 6 Oct Mon
    CGK Jakarta
    6:15 pm, 6 Oct Mon
    UPG Ujung Pandang
    2h 25m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur

    UPG
    5:40 pm
    3h 5m
    KUL
    8:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK331
    5:40 pm, 13 Oct Mon
    UPG Ujung Pandang
    8:45 pm, 13 Oct Mon
    KUL Kuala Lumpur
    3h 5m
    Berangkat: Thu, 25 Sep Pulang: Thu, 2 Oct Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Thu, 25 Sep - Thu, 2 Oct
    Garuda Indonesia 1 perhentian 6h 20m
    8:10 am KUL - 2:30 pm UPG
    Garuda Indonesia 1 perhentian 7h
    2:00 pm UPG - 9:00 pm KUL
    RM938
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Melalui Jakarta

    KUL
    8:10 am
    2h 5m
    CGK
    9:15 am
    1h 45m
    CGK
    11:00 am
    2h 30m
    UPG
    2:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA819
    8:10 am, 25 Sep Thu
    KUL Kuala Lumpur
    9:15 am, 25 Sep Thu
    CGK Jakarta
    2h 5m
    1h 45m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA618
    11:00 am, 25 Sep Thu
    CGK Jakarta
    2:30 pm, 25 Sep Thu
    UPG Ujung Pandang
    2h 30m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur Melalui Jakarta

    UPG
    2:00 pm
    2h 20m
    CGK
    3:20 pm
    2h 30m
    CGK
    5:50 pm
    2h 10m
    KUL
    9:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA605
    2:00 pm, 2 Oct Thu
    UPG Ujung Pandang
    3:20 pm, 2 Oct Thu
    CGK Jakarta
    2h 20m
    2h 30m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA818
    5:50 pm, 2 Oct Thu
    CGK Jakarta
    9:00 pm, 2 Oct Thu
    KUL Kuala Lumpur
    2h 10m
    Berangkat: Thu, 25 Sep Pulang: Thu, 2 Oct Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Thu, 25 Sep - Thu, 2 Oct
    Garuda Indonesia 1 perhentian 6h 20m
    8:10 am KUL - 2:30 pm UPG
    Garuda Indonesia 1 perhentian 6h 10m
    10:50 am UPG - 5:00 pm KUL
    RM938
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Ujung Pandang Melalui Jakarta

    KUL
    8:10 am
    2h 5m
    CGK
    9:15 am
    1h 45m
    CGK
    11:00 am
    2h 30m
    UPG
    2:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA819
    8:10 am, 25 Sep Thu
    KUL Kuala Lumpur
    9:15 am, 25 Sep Thu
    CGK Jakarta
    2h 5m
    1h 45m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA618
    11:00 am, 25 Sep Thu
    CGK Jakarta
    2:30 pm, 25 Sep Thu
    UPG Ujung Pandang
    2h 30m

    Pulang: Ujung Pandang ke Kuala Lumpur Melalui Jakarta

    UPG
    10:50 am
    2h 20m
    CGK
    12:10 pm
    1h 45m
    CGK
    1:55 pm
    2h 5m
    KUL
    5:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA617
    10:50 am, 2 Oct Thu
    UPG Ujung Pandang
    12:10 pm, 2 Oct Thu
    CGK Jakarta
    2h 20m
    1h 45m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA816
    1:55 pm, 2 Oct Thu
    CGK Jakarta
    5:00 pm, 2 Oct Thu
    KUL Kuala Lumpur
    2h 5m