×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Tiket Pesawat Murah dari Malaysia ke Turki
    (Ubahsuai Pencarian)
    Peringatan Harga
    • Themes
    • Origins
    • Destinasi
    • Syarikat Penerbangan
    • Penerbangan

    Tiket Pesawat Murah dari Malaysia ke Turki

    Airline Results Price View
    Lihat semua syarikat penerbangan Pilih
    Qatar Airways 7589 keputusan RM2,173 Pilih
    Etihad Airways 90 keputusan RM2,269 Pilih
    Emirates 1230 keputusan RM2,417 Pilih
    Turkish Airlines 6301 keputusan RM2,626 Pilih
    Malaysia Airlines 4618 keputusan RM2,830 Pilih
    Singapore Airlines 2198 keputusan RM2,847 Pilih
    Air France 138 keputusan RM2,977 Pilih
    Lufthansa 70 keputusan RM2,980 Pilih
    KLM 148 keputusan RM3,040 Pilih
    Royal Jordanian 84 keputusan RM3,203 Pilih
    Garuda Indonesia 270 keputusan RM5,464 Pilih
    Air New Zealand 2469 keputusan RM8,053 Pilih
    Air Berlin 28 keputusan RM8,938 Pilih
    Qantas 975 keputusan RM9,486 Pilih
    Saudia Airlines 101 keputusan RM10,395 Pilih
    EgyptAir 7 keputusan RM10,409 Pilih
    Air Astana 81 keputusan RM12,664 Pilih
    British Airways 29 keputusan RM23,624 Pilih
    Themes Results Price View
    View All Themes View Cities
    Historical 25240 keputusan RM2,173 View Cities
    Senior-friendly 25240 keputusan RM2,173 View Cities
    Street Markets 25240 keputusan RM2,173 View Cities
    Foodie 25240 keputusan RM2,173 View Cities
    Cultural 25240 keputusan RM2,173 View Cities
    Cities Results Price View
    View All Cities Pilih
    Istanbul 3255 keputusan RM2,173 Pilih
    Ankara 21985 keputusan RM3,236 Pilih
    Erzurum 840 keputusan RM3,259 Pilih
    Isparta 154 keputusan RM3,532 Pilih
    Trabzon 182 keputusan RM4,985 Pilih
    Cities Results Price View
    View All Cities Pilih
    Kuala Lumpur 25654 keputusan RM2,173 Pilih
    Johor Bahru 56 keputusan RM2,246 Pilih
    Pulau Pinang 406 keputusan RM2,427 Pilih
    Kuching 135 keputusan RM2,459 Pilih
    Kota Kinabalu 166 keputusan RM3,022 Pilih
    Ipoh 3 keputusan RM4,477 Pilih
    Berangkat: Mon, 4 May Pulang: Tue, 12 May Kuala Lumpur ke Istanbul Mon, 4 May - Tue, 12 May
    Qatar Airways 1 perhentian 22h 10m
    8:50 pm KUL - 2:00 pm (+1) SAW
    Qatar Airways 1 perhentian 20h 30m
    7:20 pm SAW - 8:50 pm (+1) KUL
    RM2,216
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Istanbul Melalui Doha

    KUL
    8:50 pm
    7h 30m
    DOH
    11:20 pm
    10h 35m
    DOH
    9:55 am
    4h 5m
    SAW
    2:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR847
    8:50 pm, 4 May Mon
    KUL Kuala Lumpur
    11:20 pm, 4 May Mon
    DOH Doha
    7h 30m
    10h 35m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR241
    9:55 am, 5 May Tue
    DOH Doha
    2:00 pm, 5 May Tue
    SAW Istanbul
    4h 5m

    Pulang: Istanbul ke Kuala Lumpur Melalui Doha

    SAW
    7:20 pm
    4h 5m
    DOH
    11:25 pm
    8h 40m
    DOH
    8:05 am
    7h 45m
    KUL
    8:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR244
    7:20 pm, 12 May Tue
    SAW Istanbul
    11:25 pm, 12 May Tue
    DOH Doha
    4h 5m
    8h 40m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR852
    8:05 am, 13 May Wed
    DOH Doha
    8:50 pm, 13 May Wed
    KUL Kuala Lumpur
    7h 45m
    Berangkat: Mon, 4 May Pulang: Tue, 12 May Kuala Lumpur ke Istanbul Mon, 4 May - Tue, 12 May
    Qatar Airways 1 perhentian 16h
    3:00 am KUL - 2:00 pm SAW
    Qatar Airways 1 perhentian 20h 30m
    7:20 pm SAW - 8:50 pm (+1) KUL
    RM2,216
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Istanbul Melalui Doha

    KUL
    3:00 am
    7h 30m
    DOH
    5:30 am
    4h 25m
    DOH
    9:55 am
    4h 5m
    SAW
    2:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR853
    3:00 am, 4 May Mon
    KUL Kuala Lumpur
    5:30 am, 4 May Mon
    DOH Doha
    7h 30m
    4h 25m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR241
    9:55 am, 4 May Mon
    DOH Doha
    2:00 pm, 4 May Mon
    SAW Istanbul
    4h 5m

    Pulang: Istanbul ke Kuala Lumpur Melalui Doha

    SAW
    7:20 pm
    4h 5m
    DOH
    11:25 pm
    8h 40m
    DOH
    8:05 am
    7h 45m
    KUL
    8:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR244
    7:20 pm, 12 May Tue
    SAW Istanbul
    11:25 pm, 12 May Tue
    DOH Doha
    4h 5m
    8h 40m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR852
    8:05 am, 13 May Wed
    DOH Doha
    8:50 pm, 13 May Wed
    KUL Kuala Lumpur
    7h 45m
    Berangkat: Mon, 4 May Pulang: Tue, 12 May Kuala Lumpur ke Istanbul Mon, 4 May - Tue, 12 May
    Qatar Airways 1 perhentian 13h 30m
    9:45 am KUL - 6:15 pm SAW
    Qatar Airways 1 perhentian 20h 30m
    7:20 pm SAW - 8:50 pm (+1) KUL
    RM2,216
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Istanbul Melalui Doha

    KUL
    9:45 am
    7h 5m
    DOH
    11:50 am
    2h 20m
    DOH
    2:10 pm
    4h 5m
    SAW
    6:15 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR845
    9:45 am, 4 May Mon
    KUL Kuala Lumpur
    11:50 am, 4 May Mon
    DOH Doha
    7h 5m
    2h 20m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR243
    2:10 pm, 4 May Mon
    DOH Doha
    6:15 pm, 4 May Mon
    SAW Istanbul
    4h 5m

    Pulang: Istanbul ke Kuala Lumpur Melalui Doha

    SAW
    7:20 pm
    4h 5m
    DOH
    11:25 pm
    8h 40m
    DOH
    8:05 am
    7h 45m
    KUL
    8:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR244
    7:20 pm, 12 May Tue
    SAW Istanbul
    11:25 pm, 12 May Tue
    DOH Doha
    4h 5m
    8h 40m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR852
    8:05 am, 13 May Wed
    DOH Doha
    8:50 pm, 13 May Wed
    KUL Kuala Lumpur
    7h 45m
    Berangkat: Mon, 4 May Pulang: Tue, 12 May Kuala Lumpur ke Istanbul Mon, 4 May - Tue, 12 May
    Qatar Airways 1 perhentian 13h 30m
    9:45 am KUL - 6:15 pm SAW
    Qatar Airways 1 perhentian 12h 25m
    3:00 pm SAW - 8:25 am (+1) KUL
    RM2,216
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Istanbul Melalui Doha

    KUL
    9:45 am
    7h 5m
    DOH
    11:50 am
    2h 20m
    DOH
    2:10 pm
    4h 5m
    SAW
    6:15 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR845
    9:45 am, 4 May Mon
    KUL Kuala Lumpur
    11:50 am, 4 May Mon
    DOH Doha
    7h 5m
    2h 20m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR243
    2:10 pm, 4 May Mon
    DOH Doha
    6:15 pm, 4 May Mon
    SAW Istanbul
    4h 5m

    Pulang: Istanbul ke Kuala Lumpur Melalui Doha

    SAW
    3:00 pm
    4h 5m
    DOH
    7:05 pm
    1h
    DOH
    8:05 pm
    7h 20m
    KUL
    8:25 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR242
    3:00 pm, 12 May Tue
    SAW Istanbul
    7:05 pm, 12 May Tue
    DOH Doha
    4h 5m
    1h berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR844
    8:05 pm, 12 May Tue
    DOH Doha
    8:25 am, 13 May Wed
    KUL Kuala Lumpur
    7h 20m
    Berangkat: Mon, 4 May Pulang: Tue, 12 May Kuala Lumpur ke Istanbul Mon, 4 May - Tue, 12 May
    Qatar Airways 1 perhentian 16h
    3:00 am KUL - 2:00 pm SAW
    Qatar Airways 1 perhentian 12h 25m
    3:00 pm SAW - 8:25 am (+1) KUL
    RM2,216
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Istanbul Melalui Doha

    KUL
    3:00 am
    7h 30m
    DOH
    5:30 am
    4h 25m
    DOH
    9:55 am
    4h 5m
    SAW
    2:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR853
    3:00 am, 4 May Mon
    KUL Kuala Lumpur
    5:30 am, 4 May Mon
    DOH Doha
    7h 30m
    4h 25m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR241
    9:55 am, 4 May Mon
    DOH Doha
    2:00 pm, 4 May Mon
    SAW Istanbul
    4h 5m

    Pulang: Istanbul ke Kuala Lumpur Melalui Doha

    SAW
    3:00 pm
    4h 5m
    DOH
    7:05 pm
    1h
    DOH
    8:05 pm
    7h 20m
    KUL
    8:25 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR242
    3:00 pm, 12 May Tue
    SAW Istanbul
    7:05 pm, 12 May Tue
    DOH Doha
    4h 5m
    1h berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR844
    8:05 pm, 12 May Tue
    DOH Doha
    8:25 am, 13 May Wed
    KUL Kuala Lumpur
    7h 20m
    Berangkat: Mon, 4 May Pulang: Tue, 12 May Kuala Lumpur ke Istanbul Mon, 4 May - Tue, 12 May
    Qatar Airways 1 perhentian 22h 10m
    8:50 pm KUL - 2:00 pm (+1) SAW
    Qatar Airways 1 perhentian 12h 25m
    3:00 pm SAW - 8:25 am (+1) KUL
    RM2,216
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Istanbul Melalui Doha

    KUL
    8:50 pm
    7h 30m
    DOH
    11:20 pm
    10h 35m
    DOH
    9:55 am
    4h 5m
    SAW
    2:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR847
    8:50 pm, 4 May Mon
    KUL Kuala Lumpur
    11:20 pm, 4 May Mon
    DOH Doha
    7h 30m
    10h 35m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR241
    9:55 am, 5 May Tue
    DOH Doha
    2:00 pm, 5 May Tue
    SAW Istanbul
    4h 5m

    Pulang: Istanbul ke Kuala Lumpur Melalui Doha

    SAW
    3:00 pm
    4h 5m
    DOH
    7:05 pm
    1h
    DOH
    8:05 pm
    7h 20m
    KUL
    8:25 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR242
    3:00 pm, 12 May Tue
    SAW Istanbul
    7:05 pm, 12 May Tue
    DOH Doha
    4h 5m
    1h berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR844
    8:05 pm, 12 May Tue
    DOH Doha
    8:25 am, 13 May Wed
    KUL Kuala Lumpur
    7h 20m
    Berangkat: Sun, 10 May Pulang: Sun, 17 May Kuala Lumpur ke Istanbul Sun, 10 May - Sun, 17 May
    Qatar Airways 1 perhentian 16h
    3:00 am KUL - 2:00 pm SAW
    Qatar Airways 1 perhentian 12h 25m
    3:00 pm SAW - 8:25 am (+1) KUL
    RM2,216
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Istanbul Melalui Doha

    KUL
    3:00 am
    7h 30m
    DOH
    5:30 am
    4h 25m
    DOH
    9:55 am
    4h 5m
    SAW
    2:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR853
    3:00 am, 10 May Sun
    KUL Kuala Lumpur
    5:30 am, 10 May Sun
    DOH Doha
    7h 30m
    4h 25m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR241
    9:55 am, 10 May Sun
    DOH Doha
    2:00 pm, 10 May Sun
    SAW Istanbul
    4h 5m

    Pulang: Istanbul ke Kuala Lumpur Melalui Doha

    SAW
    3:00 pm
    4h 5m
    DOH
    7:05 pm
    1h
    DOH
    8:05 pm
    7h 20m
    KUL
    8:25 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR242
    3:00 pm, 17 May Sun
    SAW Istanbul
    7:05 pm, 17 May Sun
    DOH Doha
    4h 5m
    1h berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR844
    8:05 pm, 17 May Sun
    DOH Doha
    8:25 am, 18 May Mon
    KUL Kuala Lumpur
    7h 20m
    Berangkat: Thu, 30 Apr Pulang: Wed, 20 May Kuala Lumpur ke Istanbul Thu, 30 Apr - Wed, 20 May
    Qatar Airways 1 perhentian 13h 30m
    9:45 am KUL - 6:15 pm SAW
    Qatar Airways 1 perhentian 22h 25m
    5:25 pm SAW - 8:50 pm (+1) KUL
    RM2,233
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Istanbul Melalui Doha

    KUL
    9:45 am
    7h 5m
    DOH
    11:50 am
    2h 20m
    DOH
    2:10 pm
    4h 5m
    SAW
    6:15 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR845
    9:45 am, 30 Apr Thu
    KUL Kuala Lumpur
    11:50 am, 30 Apr Thu
    DOH Doha
    7h 5m
    2h 20m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR243
    2:10 pm, 30 Apr Thu
    DOH Doha
    6:15 pm, 30 Apr Thu
    SAW Istanbul
    4h 5m

    Pulang: Istanbul ke Kuala Lumpur Melalui Doha

    SAW
    5:25 pm
    4h 5m
    DOH
    9:30 pm
    10h 35m
    DOH
    8:05 am
    7h 45m
    KUL
    8:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR244
    5:25 pm, 20 May Wed
    SAW Istanbul
    9:30 pm, 20 May Wed
    DOH Doha
    4h 5m
    10h 35m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR852
    8:05 am, 21 May Thu
    DOH Doha
    8:50 pm, 21 May Thu
    KUL Kuala Lumpur
    7h 45m
    Berangkat: Thu, 30 Apr Pulang: Wed, 20 May Kuala Lumpur ke Istanbul Thu, 30 Apr - Wed, 20 May
    Qatar Airways 1 perhentian 13h 30m
    9:45 am KUL - 6:15 pm SAW
    Qatar Airways 1 perhentian 12h 25m
    3:00 pm SAW - 8:25 am (+1) KUL
    RM2,233
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Istanbul Melalui Doha

    KUL
    9:45 am
    7h 5m
    DOH
    11:50 am
    2h 20m
    DOH
    2:10 pm
    4h 5m
    SAW
    6:15 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR845
    9:45 am, 30 Apr Thu
    KUL Kuala Lumpur
    11:50 am, 30 Apr Thu
    DOH Doha
    7h 5m
    2h 20m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR243
    2:10 pm, 30 Apr Thu
    DOH Doha
    6:15 pm, 30 Apr Thu
    SAW Istanbul
    4h 5m

    Pulang: Istanbul ke Kuala Lumpur Melalui Doha

    SAW
    3:00 pm
    4h 5m
    DOH
    7:05 pm
    1h
    DOH
    8:05 pm
    7h 20m
    KUL
    8:25 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR242
    3:00 pm, 20 May Wed
    SAW Istanbul
    7:05 pm, 20 May Wed
    DOH Doha
    4h 5m
    1h berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR844
    8:05 pm, 20 May Wed
    DOH Doha
    8:25 am, 21 May Thu
    KUL Kuala Lumpur
    7h 20m
    Berangkat: Thu, 16 Apr Pulang: Thu, 30 Apr Kuala Lumpur ke Istanbul Thu, 16 Apr - Thu, 30 Apr
    Qatar Airways 1 perhentian 16h
    3:00 am KUL - 2:00 pm SAW
    Qatar Airways 1 perhentian 12h 25m
    3:00 pm SAW - 8:25 am (+1) KUL
    RM2,233
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Istanbul Melalui Doha

    KUL
    3:00 am
    7h 30m
    DOH
    5:30 am
    4h 25m
    DOH
    9:55 am
    4h 5m
    SAW
    2:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR853
    3:00 am, 16 Apr Thu
    KUL Kuala Lumpur
    5:30 am, 16 Apr Thu
    DOH Doha
    7h 30m
    4h 25m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR241
    9:55 am, 16 Apr Thu
    DOH Doha
    2:00 pm, 16 Apr Thu
    SAW Istanbul
    4h 5m

    Pulang: Istanbul ke Kuala Lumpur Melalui Doha

    SAW
    3:00 pm
    4h 5m
    DOH
    7:05 pm
    1h
    DOH
    8:05 pm
    7h 20m
    KUL
    8:25 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR242
    3:00 pm, 30 Apr Thu
    SAW Istanbul
    7:05 pm, 30 Apr Thu
    DOH Doha
    4h 5m
    1h berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR844
    8:05 pm, 30 Apr Thu
    DOH Doha
    8:25 am, 1 May Fri
    KUL Kuala Lumpur
    7h 20m
    Berangkat: Thu, 16 Apr Pulang: Thu, 30 Apr Kuala Lumpur ke Istanbul Thu, 16 Apr - Thu, 30 Apr
    Qatar Airways 1 perhentian 13h 30m
    9:45 am KUL - 6:15 pm SAW
    Qatar Airways 1 perhentian 12h 25m
    3:00 pm SAW - 8:25 am (+1) KUL
    RM2,233
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Istanbul Melalui Doha

    KUL
    9:45 am
    7h 5m
    DOH
    11:50 am
    2h 20m
    DOH
    2:10 pm
    4h 5m
    SAW
    6:15 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR845
    9:45 am, 16 Apr Thu
    KUL Kuala Lumpur
    11:50 am, 16 Apr Thu
    DOH Doha
    7h 5m
    2h 20m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR243
    2:10 pm, 16 Apr Thu
    DOH Doha
    6:15 pm, 16 Apr Thu
    SAW Istanbul
    4h 5m

    Pulang: Istanbul ke Kuala Lumpur Melalui Doha

    SAW
    3:00 pm
    4h 5m
    DOH
    7:05 pm
    1h
    DOH
    8:05 pm
    7h 20m
    KUL
    8:25 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR242
    3:00 pm, 30 Apr Thu
    SAW Istanbul
    7:05 pm, 30 Apr Thu
    DOH Doha
    4h 5m
    1h berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR844
    8:05 pm, 30 Apr Thu
    DOH Doha
    8:25 am, 1 May Fri
    KUL Kuala Lumpur
    7h 20m
    Berangkat: Thu, 16 Apr Pulang: Thu, 30 Apr Kuala Lumpur ke Istanbul Thu, 16 Apr - Thu, 30 Apr
    Qatar Airways 1 perhentian 13h 30m
    9:45 am KUL - 6:15 pm SAW
    Qatar Airways 1 perhentian 20h 30m
    7:20 pm SAW - 8:50 pm (+1) KUL
    RM2,233
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Istanbul Melalui Doha

    KUL
    9:45 am
    7h 5m
    DOH
    11:50 am
    2h 20m
    DOH
    2:10 pm
    4h 5m
    SAW
    6:15 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR845
    9:45 am, 16 Apr Thu
    KUL Kuala Lumpur
    11:50 am, 16 Apr Thu
    DOH Doha
    7h 5m
    2h 20m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR243
    2:10 pm, 16 Apr Thu
    DOH Doha
    6:15 pm, 16 Apr Thu
    SAW Istanbul
    4h 5m

    Pulang: Istanbul ke Kuala Lumpur Melalui Doha

    SAW
    7:20 pm
    4h 5m
    DOH
    11:25 pm
    8h 40m
    DOH
    8:05 am
    7h 45m
    KUL
    8:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR244
    7:20 pm, 30 Apr Thu
    SAW Istanbul
    11:25 pm, 30 Apr Thu
    DOH Doha
    4h 5m
    8h 40m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR852
    8:05 am, 1 May Fri
    DOH Doha
    8:50 pm, 1 May Fri
    KUL Kuala Lumpur
    7h 45m
    Berangkat: Thu, 16 Apr Pulang: Thu, 30 Apr Kuala Lumpur ke Istanbul Thu, 16 Apr - Thu, 30 Apr
    Qatar Airways 1 perhentian 16h
    3:00 am KUL - 2:00 pm SAW
    Qatar Airways 1 perhentian 20h 30m
    7:20 pm SAW - 8:50 pm (+1) KUL
    RM2,233
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Istanbul Melalui Doha

    KUL
    3:00 am
    7h 30m
    DOH
    5:30 am
    4h 25m
    DOH
    9:55 am
    4h 5m
    SAW
    2:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR853
    3:00 am, 16 Apr Thu
    KUL Kuala Lumpur
    5:30 am, 16 Apr Thu
    DOH Doha
    7h 30m
    4h 25m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR241
    9:55 am, 16 Apr Thu
    DOH Doha
    2:00 pm, 16 Apr Thu
    SAW Istanbul
    4h 5m

    Pulang: Istanbul ke Kuala Lumpur Melalui Doha

    SAW
    7:20 pm
    4h 5m
    DOH
    11:25 pm
    8h 40m
    DOH
    8:05 am
    7h 45m
    KUL
    8:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR244
    7:20 pm, 30 Apr Thu
    SAW Istanbul
    11:25 pm, 30 Apr Thu
    DOH Doha
    4h 5m
    8h 40m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR852
    8:05 am, 1 May Fri
    DOH Doha
    8:50 pm, 1 May Fri
    KUL Kuala Lumpur
    7h 45m
    Berangkat: Mon, 2 Nov Pulang: Thu, 12 Nov Kuala Lumpur ke Istanbul Mon, 2 Nov - Thu, 12 Nov
    Qatar Airways 1 perhentian 20h 15m
    2:40 am KUL - 4:55 pm SAW
    Qatar Airways 1 perhentian 19h 55m
    6:35 pm SAW - 8:30 pm (+1) KUL
    RM2,222
    expedia.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Istanbul Melalui Doha

    KUL
    2:40 am
    8h 5m
    DOH
    5:45 am
    7h 45m
    DOH
    1:30 pm
    4h 25m
    SAW
    4:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR853
    2:40 am, 2 Nov Mon
    KUL Kuala Lumpur
    5:45 am, 2 Nov Mon
    DOH Doha
    8h 5m
    7h 45m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR243
    1:30 pm, 2 Nov Mon
    DOH Doha
    4:55 pm, 2 Nov Mon
    SAW Istanbul
    4h 25m

    Pulang: Istanbul ke Kuala Lumpur Melalui Doha

    SAW
    6:35 pm
    3h 55m
    DOH
    11:30 pm
    8h 25m
    DOH
    7:55 am
    7h 35m
    KUL
    8:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR244
    6:35 pm, 12 Nov Thu
    SAW Istanbul
    11:30 pm, 12 Nov Thu
    DOH Doha
    3h 55m
    8h 25m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR852
    7:55 am, 13 Nov Fri
    DOH Doha
    8:30 pm, 13 Nov Fri
    KUL Kuala Lumpur
    7h 35m
    Berangkat: Mon, 2 Nov Pulang: Thu, 12 Nov Kuala Lumpur ke Istanbul Mon, 2 Nov - Thu, 12 Nov
    Qatar Airways 1 perhentian 20h 15m
    2:40 am KUL - 4:55 pm SAW
    Qatar Airways 1 perhentian 19h 55m
    6:35 pm SAW - 8:30 pm (+1) KUL
    RM2,222
    qatarairways.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Istanbul Melalui Doha

    KUL
    2:40 am
    8h 5m
    DOH
    5:45 am
    7h 45m
    DOH
    1:30 pm
    4h 25m
    SAW
    4:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR853
    2:40 am, 2 Nov Mon
    KUL Kuala Lumpur
    5:45 am, 2 Nov Mon
    DOH Doha
    8h 5m
    7h 45m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR243
    1:30 pm, 2 Nov Mon
    DOH Doha
    4:55 pm, 2 Nov Mon
    SAW Istanbul
    4h 25m

    Pulang: Istanbul ke Kuala Lumpur Melalui Doha

    SAW
    6:35 pm
    3h 55m
    DOH
    11:30 pm
    8h 25m
    DOH
    7:55 am
    7h 35m
    KUL
    8:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR244
    6:35 pm, 12 Nov Thu
    SAW Istanbul
    11:30 pm, 12 Nov Thu
    DOH Doha
    3h 55m
    8h 25m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR852
    7:55 am, 13 Nov Fri
    DOH Doha
    8:30 pm, 13 Nov Fri
    KUL Kuala Lumpur
    7h 35m
    Berangkat: Mon, 2 Nov Pulang: Thu, 12 Nov Kuala Lumpur ke Istanbul Mon, 2 Nov - Thu, 12 Nov
    Qatar Airways 1 perhentian 13h 30m
    9:25 am KUL - 4:55 pm SAW
    Qatar Airways 1 perhentian 13h 35m
    6:35 pm SAW - 2:10 pm (+1) KUL
    RM2,222
    qatarairways.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Istanbul Melalui Doha

    KUL
    9:25 am
    7h 45m
    DOH
    12:10 pm
    1h 20m
    DOH
    1:30 pm
    4h 25m
    SAW
    4:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR845
    9:25 am, 2 Nov Mon
    KUL Kuala Lumpur
    12:10 pm, 2 Nov Mon
    DOH Doha
    7h 45m
    1h 20m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR243
    1:30 pm, 2 Nov Mon
    DOH Doha
    4:55 pm, 2 Nov Mon
    SAW Istanbul
    4h 25m

    Pulang: Istanbul ke Kuala Lumpur Melalui Doha

    SAW
    6:35 pm
    3h 55m
    DOH
    11:30 pm
    2h 5m
    DOH
    1:35 am
    7h 35m
    KUL
    2:10 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR244
    6:35 pm, 12 Nov Thu
    SAW Istanbul
    11:30 pm, 12 Nov Thu
    DOH Doha
    3h 55m
    2h 5m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR846
    1:35 am, 13 Nov Fri
    DOH Doha
    2:10 pm, 13 Nov Fri
    KUL Kuala Lumpur
    7h 35m
    Berangkat: Mon, 2 Nov Pulang: Thu, 12 Nov Kuala Lumpur ke Istanbul Mon, 2 Nov - Thu, 12 Nov
    Qatar Airways 1 perhentian 20h 15m
    2:40 am KUL - 4:55 pm SAW
    Qatar Airways 1 perhentian 13h 35m
    6:35 pm SAW - 2:10 pm (+1) KUL
    RM2,222
    qatarairways.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Istanbul Melalui Doha

    KUL
    2:40 am
    8h 5m
    DOH
    5:45 am
    7h 45m
    DOH
    1:30 pm
    4h 25m
    SAW
    4:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR853
    2:40 am, 2 Nov Mon
    KUL Kuala Lumpur
    5:45 am, 2 Nov Mon
    DOH Doha
    8h 5m
    7h 45m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR243
    1:30 pm, 2 Nov Mon
    DOH Doha
    4:55 pm, 2 Nov Mon
    SAW Istanbul
    4h 25m

    Pulang: Istanbul ke Kuala Lumpur Melalui Doha

    SAW
    6:35 pm
    3h 55m
    DOH
    11:30 pm
    2h 5m
    DOH
    1:35 am
    7h 35m
    KUL
    2:10 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR244
    6:35 pm, 12 Nov Thu
    SAW Istanbul
    11:30 pm, 12 Nov Thu
    DOH Doha
    3h 55m
    2h 5m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR846
    1:35 am, 13 Nov Fri
    DOH Doha
    2:10 pm, 13 Nov Fri
    KUL Kuala Lumpur
    7h 35m
    Berangkat: Mon, 2 Nov Pulang: Thu, 12 Nov Kuala Lumpur ke Istanbul Mon, 2 Nov - Thu, 12 Nov
    Qatar Airways 1 perhentian 13h 30m
    9:25 am KUL - 4:55 pm SAW
    Qatar Airways 1 perhentian 19h 55m
    6:35 pm SAW - 8:30 pm (+1) KUL
    RM2,222
    qatarairways.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Istanbul Melalui Doha

    KUL
    9:25 am
    7h 45m
    DOH
    12:10 pm
    1h 20m
    DOH
    1:30 pm
    4h 25m
    SAW
    4:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR845
    9:25 am, 2 Nov Mon
    KUL Kuala Lumpur
    12:10 pm, 2 Nov Mon
    DOH Doha
    7h 45m
    1h 20m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR243
    1:30 pm, 2 Nov Mon
    DOH Doha
    4:55 pm, 2 Nov Mon
    SAW Istanbul
    4h 25m

    Pulang: Istanbul ke Kuala Lumpur Melalui Doha

    SAW
    6:35 pm
    3h 55m
    DOH
    11:30 pm
    8h 25m
    DOH
    7:55 am
    7h 35m
    KUL
    8:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR244
    6:35 pm, 12 Nov Thu
    SAW Istanbul
    11:30 pm, 12 Nov Thu
    DOH Doha
    3h 55m
    8h 25m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR852
    7:55 am, 13 Nov Fri
    DOH Doha
    8:30 pm, 13 Nov Fri
    KUL Kuala Lumpur
    7h 35m
    Berangkat: Mon, 4 May Pulang: Tue, 12 May Kuala Lumpur ke Istanbul Mon, 4 May - Tue, 12 May
    Qatar Airways 1 perhentian 16h
    3:00 am KUL - 2:00 pm SAW
    Qatar Airways 1 perhentian 12h 25m
    3:00 pm SAW - 8:25 am (+1) KUL
    RM2,236
    expedia.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Istanbul Melalui Doha

    KUL
    3:00 am
    7h 30m
    DOH
    5:30 am
    4h 25m
    DOH
    9:55 am
    4h 5m
    SAW
    2:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR853
    3:00 am, 4 May Mon
    KUL Kuala Lumpur
    5:30 am, 4 May Mon
    DOH Doha
    7h 30m
    4h 25m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR241
    9:55 am, 4 May Mon
    DOH Doha
    2:00 pm, 4 May Mon
    SAW Istanbul
    4h 5m

    Pulang: Istanbul ke Kuala Lumpur Melalui Doha

    SAW
    3:00 pm
    4h 5m
    DOH
    7:05 pm
    1h
    DOH
    8:05 pm
    7h 20m
    KUL
    8:25 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR242
    3:00 pm, 12 May Tue
    SAW Istanbul
    7:05 pm, 12 May Tue
    DOH Doha
    4h 5m
    1h berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR844
    8:05 pm, 12 May Tue
    DOH Doha
    8:25 am, 13 May Wed
    KUL Kuala Lumpur
    7h 20m
    Berangkat: Mon, 4 May Pulang: Tue, 12 May Kuala Lumpur ke Istanbul Mon, 4 May - Tue, 12 May
    Qatar Airways 1 perhentian 16h
    3:00 am KUL - 2:00 pm SAW
    Qatar Airways 1 perhentian 20h 30m
    7:20 pm SAW - 8:50 pm (+1) KUL
    RM2,236
    expedia.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Istanbul Melalui Doha

    KUL
    3:00 am
    7h 30m
    DOH
    5:30 am
    4h 25m
    DOH
    9:55 am
    4h 5m
    SAW
    2:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR853
    3:00 am, 4 May Mon
    KUL Kuala Lumpur
    5:30 am, 4 May Mon
    DOH Doha
    7h 30m
    4h 25m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR241
    9:55 am, 4 May Mon
    DOH Doha
    2:00 pm, 4 May Mon
    SAW Istanbul
    4h 5m

    Pulang: Istanbul ke Kuala Lumpur Melalui Doha

    SAW
    7:20 pm
    4h 5m
    DOH
    11:25 pm
    8h 40m
    DOH
    8:05 am
    7h 45m
    KUL
    8:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR244
    7:20 pm, 12 May Tue
    SAW Istanbul
    11:25 pm, 12 May Tue
    DOH Doha
    4h 5m
    8h 40m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR852
    8:05 am, 13 May Wed
    DOH Doha
    8:50 pm, 13 May Wed
    KUL Kuala Lumpur
    7h 45m