×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Tiket Pesawat Murah dari Malaysia ke Medina
    (Ubahsuai Pencarian)
    Peringatan Harga
    • Origins
    • Syarikat Penerbangan
    • Penerbangan

    Tiket Pesawat Murah dari Malaysia ke Medina

    Airline Results Price View
    Lihat semua syarikat penerbangan Pilih
    Saudia Airlines 389 keputusan RM2,728 Pilih
    Qatar Airways 88 keputusan RM3,512 Pilih
    Emirates 34 keputusan RM3,917 Pilih
    SriLankan Airlines 1 keputusan RM4,572 Pilih
    Oman Air 8 keputusan RM4,732 Pilih
    Etihad Airways 20 keputusan RM4,740 Pilih
    Malaysia Airlines 58 keputusan RM7,052 Pilih
    Qantas 10 keputusan RM9,034 Pilih
    Turkish Airlines 1 keputusan RM10,857 Pilih
    Cities Results Price View
    View All Cities Pilih
    Kuala Lumpur 578 keputusan RM2,728 Pilih
    Kuantan 31 keputusan RM4,732 Pilih
    Berangkat: Tue, 20 Oct Pulang: Sat, 31 Oct Kuala Lumpur ke Medina Tue, 20 Oct - Sat, 31 Oct
    Saudia Airlines 1 perhentian 22h 40m
    4:50 pm KUL - 10:30 am (+1) MED
    Saudia Airlines 1 perhentian 15h 45m
    4:15 pm MED - 1:00 pm (+1) KUL
    RM2,740
    budgetair.co.uk
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Medina Melalui Jeddah

    KUL
    4:50 pm
    8h 20m
    JED
    8:10 pm
    13h 20m
    JED
    9:30 am
    1h
    MED
    10:30 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    4:50 pm, 20 Oct Tue
    KUL Kuala Lumpur
    8:10 pm, 20 Oct Tue
    JED Jeddah
    8h 20m
    13h 20m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1428
    9:30 am, 21 Oct Wed
    JED Jeddah
    10:30 am, 21 Oct Wed
    MED Medina
    1h

    Pulang: Medina ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    4:15 pm
    1h 5m
    JED
    5:20 pm
    6h 5m
    JED
    11:25 pm
    8h 35m
    KUL
    1:00 pm (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1469
    4:15 pm, 31 Oct Sat
    MED Medina
    5:20 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1h 5m
    6h 5m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV832
    11:25 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1:00 pm, 1 Nov Sun
    KUL Kuala Lumpur
    8h 35m
    Berangkat: Tue, 20 Oct Pulang: Sat, 31 Oct Kuala Lumpur ke Medina Tue, 20 Oct - Sat, 31 Oct
    Saudia Airlines 1 perhentian 22h 40m
    4:50 pm KUL - 10:30 am (+1) MED
    Saudia Airlines 1 perhentian 13h 45m
    6:15 pm MED - 1:00 pm (+1) KUL
    RM2,740
    budgetair.co.uk
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Medina Melalui Jeddah

    KUL
    4:50 pm
    8h 20m
    JED
    8:10 pm
    13h 20m
    JED
    9:30 am
    1h
    MED
    10:30 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    4:50 pm, 20 Oct Tue
    KUL Kuala Lumpur
    8:10 pm, 20 Oct Tue
    JED Jeddah
    8h 20m
    13h 20m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1428
    9:30 am, 21 Oct Wed
    JED Jeddah
    10:30 am, 21 Oct Wed
    MED Medina
    1h

    Pulang: Medina ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    6:15 pm
    1h 5m
    JED
    7:20 pm
    4h 5m
    JED
    11:25 pm
    8h 35m
    KUL
    1:00 pm (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1437
    6:15 pm, 31 Oct Sat
    MED Medina
    7:20 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1h 5m
    4h 5m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV832
    11:25 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1:00 pm, 1 Nov Sun
    KUL Kuala Lumpur
    8h 35m
    Berangkat: Tue, 20 Oct Pulang: Sat, 31 Oct Kuala Lumpur ke Medina Tue, 20 Oct - Sat, 31 Oct
    Saudia Airlines 1 perhentian 22h 25m
    4:50 pm KUL - 10:15 am (+1) MED
    Saudia Airlines 1 perhentian 15h 45m
    4:15 pm MED - 1:00 pm (+1) KUL
    RM2,740
    budgetair.co.uk
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Medina Melalui Jeddah

    KUL
    4:50 pm
    8h 20m
    JED
    8:10 pm
    13h 5m
    JED
    9:15 am
    1h
    MED
    10:15 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    4:50 pm, 20 Oct Tue
    KUL Kuala Lumpur
    8:10 pm, 20 Oct Tue
    JED Jeddah
    8h 20m
    13h 5m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1462
    9:15 am, 21 Oct Wed
    JED Jeddah
    10:15 am, 21 Oct Wed
    MED Medina
    1h

    Pulang: Medina ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    4:15 pm
    1h 5m
    JED
    5:20 pm
    6h 5m
    JED
    11:25 pm
    8h 35m
    KUL
    1:00 pm (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1469
    4:15 pm, 31 Oct Sat
    MED Medina
    5:20 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1h 5m
    6h 5m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV832
    11:25 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1:00 pm, 1 Nov Sun
    KUL Kuala Lumpur
    8h 35m
    Berangkat: Tue, 20 Oct Pulang: Sat, 31 Oct Kuala Lumpur ke Medina Tue, 20 Oct - Sat, 31 Oct
    Saudia Airlines 1 perhentian 22h 25m
    4:50 pm KUL - 10:15 am (+1) MED
    Saudia Airlines 1 perhentian 13h 45m
    6:15 pm MED - 1:00 pm (+1) KUL
    RM2,740
    budgetair.co.uk
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Medina Melalui Jeddah

    KUL
    4:50 pm
    8h 20m
    JED
    8:10 pm
    13h 5m
    JED
    9:15 am
    1h
    MED
    10:15 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    4:50 pm, 20 Oct Tue
    KUL Kuala Lumpur
    8:10 pm, 20 Oct Tue
    JED Jeddah
    8h 20m
    13h 5m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1462
    9:15 am, 21 Oct Wed
    JED Jeddah
    10:15 am, 21 Oct Wed
    MED Medina
    1h

    Pulang: Medina ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    6:15 pm
    1h 5m
    JED
    7:20 pm
    4h 5m
    JED
    11:25 pm
    8h 35m
    KUL
    1:00 pm (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1437
    6:15 pm, 31 Oct Sat
    MED Medina
    7:20 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1h 5m
    4h 5m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV832
    11:25 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1:00 pm, 1 Nov Sun
    KUL Kuala Lumpur
    8h 35m
    Berangkat: Tue, 20 Oct Pulang: Sat, 31 Oct Kuala Lumpur ke Medina Tue, 20 Oct - Sat, 31 Oct
    Saudia Airlines 1 perhentian 15h 15m
    4:50 pm KUL - 3:05 am (+1) MED
    Saudia Airlines 1 perhentian 13h 45m
    6:15 pm MED - 1:00 pm (+1) KUL
    RM2,740
    budgetair.co.uk
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Medina Melalui Jeddah

    KUL
    4:50 pm
    8h 20m
    JED
    8:10 pm
    5h 55m
    JED
    2:05 am
    1h
    MED
    3:05 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    4:50 pm, 20 Oct Tue
    KUL Kuala Lumpur
    8:10 pm, 20 Oct Tue
    JED Jeddah
    8h 20m
    5h 55m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1458
    2:05 am, 21 Oct Wed
    JED Jeddah
    3:05 am, 21 Oct Wed
    MED Medina
    1h

    Pulang: Medina ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    6:15 pm
    1h 5m
    JED
    7:20 pm
    4h 5m
    JED
    11:25 pm
    8h 35m
    KUL
    1:00 pm (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1437
    6:15 pm, 31 Oct Sat
    MED Medina
    7:20 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1h 5m
    4h 5m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV832
    11:25 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1:00 pm, 1 Nov Sun
    KUL Kuala Lumpur
    8h 35m
    Berangkat: Tue, 20 Oct Pulang: Sat, 31 Oct Kuala Lumpur ke Medina Tue, 20 Oct - Sat, 31 Oct
    Saudia Airlines 1 perhentian 15h 15m
    4:50 pm KUL - 3:05 am (+1) MED
    Saudia Airlines 1 perhentian 15h 45m
    4:15 pm MED - 1:00 pm (+1) KUL
    RM2,740
    budgetair.co.uk
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Medina Melalui Jeddah

    KUL
    4:50 pm
    8h 20m
    JED
    8:10 pm
    5h 55m
    JED
    2:05 am
    1h
    MED
    3:05 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    4:50 pm, 20 Oct Tue
    KUL Kuala Lumpur
    8:10 pm, 20 Oct Tue
    JED Jeddah
    8h 20m
    5h 55m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1458
    2:05 am, 21 Oct Wed
    JED Jeddah
    3:05 am, 21 Oct Wed
    MED Medina
    1h

    Pulang: Medina ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    4:15 pm
    1h 5m
    JED
    5:20 pm
    6h 5m
    JED
    11:25 pm
    8h 35m
    KUL
    1:00 pm (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1469
    4:15 pm, 31 Oct Sat
    MED Medina
    5:20 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1h 5m
    6h 5m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV832
    11:25 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1:00 pm, 1 Nov Sun
    KUL Kuala Lumpur
    8h 35m
    Berangkat: Tue, 20 Oct Pulang: Sat, 31 Oct Kuala Lumpur ke Medina Tue, 20 Oct - Sat, 31 Oct
    Saudia Airlines 1 perhentian 15h 15m
    4:50 pm KUL - 3:05 am (+1) MED
    Saudia Airlines 1 perhentian 21h
    11:00 am MED - 1:00 pm (+1) KUL
    RM2,740
    budgetair.co.uk
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Medina Melalui Jeddah

    KUL
    4:50 pm
    8h 20m
    JED
    8:10 pm
    5h 55m
    JED
    2:05 am
    1h
    MED
    3:05 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    4:50 pm, 20 Oct Tue
    KUL Kuala Lumpur
    8:10 pm, 20 Oct Tue
    JED Jeddah
    8h 20m
    5h 55m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1458
    2:05 am, 21 Oct Wed
    JED Jeddah
    3:05 am, 21 Oct Wed
    MED Medina
    1h

    Pulang: Medina ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    11:00 am
    1h 5m
    JED
    12:05 pm
    11h 20m
    JED
    11:25 pm
    8h 35m
    KUL
    1:00 pm (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1449
    11:00 am, 31 Oct Sat
    MED Medina
    12:05 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1h 5m
    11h 20m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV832
    11:25 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1:00 pm, 1 Nov Sun
    KUL Kuala Lumpur
    8h 35m
    Berangkat: Tue, 20 Oct Pulang: Sat, 31 Oct Kuala Lumpur ke Medina Tue, 20 Oct - Sat, 31 Oct
    Saudia Airlines 1 perhentian 22h 25m
    4:50 pm KUL - 10:15 am (+1) MED
    Saudia Airlines 1 perhentian 21h
    11:00 am MED - 1:00 pm (+1) KUL
    RM2,740
    budgetair.co.uk
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Medina Melalui Jeddah

    KUL
    4:50 pm
    8h 20m
    JED
    8:10 pm
    13h 5m
    JED
    9:15 am
    1h
    MED
    10:15 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    4:50 pm, 20 Oct Tue
    KUL Kuala Lumpur
    8:10 pm, 20 Oct Tue
    JED Jeddah
    8h 20m
    13h 5m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1462
    9:15 am, 21 Oct Wed
    JED Jeddah
    10:15 am, 21 Oct Wed
    MED Medina
    1h

    Pulang: Medina ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    11:00 am
    1h 5m
    JED
    12:05 pm
    11h 20m
    JED
    11:25 pm
    8h 35m
    KUL
    1:00 pm (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1449
    11:00 am, 31 Oct Sat
    MED Medina
    12:05 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1h 5m
    11h 20m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV832
    11:25 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1:00 pm, 1 Nov Sun
    KUL Kuala Lumpur
    8h 35m
    Berangkat: Tue, 20 Oct Pulang: Sat, 31 Oct Kuala Lumpur ke Medina Tue, 20 Oct - Sat, 31 Oct
    Saudia Airlines 1 perhentian 22h 40m
    4:50 pm KUL - 10:30 am (+1) MED
    Saudia Airlines 1 perhentian 21h
    11:00 am MED - 1:00 pm (+1) KUL
    RM2,740
    budgetair.co.uk
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Medina Melalui Jeddah

    KUL
    4:50 pm
    8h 20m
    JED
    8:10 pm
    13h 20m
    JED
    9:30 am
    1h
    MED
    10:30 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    4:50 pm, 20 Oct Tue
    KUL Kuala Lumpur
    8:10 pm, 20 Oct Tue
    JED Jeddah
    8h 20m
    13h 20m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1428
    9:30 am, 21 Oct Wed
    JED Jeddah
    10:30 am, 21 Oct Wed
    MED Medina
    1h

    Pulang: Medina ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    11:00 am
    1h 5m
    JED
    12:05 pm
    11h 20m
    JED
    11:25 pm
    8h 35m
    KUL
    1:00 pm (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1449
    11:00 am, 31 Oct Sat
    MED Medina
    12:05 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1h 5m
    11h 20m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV832
    11:25 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1:00 pm, 1 Nov Sun
    KUL Kuala Lumpur
    8h 35m
    Berangkat: Tue, 20 Oct Pulang: Sat, 31 Oct Kuala Lumpur ke Medina Tue, 20 Oct - Sat, 31 Oct
    Saudia Airlines 1 perhentian 19h 40m
    4:50 pm KUL - 7:30 am (+1) MED
    Saudia Airlines 1 perhentian 13h 45m
    6:15 pm MED - 1:00 pm (+1) KUL
    RM2,740
    budgetair.co.uk
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Medina Melalui Jeddah

    KUL
    4:50 pm
    8h 20m
    JED
    8:10 pm
    10h 20m
    JED
    6:30 am
    1h
    MED
    7:30 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    4:50 pm, 20 Oct Tue
    KUL Kuala Lumpur
    8:10 pm, 20 Oct Tue
    JED Jeddah
    8h 20m
    10h 20m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1420
    6:30 am, 21 Oct Wed
    JED Jeddah
    7:30 am, 21 Oct Wed
    MED Medina
    1h

    Pulang: Medina ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    6:15 pm
    1h 5m
    JED
    7:20 pm
    4h 5m
    JED
    11:25 pm
    8h 35m
    KUL
    1:00 pm (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1437
    6:15 pm, 31 Oct Sat
    MED Medina
    7:20 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1h 5m
    4h 5m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV832
    11:25 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1:00 pm, 1 Nov Sun
    KUL Kuala Lumpur
    8h 35m
    Berangkat: Tue, 20 Oct Pulang: Sat, 31 Oct Kuala Lumpur ke Medina Tue, 20 Oct - Sat, 31 Oct
    Saudia Airlines 1 perhentian 19h 40m
    4:50 pm KUL - 7:30 am (+1) MED
    Saudia Airlines 1 perhentian 21h
    11:00 am MED - 1:00 pm (+1) KUL
    RM2,740
    budgetair.co.uk
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Medina Melalui Jeddah

    KUL
    4:50 pm
    8h 20m
    JED
    8:10 pm
    10h 20m
    JED
    6:30 am
    1h
    MED
    7:30 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    4:50 pm, 20 Oct Tue
    KUL Kuala Lumpur
    8:10 pm, 20 Oct Tue
    JED Jeddah
    8h 20m
    10h 20m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1420
    6:30 am, 21 Oct Wed
    JED Jeddah
    7:30 am, 21 Oct Wed
    MED Medina
    1h

    Pulang: Medina ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    11:00 am
    1h 5m
    JED
    12:05 pm
    11h 20m
    JED
    11:25 pm
    8h 35m
    KUL
    1:00 pm (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1449
    11:00 am, 31 Oct Sat
    MED Medina
    12:05 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1h 5m
    11h 20m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV832
    11:25 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1:00 pm, 1 Nov Sun
    KUL Kuala Lumpur
    8h 35m
    Berangkat: Tue, 20 Oct Pulang: Sat, 31 Oct Kuala Lumpur ke Medina Tue, 20 Oct - Sat, 31 Oct
    Saudia Airlines 1 perhentian 19h 40m
    4:50 pm KUL - 7:30 am (+1) MED
    Saudia Airlines 1 perhentian 15h 45m
    4:15 pm MED - 1:00 pm (+1) KUL
    RM2,740
    budgetair.co.uk
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Medina Melalui Jeddah

    KUL
    4:50 pm
    8h 20m
    JED
    8:10 pm
    10h 20m
    JED
    6:30 am
    1h
    MED
    7:30 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    4:50 pm, 20 Oct Tue
    KUL Kuala Lumpur
    8:10 pm, 20 Oct Tue
    JED Jeddah
    8h 20m
    10h 20m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1420
    6:30 am, 21 Oct Wed
    JED Jeddah
    7:30 am, 21 Oct Wed
    MED Medina
    1h

    Pulang: Medina ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    4:15 pm
    1h 5m
    JED
    5:20 pm
    6h 5m
    JED
    11:25 pm
    8h 35m
    KUL
    1:00 pm (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1469
    4:15 pm, 31 Oct Sat
    MED Medina
    5:20 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1h 5m
    6h 5m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV832
    11:25 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1:00 pm, 1 Nov Sun
    KUL Kuala Lumpur
    8h 35m
    Berangkat: Tue, 20 Oct Pulang: Sat, 31 Oct Kuala Lumpur ke Medina Tue, 20 Oct - Sat, 31 Oct
    Saudia Airlines 1 perhentian 19h 40m
    4:50 pm KUL - 7:30 am (+1) MED
    Saudia Airlines 1 perhentian 21h
    11:00 am MED - 1:00 pm (+1) KUL
    RM2,722
    saudiairlines.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Medina Melalui Jeddah

    KUL
    4:50 pm
    8h 20m
    JED
    8:10 pm
    10h 20m
    JED
    6:30 am
    1h
    MED
    7:30 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    4:50 pm, 20 Oct Tue
    KUL Kuala Lumpur
    8:10 pm, 20 Oct Tue
    JED Jeddah
    8h 20m
    10h 20m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1420
    6:30 am, 21 Oct Wed
    JED Jeddah
    7:30 am, 21 Oct Wed
    MED Medina
    1h

    Pulang: Medina ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    11:00 am
    1h 5m
    JED
    12:05 pm
    11h 20m
    JED
    11:25 pm
    8h 35m
    KUL
    1:00 pm (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1449
    11:00 am, 31 Oct Sat
    MED Medina
    12:05 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1h 5m
    11h 20m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV832
    11:25 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1:00 pm, 1 Nov Sun
    KUL Kuala Lumpur
    8h 35m
    Berangkat: Tue, 20 Oct Pulang: Sat, 31 Oct Kuala Lumpur ke Medina Tue, 20 Oct - Sat, 31 Oct
    Saudia Airlines 1 perhentian 19h 40m
    4:50 pm KUL - 7:30 am (+1) MED
    Saudia Airlines 1 perhentian 15h 45m
    4:15 pm MED - 1:00 pm (+1) KUL
    RM2,722
    saudiairlines.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Medina Melalui Jeddah

    KUL
    4:50 pm
    8h 20m
    JED
    8:10 pm
    10h 20m
    JED
    6:30 am
    1h
    MED
    7:30 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    4:50 pm, 20 Oct Tue
    KUL Kuala Lumpur
    8:10 pm, 20 Oct Tue
    JED Jeddah
    8h 20m
    10h 20m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1420
    6:30 am, 21 Oct Wed
    JED Jeddah
    7:30 am, 21 Oct Wed
    MED Medina
    1h

    Pulang: Medina ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    4:15 pm
    1h 5m
    JED
    5:20 pm
    6h 5m
    JED
    11:25 pm
    8h 35m
    KUL
    1:00 pm (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1469
    4:15 pm, 31 Oct Sat
    MED Medina
    5:20 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1h 5m
    6h 5m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV832
    11:25 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1:00 pm, 1 Nov Sun
    KUL Kuala Lumpur
    8h 35m
    Berangkat: Sun, 26 Jul Pulang: Fri, 7 Aug Kuala Lumpur ke Medina Sun, 26 Jul - Fri, 7 Aug
    Saudia Airlines 1 perhentian 17h 5m
    3:00 pm KUL - 3:05 am (+1) MED
    Saudia Airlines 1 perhentian 14h 45m
    8:15 pm MED - 4:00 pm (+1) KUL
    RM2,722
    saudiairlines.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Medina Melalui Jeddah

    KUL
    3:00 pm
    8h 20m
    JED
    6:20 pm
    7h 45m
    JED
    2:05 am
    1h
    MED
    3:05 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    3:00 pm, 26 Jul Sun
    KUL Kuala Lumpur
    6:20 pm, 26 Jul Sun
    JED Jeddah
    8h 20m
    7h 45m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1458
    2:05 am, 27 Jul Mon
    JED Jeddah
    3:05 am, 27 Jul Mon
    MED Medina
    1h

    Pulang: Medina ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    8:15 pm
    1h 5m
    JED
    9:20 pm
    4h 40m
    JED
    2:00 am
    9h
    KUL
    4:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1463
    8:15 pm, 7 Aug Fri
    MED Medina
    9:20 pm, 7 Aug Fri
    JED Jeddah
    1h 5m
    4h 40m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV834
    2:00 am, 8 Aug Sat
    JED Jeddah
    4:00 pm, 8 Aug Sat
    KUL Kuala Lumpur
    9h
    Berangkat: Tue, 20 Oct Pulang: Sat, 31 Oct Kuala Lumpur ke Medina Tue, 20 Oct - Sat, 31 Oct
    Saudia Airlines 1 perhentian 19h 40m
    4:50 pm KUL - 7:30 am (+1) MED
    Saudia Airlines 1 perhentian 13h 45m
    6:15 pm MED - 1:00 pm (+1) KUL
    RM2,722
    saudiairlines.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Medina Melalui Jeddah

    KUL
    4:50 pm
    8h 20m
    JED
    8:10 pm
    10h 20m
    JED
    6:30 am
    1h
    MED
    7:30 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    4:50 pm, 20 Oct Tue
    KUL Kuala Lumpur
    8:10 pm, 20 Oct Tue
    JED Jeddah
    8h 20m
    10h 20m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1420
    6:30 am, 21 Oct Wed
    JED Jeddah
    7:30 am, 21 Oct Wed
    MED Medina
    1h

    Pulang: Medina ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    6:15 pm
    1h 5m
    JED
    7:20 pm
    4h 5m
    JED
    11:25 pm
    8h 35m
    KUL
    1:00 pm (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1437
    6:15 pm, 31 Oct Sat
    MED Medina
    7:20 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1h 5m
    4h 5m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV832
    11:25 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1:00 pm, 1 Nov Sun
    KUL Kuala Lumpur
    8h 35m
    Berangkat: Tue, 20 Oct Pulang: Sat, 31 Oct Kuala Lumpur ke Medina Tue, 20 Oct - Sat, 31 Oct
    Saudia Airlines 1 perhentian 15h 15m
    4:50 pm KUL - 3:05 am (+1) MED
    Saudia Airlines 1 perhentian 21h
    11:00 am MED - 1:00 pm (+1) KUL
    RM2,722
    saudiairlines.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Medina Melalui Jeddah

    KUL
    4:50 pm
    8h 20m
    JED
    8:10 pm
    5h 55m
    JED
    2:05 am
    1h
    MED
    3:05 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    4:50 pm, 20 Oct Tue
    KUL Kuala Lumpur
    8:10 pm, 20 Oct Tue
    JED Jeddah
    8h 20m
    5h 55m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1458
    2:05 am, 21 Oct Wed
    JED Jeddah
    3:05 am, 21 Oct Wed
    MED Medina
    1h

    Pulang: Medina ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    11:00 am
    1h 5m
    JED
    12:05 pm
    11h 20m
    JED
    11:25 pm
    8h 35m
    KUL
    1:00 pm (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1449
    11:00 am, 31 Oct Sat
    MED Medina
    12:05 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1h 5m
    11h 20m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV832
    11:25 pm, 31 Oct Sat
    JED Jeddah
    1:00 pm, 1 Nov Sun
    KUL Kuala Lumpur
    8h 35m
    Berangkat: Sun, 26 Jul Pulang: Fri, 7 Aug Kuala Lumpur ke Medina Sun, 26 Jul - Fri, 7 Aug
    Saudia Airlines 1 perhentian 13h
    3:00 pm KUL - 11:00 pm MED
    Saudia Airlines 1 perhentian 13h 45m
    6:15 pm MED - 1:00 pm (+1) KUL
    RM2,722
    saudiairlines.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Medina Melalui Jeddah

    KUL
    3:00 pm
    8h 20m
    JED
    6:20 pm
    3h 40m
    JED
    10:00 pm
    1h
    MED
    11:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    3:00 pm, 26 Jul Sun
    KUL Kuala Lumpur
    6:20 pm, 26 Jul Sun
    JED Jeddah
    8h 20m
    3h 40m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1462
    10:00 pm, 26 Jul Sun
    JED Jeddah
    11:00 pm, 26 Jul Sun
    MED Medina
    1h

    Pulang: Medina ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    6:15 pm
    1h 5m
    JED
    7:20 pm
    3h 40m
    JED
    11:00 pm
    9h
    KUL
    1:00 pm (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1437
    6:15 pm, 7 Aug Fri
    MED Medina
    7:20 pm, 7 Aug Fri
    JED Jeddah
    1h 5m
    3h 40m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV832
    11:00 pm, 7 Aug Fri
    JED Jeddah
    1:00 pm, 8 Aug Sat
    KUL Kuala Lumpur
    9h
    Berangkat: Sun, 26 Jul Pulang: Fri, 7 Aug Kuala Lumpur ke Medina Sun, 26 Jul - Fri, 7 Aug
    Saudia Airlines 1 perhentian 13h
    3:00 pm KUL - 11:00 pm MED
    Saudia Airlines 1 perhentian 14h 45m
    8:15 pm MED - 4:00 pm (+1) KUL
    RM2,722
    saudiairlines.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Medina Melalui Jeddah

    KUL
    3:00 pm
    8h 20m
    JED
    6:20 pm
    3h 40m
    JED
    10:00 pm
    1h
    MED
    11:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    3:00 pm, 26 Jul Sun
    KUL Kuala Lumpur
    6:20 pm, 26 Jul Sun
    JED Jeddah
    8h 20m
    3h 40m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1462
    10:00 pm, 26 Jul Sun
    JED Jeddah
    11:00 pm, 26 Jul Sun
    MED Medina
    1h

    Pulang: Medina ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    8:15 pm
    1h 5m
    JED
    9:20 pm
    4h 40m
    JED
    2:00 am
    9h
    KUL
    4:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1463
    8:15 pm, 7 Aug Fri
    MED Medina
    9:20 pm, 7 Aug Fri
    JED Jeddah
    1h 5m
    4h 40m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV834
    2:00 am, 8 Aug Sat
    JED Jeddah
    4:00 pm, 8 Aug Sat
    KUL Kuala Lumpur
    9h
    Berangkat: Sun, 26 Jul Pulang: Fri, 7 Aug Kuala Lumpur ke Medina Sun, 26 Jul - Fri, 7 Aug
    Saudia Airlines 1 perhentian 17h 5m
    3:00 pm KUL - 3:05 am (+1) MED
    Saudia Airlines 1 perhentian 15h 45m
    4:15 pm MED - 1:00 pm (+1) KUL
    RM2,722
    saudiairlines.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Medina Melalui Jeddah

    KUL
    3:00 pm
    8h 20m
    JED
    6:20 pm
    7h 45m
    JED
    2:05 am
    1h
    MED
    3:05 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    3:00 pm, 26 Jul Sun
    KUL Kuala Lumpur
    6:20 pm, 26 Jul Sun
    JED Jeddah
    8h 20m
    7h 45m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1458
    2:05 am, 27 Jul Mon
    JED Jeddah
    3:05 am, 27 Jul Mon
    MED Medina
    1h

    Pulang: Medina ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    4:15 pm
    1h 5m
    JED
    5:20 pm
    5h 40m
    JED
    11:00 pm
    9h
    KUL
    1:00 pm (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1469
    4:15 pm, 7 Aug Fri
    MED Medina
    5:20 pm, 7 Aug Fri
    JED Jeddah
    1h 5m
    5h 40m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV832
    11:00 pm, 7 Aug Fri
    JED Jeddah
    1:00 pm, 8 Aug Sat
    KUL Kuala Lumpur
    9h