×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Tiket Pesawat Murah dari Malaysia ke Madinah
    (Ubahsuai Pencarian)
    Peringatan Harga
    • Syarikat Penerbangan
    • Penerbangan

    Tiket Pesawat Murah dari Malaysia ke Madinah

    Airline Results Price View
    Lihat semua syarikat penerbangan Pilih
    Saudia 12 keputusan RM3,020 Pilih
    Etihad Airways 3 keputusan RM9,819 Pilih
    Berangkat: Sun, 15 Feb Pulang: Sat, 28 Mar Kuala Lumpur ke Madinah Sun, 15 Feb - Sat, 28 Mar
    Saudia 1 perhentian 13h 30m
    3:00 pm KUL - 11:30 pm MED
    Saudia 1 perhentian 11h 10m
    11:50 pm MED - 4:00 pm (+1) KUL
    RM2,996
    saudiairlines.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Madinah Melalui Jeddah

    KUL
    3:00 pm
    9h 10m
    JED
    7:10 pm
    3h 20m
    JED
    10:30 pm
    1h
    MED
    11:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    3:00 pm, 15 Feb Sun
    KUL Kuala Lumpur
    7:10 pm, 15 Feb Sun
    JED Jeddah
    9h 10m
    3h 20m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1426
    10:30 pm, 15 Feb Sun
    JED Jeddah
    11:30 pm, 15 Feb Sun
    MED Madinah
    1h

    Pulang: Madinah ke Kuala Lumpur Melalui Riyadh

    MED
    11:50 pm
    1h 25m
    RUH
    1:15 am (+1)
    1h 50m
    RUH
    3:05 am
    7h 55m
    KUL
    4:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1478
    11:50 pm, 28 Mar Sat
    MED Madinah
    1:15 am, 29 Mar Sun
    RUH Riyadh
    1h 25m
    1h 50m berhenti sebentar di Riyadh (RUH)
    SV842
    3:05 am, 29 Mar Sun
    RUH Riyadh
    4:00 pm, 29 Mar Sun
    KUL Kuala Lumpur
    7h 55m
    Berangkat: Sun, 15 Feb Pulang: Sat, 28 Mar Kuala Lumpur ke Madinah Sun, 15 Feb - Sat, 28 Mar
    Saudia 1 perhentian 21h 30m
    3:00 pm KUL - 7:30 am (+1) MED
    Saudia 1 perhentian 11h 10m
    11:50 pm MED - 4:00 pm (+1) KUL
    RM2,996
    saudiairlines.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Madinah Melalui Jeddah

    KUL
    3:00 pm
    9h 10m
    JED
    7:10 pm
    11h 20m
    JED
    6:30 am
    1h
    MED
    7:30 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    3:00 pm, 15 Feb Sun
    KUL Kuala Lumpur
    7:10 pm, 15 Feb Sun
    JED Jeddah
    9h 10m
    11h 20m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1420
    6:30 am, 16 Feb Mon
    JED Jeddah
    7:30 am, 16 Feb Mon
    MED Madinah
    1h

    Pulang: Madinah ke Kuala Lumpur Melalui Riyadh

    MED
    11:50 pm
    1h 25m
    RUH
    1:15 am (+1)
    1h 50m
    RUH
    3:05 am
    7h 55m
    KUL
    4:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1478
    11:50 pm, 28 Mar Sat
    MED Madinah
    1:15 am, 29 Mar Sun
    RUH Riyadh
    1h 25m
    1h 50m berhenti sebentar di Riyadh (RUH)
    SV842
    3:05 am, 29 Mar Sun
    RUH Riyadh
    4:00 pm, 29 Mar Sun
    KUL Kuala Lumpur
    7h 55m
    Berangkat: Sun, 15 Feb Pulang: Sun, 29 Mar Kuala Lumpur ke Madinah Sun, 15 Feb - Sun, 29 Mar
    Saudia 1 perhentian 21h 30m
    3:00 pm KUL - 7:30 am (+1) MED
    Saudia 1 perhentian 12h 45m
    10:15 pm MED - 4:00 pm (+1) KUL
    RM2,996
    saudiairlines.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Madinah Melalui Jeddah

    KUL
    3:00 pm
    9h 10m
    JED
    7:10 pm
    11h 20m
    JED
    6:30 am
    1h
    MED
    7:30 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    3:00 pm, 15 Feb Sun
    KUL Kuala Lumpur
    7:10 pm, 15 Feb Sun
    JED Jeddah
    9h 10m
    11h 20m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1420
    6:30 am, 16 Feb Mon
    JED Jeddah
    7:30 am, 16 Feb Mon
    MED Madinah
    1h

    Pulang: Madinah ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    10:15 pm
    1h 5m
    JED
    11:20 pm
    2h 50m
    JED
    2:10 am
    8h 50m
    KUL
    4:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1447
    10:15 pm, 29 Mar Sun
    MED Madinah
    11:20 pm, 29 Mar Sun
    JED Jeddah
    1h 5m
    2h 50m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV834
    2:10 am, 30 Mar Mon
    JED Jeddah
    4:00 pm, 30 Mar Mon
    KUL Kuala Lumpur
    8h 50m
    Berangkat: Sun, 15 Feb Pulang: Sat, 28 Mar Kuala Lumpur ke Madinah Sun, 15 Feb - Sat, 28 Mar
    Saudia 1 perhentian 21h 30m
    3:00 pm KUL - 7:30 am (+1) MED
    Saudia 1 perhentian 14h 10m
    8:50 pm MED - 4:00 pm (+1) KUL
    RM2,996
    saudiairlines.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Madinah Melalui Jeddah

    KUL
    3:00 pm
    9h 10m
    JED
    7:10 pm
    11h 20m
    JED
    6:30 am
    1h
    MED
    7:30 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    3:00 pm, 15 Feb Sun
    KUL Kuala Lumpur
    7:10 pm, 15 Feb Sun
    JED Jeddah
    9h 10m
    11h 20m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1420
    6:30 am, 16 Feb Mon
    JED Jeddah
    7:30 am, 16 Feb Mon
    MED Madinah
    1h

    Pulang: Madinah ke Kuala Lumpur Melalui Riyadh

    MED
    8:50 pm
    1h 25m
    RUH
    10:15 pm
    4h 50m
    RUH
    3:05 am
    7h 55m
    KUL
    4:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1446
    8:50 pm, 28 Mar Sat
    MED Madinah
    10:15 pm, 28 Mar Sat
    RUH Riyadh
    1h 25m
    4h 50m berhenti sebentar di Riyadh (RUH)
    SV842
    3:05 am, 29 Mar Sun
    RUH Riyadh
    4:00 pm, 29 Mar Sun
    KUL Kuala Lumpur
    7h 55m
    Berangkat: Sun, 15 Feb Pulang: Sun, 29 Mar Kuala Lumpur ke Madinah Sun, 15 Feb - Sun, 29 Mar
    Saudia 1 perhentian 13h 30m
    3:00 pm KUL - 11:30 pm MED
    Saudia 1 perhentian 12h 45m
    10:15 pm MED - 4:00 pm (+1) KUL
    RM2,996
    saudiairlines.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Madinah Melalui Jeddah

    KUL
    3:00 pm
    9h 10m
    JED
    7:10 pm
    3h 20m
    JED
    10:30 pm
    1h
    MED
    11:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    3:00 pm, 15 Feb Sun
    KUL Kuala Lumpur
    7:10 pm, 15 Feb Sun
    JED Jeddah
    9h 10m
    3h 20m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1426
    10:30 pm, 15 Feb Sun
    JED Jeddah
    11:30 pm, 15 Feb Sun
    MED Madinah
    1h

    Pulang: Madinah ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    10:15 pm
    1h 5m
    JED
    11:20 pm
    2h 50m
    JED
    2:10 am
    8h 50m
    KUL
    4:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1447
    10:15 pm, 29 Mar Sun
    MED Madinah
    11:20 pm, 29 Mar Sun
    JED Jeddah
    1h 5m
    2h 50m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV834
    2:10 am, 30 Mar Mon
    JED Jeddah
    4:00 pm, 30 Mar Mon
    KUL Kuala Lumpur
    8h 50m
    Berangkat: Sun, 15 Feb Pulang: Sat, 28 Mar Kuala Lumpur ke Madinah Sun, 15 Feb - Sat, 28 Mar
    Saudia 1 perhentian 13h 30m
    3:00 pm KUL - 11:30 pm MED
    Saudia 1 perhentian 14h 10m
    8:50 pm MED - 4:00 pm (+1) KUL
    RM2,996
    saudiairlines.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Madinah Melalui Jeddah

    KUL
    3:00 pm
    9h 10m
    JED
    7:10 pm
    3h 20m
    JED
    10:30 pm
    1h
    MED
    11:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    3:00 pm, 15 Feb Sun
    KUL Kuala Lumpur
    7:10 pm, 15 Feb Sun
    JED Jeddah
    9h 10m
    3h 20m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1426
    10:30 pm, 15 Feb Sun
    JED Jeddah
    11:30 pm, 15 Feb Sun
    MED Madinah
    1h

    Pulang: Madinah ke Kuala Lumpur Melalui Riyadh

    MED
    8:50 pm
    1h 25m
    RUH
    10:15 pm
    4h 50m
    RUH
    3:05 am
    7h 55m
    KUL
    4:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1446
    8:50 pm, 28 Mar Sat
    MED Madinah
    10:15 pm, 28 Mar Sat
    RUH Riyadh
    1h 25m
    4h 50m berhenti sebentar di Riyadh (RUH)
    SV842
    3:05 am, 29 Mar Sun
    RUH Riyadh
    4:00 pm, 29 Mar Sun
    KUL Kuala Lumpur
    7h 55m
    Berangkat: Sun, 15 Feb Pulang: Sun, 29 Mar Kuala Lumpur ke Madinah Sun, 15 Feb - Sun, 29 Mar
    Saudia 1 perhentian 21h 30m
    3:00 pm KUL - 7:30 am (+1) MED
    Saudia 1 perhentian 14h 45m
    8:15 pm MED - 4:00 pm (+1) KUL
    RM2,996
    saudiairlines.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Madinah Melalui Jeddah

    KUL
    3:00 pm
    9h 10m
    JED
    7:10 pm
    11h 20m
    JED
    6:30 am
    1h
    MED
    7:30 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    3:00 pm, 15 Feb Sun
    KUL Kuala Lumpur
    7:10 pm, 15 Feb Sun
    JED Jeddah
    9h 10m
    11h 20m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1420
    6:30 am, 16 Feb Mon
    JED Jeddah
    7:30 am, 16 Feb Mon
    MED Madinah
    1h

    Pulang: Madinah ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    8:15 pm
    1h 5m
    JED
    9:20 pm
    4h 50m
    JED
    2:10 am
    8h 50m
    KUL
    4:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1463
    8:15 pm, 29 Mar Sun
    MED Madinah
    9:20 pm, 29 Mar Sun
    JED Jeddah
    1h 5m
    4h 50m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV834
    2:10 am, 30 Mar Mon
    JED Jeddah
    4:00 pm, 30 Mar Mon
    KUL Kuala Lumpur
    8h 50m
    Berangkat: Sun, 15 Feb Pulang: Sun, 29 Mar Kuala Lumpur ke Madinah Sun, 15 Feb - Sun, 29 Mar
    Saudia 1 perhentian 13h 30m
    3:00 pm KUL - 11:30 pm MED
    Saudia 1 perhentian 14h 45m
    8:15 pm MED - 4:00 pm (+1) KUL
    RM2,996
    saudiairlines.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Madinah Melalui Jeddah

    KUL
    3:00 pm
    9h 10m
    JED
    7:10 pm
    3h 20m
    JED
    10:30 pm
    1h
    MED
    11:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    3:00 pm, 15 Feb Sun
    KUL Kuala Lumpur
    7:10 pm, 15 Feb Sun
    JED Jeddah
    9h 10m
    3h 20m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1426
    10:30 pm, 15 Feb Sun
    JED Jeddah
    11:30 pm, 15 Feb Sun
    MED Madinah
    1h

    Pulang: Madinah ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    8:15 pm
    1h 5m
    JED
    9:20 pm
    4h 50m
    JED
    2:10 am
    8h 50m
    KUL
    4:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1463
    8:15 pm, 29 Mar Sun
    MED Madinah
    9:20 pm, 29 Mar Sun
    JED Jeddah
    1h 5m
    4h 50m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV834
    2:10 am, 30 Mar Mon
    JED Jeddah
    4:00 pm, 30 Mar Mon
    KUL Kuala Lumpur
    8h 50m
    Berangkat: Sun, 15 Feb Pulang: Sun, 29 Mar Kuala Lumpur ke Madinah Sun, 15 Feb - Sun, 29 Mar
    Saudia 1 perhentian 13h 30m
    3:00 pm KUL - 11:30 pm MED
    Saudia 1 perhentian 13h 45m
    6:15 pm MED - 1:00 pm (+1) KUL
    RM3,606
    saudiairlines.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Madinah Melalui Jeddah

    KUL
    3:00 pm
    9h 10m
    JED
    7:10 pm
    3h 20m
    JED
    10:30 pm
    1h
    MED
    11:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    3:00 pm, 15 Feb Sun
    KUL Kuala Lumpur
    7:10 pm, 15 Feb Sun
    JED Jeddah
    9h 10m
    3h 20m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1426
    10:30 pm, 15 Feb Sun
    JED Jeddah
    11:30 pm, 15 Feb Sun
    MED Madinah
    1h

    Pulang: Madinah ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    6:15 pm
    1h 5m
    JED
    7:20 pm
    3h 50m
    JED
    11:10 pm
    8h 50m
    KUL
    1:00 pm (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1437
    6:15 pm, 29 Mar Sun
    MED Madinah
    7:20 pm, 29 Mar Sun
    JED Jeddah
    1h 5m
    3h 50m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV832
    11:10 pm, 29 Mar Sun
    JED Jeddah
    1:00 pm, 30 Mar Mon
    KUL Kuala Lumpur
    8h 50m
    Berangkat: Sun, 15 Feb Pulang: Sun, 29 Mar Kuala Lumpur ke Madinah Sun, 15 Feb - Sun, 29 Mar
    Saudia 1 perhentian 13h 30m
    3:00 pm KUL - 11:30 pm MED
    Saudia 1 perhentian 13h 15m
    6:45 pm MED - 1:00 pm (+1) KUL
    RM3,606
    saudiairlines.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Madinah Melalui Jeddah

    KUL
    3:00 pm
    9h 10m
    JED
    7:10 pm
    3h 20m
    JED
    10:30 pm
    1h
    MED
    11:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    3:00 pm, 15 Feb Sun
    KUL Kuala Lumpur
    7:10 pm, 15 Feb Sun
    JED Jeddah
    9h 10m
    3h 20m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1426
    10:30 pm, 15 Feb Sun
    JED Jeddah
    11:30 pm, 15 Feb Sun
    MED Madinah
    1h

    Pulang: Madinah ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    6:45 pm
    1h 5m
    JED
    7:50 pm
    3h 20m
    JED
    11:10 pm
    8h 50m
    KUL
    1:00 pm (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1467
    6:45 pm, 29 Mar Sun
    MED Madinah
    7:50 pm, 29 Mar Sun
    JED Jeddah
    1h 5m
    3h 20m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV832
    11:10 pm, 29 Mar Sun
    JED Jeddah
    1:00 pm, 30 Mar Mon
    KUL Kuala Lumpur
    8h 50m
    Berangkat: Sun, 15 Feb Pulang: Sat, 28 Mar Kuala Lumpur ke Madinah Sun, 15 Feb - Sat, 28 Mar
    Saudia 1 perhentian 13h 30m
    3:00 pm KUL - 11:30 pm MED
    Saudia 1 perhentian 15h 45m
    4:15 pm MED - 1:00 pm (+1) KUL
    RM3,694
    saudiairlines.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Madinah Melalui Jeddah

    KUL
    3:00 pm
    9h 10m
    JED
    7:10 pm
    3h 20m
    JED
    10:30 pm
    1h
    MED
    11:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    3:00 pm, 15 Feb Sun
    KUL Kuala Lumpur
    7:10 pm, 15 Feb Sun
    JED Jeddah
    9h 10m
    3h 20m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1426
    10:30 pm, 15 Feb Sun
    JED Jeddah
    11:30 pm, 15 Feb Sun
    MED Madinah
    1h

    Pulang: Madinah ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    4:15 pm
    1h 5m
    JED
    5:20 pm
    6h 5m
    JED
    11:25 pm
    8h 35m
    KUL
    1:00 pm (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1469
    4:15 pm, 28 Mar Sat
    MED Madinah
    5:20 pm, 28 Mar Sat
    JED Jeddah
    1h 5m
    6h 5m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV832
    11:25 pm, 28 Mar Sat
    JED Jeddah
    1:00 pm, 29 Mar Sun
    KUL Kuala Lumpur
    8h 35m
    Berangkat: Sun, 15 Feb Pulang: Sat, 28 Mar Kuala Lumpur ke Madinah Sun, 15 Feb - Sat, 28 Mar
    Saudia 1 perhentian 13h 30m
    3:00 pm KUL - 11:30 pm MED
    Saudia 1 perhentian 13h 45m
    6:15 pm MED - 1:00 pm (+1) KUL
    RM3,694
    saudiairlines.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Madinah Melalui Jeddah

    KUL
    3:00 pm
    9h 10m
    JED
    7:10 pm
    3h 20m
    JED
    10:30 pm
    1h
    MED
    11:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV831
    3:00 pm, 15 Feb Sun
    KUL Kuala Lumpur
    7:10 pm, 15 Feb Sun
    JED Jeddah
    9h 10m
    3h 20m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1426
    10:30 pm, 15 Feb Sun
    JED Jeddah
    11:30 pm, 15 Feb Sun
    MED Madinah
    1h

    Pulang: Madinah ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    6:15 pm
    1h 5m
    JED
    7:20 pm
    4h 5m
    JED
    11:25 pm
    8h 35m
    KUL
    1:00 pm (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1437
    6:15 pm, 28 Mar Sat
    MED Madinah
    7:20 pm, 28 Mar Sat
    JED Jeddah
    1h 5m
    4h 5m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV832
    11:25 pm, 28 Mar Sat
    JED Jeddah
    1:00 pm, 29 Mar Sun
    KUL Kuala Lumpur
    8h 35m
    Berangkat: Sun, 15 Feb Pulang: Sun, 29 Mar Kuala Lumpur ke Madinah Sun, 15 Feb - Sun, 29 Mar
    Etihad Airways 2+ perhentian 17h 30m
    3:35 pm KUL - 4:05 am (+1) MED
    Etihad Airways 1 perhentian 11h 55m
    5:15 am MED - 10:10 pm KUL
    RM9,740
    etihad.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Madinah Melalui Singapura, Abu Dhabi

    KUL
    3:35 pm
    1h
    SIN
    4:35 pm
    3h 10m
    SIN
    7:45 pm
    8h
    AUH
    11:45 pm
    2h 20m
    AUH
    2:05 am
    3h
    MED
    4:05 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    EY7553
    3:35 pm, 15 Feb Sun
    KUL Kuala Lumpur
    4:35 pm, 15 Feb Sun
    SIN Singapura
    1h
    3h 10m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    EY473
    7:45 pm, 15 Feb Sun
    SIN Singapura
    11:45 pm, 15 Feb Sun
    AUH Abu Dhabi
    8h
    2h 20m berhenti sebentar di Abu Dhabi (AUH)
    EY345
    2:05 am, 16 Feb Mon
    AUH Abu Dhabi
    4:05 am, 16 Feb Mon
    MED Madinah
    3h

    Pulang: Madinah ke Kuala Lumpur Melalui Abu Dhabi

    MED
    5:15 am
    2h 30m
    AUH
    8:45 am
    2h 5m
    AUH
    10:50 am
    7h 20m
    KUL
    10:10 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    EY346
    5:15 am, 29 Mar Sun
    MED Madinah
    8:45 am, 29 Mar Sun
    AUH Abu Dhabi
    2h 30m
    2h 5m berhenti sebentar di Abu Dhabi (AUH)
    EY416
    10:50 am, 29 Mar Sun
    AUH Abu Dhabi
    10:10 pm, 29 Mar Sun
    KUL Kuala Lumpur
    7h 20m
    Berangkat: Sun, 15 Feb Pulang: Sun, 29 Mar Kuala Lumpur ke Madinah Sun, 15 Feb - Sun, 29 Mar
    Etihad Airways 1 perhentian 13h 30m
    7:35 pm KUL - 4:05 am (+1) MED
    Etihad Airways 1 perhentian 11h 55m
    5:15 am MED - 10:10 pm KUL
    RM17,443
    etihad.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Madinah Melalui Abu Dhabi

    KUL
    7:35 pm
    7h 40m
    AUH
    11:15 pm
    2h 50m
    AUH
    2:05 am
    3h
    MED
    4:05 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    EY411
    7:35 pm, 15 Feb Sun
    KUL Kuala Lumpur
    11:15 pm, 15 Feb Sun
    AUH Abu Dhabi
    7h 40m
    2h 50m berhenti sebentar di Abu Dhabi (AUH)
    EY345
    2:05 am, 16 Feb Mon
    AUH Abu Dhabi
    4:05 am, 16 Feb Mon
    MED Madinah
    3h

    Pulang: Madinah ke Kuala Lumpur Melalui Abu Dhabi

    MED
    5:15 am
    2h 30m
    AUH
    8:45 am
    2h 5m
    AUH
    10:50 am
    7h 20m
    KUL
    10:10 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    EY346
    5:15 am, 29 Mar Sun
    MED Madinah
    8:45 am, 29 Mar Sun
    AUH Abu Dhabi
    2h 30m
    2h 5m berhenti sebentar di Abu Dhabi (AUH)
    EY416
    10:50 am, 29 Mar Sun
    AUH Abu Dhabi
    10:10 pm, 29 Mar Sun
    KUL Kuala Lumpur
    7h 20m
    Berangkat: Sun, 15 Feb Pulang: Sat, 28 Mar Kuala Lumpur ke Madinah Sun, 15 Feb - Sat, 28 Mar
    Etihad Airways 1 perhentian 13h 30m
    7:35 pm KUL - 4:05 am (+1) MED
    Etihad Airways 1 perhentian 11h 25m
    5:20 am MED - 9:45 pm KUL
    RM17,512
    etihad.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Madinah Melalui Abu Dhabi

    KUL
    7:35 pm
    7h 40m
    AUH
    11:15 pm
    2h 50m
    AUH
    2:05 am
    3h
    MED
    4:05 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    EY411
    7:35 pm, 15 Feb Sun
    KUL Kuala Lumpur
    11:15 pm, 15 Feb Sun
    AUH Abu Dhabi
    7h 40m
    2h 50m berhenti sebentar di Abu Dhabi (AUH)
    EY345
    2:05 am, 16 Feb Mon
    AUH Abu Dhabi
    4:05 am, 16 Feb Mon
    MED Madinah
    3h

    Pulang: Madinah ke Kuala Lumpur Melalui Abu Dhabi

    MED
    5:20 am
    2h 25m
    AUH
    8:45 am
    1h 30m
    AUH
    10:15 am
    7h 30m
    KUL
    9:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    EY346
    5:20 am, 28 Mar Sat
    MED Madinah
    8:45 am, 28 Mar Sat
    AUH Abu Dhabi
    2h 25m
    1h 30m berhenti sebentar di Abu Dhabi (AUH)
    EY416
    10:15 am, 28 Mar Sat
    AUH Abu Dhabi
    9:45 pm, 28 Mar Sat
    KUL Kuala Lumpur
    7h 30m