Tiket Pesawat Murah dari Malaysia ke Madinah
    (Ubahsuai Pencarian)
    • Syarikat Penerbangan
    • Penerbangan

    Tiket Pesawat Murah dari Malaysia ke Madinah

    Airline Results Price View
    View All Airlines Pilih
    Saudi 8 keputusan RM3,431 Pilih
    Qatar Airways 4 keputusan RM3,661 Pilih
    Emirates 1 keputusan RM4,957 Pilih
    Berangkat: Mon, 22 Dec Pulang: Fri, 2 Jan Kuala Lumpur ke Madinah Mon, 22 Dec - Fri, 2 Jan
    Saudi 1 perhentian 17h 30m
    6:00 pm KUL - 6:30 am (+1) MED
    Saudi 1 perhentian 13h 20m
    6:15 pm MED - 12:35 pm (+1) KUL
    RM3,424
    saudiairlines.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Madinah Melalui Jeddah

    KUL
    6:00 pm
    9h 10m
    JED
    10:10 pm
    7h 20m
    JED
    5:30 am
    1h
    MED
    6:30 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV835
    6:00 pm, 22 Dec Mon
    KUL Kuala Lumpur
    10:10 pm, 22 Dec Mon
    JED Jeddah
    9h 10m
    7h 20m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1428
    5:30 am, 23 Dec Tue
    JED Jeddah
    6:30 am, 23 Dec Tue
    MED Madinah
    1h

    Pulang: Madinah ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    6:15 pm
    1h 5m
    JED
    7:20 pm
    3h 40m
    JED
    11:00 pm
    8h 35m
    KUL
    12:35 pm (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1437
    6:15 pm, 2 Jan Fri
    MED Madinah
    7:20 pm, 2 Jan Fri
    JED Jeddah
    1h 5m
    3h 40m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV832
    11:00 pm, 2 Jan Fri
    JED Jeddah
    12:35 pm, 3 Jan Sat
    KUL Kuala Lumpur
    8h 35m
    Berangkat: Mon, 22 Dec Pulang: Fri, 2 Jan Kuala Lumpur ke Madinah Mon, 22 Dec - Fri, 2 Jan
    Saudi 1 perhentian 17h 30m
    6:00 pm KUL - 6:30 am (+1) MED
    Saudi 1 perhentian 15h 20m
    4:15 pm MED - 12:35 pm (+1) KUL
    RM3,424
    saudiairlines.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Madinah Melalui Jeddah

    KUL
    6:00 pm
    9h 10m
    JED
    10:10 pm
    7h 20m
    JED
    5:30 am
    1h
    MED
    6:30 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV835
    6:00 pm, 22 Dec Mon
    KUL Kuala Lumpur
    10:10 pm, 22 Dec Mon
    JED Jeddah
    9h 10m
    7h 20m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV1428
    5:30 am, 23 Dec Tue
    JED Jeddah
    6:30 am, 23 Dec Tue
    MED Madinah
    1h

    Pulang: Madinah ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    4:15 pm
    1h 5m
    JED
    5:20 pm
    5h 40m
    JED
    11:00 pm
    8h 35m
    KUL
    12:35 pm (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1469
    4:15 pm, 2 Jan Fri
    MED Madinah
    5:20 pm, 2 Jan Fri
    JED Jeddah
    1h 5m
    5h 40m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV832
    11:00 pm, 2 Jan Fri
    JED Jeddah
    12:35 pm, 3 Jan Sat
    KUL Kuala Lumpur
    8h 35m
    Berangkat: Mon, 22 Dec Pulang: Fri, 2 Jan Kuala Lumpur ke Madinah Mon, 22 Dec - Fri, 2 Jan
    Qatar Airways 1 perhentian 11h 40m
    8:40 pm KUL - 3:20 am (+1) MED
    Qatar Airways 1 perhentian 16h 30m
    10:25 am MED - 7:55 am (+1) KUL
    RM3,654
    qatarairways.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Madinah Melalui Doha

    KUL
    8:40 pm
    7h 49m
    DOH
    11:29 pm
    1h 26m
    DOH
    12:55 am
    2h 25m
    MED
    3:20 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR849
    8:40 pm, 22 Dec Mon
    KUL Kuala Lumpur
    11:29 pm, 22 Dec Mon
    DOH Doha
    7h 49m
    1h 26m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR1174
    12:55 am, 23 Dec Tue
    DOH Doha
    3:20 am, 23 Dec Tue
    MED Madinah
    2h 25m

    Pulang: Madinah ke Kuala Lumpur Melalui Doha

    MED
    10:25 am
    2h 5m
    DOH
    12:30 pm
    7h 15m
    DOH
    7:45 pm
    7h 10m
    KUL
    7:55 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR1179
    10:25 am, 2 Jan Fri
    MED Madinah
    12:30 pm, 2 Jan Fri
    DOH Doha
    2h 5m
    7h 15m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR844
    7:45 pm, 2 Jan Fri
    DOH Doha
    7:55 am, 3 Jan Sat
    KUL Kuala Lumpur
    7h 10m
    Berangkat: Mon, 22 Dec Pulang: Fri, 2 Jan Kuala Lumpur ke Madinah Mon, 22 Dec - Fri, 2 Jan
    Saudi Langsung 10h 40m
    2:10 pm KUL - 7:50 pm MED
    Saudi 1 perhentian 13h 20m
    6:15 pm MED - 12:35 pm (+1) KUL
    RM3,744
    saudiairlines.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Madinah

    KUL
    2:10 pm
    10h 40m
    MED
    7:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV829
    2:10 pm, 22 Dec Mon
    KUL Kuala Lumpur
    7:50 pm, 22 Dec Mon
    MED Madinah
    10h 40m

    Pulang: Madinah ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    6:15 pm
    1h 5m
    JED
    7:20 pm
    3h 40m
    JED
    11:00 pm
    8h 35m
    KUL
    12:35 pm (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1437
    6:15 pm, 2 Jan Fri
    MED Madinah
    7:20 pm, 2 Jan Fri
    JED Jeddah
    1h 5m
    3h 40m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV832
    11:00 pm, 2 Jan Fri
    JED Jeddah
    12:35 pm, 3 Jan Sat
    KUL Kuala Lumpur
    8h 35m
    Berangkat: Mon, 22 Dec Pulang: Fri, 2 Jan Kuala Lumpur ke Madinah Mon, 22 Dec - Fri, 2 Jan
    Saudi Langsung 10h 40m
    2:10 pm KUL - 7:50 pm MED
    Saudi 1 perhentian 15h 20m
    4:15 pm MED - 12:35 pm (+1) KUL
    RM3,744
    saudiairlines.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Madinah

    KUL
    2:10 pm
    10h 40m
    MED
    7:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV829
    2:10 pm, 22 Dec Mon
    KUL Kuala Lumpur
    7:50 pm, 22 Dec Mon
    MED Madinah
    10h 40m

    Pulang: Madinah ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    4:15 pm
    1h 5m
    JED
    5:20 pm
    5h 40m
    JED
    11:00 pm
    8h 35m
    KUL
    12:35 pm (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1469
    4:15 pm, 2 Jan Fri
    MED Madinah
    5:20 pm, 2 Jan Fri
    JED Jeddah
    1h 5m
    5h 40m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV832
    11:00 pm, 2 Jan Fri
    JED Jeddah
    12:35 pm, 3 Jan Sat
    KUL Kuala Lumpur
    8h 35m
    Berangkat: Mon, 22 Dec Pulang: Fri, 2 Jan Kuala Lumpur ke Madinah Mon, 22 Dec - Fri, 2 Jan
    Saudi 1 perhentian 14h 10m
    2:10 pm KUL - 11:20 pm MED
    Saudi 1 perhentian 13h 20m
    6:15 pm MED - 12:35 pm (+1) KUL
    RM4,168
    saudiairlines.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Madinah Melalui Riyadh

    KUL
    2:10 pm
    8h 10m
    RUH
    5:20 pm
    4h 25m
    RUH
    9:45 pm
    1h 35m
    MED
    11:20 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV829
    2:10 pm, 22 Dec Mon
    KUL Kuala Lumpur
    5:20 pm, 22 Dec Mon
    RUH Riyadh
    8h 10m
    4h 25m berhenti sebentar di Riyadh (RUH)
    SV1431
    9:45 pm, 22 Dec Mon
    RUH Riyadh
    11:20 pm, 22 Dec Mon
    MED Madinah
    1h 35m

    Pulang: Madinah ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    6:15 pm
    1h 5m
    JED
    7:20 pm
    3h 40m
    JED
    11:00 pm
    8h 35m
    KUL
    12:35 pm (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1437
    6:15 pm, 2 Jan Fri
    MED Madinah
    7:20 pm, 2 Jan Fri
    JED Jeddah
    1h 5m
    3h 40m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV832
    11:00 pm, 2 Jan Fri
    JED Jeddah
    12:35 pm, 3 Jan Sat
    KUL Kuala Lumpur
    8h 35m
    Berangkat: Mon, 22 Dec Pulang: Fri, 2 Jan Kuala Lumpur ke Madinah Mon, 22 Dec - Fri, 2 Jan
    Saudi 1 perhentian 14h 10m
    2:10 pm KUL - 11:20 pm MED
    Saudi 1 perhentian 15h 20m
    4:15 pm MED - 12:35 pm (+1) KUL
    RM4,168
    saudiairlines.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Madinah Melalui Riyadh

    KUL
    2:10 pm
    8h 10m
    RUH
    5:20 pm
    4h 25m
    RUH
    9:45 pm
    1h 35m
    MED
    11:20 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV829
    2:10 pm, 22 Dec Mon
    KUL Kuala Lumpur
    5:20 pm, 22 Dec Mon
    RUH Riyadh
    8h 10m
    4h 25m berhenti sebentar di Riyadh (RUH)
    SV1431
    9:45 pm, 22 Dec Mon
    RUH Riyadh
    11:20 pm, 22 Dec Mon
    MED Madinah
    1h 35m

    Pulang: Madinah ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    4:15 pm
    1h 5m
    JED
    5:20 pm
    5h 40m
    JED
    11:00 pm
    8h 35m
    KUL
    12:35 pm (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1469
    4:15 pm, 2 Jan Fri
    MED Madinah
    5:20 pm, 2 Jan Fri
    JED Jeddah
    1h 5m
    5h 40m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV832
    11:00 pm, 2 Jan Fri
    JED Jeddah
    12:35 pm, 3 Jan Sat
    KUL Kuala Lumpur
    8h 35m
    Berangkat: Mon, 22 Dec Pulang: Fri, 2 Jan Kuala Lumpur ke Madinah Mon, 22 Dec - Fri, 2 Jan
    Saudi 1 perhentian 13h 55m
    2:10 pm KUL - 11:05 pm MED
    Saudi 1 perhentian 15h 20m
    4:15 pm MED - 12:35 pm (+1) KUL
    RM4,168
    saudiairlines.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Madinah Melalui Riyadh

    KUL
    2:10 pm
    8h 10m
    RUH
    5:20 pm
    4h 10m
    RUH
    9:30 pm
    1h 35m
    MED
    11:05 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV829
    2:10 pm, 22 Dec Mon
    KUL Kuala Lumpur
    5:20 pm, 22 Dec Mon
    RUH Riyadh
    8h 10m
    4h 10m berhenti sebentar di Riyadh (RUH)
    SV1475
    9:30 pm, 22 Dec Mon
    RUH Riyadh
    11:05 pm, 22 Dec Mon
    MED Madinah
    1h 35m

    Pulang: Madinah ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    4:15 pm
    1h 5m
    JED
    5:20 pm
    5h 40m
    JED
    11:00 pm
    8h 35m
    KUL
    12:35 pm (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1469
    4:15 pm, 2 Jan Fri
    MED Madinah
    5:20 pm, 2 Jan Fri
    JED Jeddah
    1h 5m
    5h 40m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV832
    11:00 pm, 2 Jan Fri
    JED Jeddah
    12:35 pm, 3 Jan Sat
    KUL Kuala Lumpur
    8h 35m
    Berangkat: Mon, 22 Dec Pulang: Fri, 2 Jan Kuala Lumpur ke Madinah Mon, 22 Dec - Fri, 2 Jan
    Saudi 1 perhentian 13h 55m
    2:10 pm KUL - 11:05 pm MED
    Saudi 1 perhentian 13h 20m
    6:15 pm MED - 12:35 pm (+1) KUL
    RM4,168
    saudiairlines.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Madinah Melalui Riyadh

    KUL
    2:10 pm
    8h 10m
    RUH
    5:20 pm
    4h 10m
    RUH
    9:30 pm
    1h 35m
    MED
    11:05 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV829
    2:10 pm, 22 Dec Mon
    KUL Kuala Lumpur
    5:20 pm, 22 Dec Mon
    RUH Riyadh
    8h 10m
    4h 10m berhenti sebentar di Riyadh (RUH)
    SV1475
    9:30 pm, 22 Dec Mon
    RUH Riyadh
    11:05 pm, 22 Dec Mon
    MED Madinah
    1h 35m

    Pulang: Madinah ke Kuala Lumpur Melalui Jeddah

    MED
    6:15 pm
    1h 5m
    JED
    7:20 pm
    3h 40m
    JED
    11:00 pm
    8h 35m
    KUL
    12:35 pm (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SV1437
    6:15 pm, 2 Jan Fri
    MED Madinah
    7:20 pm, 2 Jan Fri
    JED Jeddah
    1h 5m
    3h 40m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    SV832
    11:00 pm, 2 Jan Fri
    JED Jeddah
    12:35 pm, 3 Jan Sat
    KUL Kuala Lumpur
    8h 35m
    Berangkat: Mon, 22 Dec Pulang: Fri, 2 Jan Kuala Lumpur ke Madinah Mon, 22 Dec - Fri, 2 Jan
    Qatar Airways 1 perhentian 11h
    9:25 am KUL - 3:25 pm MED
    Qatar Airways 1 perhentian 16h 30m
    10:25 am MED - 7:55 am (+1) KUL
    RM4,216
    qatarairways.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Madinah Melalui Doha

    KUL
    9:25 am
    7h 30m
    DOH
    11:55 am
    1h 5m
    DOH
    1:00 pm
    2h 25m
    MED
    3:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR845
    9:25 am, 22 Dec Mon
    KUL Kuala Lumpur
    11:55 am, 22 Dec Mon
    DOH Doha
    7h 30m
    1h 5m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR1176
    1:00 pm, 22 Dec Mon
    DOH Doha
    3:25 pm, 22 Dec Mon
    MED Madinah
    2h 25m

    Pulang: Madinah ke Kuala Lumpur Melalui Doha

    MED
    10:25 am
    2h 5m
    DOH
    12:30 pm
    7h 15m
    DOH
    7:45 pm
    7h 10m
    KUL
    7:55 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR1179
    10:25 am, 2 Jan Fri
    MED Madinah
    12:30 pm, 2 Jan Fri
    DOH Doha
    2h 5m
    7h 15m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR844
    7:45 pm, 2 Jan Fri
    DOH Doha
    7:55 am, 3 Jan Sat
    KUL Kuala Lumpur
    7h 10m
    Berangkat: Mon, 22 Dec Pulang: Fri, 2 Jan Kuala Lumpur ke Madinah Mon, 22 Dec - Fri, 2 Jan
    Qatar Airways 1 perhentian 11h 40m
    8:40 pm KUL - 3:20 am (+1) MED
    Qatar Airways 1 perhentian 11h 10m
    4:20 am MED - 8:30 pm KUL
    RM4,363
    qatarairways.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Madinah Melalui Doha

    KUL
    8:40 pm
    7h 49m
    DOH
    11:29 pm
    1h 26m
    DOH
    12:55 am
    2h 25m
    MED
    3:20 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR849
    8:40 pm, 22 Dec Mon
    KUL Kuala Lumpur
    11:29 pm, 22 Dec Mon
    DOH Doha
    7h 49m
    1h 26m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR1174
    12:55 am, 23 Dec Tue
    DOH Doha
    3:20 am, 23 Dec Tue
    MED Madinah
    2h 25m

    Pulang: Madinah ke Kuala Lumpur Melalui Doha

    MED
    4:20 am
    2h 5m
    DOH
    6:25 am
    1h 30m
    DOH
    7:55 am
    7h 35m
    KUL
    8:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR1175
    4:20 am, 2 Jan Fri
    MED Madinah
    6:25 am, 2 Jan Fri
    DOH Doha
    2h 5m
    1h 30m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR846
    7:55 am, 2 Jan Fri
    DOH Doha
    8:30 pm, 2 Jan Fri
    KUL Kuala Lumpur
    7h 35m
    Berangkat: Mon, 22 Dec Pulang: Fri, 2 Jan Kuala Lumpur ke Madinah Mon, 22 Dec - Fri, 2 Jan
    Qatar Airways 1 perhentian 11h
    9:25 am KUL - 3:25 pm MED
    Qatar Airways 1 perhentian 11h 10m
    4:20 am MED - 8:30 pm KUL
    RM4,925
    qatarairways.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Madinah Melalui Doha

    KUL
    9:25 am
    7h 30m
    DOH
    11:55 am
    1h 5m
    DOH
    1:00 pm
    2h 25m
    MED
    3:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR845
    9:25 am, 22 Dec Mon
    KUL Kuala Lumpur
    11:55 am, 22 Dec Mon
    DOH Doha
    7h 30m
    1h 5m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR1176
    1:00 pm, 22 Dec Mon
    DOH Doha
    3:25 pm, 22 Dec Mon
    MED Madinah
    2h 25m

    Pulang: Madinah ke Kuala Lumpur Melalui Doha

    MED
    4:20 am
    2h 5m
    DOH
    6:25 am
    1h 30m
    DOH
    7:55 am
    7h 35m
    KUL
    8:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QR1175
    4:20 am, 2 Jan Fri
    MED Madinah
    6:25 am, 2 Jan Fri
    DOH Doha
    2h 5m
    1h 30m berhenti sebentar di Doha (DOH)
    QR846
    7:55 am, 2 Jan Fri
    DOH Doha
    8:30 pm, 2 Jan Fri
    KUL Kuala Lumpur
    7h 35m
    Berangkat: Mon, 22 Dec Pulang: Fri, 2 Jan Kuala Lumpur ke Madinah Mon, 22 Dec - Fri, 2 Jan
    Emirates 1 perhentian 12h 55m
    7:20 pm KUL - 3:15 am (+1) MED
    Emirates 1 perhentian 11h 40m
    4:45 am MED - 9:25 pm KUL
    RM4,950
    emirates.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Madinah Melalui Dubai

    KUL
    7:20 pm
    7h 10m
    DXB
    10:30 pm
    2h 45m
    DXB
    1:15 am
    3h
    MED
    3:15 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    EK347
    7:20 pm, 22 Dec Mon
    KUL Kuala Lumpur
    10:30 pm, 22 Dec Mon
    DXB Dubai
    7h 10m
    2h 45m berhenti sebentar di Dubai (DXB)
    EK807
    1:15 am, 23 Dec Tue
    DXB Dubai
    3:15 am, 23 Dec Tue
    MED Madinah
    3h

    Pulang: Madinah ke Kuala Lumpur Melalui Dubai

    MED
    4:45 am
    2h 25m
    DXB
    8:10 am
    2h 5m
    DXB
    10:15 am
    7h 10m
    KUL
    9:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    EK808
    4:45 am, 2 Jan Fri
    MED Madinah
    8:10 am, 2 Jan Fri
    DXB Dubai
    2h 25m
    2h 5m berhenti sebentar di Dubai (DXB)
    EK342
    10:15 am, 2 Jan Fri
    DXB Dubai
    9:25 pm, 2 Jan Fri
    KUL Kuala Lumpur
    7h 10m