×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Tiket Pesawat Murah dari Malaysia ke Batam
    (Ubahsuai Pencarian)
    Peringatan Harga
    • Syarikat Penerbangan
    • Penerbangan

    Tiket Pesawat Murah dari Malaysia ke Batam

    Airline Results Price View
    Lihat semua syarikat penerbangan Pilih
    Malindo Air 2 keputusan RM412 Pilih
    Garuda Indonesia 389 keputusan RM879 Pilih
    Malaysia Airlines 283 keputusan RM1,777 Pilih
    Singapore Airlines 39 keputusan RM5,504 Pilih
    Berangkat: Fri, 28 Aug Pulang: Mon, 31 Aug Kuala Lumpur ke Batam Fri, 28 Aug - Mon, 31 Aug
    Malindo Air Langsung 1h 20m
    11:00 am SZB - 11:20 am BTH
    Malindo Air Langsung 1h 20m
    11:50 am BTH - 2:10 pm SZB
    RM406
    skypicker.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Batam

    SZB
    11:00 am
    1h 20m
    BTH
    11:20 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    OD304
    11:00 am, 28 Aug Fri
    SZB Kuala Lumpur
    11:20 am, 28 Aug Fri
    BTH Batam
    1h 20m

    Pulang: Batam ke Kuala Lumpur

    BTH
    11:50 am
    1h 20m
    SZB
    2:10 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    OD303
    11:50 am, 31 Aug Mon
    BTH Batam
    2:10 pm, 31 Aug Mon
    SZB Kuala Lumpur
    1h 20m
    Berangkat: Fri, 28 Aug Pulang: Mon, 31 Aug Kuala Lumpur ke Batam Fri, 28 Aug - Mon, 31 Aug
    Malindo Air Langsung 1h 20m
    11:00 am SZB - 11:20 am BTH
    Malindo Air Langsung 1h 20m
    11:50 am BTH - 2:10 pm SZB
    RM474
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Batam

    SZB
    11:00 am
    1h 20m
    BTH
    11:20 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    OD304
    11:00 am, 28 Aug Fri
    SZB Kuala Lumpur
    11:20 am, 28 Aug Fri
    BTH Batam
    1h 20m

    Pulang: Batam ke Kuala Lumpur

    BTH
    11:50 am
    1h 20m
    SZB
    2:10 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    OD303
    11:50 am, 31 Aug Mon
    BTH Batam
    2:10 pm, 31 Aug Mon
    SZB Kuala Lumpur
    1h 20m
    Berangkat: Mon, 6 Jul Pulang: Sat, 11 Jul Kuala Lumpur ke Batam Mon, 6 Jul - Sat, 11 Jul
    Garuda Indonesia 1 perhentian 14h 5m
    7:05 pm KUL - 8:10 am (+1) BTH
    Garuda Indonesia 1 perhentian 9h 45m
    11:45 am BTH - 10:30 pm KUL
    RM896
    budgetair.co.uk
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Batam Melalui Jakarta

    KUL
    7:05 pm
    2h 5m
    CGK
    8:10 pm
    10h 15m
    CGK
    6:25 am
    1h 45m
    BTH
    8:10 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA817
    7:05 pm, 6 Jul Mon
    KUL Kuala Lumpur
    8:10 pm, 6 Jul Mon
    CGK Jakarta
    2h 5m
    10h 15m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA150
    6:25 am, 7 Jul Tue
    CGK Jakarta
    8:10 am, 7 Jul Tue
    BTH Batam
    1h 45m

    Pulang: Batam ke Kuala Lumpur Melalui Jakarta

    BTH
    11:45 am
    1h 40m
    CGK
    1:25 pm
    5h 50m
    CGK
    7:15 pm
    2h 15m
    KUL
    10:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA155
    11:45 am, 11 Jul Sat
    BTH Batam
    1:25 pm, 11 Jul Sat
    CGK Jakarta
    1h 40m
    5h 50m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA818
    7:15 pm, 11 Jul Sat
    CGK Jakarta
    10:30 pm, 11 Jul Sat
    KUL Kuala Lumpur
    2h 15m
    Berangkat: Mon, 6 Jul Pulang: Sat, 11 Jul Kuala Lumpur ke Batam Mon, 6 Jul - Sat, 11 Jul
    Garuda Indonesia 1 perhentian 14h 5m
    7:05 pm KUL - 8:10 am (+1) BTH
    Garuda Indonesia 1 perhentian 8h 50m
    7:10 am BTH - 5:00 pm KUL
    RM896
    budgetair.co.uk
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Batam Melalui Jakarta

    KUL
    7:05 pm
    2h 5m
    CGK
    8:10 pm
    10h 15m
    CGK
    6:25 am
    1h 45m
    BTH
    8:10 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA817
    7:05 pm, 6 Jul Mon
    KUL Kuala Lumpur
    8:10 pm, 6 Jul Mon
    CGK Jakarta
    2h 5m
    10h 15m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA150
    6:25 am, 7 Jul Tue
    CGK Jakarta
    8:10 am, 7 Jul Tue
    BTH Batam
    1h 45m

    Pulang: Batam ke Kuala Lumpur Melalui Jakarta

    BTH
    7:10 am
    1h 40m
    CGK
    8:50 am
    5h
    CGK
    1:50 pm
    2h 10m
    KUL
    5:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA151
    7:10 am, 11 Jul Sat
    BTH Batam
    8:50 am, 11 Jul Sat
    CGK Jakarta
    1h 40m
    5h berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA816
    1:50 pm, 11 Jul Sat
    CGK Jakarta
    5:00 pm, 11 Jul Sat
    KUL Kuala Lumpur
    2h 10m
    Berangkat: Mon, 6 Jul Pulang: Sat, 11 Jul Kuala Lumpur ke Batam Mon, 6 Jul - Sat, 11 Jul
    Garuda Indonesia 1 perhentian 14h 5m
    7:05 pm KUL - 8:10 am (+1) BTH
    Garuda Indonesia 1 perhentian 7h
    9:00 am BTH - 5:00 pm KUL
    RM896
    budgetair.co.uk
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Batam Melalui Jakarta

    KUL
    7:05 pm
    2h 5m
    CGK
    8:10 pm
    10h 15m
    CGK
    6:25 am
    1h 45m
    BTH
    8:10 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA817
    7:05 pm, 6 Jul Mon
    KUL Kuala Lumpur
    8:10 pm, 6 Jul Mon
    CGK Jakarta
    2h 5m
    10h 15m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA150
    6:25 am, 7 Jul Tue
    CGK Jakarta
    8:10 am, 7 Jul Tue
    BTH Batam
    1h 45m

    Pulang: Batam ke Kuala Lumpur Melalui Jakarta

    BTH
    9:00 am
    1h 40m
    CGK
    10:40 am
    3h 10m
    CGK
    1:50 pm
    2h 10m
    KUL
    5:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA153
    9:00 am, 11 Jul Sat
    BTH Batam
    10:40 am, 11 Jul Sat
    CGK Jakarta
    1h 40m
    3h 10m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA816
    1:50 pm, 11 Jul Sat
    CGK Jakarta
    5:00 pm, 11 Jul Sat
    KUL Kuala Lumpur
    2h 10m
    Berangkat: Mon, 6 Jul Pulang: Fri, 10 Jul Kuala Lumpur ke Batam Mon, 6 Jul - Fri, 10 Jul
    Garuda Indonesia 1 perhentian 14h 5m
    7:05 pm KUL - 8:10 am (+1) BTH
    Garuda Indonesia 1 perhentian 8h 50m
    7:10 am BTH - 5:00 pm KUL
    RM896
    budgetair.co.uk
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Batam Melalui Jakarta

    KUL
    7:05 pm
    2h 5m
    CGK
    8:10 pm
    10h 15m
    CGK
    6:25 am
    1h 45m
    BTH
    8:10 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA817
    7:05 pm, 6 Jul Mon
    KUL Kuala Lumpur
    8:10 pm, 6 Jul Mon
    CGK Jakarta
    2h 5m
    10h 15m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA150
    6:25 am, 7 Jul Tue
    CGK Jakarta
    8:10 am, 7 Jul Tue
    BTH Batam
    1h 45m

    Pulang: Batam ke Kuala Lumpur Melalui Jakarta

    BTH
    7:10 am
    1h 40m
    CGK
    8:50 am
    5h
    CGK
    1:50 pm
    2h 10m
    KUL
    5:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA151
    7:10 am, 10 Jul Fri
    BTH Batam
    8:50 am, 10 Jul Fri
    CGK Jakarta
    1h 40m
    5h berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA816
    1:50 pm, 10 Jul Fri
    CGK Jakarta
    5:00 pm, 10 Jul Fri
    KUL Kuala Lumpur
    2h 10m
    Berangkat: Mon, 6 Jul Pulang: Fri, 10 Jul Kuala Lumpur ke Batam Mon, 6 Jul - Fri, 10 Jul
    Garuda Indonesia 1 perhentian 14h 5m
    7:05 pm KUL - 8:10 am (+1) BTH
    Garuda Indonesia 1 perhentian 7h
    9:00 am BTH - 5:00 pm KUL
    RM896
    budgetair.co.uk
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Batam Melalui Jakarta

    KUL
    7:05 pm
    2h 5m
    CGK
    8:10 pm
    10h 15m
    CGK
    6:25 am
    1h 45m
    BTH
    8:10 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA817
    7:05 pm, 6 Jul Mon
    KUL Kuala Lumpur
    8:10 pm, 6 Jul Mon
    CGK Jakarta
    2h 5m
    10h 15m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA150
    6:25 am, 7 Jul Tue
    CGK Jakarta
    8:10 am, 7 Jul Tue
    BTH Batam
    1h 45m

    Pulang: Batam ke Kuala Lumpur Melalui Jakarta

    BTH
    9:00 am
    1h 40m
    CGK
    10:40 am
    3h 10m
    CGK
    1:50 pm
    2h 10m
    KUL
    5:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA153
    9:00 am, 10 Jul Fri
    BTH Batam
    10:40 am, 10 Jul Fri
    CGK Jakarta
    1h 40m
    3h 10m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA816
    1:50 pm, 10 Jul Fri
    CGK Jakarta
    5:00 pm, 10 Jul Fri
    KUL Kuala Lumpur
    2h 10m
    Berangkat: Mon, 6 Jul Pulang: Fri, 10 Jul Kuala Lumpur ke Batam Mon, 6 Jul - Fri, 10 Jul
    Garuda Indonesia 1 perhentian 14h 5m
    7:05 pm KUL - 8:10 am (+1) BTH
    Garuda Indonesia 1 perhentian 9h 45m
    11:45 am BTH - 10:30 pm KUL
    RM896
    budgetair.co.uk
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Batam Melalui Jakarta

    KUL
    7:05 pm
    2h 5m
    CGK
    8:10 pm
    10h 15m
    CGK
    6:25 am
    1h 45m
    BTH
    8:10 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA817
    7:05 pm, 6 Jul Mon
    KUL Kuala Lumpur
    8:10 pm, 6 Jul Mon
    CGK Jakarta
    2h 5m
    10h 15m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA150
    6:25 am, 7 Jul Tue
    CGK Jakarta
    8:10 am, 7 Jul Tue
    BTH Batam
    1h 45m

    Pulang: Batam ke Kuala Lumpur Melalui Jakarta

    BTH
    11:45 am
    1h 40m
    CGK
    1:25 pm
    5h 50m
    CGK
    7:15 pm
    2h 15m
    KUL
    10:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA155
    11:45 am, 10 Jul Fri
    BTH Batam
    1:25 pm, 10 Jul Fri
    CGK Jakarta
    1h 40m
    5h 50m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA818
    7:15 pm, 10 Jul Fri
    CGK Jakarta
    10:30 pm, 10 Jul Fri
    KUL Kuala Lumpur
    2h 15m
    Berangkat: Mon, 6 Jul Pulang: Fri, 10 Jul Kuala Lumpur ke Batam Mon, 6 Jul - Fri, 10 Jul
    Garuda Indonesia 1 perhentian 8h 45m
    8:10 am KUL - 3:55 pm BTH
    Garuda Indonesia 1 perhentian 8h 50m
    7:10 am BTH - 5:00 pm KUL
    RM933
    tripsta.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Batam Melalui Jakarta

    KUL
    8:10 am
    2h 5m
    CGK
    9:15 am
    4h 55m
    CGK
    2:10 pm
    1h 45m
    BTH
    3:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA819
    8:10 am, 6 Jul Mon
    KUL Kuala Lumpur
    9:15 am, 6 Jul Mon
    CGK Jakarta
    2h 5m
    4h 55m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA154
    2:10 pm, 6 Jul Mon
    CGK Jakarta
    3:55 pm, 6 Jul Mon
    BTH Batam
    1h 45m

    Pulang: Batam ke Kuala Lumpur Melalui Jakarta

    BTH
    7:10 am
    1h 40m
    CGK
    8:50 am
    5h
    CGK
    1:50 pm
    2h 10m
    KUL
    5:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA151
    7:10 am, 10 Jul Fri
    BTH Batam
    8:50 am, 10 Jul Fri
    CGK Jakarta
    1h 40m
    5h berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA816
    1:50 pm, 10 Jul Fri
    CGK Jakarta
    5:00 pm, 10 Jul Fri
    KUL Kuala Lumpur
    2h 10m
    Berangkat: Mon, 6 Jul Pulang: Fri, 10 Jul Kuala Lumpur ke Batam Mon, 6 Jul - Fri, 10 Jul
    Garuda Indonesia 1 perhentian 8h 45m
    8:10 am KUL - 3:55 pm BTH
    Garuda Indonesia 1 perhentian 9h 45m
    11:45 am BTH - 10:30 pm KUL
    RM933
    tripsta.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Batam Melalui Jakarta

    KUL
    8:10 am
    2h 5m
    CGK
    9:15 am
    4h 55m
    CGK
    2:10 pm
    1h 45m
    BTH
    3:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA819
    8:10 am, 6 Jul Mon
    KUL Kuala Lumpur
    9:15 am, 6 Jul Mon
    CGK Jakarta
    2h 5m
    4h 55m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA154
    2:10 pm, 6 Jul Mon
    CGK Jakarta
    3:55 pm, 6 Jul Mon
    BTH Batam
    1h 45m

    Pulang: Batam ke Kuala Lumpur Melalui Jakarta

    BTH
    11:45 am
    1h 40m
    CGK
    1:25 pm
    5h 50m
    CGK
    7:15 pm
    2h 15m
    KUL
    10:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA155
    11:45 am, 10 Jul Fri
    BTH Batam
    1:25 pm, 10 Jul Fri
    CGK Jakarta
    1h 40m
    5h 50m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA818
    7:15 pm, 10 Jul Fri
    CGK Jakarta
    10:30 pm, 10 Jul Fri
    KUL Kuala Lumpur
    2h 15m
    Berangkat: Mon, 6 Jul Pulang: Fri, 10 Jul Kuala Lumpur ke Batam Mon, 6 Jul - Fri, 10 Jul
    Garuda Indonesia 1 perhentian 8h 45m
    8:10 am KUL - 3:55 pm BTH
    Garuda Indonesia 1 perhentian 7h
    9:00 am BTH - 5:00 pm KUL
    RM933
    tripsta.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Batam Melalui Jakarta

    KUL
    8:10 am
    2h 5m
    CGK
    9:15 am
    4h 55m
    CGK
    2:10 pm
    1h 45m
    BTH
    3:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA819
    8:10 am, 6 Jul Mon
    KUL Kuala Lumpur
    9:15 am, 6 Jul Mon
    CGK Jakarta
    2h 5m
    4h 55m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA154
    2:10 pm, 6 Jul Mon
    CGK Jakarta
    3:55 pm, 6 Jul Mon
    BTH Batam
    1h 45m

    Pulang: Batam ke Kuala Lumpur Melalui Jakarta

    BTH
    9:00 am
    1h 40m
    CGK
    10:40 am
    3h 10m
    CGK
    1:50 pm
    2h 10m
    KUL
    5:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA153
    9:00 am, 10 Jul Fri
    BTH Batam
    10:40 am, 10 Jul Fri
    CGK Jakarta
    1h 40m
    3h 10m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA816
    1:50 pm, 10 Jul Fri
    CGK Jakarta
    5:00 pm, 10 Jul Fri
    KUL Kuala Lumpur
    2h 10m
    Berangkat: Mon, 6 Jul Pulang: Fri, 10 Jul Kuala Lumpur ke Batam Mon, 6 Jul - Fri, 10 Jul
    Garuda Indonesia 1 perhentian 8h 45m
    8:10 am KUL - 3:55 pm BTH
    Garuda Indonesia 1 perhentian 8h 50m
    7:10 am BTH - 5:00 pm KUL
    RM949
    budgetair.co.uk
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Batam Melalui Jakarta

    KUL
    8:10 am
    2h 5m
    CGK
    9:15 am
    4h 55m
    CGK
    2:10 pm
    1h 45m
    BTH
    3:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA819
    8:10 am, 6 Jul Mon
    KUL Kuala Lumpur
    9:15 am, 6 Jul Mon
    CGK Jakarta
    2h 5m
    4h 55m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA154
    2:10 pm, 6 Jul Mon
    CGK Jakarta
    3:55 pm, 6 Jul Mon
    BTH Batam
    1h 45m

    Pulang: Batam ke Kuala Lumpur Melalui Jakarta

    BTH
    7:10 am
    1h 40m
    CGK
    8:50 am
    5h
    CGK
    1:50 pm
    2h 10m
    KUL
    5:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA151
    7:10 am, 10 Jul Fri
    BTH Batam
    8:50 am, 10 Jul Fri
    CGK Jakarta
    1h 40m
    5h berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA816
    1:50 pm, 10 Jul Fri
    CGK Jakarta
    5:00 pm, 10 Jul Fri
    KUL Kuala Lumpur
    2h 10m
    Berangkat: Mon, 6 Jul Pulang: Fri, 10 Jul Kuala Lumpur ke Batam Mon, 6 Jul - Fri, 10 Jul
    Garuda Indonesia 1 perhentian 10h 55m
    8:10 am KUL - 6:05 pm BTH
    Garuda Indonesia 1 perhentian 8h 50m
    7:10 am BTH - 5:00 pm KUL
    RM949
    budgetair.co.uk
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Batam Melalui Jakarta

    KUL
    8:10 am
    2h 5m
    CGK
    9:15 am
    7h 5m
    CGK
    4:20 pm
    1h 45m
    BTH
    6:05 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA819
    8:10 am, 6 Jul Mon
    KUL Kuala Lumpur
    9:15 am, 6 Jul Mon
    CGK Jakarta
    2h 5m
    7h 5m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA156
    4:20 pm, 6 Jul Mon
    CGK Jakarta
    6:05 pm, 6 Jul Mon
    BTH Batam
    1h 45m

    Pulang: Batam ke Kuala Lumpur Melalui Jakarta

    BTH
    7:10 am
    1h 40m
    CGK
    8:50 am
    5h
    CGK
    1:50 pm
    2h 10m
    KUL
    5:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA151
    7:10 am, 10 Jul Fri
    BTH Batam
    8:50 am, 10 Jul Fri
    CGK Jakarta
    1h 40m
    5h berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA816
    1:50 pm, 10 Jul Fri
    CGK Jakarta
    5:00 pm, 10 Jul Fri
    KUL Kuala Lumpur
    2h 10m
    Berangkat: Mon, 6 Jul Pulang: Fri, 10 Jul Kuala Lumpur ke Batam Mon, 6 Jul - Fri, 10 Jul
    Garuda Indonesia 1 perhentian 12h 20m
    8:10 am KUL - 7:30 pm BTH
    Garuda Indonesia 1 perhentian 8h 50m
    7:10 am BTH - 5:00 pm KUL
    RM949
    budgetair.co.uk
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Batam Melalui Jakarta

    KUL
    8:10 am
    2h 5m
    CGK
    9:15 am
    8h 30m
    CGK
    5:45 pm
    1h 45m
    BTH
    7:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA819
    8:10 am, 6 Jul Mon
    KUL Kuala Lumpur
    9:15 am, 6 Jul Mon
    CGK Jakarta
    2h 5m
    8h 30m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA158
    5:45 pm, 6 Jul Mon
    CGK Jakarta
    7:30 pm, 6 Jul Mon
    BTH Batam
    1h 45m

    Pulang: Batam ke Kuala Lumpur Melalui Jakarta

    BTH
    7:10 am
    1h 40m
    CGK
    8:50 am
    5h
    CGK
    1:50 pm
    2h 10m
    KUL
    5:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA151
    7:10 am, 10 Jul Fri
    BTH Batam
    8:50 am, 10 Jul Fri
    CGK Jakarta
    1h 40m
    5h berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA816
    1:50 pm, 10 Jul Fri
    CGK Jakarta
    5:00 pm, 10 Jul Fri
    KUL Kuala Lumpur
    2h 10m
    Berangkat: Mon, 6 Jul Pulang: Fri, 10 Jul Kuala Lumpur ke Batam Mon, 6 Jul - Fri, 10 Jul
    Garuda Indonesia 1 perhentian 10h 55m
    8:10 am KUL - 6:05 pm BTH
    Garuda Indonesia 1 perhentian 7h
    9:00 am BTH - 5:00 pm KUL
    RM949
    budgetair.co.uk
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Batam Melalui Jakarta

    KUL
    8:10 am
    2h 5m
    CGK
    9:15 am
    7h 5m
    CGK
    4:20 pm
    1h 45m
    BTH
    6:05 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA819
    8:10 am, 6 Jul Mon
    KUL Kuala Lumpur
    9:15 am, 6 Jul Mon
    CGK Jakarta
    2h 5m
    7h 5m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA156
    4:20 pm, 6 Jul Mon
    CGK Jakarta
    6:05 pm, 6 Jul Mon
    BTH Batam
    1h 45m

    Pulang: Batam ke Kuala Lumpur Melalui Jakarta

    BTH
    9:00 am
    1h 40m
    CGK
    10:40 am
    3h 10m
    CGK
    1:50 pm
    2h 10m
    KUL
    5:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA153
    9:00 am, 10 Jul Fri
    BTH Batam
    10:40 am, 10 Jul Fri
    CGK Jakarta
    1h 40m
    3h 10m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA816
    1:50 pm, 10 Jul Fri
    CGK Jakarta
    5:00 pm, 10 Jul Fri
    KUL Kuala Lumpur
    2h 10m
    Berangkat: Mon, 6 Jul Pulang: Fri, 10 Jul Kuala Lumpur ke Batam Mon, 6 Jul - Fri, 10 Jul
    Garuda Indonesia 1 perhentian 8h 45m
    8:10 am KUL - 3:55 pm BTH
    Garuda Indonesia 1 perhentian 7h
    9:00 am BTH - 5:00 pm KUL
    RM949
    budgetair.co.uk
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Batam Melalui Jakarta

    KUL
    8:10 am
    2h 5m
    CGK
    9:15 am
    4h 55m
    CGK
    2:10 pm
    1h 45m
    BTH
    3:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA819
    8:10 am, 6 Jul Mon
    KUL Kuala Lumpur
    9:15 am, 6 Jul Mon
    CGK Jakarta
    2h 5m
    4h 55m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA154
    2:10 pm, 6 Jul Mon
    CGK Jakarta
    3:55 pm, 6 Jul Mon
    BTH Batam
    1h 45m

    Pulang: Batam ke Kuala Lumpur Melalui Jakarta

    BTH
    9:00 am
    1h 40m
    CGK
    10:40 am
    3h 10m
    CGK
    1:50 pm
    2h 10m
    KUL
    5:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA153
    9:00 am, 10 Jul Fri
    BTH Batam
    10:40 am, 10 Jul Fri
    CGK Jakarta
    1h 40m
    3h 10m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA816
    1:50 pm, 10 Jul Fri
    CGK Jakarta
    5:00 pm, 10 Jul Fri
    KUL Kuala Lumpur
    2h 10m
    Berangkat: Mon, 6 Jul Pulang: Fri, 10 Jul Kuala Lumpur ke Batam Mon, 6 Jul - Fri, 10 Jul
    Garuda Indonesia 1 perhentian 12h 20m
    8:10 am KUL - 7:30 pm BTH
    Garuda Indonesia 1 perhentian 9h 45m
    11:45 am BTH - 10:30 pm KUL
    RM949
    budgetair.co.uk
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Batam Melalui Jakarta

    KUL
    8:10 am
    2h 5m
    CGK
    9:15 am
    8h 30m
    CGK
    5:45 pm
    1h 45m
    BTH
    7:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA819
    8:10 am, 6 Jul Mon
    KUL Kuala Lumpur
    9:15 am, 6 Jul Mon
    CGK Jakarta
    2h 5m
    8h 30m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA158
    5:45 pm, 6 Jul Mon
    CGK Jakarta
    7:30 pm, 6 Jul Mon
    BTH Batam
    1h 45m

    Pulang: Batam ke Kuala Lumpur Melalui Jakarta

    BTH
    11:45 am
    1h 40m
    CGK
    1:25 pm
    5h 50m
    CGK
    7:15 pm
    2h 15m
    KUL
    10:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA155
    11:45 am, 10 Jul Fri
    BTH Batam
    1:25 pm, 10 Jul Fri
    CGK Jakarta
    1h 40m
    5h 50m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA818
    7:15 pm, 10 Jul Fri
    CGK Jakarta
    10:30 pm, 10 Jul Fri
    KUL Kuala Lumpur
    2h 15m
    Berangkat: Mon, 6 Jul Pulang: Fri, 10 Jul Kuala Lumpur ke Batam Mon, 6 Jul - Fri, 10 Jul
    Garuda Indonesia 1 perhentian 8h 45m
    8:10 am KUL - 3:55 pm BTH
    Garuda Indonesia 1 perhentian 9h 45m
    11:45 am BTH - 10:30 pm KUL
    RM949
    budgetair.co.uk
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Batam Melalui Jakarta

    KUL
    8:10 am
    2h 5m
    CGK
    9:15 am
    4h 55m
    CGK
    2:10 pm
    1h 45m
    BTH
    3:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA819
    8:10 am, 6 Jul Mon
    KUL Kuala Lumpur
    9:15 am, 6 Jul Mon
    CGK Jakarta
    2h 5m
    4h 55m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA154
    2:10 pm, 6 Jul Mon
    CGK Jakarta
    3:55 pm, 6 Jul Mon
    BTH Batam
    1h 45m

    Pulang: Batam ke Kuala Lumpur Melalui Jakarta

    BTH
    11:45 am
    1h 40m
    CGK
    1:25 pm
    5h 50m
    CGK
    7:15 pm
    2h 15m
    KUL
    10:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA155
    11:45 am, 10 Jul Fri
    BTH Batam
    1:25 pm, 10 Jul Fri
    CGK Jakarta
    1h 40m
    5h 50m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA818
    7:15 pm, 10 Jul Fri
    CGK Jakarta
    10:30 pm, 10 Jul Fri
    KUL Kuala Lumpur
    2h 15m
    Berangkat: Mon, 6 Jul Pulang: Fri, 10 Jul Kuala Lumpur ke Batam Mon, 6 Jul - Fri, 10 Jul
    Garuda Indonesia 1 perhentian 10h 55m
    8:10 am KUL - 6:05 pm BTH
    Garuda Indonesia 1 perhentian 9h 45m
    11:45 am BTH - 10:30 pm KUL
    RM949
    budgetair.co.uk
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Batam Melalui Jakarta

    KUL
    8:10 am
    2h 5m
    CGK
    9:15 am
    7h 5m
    CGK
    4:20 pm
    1h 45m
    BTH
    6:05 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA819
    8:10 am, 6 Jul Mon
    KUL Kuala Lumpur
    9:15 am, 6 Jul Mon
    CGK Jakarta
    2h 5m
    7h 5m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA156
    4:20 pm, 6 Jul Mon
    CGK Jakarta
    6:05 pm, 6 Jul Mon
    BTH Batam
    1h 45m

    Pulang: Batam ke Kuala Lumpur Melalui Jakarta

    BTH
    11:45 am
    1h 40m
    CGK
    1:25 pm
    5h 50m
    CGK
    7:15 pm
    2h 15m
    KUL
    10:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA155
    11:45 am, 10 Jul Fri
    BTH Batam
    1:25 pm, 10 Jul Fri
    CGK Jakarta
    1h 40m
    5h 50m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA818
    7:15 pm, 10 Jul Fri
    CGK Jakarta
    10:30 pm, 10 Jul Fri
    KUL Kuala Lumpur
    2h 15m
    Berangkat: Mon, 6 Jul Pulang: Fri, 10 Jul Kuala Lumpur ke Batam Mon, 6 Jul - Fri, 10 Jul
    Garuda Indonesia 1 perhentian 12h 20m
    8:10 am KUL - 7:30 pm BTH
    Garuda Indonesia 1 perhentian 7h
    9:00 am BTH - 5:00 pm KUL
    RM949
    budgetair.co.uk
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Batam Melalui Jakarta

    KUL
    8:10 am
    2h 5m
    CGK
    9:15 am
    8h 30m
    CGK
    5:45 pm
    1h 45m
    BTH
    7:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA819
    8:10 am, 6 Jul Mon
    KUL Kuala Lumpur
    9:15 am, 6 Jul Mon
    CGK Jakarta
    2h 5m
    8h 30m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA158
    5:45 pm, 6 Jul Mon
    CGK Jakarta
    7:30 pm, 6 Jul Mon
    BTH Batam
    1h 45m

    Pulang: Batam ke Kuala Lumpur Melalui Jakarta

    BTH
    9:00 am
    1h 40m
    CGK
    10:40 am
    3h 10m
    CGK
    1:50 pm
    2h 10m
    KUL
    5:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA153
    9:00 am, 10 Jul Fri
    BTH Batam
    10:40 am, 10 Jul Fri
    CGK Jakarta
    1h 40m
    3h 10m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA816
    1:50 pm, 10 Jul Fri
    CGK Jakarta
    5:00 pm, 10 Jul Fri
    KUL Kuala Lumpur
    2h 10m