×
Penerbangan
  • Sehala
  • Pergi-balik
Tiket Pesawat Murah dari Malaysia ke Brisbane
(Ubahsuai Pencarian)
  • Syarikat Penerbangan
  • Penerbangan

Tiket Pesawat Murah dari Malaysia ke Brisbane

Airline Results Price View
Lihat semua syarikat penerbangan Pilih
Singapore Airlines 165 keputusan RM2,243 Pilih
Malaysia Airlines 208 keputusan RM2,639 Pilih
KLM 11 keputusan RM8,414 Pilih
Berangkat: Sun, 21 Jun Pulang: Tue, 30 Jun Kuala Lumpur ke Brisbane Sun, 21 Jun - Tue, 30 Jun
Singapore Airlines 1 perhentian 11h 55m
8:40 pm KUL - 10:35 am (+1) BNE
Singapore Airlines 1 perhentian 11h 55m
11:35 pm BNE - 9:30 am (+1) KUL
RM2,247
singaporeair.com
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

KUL
8:40 pm
1h
SIN
9:40 pm
3h 5m
SIN
12:45 am
7h 50m
BNE
10:35 am
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ119
8:40 pm, 21 Jun Sun
KUL Kuala Lumpur
9:40 pm, 21 Jun Sun
SIN Singapura
1h
3h 5m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ255
12:45 am, 22 Jun Mon
SIN Singapura
10:35 am, 22 Jun Mon
BNE Brisbane
7h 50m

Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

BNE
11:35 pm
8h 20m
SIN
5:55 am (+1)
2h 35m
SIN
8:30 am
1h
KUL
9:30 am
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ246
11:35 pm, 30 Jun Tue
BNE Brisbane
5:55 am, 1 Jul Wed
SIN Singapura
8h 20m
2h 35m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ106
8:30 am, 1 Jul Wed
SIN Singapura
9:30 am, 1 Jul Wed
KUL Kuala Lumpur
1h
Berangkat: Sun, 21 Jun Pulang: Tue, 30 Jun Kuala Lumpur ke Brisbane Sun, 21 Jun - Tue, 30 Jun
Singapore Airlines 1 perhentian 11h 55m
8:40 pm KUL - 10:35 am (+1) BNE
Singapore Airlines 1 perhentian 12h 35m
9:10 am BNE - 7:45 pm KUL
RM2,247
singaporeair.com
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

KUL
8:40 pm
1h
SIN
9:40 pm
3h 5m
SIN
12:45 am
7h 50m
BNE
10:35 am
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ119
8:40 pm, 21 Jun Sun
KUL Kuala Lumpur
9:40 pm, 21 Jun Sun
SIN Singapura
1h
3h 5m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ255
12:45 am, 22 Jun Mon
SIN Singapura
10:35 am, 22 Jun Mon
BNE Brisbane
7h 50m

Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

BNE
9:10 am
8h 20m
SIN
3:30 pm
3h 15m
SIN
6:45 pm
1h
KUL
7:45 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ256
9:10 am, 30 Jun Tue
BNE Brisbane
3:30 pm, 30 Jun Tue
SIN Singapura
8h 20m
3h 15m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ118
6:45 pm, 30 Jun Tue
SIN Singapura
7:45 pm, 30 Jun Tue
KUL Kuala Lumpur
1h
Berangkat: Sun, 21 Jun Pulang: Tue, 30 Jun Kuala Lumpur ke Brisbane Sun, 21 Jun - Tue, 30 Jun
Singapore Airlines 1 perhentian 11h 55m
8:40 pm KUL - 10:35 am (+1) BNE
Singapore Airlines 1 perhentian 10h 40m
9:10 am BNE - 5:50 pm KUL
RM2,247
singaporeair.com
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

KUL
8:40 pm
1h
SIN
9:40 pm
3h 5m
SIN
12:45 am
7h 50m
BNE
10:35 am
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ119
8:40 pm, 21 Jun Sun
KUL Kuala Lumpur
9:40 pm, 21 Jun Sun
SIN Singapura
1h
3h 5m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ255
12:45 am, 22 Jun Mon
SIN Singapura
10:35 am, 22 Jun Mon
BNE Brisbane
7h 50m

Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

BNE
9:10 am
8h 20m
SIN
3:30 pm
1h 20m
SIN
4:50 pm
1h
KUL
5:50 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ256
9:10 am, 30 Jun Tue
BNE Brisbane
3:30 pm, 30 Jun Tue
SIN Singapura
8h 20m
1h 20m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ116
4:50 pm, 30 Jun Tue
SIN Singapura
5:50 pm, 30 Jun Tue
KUL Kuala Lumpur
1h
Berangkat: Thu, 30 Apr Pulang: Sat, 9 May Kuala Lumpur ke Brisbane Thu, 30 Apr - Sat, 9 May
Singapore Airlines 1 perhentian 9h 55m
7:35 am KUL - 7:30 pm BNE
Singapore Airlines 1 perhentian 10h 30m
11:35 pm BNE - 8:05 am (+1) KUL
RM2,345
singaporeair.com
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

KUL
7:35 am
55m
SIN
8:30 am
1h 10m
SIN
9:40 am
7h 50m
BNE
7:30 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ5319
7:35 am, 30 Apr Thu
KUL Kuala Lumpur
8:30 am, 30 Apr Thu
SIN Singapura
55m

* Codeshare dikendalikan oleh SilkAir

1h 10m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ245
9:40 am, 30 Apr Thu
SIN Singapura
7:30 pm, 30 Apr Thu
BNE Brisbane
7h 50m

Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

BNE
11:35 pm
8h 20m
SIN
5:55 am (+1)
1h 15m
SIN
7:10 am
55m
KUL
8:05 am
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ246
11:35 pm, 9 May Sat
BNE Brisbane
5:55 am, 10 May Sun
SIN Singapura
8h 20m
1h 15m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ5316
7:10 am, 10 May Sun
SIN Singapura
8:05 am, 10 May Sun
KUL Kuala Lumpur
55m

* Codeshare dikendalikan oleh SilkAir

Berangkat: Thu, 30 Apr Pulang: Sat, 9 May Kuala Lumpur ke Brisbane Thu, 30 Apr - Sat, 9 May
Singapore Airlines 1 perhentian 9h 55m
7:35 am KUL - 7:30 pm BNE
Singapore Airlines 1 perhentian 12h 35m
9:10 am BNE - 7:45 pm KUL
RM2,345
singaporeair.com
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

KUL
7:35 am
55m
SIN
8:30 am
1h 10m
SIN
9:40 am
7h 50m
BNE
7:30 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ5319
7:35 am, 30 Apr Thu
KUL Kuala Lumpur
8:30 am, 30 Apr Thu
SIN Singapura
55m

* Codeshare dikendalikan oleh SilkAir

1h 10m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ245
9:40 am, 30 Apr Thu
SIN Singapura
7:30 pm, 30 Apr Thu
BNE Brisbane
7h 50m

Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

BNE
9:10 am
8h 20m
SIN
3:30 pm
3h 15m
SIN
6:45 pm
1h
KUL
7:45 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ256
9:10 am, 9 May Sat
BNE Brisbane
3:30 pm, 9 May Sat
SIN Singapura
8h 20m
3h 15m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ118
6:45 pm, 9 May Sat
SIN Singapura
7:45 pm, 9 May Sat
KUL Kuala Lumpur
1h
Berangkat: Thu, 30 Apr Pulang: Sat, 9 May Kuala Lumpur ke Brisbane Thu, 30 Apr - Sat, 9 May
Singapore Airlines 1 perhentian 11h 55m
8:40 pm KUL - 10:35 am (+1) BNE
Singapore Airlines 1 perhentian 10h 15m
9:10 am BNE - 5:25 pm KUL
RM2,345
singaporeair.com
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

KUL
8:40 pm
1h
SIN
9:40 pm
3h 5m
SIN
12:45 am
7h 50m
BNE
10:35 am
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ119
8:40 pm, 30 Apr Thu
KUL Kuala Lumpur
9:40 pm, 30 Apr Thu
SIN Singapura
1h
3h 5m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ255
12:45 am, 1 May Fri
SIN Singapura
10:35 am, 1 May Fri
BNE Brisbane
7h 50m

Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

BNE
9:10 am
8h 20m
SIN
3:30 pm
1h
SIN
4:30 pm
55m
KUL
5:25 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ256
9:10 am, 9 May Sat
BNE Brisbane
3:30 pm, 9 May Sat
SIN Singapura
8h 20m
1h berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ5330
4:30 pm, 9 May Sat
SIN Singapura
5:25 pm, 9 May Sat
KUL Kuala Lumpur
55m

* Codeshare dikendalikan oleh SilkAir

Berangkat: Thu, 30 Apr Pulang: Sat, 9 May Kuala Lumpur ke Brisbane Thu, 30 Apr - Sat, 9 May
Singapore Airlines 1 perhentian 11h 55m
8:40 pm KUL - 10:35 am (+1) BNE
Singapore Airlines 1 perhentian 10h 30m
11:35 pm BNE - 8:05 am (+1) KUL
RM2,345
singaporeair.com
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

KUL
8:40 pm
1h
SIN
9:40 pm
3h 5m
SIN
12:45 am
7h 50m
BNE
10:35 am
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ119
8:40 pm, 30 Apr Thu
KUL Kuala Lumpur
9:40 pm, 30 Apr Thu
SIN Singapura
1h
3h 5m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ255
12:45 am, 1 May Fri
SIN Singapura
10:35 am, 1 May Fri
BNE Brisbane
7h 50m

Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

BNE
11:35 pm
8h 20m
SIN
5:55 am (+1)
1h 15m
SIN
7:10 am
55m
KUL
8:05 am
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ246
11:35 pm, 9 May Sat
BNE Brisbane
5:55 am, 10 May Sun
SIN Singapura
8h 20m
1h 15m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ5316
7:10 am, 10 May Sun
SIN Singapura
8:05 am, 10 May Sun
KUL Kuala Lumpur
55m

* Codeshare dikendalikan oleh SilkAir

Berangkat: Thu, 30 Apr Pulang: Sat, 9 May Kuala Lumpur ke Brisbane Thu, 30 Apr - Sat, 9 May
Singapore Airlines 1 perhentian 10h 20m
6:45 pm KUL - 7:05 am (+1) BNE
Singapore Airlines 1 perhentian 10h 30m
11:35 pm BNE - 8:05 am (+1) KUL
RM2,345
singaporeair.com
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

KUL
6:45 pm
1h
SIN
7:45 pm
1h 30m
SIN
9:15 pm
7h 50m
BNE
7:05 am (+1)
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ117
6:45 pm, 30 Apr Thu
KUL Kuala Lumpur
7:45 pm, 30 Apr Thu
SIN Singapura
1h
1h 30m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ235
9:15 pm, 30 Apr Thu
SIN Singapura
7:05 am, 1 May Fri
BNE Brisbane
7h 50m

Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

BNE
11:35 pm
8h 20m
SIN
5:55 am (+1)
1h 15m
SIN
7:10 am
55m
KUL
8:05 am
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ246
11:35 pm, 9 May Sat
BNE Brisbane
5:55 am, 10 May Sun
SIN Singapura
8h 20m
1h 15m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ5316
7:10 am, 10 May Sun
SIN Singapura
8:05 am, 10 May Sun
KUL Kuala Lumpur
55m

* Codeshare dikendalikan oleh SilkAir

Berangkat: Thu, 30 Apr Pulang: Sat, 9 May Kuala Lumpur ke Brisbane Thu, 30 Apr - Sat, 9 May
Singapore Airlines 1 perhentian 9h 55m
7:35 am KUL - 7:30 pm BNE
Singapore Airlines 1 perhentian 10h 15m
9:10 am BNE - 5:25 pm KUL
RM2,345
singaporeair.com
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

KUL
7:35 am
55m
SIN
8:30 am
1h 10m
SIN
9:40 am
7h 50m
BNE
7:30 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ5319
7:35 am, 30 Apr Thu
KUL Kuala Lumpur
8:30 am, 30 Apr Thu
SIN Singapura
55m

* Codeshare dikendalikan oleh SilkAir

1h 10m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ245
9:40 am, 30 Apr Thu
SIN Singapura
7:30 pm, 30 Apr Thu
BNE Brisbane
7h 50m

Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

BNE
9:10 am
8h 20m
SIN
3:30 pm
1h
SIN
4:30 pm
55m
KUL
5:25 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ256
9:10 am, 9 May Sat
BNE Brisbane
3:30 pm, 9 May Sat
SIN Singapura
8h 20m
1h berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ5330
4:30 pm, 9 May Sat
SIN Singapura
5:25 pm, 9 May Sat
KUL Kuala Lumpur
55m

* Codeshare dikendalikan oleh SilkAir

Berangkat: Wed, 17 Jun Pulang: Wed, 24 Jun Kuala Lumpur ke Brisbane Wed, 17 Jun - Wed, 24 Jun
Singapore Airlines 1 perhentian 11h 55m
8:40 pm KUL - 10:35 am (+1) BNE
Singapore Airlines 1 perhentian 11h 55m
11:35 pm BNE - 9:30 am (+1) KUL
RM2,345
singaporeair.com
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

KUL
8:40 pm
1h
SIN
9:40 pm
3h 5m
SIN
12:45 am
7h 50m
BNE
10:35 am
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ119
8:40 pm, 17 Jun Wed
KUL Kuala Lumpur
9:40 pm, 17 Jun Wed
SIN Singapura
1h
3h 5m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ255
12:45 am, 18 Jun Thu
SIN Singapura
10:35 am, 18 Jun Thu
BNE Brisbane
7h 50m

Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

BNE
11:35 pm
8h 20m
SIN
5:55 am (+1)
2h 35m
SIN
8:30 am
1h
KUL
9:30 am
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ246
11:35 pm, 24 Jun Wed
BNE Brisbane
5:55 am, 25 Jun Thu
SIN Singapura
8h 20m
2h 35m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ106
8:30 am, 25 Jun Thu
SIN Singapura
9:30 am, 25 Jun Thu
KUL Kuala Lumpur
1h
Berangkat: Wed, 17 Jun Pulang: Wed, 24 Jun Kuala Lumpur ke Brisbane Wed, 17 Jun - Wed, 24 Jun
Singapore Airlines 1 perhentian 11h 55m
8:40 pm KUL - 10:35 am (+1) BNE
Singapore Airlines 1 perhentian 10h 40m
9:10 am BNE - 5:50 pm KUL
RM2,345
singaporeair.com
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

KUL
8:40 pm
1h
SIN
9:40 pm
3h 5m
SIN
12:45 am
7h 50m
BNE
10:35 am
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ119
8:40 pm, 17 Jun Wed
KUL Kuala Lumpur
9:40 pm, 17 Jun Wed
SIN Singapura
1h
3h 5m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ255
12:45 am, 18 Jun Thu
SIN Singapura
10:35 am, 18 Jun Thu
BNE Brisbane
7h 50m

Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

BNE
9:10 am
8h 20m
SIN
3:30 pm
1h 20m
SIN
4:50 pm
1h
KUL
5:50 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ256
9:10 am, 24 Jun Wed
BNE Brisbane
3:30 pm, 24 Jun Wed
SIN Singapura
8h 20m
1h 20m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ116
4:50 pm, 24 Jun Wed
SIN Singapura
5:50 pm, 24 Jun Wed
KUL Kuala Lumpur
1h
Berangkat: Wed, 17 Jun Pulang: Wed, 24 Jun Kuala Lumpur ke Brisbane Wed, 17 Jun - Wed, 24 Jun
Singapore Airlines 1 perhentian 10h 20m
6:45 pm KUL - 7:05 am (+1) BNE
Singapore Airlines 1 perhentian 11h 55m
11:35 pm BNE - 9:30 am (+1) KUL
RM2,345
singaporeair.com
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

KUL
6:45 pm
1h
SIN
7:45 pm
1h 30m
SIN
9:15 pm
7h 50m
BNE
7:05 am (+1)
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ117
6:45 pm, 17 Jun Wed
KUL Kuala Lumpur
7:45 pm, 17 Jun Wed
SIN Singapura
1h
1h 30m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ235
9:15 pm, 17 Jun Wed
SIN Singapura
7:05 am, 18 Jun Thu
BNE Brisbane
7h 50m

Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

BNE
11:35 pm
8h 20m
SIN
5:55 am (+1)
2h 35m
SIN
8:30 am
1h
KUL
9:30 am
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ246
11:35 pm, 24 Jun Wed
BNE Brisbane
5:55 am, 25 Jun Thu
SIN Singapura
8h 20m
2h 35m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ106
8:30 am, 25 Jun Thu
SIN Singapura
9:30 am, 25 Jun Thu
KUL Kuala Lumpur
1h
Berangkat: Wed, 17 Jun Pulang: Wed, 24 Jun Kuala Lumpur ke Brisbane Wed, 17 Jun - Wed, 24 Jun
Singapore Airlines 1 perhentian 10h 20m
6:45 pm KUL - 7:05 am (+1) BNE
Singapore Airlines 1 perhentian 10h 40m
9:10 am BNE - 5:50 pm KUL
RM2,345
singaporeair.com
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

KUL
6:45 pm
1h
SIN
7:45 pm
1h 30m
SIN
9:15 pm
7h 50m
BNE
7:05 am (+1)
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ117
6:45 pm, 17 Jun Wed
KUL Kuala Lumpur
7:45 pm, 17 Jun Wed
SIN Singapura
1h
1h 30m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ235
9:15 pm, 17 Jun Wed
SIN Singapura
7:05 am, 18 Jun Thu
BNE Brisbane
7h 50m

Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

BNE
9:10 am
8h 20m
SIN
3:30 pm
1h 20m
SIN
4:50 pm
1h
KUL
5:50 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ256
9:10 am, 24 Jun Wed
BNE Brisbane
3:30 pm, 24 Jun Wed
SIN Singapura
8h 20m
1h 20m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ116
4:50 pm, 24 Jun Wed
SIN Singapura
5:50 pm, 24 Jun Wed
KUL Kuala Lumpur
1h
Berangkat: Thu, 30 Apr Pulang: Sat, 9 May Kuala Lumpur ke Brisbane Thu, 30 Apr - Sat, 9 May
Singapore Airlines 1 perhentian 10h 20m
6:45 pm KUL - 7:05 am (+1) BNE
Singapore Airlines 1 perhentian 10h 15m
9:10 am BNE - 5:25 pm KUL
RM2,345
singaporeair.com
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

KUL
6:45 pm
1h
SIN
7:45 pm
1h 30m
SIN
9:15 pm
7h 50m
BNE
7:05 am (+1)
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ117
6:45 pm, 30 Apr Thu
KUL Kuala Lumpur
7:45 pm, 30 Apr Thu
SIN Singapura
1h
1h 30m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ235
9:15 pm, 30 Apr Thu
SIN Singapura
7:05 am, 1 May Fri
BNE Brisbane
7h 50m

Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

BNE
9:10 am
8h 20m
SIN
3:30 pm
1h
SIN
4:30 pm
55m
KUL
5:25 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ256
9:10 am, 9 May Sat
BNE Brisbane
3:30 pm, 9 May Sat
SIN Singapura
8h 20m
1h berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ5330
4:30 pm, 9 May Sat
SIN Singapura
5:25 pm, 9 May Sat
KUL Kuala Lumpur
55m

* Codeshare dikendalikan oleh SilkAir

Berangkat: Wed, 17 Jun Pulang: Wed, 24 Jun Kuala Lumpur ke Brisbane Wed, 17 Jun - Wed, 24 Jun
Singapore Airlines 1 perhentian 11h 55m
8:40 pm KUL - 10:35 am (+1) BNE
Singapore Airlines 1 perhentian 12h 35m
9:10 am BNE - 7:45 pm KUL
RM2,345
singaporeair.com
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

KUL
8:40 pm
1h
SIN
9:40 pm
3h 5m
SIN
12:45 am
7h 50m
BNE
10:35 am
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ119
8:40 pm, 17 Jun Wed
KUL Kuala Lumpur
9:40 pm, 17 Jun Wed
SIN Singapura
1h
3h 5m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ255
12:45 am, 18 Jun Thu
SIN Singapura
10:35 am, 18 Jun Thu
BNE Brisbane
7h 50m

Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

BNE
9:10 am
8h 20m
SIN
3:30 pm
3h 15m
SIN
6:45 pm
1h
KUL
7:45 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ256
9:10 am, 24 Jun Wed
BNE Brisbane
3:30 pm, 24 Jun Wed
SIN Singapura
8h 20m
3h 15m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ118
6:45 pm, 24 Jun Wed
SIN Singapura
7:45 pm, 24 Jun Wed
KUL Kuala Lumpur
1h
Berangkat: Thu, 30 Apr Pulang: Sat, 9 May Kuala Lumpur ke Brisbane Thu, 30 Apr - Sat, 9 May
Singapore Airlines 1 perhentian 10h 20m
6:45 pm KUL - 7:05 am (+1) BNE
Singapore Airlines 1 perhentian 12h 35m
9:10 am BNE - 7:45 pm KUL
RM2,345
singaporeair.com
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

KUL
6:45 pm
1h
SIN
7:45 pm
1h 30m
SIN
9:15 pm
7h 50m
BNE
7:05 am (+1)
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ117
6:45 pm, 30 Apr Thu
KUL Kuala Lumpur
7:45 pm, 30 Apr Thu
SIN Singapura
1h
1h 30m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ235
9:15 pm, 30 Apr Thu
SIN Singapura
7:05 am, 1 May Fri
BNE Brisbane
7h 50m

Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

BNE
9:10 am
8h 20m
SIN
3:30 pm
3h 15m
SIN
6:45 pm
1h
KUL
7:45 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ256
9:10 am, 9 May Sat
BNE Brisbane
3:30 pm, 9 May Sat
SIN Singapura
8h 20m
3h 15m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ118
6:45 pm, 9 May Sat
SIN Singapura
7:45 pm, 9 May Sat
KUL Kuala Lumpur
1h
Berangkat: Thu, 30 Apr Pulang: Sat, 9 May Kuala Lumpur ke Brisbane Thu, 30 Apr - Sat, 9 May
Singapore Airlines 1 perhentian 11h 55m
8:40 pm KUL - 10:35 am (+1) BNE
Singapore Airlines 1 perhentian 12h 35m
9:10 am BNE - 7:45 pm KUL
RM2,345
singaporeair.com
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

KUL
8:40 pm
1h
SIN
9:40 pm
3h 5m
SIN
12:45 am
7h 50m
BNE
10:35 am
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ119
8:40 pm, 30 Apr Thu
KUL Kuala Lumpur
9:40 pm, 30 Apr Thu
SIN Singapura
1h
3h 5m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ255
12:45 am, 1 May Fri
SIN Singapura
10:35 am, 1 May Fri
BNE Brisbane
7h 50m

Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

BNE
9:10 am
8h 20m
SIN
3:30 pm
3h 15m
SIN
6:45 pm
1h
KUL
7:45 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ256
9:10 am, 9 May Sat
BNE Brisbane
3:30 pm, 9 May Sat
SIN Singapura
8h 20m
3h 15m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ118
6:45 pm, 9 May Sat
SIN Singapura
7:45 pm, 9 May Sat
KUL Kuala Lumpur
1h
Berangkat: Wed, 17 Jun Pulang: Wed, 24 Jun Kuala Lumpur ke Brisbane Wed, 17 Jun - Wed, 24 Jun
Singapore Airlines 1 perhentian 10h 20m
6:45 pm KUL - 7:05 am (+1) BNE
Singapore Airlines 1 perhentian 12h 35m
9:10 am BNE - 7:45 pm KUL
RM2,345
singaporeair.com
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

KUL
6:45 pm
1h
SIN
7:45 pm
1h 30m
SIN
9:15 pm
7h 50m
BNE
7:05 am (+1)
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ117
6:45 pm, 17 Jun Wed
KUL Kuala Lumpur
7:45 pm, 17 Jun Wed
SIN Singapura
1h
1h 30m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ235
9:15 pm, 17 Jun Wed
SIN Singapura
7:05 am, 18 Jun Thu
BNE Brisbane
7h 50m

Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

BNE
9:10 am
8h 20m
SIN
3:30 pm
3h 15m
SIN
6:45 pm
1h
KUL
7:45 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ256
9:10 am, 24 Jun Wed
BNE Brisbane
3:30 pm, 24 Jun Wed
SIN Singapura
8h 20m
3h 15m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ118
6:45 pm, 24 Jun Wed
SIN Singapura
7:45 pm, 24 Jun Wed
KUL Kuala Lumpur
1h
Berangkat: Sun, 21 Jun Pulang: Tue, 30 Jun Kuala Lumpur ke Brisbane Sun, 21 Jun - Tue, 30 Jun
Singapore Airlines 1 perhentian 10h 50m
9:45 pm KUL - 10:35 am (+1) BNE
Singapore Airlines 1 perhentian 11h 55m
11:35 pm BNE - 9:30 am (+1) KUL
RM2,421
singaporeair.com
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

KUL
9:45 pm
55m
SIN
10:40 pm
2h 5m
SIN
12:45 am
7h 50m
BNE
10:35 am
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ5341
9:45 pm, 21 Jun Sun
KUL Kuala Lumpur
10:40 pm, 21 Jun Sun
SIN Singapura
55m

* Codeshare dikendalikan oleh SilkAir

2h 5m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ255
12:45 am, 22 Jun Mon
SIN Singapura
10:35 am, 22 Jun Mon
BNE Brisbane
7h 50m

Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

BNE
11:35 pm
8h 20m
SIN
5:55 am (+1)
2h 35m
SIN
8:30 am
1h
KUL
9:30 am
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ246
11:35 pm, 30 Jun Tue
BNE Brisbane
5:55 am, 1 Jul Wed
SIN Singapura
8h 20m
2h 35m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ106
8:30 am, 1 Jul Wed
SIN Singapura
9:30 am, 1 Jul Wed
KUL Kuala Lumpur
1h
Berangkat: Sun, 21 Jun Pulang: Tue, 30 Jun Kuala Lumpur ke Brisbane Sun, 21 Jun - Tue, 30 Jun
Singapore Airlines 1 perhentian 10h 50m
9:45 pm KUL - 10:35 am (+1) BNE
Singapore Airlines 1 perhentian 10h 40m
9:10 am BNE - 5:50 pm KUL
RM2,421
singaporeair.com
Paparkan Perincian

Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

KUL
9:45 pm
55m
SIN
10:40 pm
2h 5m
SIN
12:45 am
7h 50m
BNE
10:35 am
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ5341
9:45 pm, 21 Jun Sun
KUL Kuala Lumpur
10:40 pm, 21 Jun Sun
SIN Singapura
55m

* Codeshare dikendalikan oleh SilkAir

2h 5m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ255
12:45 am, 22 Jun Mon
SIN Singapura
10:35 am, 22 Jun Mon
BNE Brisbane
7h 50m

Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

BNE
9:10 am
8h 20m
SIN
3:30 pm
1h 20m
SIN
4:50 pm
1h
KUL
5:50 pm
Syarikat Penerbangan
Nombor Penerbangan
Dari
Ke
Jangka masa
SQ256
9:10 am, 30 Jun Tue
BNE Brisbane
3:30 pm, 30 Jun Tue
SIN Singapura
8h 20m
1h 20m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
SQ116
4:50 pm, 30 Jun Tue
SIN Singapura
5:50 pm, 30 Jun Tue
KUL Kuala Lumpur
1h