Tiket Pesawat Murah dari Malaysia ke Brisbane
    (Modify Search)
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Brisbane Fri, 15 Aug - Sat, 23 Aug
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 10h 50m
    4:30 pm KUL - 5:20 am (+1) BNE
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 11h 10m
    10:00 am BNE - 7:10 pm KUL
    RM2,047
    asiatravel.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

    KUL
    4:30 pm
    55m
    SIN
    5:25 pm
    2h 30m
    SIN
    7:55 pm
    7h 25m
    BNE
    5:20 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH605
    Fri 15 Aug, 4:30 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Fri 15 Aug, 5:25 pm
    SIN Singapura
    55m
    2h 30m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    QF52
    Fri 15 Aug, 7:55 pm
    SIN Singapura
    Sat 16 Aug, 5:20 am
    BNE Brisbane
    7h 25m

    Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

    BNE
    10:00 am
    8h 10m
    SIN
    4:10 pm
    1h 55m
    SIN
    6:05 pm
    1h 5m
    KUL
    7:10 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QF51
    Sat 23 Aug, 10:00 am
    BNE Brisbane
    Sat 23 Aug, 4:10 pm
    SIN Singapura
    8h 10m
    1h 55m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    MH608
    Sat 23 Aug, 6:05 pm
    SIN Singapura
    Sat 23 Aug, 7:10 pm
    KUL Kuala Lumpur
    1h 5m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Brisbane Fri, 15 Aug - Sat, 23 Aug
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 9h 55m
    5:25 pm KUL - 5:20 am (+1) BNE
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 11h 10m
    10:00 am BNE - 7:10 pm KUL
    RM2,047
    asiatravel.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

    KUL
    5:25 pm
    1h
    SIN
    6:25 pm
    1h 30m
    SIN
    7:55 pm
    7h 25m
    BNE
    5:20 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH613
    Fri 15 Aug, 5:25 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Fri 15 Aug, 6:25 pm
    SIN Singapura
    1h
    1h 30m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    QF52
    Fri 15 Aug, 7:55 pm
    SIN Singapura
    Sat 16 Aug, 5:20 am
    BNE Brisbane
    7h 25m

    Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

    BNE
    10:00 am
    8h 10m
    SIN
    4:10 pm
    1h 55m
    SIN
    6:05 pm
    1h 5m
    KUL
    7:10 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QF51
    Sat 23 Aug, 10:00 am
    BNE Brisbane
    Sat 23 Aug, 4:10 pm
    SIN Singapura
    8h 10m
    1h 55m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    MH608
    Sat 23 Aug, 6:05 pm
    SIN Singapura
    Sat 23 Aug, 7:10 pm
    KUL Kuala Lumpur
    1h 5m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Brisbane Mon, 15 Sep - Mon, 29 Sep
    Singapore Airlines 1 perhentian 12h 5m
    8:30 pm KUL - 10:35 am (+1) BNE
    Singapore Airlines 1 perhentian 10h 45m
    9:10 am BNE - 5:55 pm KUL
    RM2,310
    singaporeair.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

    KUL
    8:30 pm
    55m
    SIN
    9:25 pm
    3h 20m
    SIN
    12:45 am
    7h 50m
    BNE
    10:35 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ119
    Mon 15 Sep, 8:30 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Mon 15 Sep, 9:25 pm
    SIN Singapura
    55m
    3h 20m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ255
    Tue 16 Sep, 12:45 am
    SIN Singapura
    Tue 16 Sep, 10:35 am
    BNE Brisbane
    7h 50m

    Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

    BNE
    9:10 am
    8h 20m
    SIN
    3:30 pm
    1h 30m
    SIN
    5:00 pm
    55m
    KUL
    5:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ256
    Mon 29 Sep, 9:10 am
    BNE Brisbane
    Mon 29 Sep, 3:30 pm
    SIN Singapura
    8h 20m
    1h 30m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ116
    Mon 29 Sep, 5:00 pm
    SIN Singapura
    Mon 29 Sep, 5:55 pm
    KUL Kuala Lumpur
    55m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Brisbane Mon, 15 Sep - Mon, 29 Sep
    Singapore Airlines 1 perhentian 12h 5m
    8:30 pm KUL - 10:35 am (+1) BNE
    Singapore Airlines 1 perhentian 11h 55m
    11:35 pm BNE - 9:30 am (+1) KUL
    RM2,310
    singaporeair.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

    KUL
    8:30 pm
    55m
    SIN
    9:25 pm
    3h 20m
    SIN
    12:45 am
    7h 50m
    BNE
    10:35 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ119
    Mon 15 Sep, 8:30 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Mon 15 Sep, 9:25 pm
    SIN Singapura
    55m
    3h 20m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ255
    Tue 16 Sep, 12:45 am
    SIN Singapura
    Tue 16 Sep, 10:35 am
    BNE Brisbane
    7h 50m

    Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

    BNE
    11:35 pm
    8h 20m
    SIN
    5:55 am (+1)
    2h 40m
    SIN
    8:35 am
    55m
    KUL
    9:30 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ246
    Mon 29 Sep, 11:35 pm
    BNE Brisbane
    Tue 30 Sep, 5:55 am
    SIN Singapura
    8h 20m
    2h 40m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ106
    Tue 30 Sep, 8:35 am
    SIN Singapura
    Tue 30 Sep, 9:30 am
    KUL Kuala Lumpur
    55m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Brisbane Thu, 27 Nov - Mon, 8 Dec
    Singapore Airlines 1 perhentian 9h 55m
    7:35 am KUL - 7:30 pm BNE
    Singapore Airlines 1 perhentian 10h 40m
    9:10 am BNE - 5:50 pm KUL
    RM2,496
    singaporeair.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

    KUL
    7:35 am
    55m
    SIN
    8:30 am
    1h
    SIN
    9:30 am
    8h
    BNE
    7:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ5319
    Thu 27 Nov, 7:35 am
    KUL Kuala Lumpur
    Thu 27 Nov, 8:30 am
    SIN Singapura
    55m

    * Codeshare dikendalikan oleh SilkAir

    1h berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ245
    Thu 27 Nov, 9:30 am
    SIN Singapura
    Thu 27 Nov, 7:30 pm
    BNE Brisbane
    8h

    Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

    BNE
    9:10 am
    8h
    SIN
    3:10 pm
    1h 40m
    SIN
    4:50 pm
    1h
    KUL
    5:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ256
    Mon 8 Dec, 9:10 am
    BNE Brisbane
    Mon 8 Dec, 3:10 pm
    SIN Singapura
    8h
    1h 40m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ116
    Mon 8 Dec, 4:50 pm
    SIN Singapura
    Mon 8 Dec, 5:50 pm
    KUL Kuala Lumpur
    1h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Brisbane Thu, 27 Nov - Mon, 8 Dec
    Singapore Airlines 1 perhentian 9h 55m
    7:35 am KUL - 7:30 pm BNE
    Singapore Airlines 1 perhentian 12h 30m
    9:10 am BNE - 7:40 pm KUL
    RM2,496
    singaporeair.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

    KUL
    7:35 am
    55m
    SIN
    8:30 am
    1h
    SIN
    9:30 am
    8h
    BNE
    7:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ5319
    Thu 27 Nov, 7:35 am
    KUL Kuala Lumpur
    Thu 27 Nov, 8:30 am
    SIN Singapura
    55m

    * Codeshare dikendalikan oleh SilkAir

    1h berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ245
    Thu 27 Nov, 9:30 am
    SIN Singapura
    Thu 27 Nov, 7:30 pm
    BNE Brisbane
    8h

    Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

    BNE
    9:10 am
    8h
    SIN
    3:10 pm
    3h 35m
    SIN
    6:45 pm
    55m
    KUL
    7:40 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ256
    Mon 8 Dec, 9:10 am
    BNE Brisbane
    Mon 8 Dec, 3:10 pm
    SIN Singapura
    8h
    3h 35m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ118
    Mon 8 Dec, 6:45 pm
    SIN Singapura
    Mon 8 Dec, 7:40 pm
    KUL Kuala Lumpur
    55m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Brisbane Thu, 27 Nov - Mon, 8 Dec
    Singapore Airlines 1 perhentian 12h 15m
    8:30 pm KUL - 10:45 am (+1) BNE
    Singapore Airlines 1 perhentian 10h 40m
    9:10 am BNE - 5:50 pm KUL
    RM2,496
    singaporeair.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

    KUL
    8:30 pm
    1h
    SIN
    9:30 pm
    3h 15m
    SIN
    12:45 am
    8h
    BNE
    10:45 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ119
    Thu 27 Nov, 8:30 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Thu 27 Nov, 9:30 pm
    SIN Singapura
    1h
    3h 15m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ255
    Fri 28 Nov, 12:45 am
    SIN Singapura
    Fri 28 Nov, 10:45 am
    BNE Brisbane
    8h

    Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

    BNE
    9:10 am
    8h
    SIN
    3:10 pm
    1h 40m
    SIN
    4:50 pm
    1h
    KUL
    5:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ256
    Mon 8 Dec, 9:10 am
    BNE Brisbane
    Mon 8 Dec, 3:10 pm
    SIN Singapura
    8h
    1h 40m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ116
    Mon 8 Dec, 4:50 pm
    SIN Singapura
    Mon 8 Dec, 5:50 pm
    KUL Kuala Lumpur
    1h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Brisbane Sat, 1 Nov - Sun, 9 Nov
    Singapore Airlines 1 perhentian 12h 15m
    8:30 pm KUL - 10:45 am (+1) BNE
    Singapore Airlines 1 perhentian 11h 45m
    11:45 pm BNE - 9:30 am (+1) KUL
    RM2,560
    singaporeair.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

    KUL
    8:30 pm
    55m
    SIN
    9:25 pm
    3h 20m
    SIN
    12:45 am
    8h
    BNE
    10:45 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ119
    Sat 1 Nov, 8:30 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Sat 1 Nov, 9:25 pm
    SIN Singapura
    55m
    3h 20m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ255
    Sun 2 Nov, 12:45 am
    SIN Singapura
    Sun 2 Nov, 10:45 am
    BNE Brisbane
    8h

    Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

    BNE
    11:45 pm
    8h
    SIN
    5:45 am (+1)
    2h 50m
    SIN
    8:35 am
    55m
    KUL
    9:30 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ246
    Sun 9 Nov, 11:45 pm
    BNE Brisbane
    Mon 10 Nov, 5:45 am
    SIN Singapura
    8h
    2h 50m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ106
    Mon 10 Nov, 8:35 am
    SIN Singapura
    Mon 10 Nov, 9:30 am
    KUL Kuala Lumpur
    55m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Brisbane Fri, 17 Apr - Sun, 26 Apr
    Singapore Airlines 1 perhentian 12h 5m
    8:30 pm KUL - 10:35 am (+1) BNE
    Singapore Airlines 1 perhentian 10h 30m
    11:35 pm BNE - 8:05 am (+1) KUL
    RM2,560
    singaporeair.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

    KUL
    8:30 pm
    55m
    SIN
    9:25 pm
    3h 20m
    SIN
    12:45 am
    7h 50m
    BNE
    10:35 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ119
    Fri 17 Apr, 8:30 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Fri 17 Apr, 9:25 pm
    SIN Singapura
    55m
    3h 20m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ255
    Sat 18 Apr, 12:45 am
    SIN Singapura
    Sat 18 Apr, 10:35 am
    BNE Brisbane
    7h 50m

    Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

    BNE
    11:35 pm
    8h 20m
    SIN
    5:55 am (+1)
    1h 15m
    SIN
    7:10 am
    55m
    KUL
    8:05 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ246
    Sun 26 Apr, 11:35 pm
    BNE Brisbane
    Mon 27 Apr, 5:55 am
    SIN Singapura
    8h 20m
    1h 15m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ5316
    Mon 27 Apr, 7:10 am
    SIN Singapura
    Mon 27 Apr, 8:05 am
    KUL Kuala Lumpur
    55m

    * Codeshare dikendalikan oleh SilkAir

    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Brisbane Fri, 17 Apr - Sun, 26 Apr
    Singapore Airlines 1 perhentian 12h 5m
    8:30 pm KUL - 10:35 am (+1) BNE
    Singapore Airlines 1 perhentian 10h 15m
    9:10 am BNE - 5:25 pm KUL
    RM2,560
    singaporeair.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

    KUL
    8:30 pm
    55m
    SIN
    9:25 pm
    3h 20m
    SIN
    12:45 am
    7h 50m
    BNE
    10:35 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ119
    Fri 17 Apr, 8:30 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Fri 17 Apr, 9:25 pm
    SIN Singapura
    55m
    3h 20m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ255
    Sat 18 Apr, 12:45 am
    SIN Singapura
    Sat 18 Apr, 10:35 am
    BNE Brisbane
    7h 50m

    Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

    BNE
    9:10 am
    8h 20m
    SIN
    3:30 pm
    1h
    SIN
    4:30 pm
    55m
    KUL
    5:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ256
    Sun 26 Apr, 9:10 am
    BNE Brisbane
    Sun 26 Apr, 3:30 pm
    SIN Singapura
    8h 20m
    1h berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ5330
    Sun 26 Apr, 4:30 pm
    SIN Singapura
    Sun 26 Apr, 5:25 pm
    KUL Kuala Lumpur
    55m

    * Codeshare dikendalikan oleh SilkAir

    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Brisbane Sat, 1 Nov - Sun, 9 Nov
    Singapore Airlines 1 perhentian 11h 5m
    9:40 pm KUL - 10:45 am (+1) BNE
    Singapore Airlines 1 perhentian 11h 45m
    11:45 pm BNE - 9:30 am (+1) KUL
    RM2,560
    singaporeair.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

    KUL
    9:40 pm
    1h 5m
    SIN
    10:45 pm
    2h
    SIN
    12:45 am
    8h
    BNE
    10:45 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ5341
    Sat 1 Nov, 9:40 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Sat 1 Nov, 10:45 pm
    SIN Singapura
    1h 5m

    * Codeshare dikendalikan oleh SilkAir

    2h berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ255
    Sun 2 Nov, 12:45 am
    SIN Singapura
    Sun 2 Nov, 10:45 am
    BNE Brisbane
    8h

    Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

    BNE
    11:45 pm
    8h
    SIN
    5:45 am (+1)
    2h 50m
    SIN
    8:35 am
    55m
    KUL
    9:30 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ246
    Sun 9 Nov, 11:45 pm
    BNE Brisbane
    Mon 10 Nov, 5:45 am
    SIN Singapura
    8h
    2h 50m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ106
    Mon 10 Nov, 8:35 am
    SIN Singapura
    Mon 10 Nov, 9:30 am
    KUL Kuala Lumpur
    55m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Brisbane Sat, 1 Nov - Sun, 9 Nov
    Singapore Airlines 1 perhentian 11h
    6:15 pm KUL - 7:15 am (+1) BNE
    Singapore Airlines 1 perhentian 11h 45m
    11:45 pm BNE - 9:30 am (+1) KUL
    RM2,560
    singaporeair.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

    KUL
    6:15 pm
    1h 10m
    SIN
    7:25 pm
    1h 50m
    SIN
    9:15 pm
    8h
    BNE
    7:15 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ5329
    Sat 1 Nov, 6:15 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Sat 1 Nov, 7:25 pm
    SIN Singapura
    1h 10m

    * Codeshare dikendalikan oleh SilkAir

    1h 50m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ235
    Sat 1 Nov, 9:15 pm
    SIN Singapura
    Sun 2 Nov, 7:15 am
    BNE Brisbane
    8h

    Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

    BNE
    11:45 pm
    8h
    SIN
    5:45 am (+1)
    2h 50m
    SIN
    8:35 am
    55m
    KUL
    9:30 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ246
    Sun 9 Nov, 11:45 pm
    BNE Brisbane
    Mon 10 Nov, 5:45 am
    SIN Singapura
    8h
    2h 50m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ106
    Mon 10 Nov, 8:35 am
    SIN Singapura
    Mon 10 Nov, 9:30 am
    KUL Kuala Lumpur
    55m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Brisbane Thu, 27 Nov - Mon, 8 Dec
    Singapore Airlines 1 perhentian 11h 5m
    9:40 pm KUL - 10:45 am (+1) BNE
    Singapore Airlines 1 perhentian 10h
    9:10 am BNE - 5:10 pm KUL
    RM2,646
    singaporeair.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

    KUL
    9:40 pm
    1h 5m
    SIN
    10:45 pm
    2h
    SIN
    12:45 am
    8h
    BNE
    10:45 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ5341
    Thu 27 Nov, 9:40 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Thu 27 Nov, 10:45 pm
    SIN Singapura
    1h 5m

    * Codeshare dikendalikan oleh SilkAir

    2h berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ255
    Fri 28 Nov, 12:45 am
    SIN Singapura
    Fri 28 Nov, 10:45 am
    BNE Brisbane
    8h

    Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

    BNE
    9:10 am
    8h
    SIN
    3:10 pm
    1h
    SIN
    4:10 pm
    1h
    KUL
    5:10 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ256
    Mon 8 Dec, 9:10 am
    BNE Brisbane
    Mon 8 Dec, 3:10 pm
    SIN Singapura
    8h
    1h berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ5330
    Mon 8 Dec, 4:10 pm
    SIN Singapura
    Mon 8 Dec, 5:10 pm
    KUL Kuala Lumpur
    1h

    * Codeshare dikendalikan oleh SilkAir

    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Brisbane Thu, 27 Nov - Mon, 8 Dec
    Singapore Airlines 1 perhentian 11h 5m
    9:40 pm KUL - 10:45 am (+1) BNE
    Singapore Airlines 1 perhentian 10h 40m
    9:10 am BNE - 5:50 pm KUL
    RM2,646
    singaporeair.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

    KUL
    9:40 pm
    1h 5m
    SIN
    10:45 pm
    2h
    SIN
    12:45 am
    8h
    BNE
    10:45 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ5341
    Thu 27 Nov, 9:40 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Thu 27 Nov, 10:45 pm
    SIN Singapura
    1h 5m

    * Codeshare dikendalikan oleh SilkAir

    2h berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ255
    Fri 28 Nov, 12:45 am
    SIN Singapura
    Fri 28 Nov, 10:45 am
    BNE Brisbane
    8h

    Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

    BNE
    9:10 am
    8h
    SIN
    3:10 pm
    1h 40m
    SIN
    4:50 pm
    1h
    KUL
    5:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ256
    Mon 8 Dec, 9:10 am
    BNE Brisbane
    Mon 8 Dec, 3:10 pm
    SIN Singapura
    8h
    1h 40m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ116
    Mon 8 Dec, 4:50 pm
    SIN Singapura
    Mon 8 Dec, 5:50 pm
    KUL Kuala Lumpur
    1h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Brisbane Sat, 1 Nov - Sun, 9 Nov
    Singapore Airlines 1 perhentian 11h 5m
    9:40 pm KUL - 10:45 am (+1) BNE
    Singapore Airlines 1 perhentian 12h 30m
    9:10 am BNE - 7:40 pm KUL
    RM2,660
    singaporeair.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

    KUL
    9:40 pm
    1h 5m
    SIN
    10:45 pm
    2h
    SIN
    12:45 am
    8h
    BNE
    10:45 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ5341
    Sat 1 Nov, 9:40 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Sat 1 Nov, 10:45 pm
    SIN Singapura
    1h 5m

    * Codeshare dikendalikan oleh SilkAir

    2h berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ255
    Sun 2 Nov, 12:45 am
    SIN Singapura
    Sun 2 Nov, 10:45 am
    BNE Brisbane
    8h

    Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

    BNE
    9:10 am
    8h
    SIN
    3:10 pm
    3h 35m
    SIN
    6:45 pm
    55m
    KUL
    7:40 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ256
    Sun 9 Nov, 9:10 am
    BNE Brisbane
    Sun 9 Nov, 3:10 pm
    SIN Singapura
    8h
    3h 35m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ118
    Sun 9 Nov, 6:45 pm
    SIN Singapura
    Sun 9 Nov, 7:40 pm
    KUL Kuala Lumpur
    55m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Brisbane Sat, 1 Nov - Sun, 9 Nov
    Singapore Airlines 1 perhentian 11h
    6:15 pm KUL - 7:15 am (+1) BNE
    Singapore Airlines 1 perhentian 12h 30m
    9:10 am BNE - 7:40 pm KUL
    RM2,660
    singaporeair.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

    KUL
    6:15 pm
    1h 10m
    SIN
    7:25 pm
    1h 50m
    SIN
    9:15 pm
    8h
    BNE
    7:15 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ5329
    Sat 1 Nov, 6:15 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Sat 1 Nov, 7:25 pm
    SIN Singapura
    1h 10m

    * Codeshare dikendalikan oleh SilkAir

    1h 50m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ235
    Sat 1 Nov, 9:15 pm
    SIN Singapura
    Sun 2 Nov, 7:15 am
    BNE Brisbane
    8h

    Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

    BNE
    9:10 am
    8h
    SIN
    3:10 pm
    3h 35m
    SIN
    6:45 pm
    55m
    KUL
    7:40 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ256
    Sun 9 Nov, 9:10 am
    BNE Brisbane
    Sun 9 Nov, 3:10 pm
    SIN Singapura
    8h
    3h 35m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ118
    Sun 9 Nov, 6:45 pm
    SIN Singapura
    Sun 9 Nov, 7:40 pm
    KUL Kuala Lumpur
    55m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Brisbane Sat, 1 Nov - Sun, 9 Nov
    Singapore Airlines 1 perhentian 12h 15m
    8:30 pm KUL - 10:45 am (+1) BNE
    Singapore Airlines 1 perhentian 12h 30m
    9:10 am BNE - 7:40 pm KUL
    RM2,660
    singaporeair.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

    KUL
    8:30 pm
    55m
    SIN
    9:25 pm
    3h 20m
    SIN
    12:45 am
    8h
    BNE
    10:45 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ119
    Sat 1 Nov, 8:30 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Sat 1 Nov, 9:25 pm
    SIN Singapura
    55m
    3h 20m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ255
    Sun 2 Nov, 12:45 am
    SIN Singapura
    Sun 2 Nov, 10:45 am
    BNE Brisbane
    8h

    Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

    BNE
    9:10 am
    8h
    SIN
    3:10 pm
    3h 35m
    SIN
    6:45 pm
    55m
    KUL
    7:40 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ256
    Sun 9 Nov, 9:10 am
    BNE Brisbane
    Sun 9 Nov, 3:10 pm
    SIN Singapura
    8h
    3h 35m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ118
    Sun 9 Nov, 6:45 pm
    SIN Singapura
    Sun 9 Nov, 7:40 pm
    KUL Kuala Lumpur
    55m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Brisbane Fri, 17 Apr - Sun, 26 Apr
    Singapore Airlines 1 perhentian 10h 15m
    6:50 pm KUL - 7:05 am (+1) BNE
    Singapore Airlines 1 perhentian 11h 55m
    11:35 pm BNE - 9:30 am (+1) KUL
    RM2,735
    singaporeair.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

    KUL
    6:50 pm
    55m
    SIN
    7:45 pm
    1h 30m
    SIN
    9:15 pm
    7h 50m
    BNE
    7:05 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ117
    Fri 17 Apr, 6:50 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Fri 17 Apr, 7:45 pm
    SIN Singapura
    55m
    1h 30m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ235
    Fri 17 Apr, 9:15 pm
    SIN Singapura
    Sat 18 Apr, 7:05 am
    BNE Brisbane
    7h 50m

    Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

    BNE
    11:35 pm
    8h 20m
    SIN
    5:55 am (+1)
    2h 40m
    SIN
    8:35 am
    55m
    KUL
    9:30 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ246
    Sun 26 Apr, 11:35 pm
    BNE Brisbane
    Mon 27 Apr, 5:55 am
    SIN Singapura
    8h 20m
    2h 40m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ106
    Mon 27 Apr, 8:35 am
    SIN Singapura
    Mon 27 Apr, 9:30 am
    KUL Kuala Lumpur
    55m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Brisbane Fri, 15 Aug - Sat, 23 Aug
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 10h 45m
    11:55 am KUL - 12:40 am (+1) BNE
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 11h 10m
    10:00 am BNE - 7:10 pm KUL
    RM2,765
    asiatravel.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

    KUL
    11:55 am
    1h
    SIN
    12:55 pm
    2h 35m
    SIN
    3:30 pm
    7h 10m
    BNE
    12:40 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH603
    Fri 15 Aug, 11:55 am
    KUL Kuala Lumpur
    Fri 15 Aug, 12:55 pm
    SIN Singapura
    1h
    2h 35m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    QF8432
    Fri 15 Aug, 3:30 pm
    SIN Singapura
    Sat 16 Aug, 12:40 am
    BNE Brisbane
    7h 10m

    Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

    BNE
    10:00 am
    8h 10m
    SIN
    4:10 pm
    1h 55m
    SIN
    6:05 pm
    1h 5m
    KUL
    7:10 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    QF51
    Sat 23 Aug, 10:00 am
    BNE Brisbane
    Sat 23 Aug, 4:10 pm
    SIN Singapura
    8h 10m
    1h 55m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    MH608
    Sat 23 Aug, 6:05 pm
    SIN Singapura
    Sat 23 Aug, 7:10 pm
    KUL Kuala Lumpur
    1h 5m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Brisbane Sat, 1 Nov - Sun, 9 Nov
    Singapore Airlines 1 perhentian 12h 15m
    8:30 pm KUL - 10:45 am (+1) BNE
    Singapore Airlines 1 perhentian 10h 20m
    11:45 pm BNE - 8:05 am (+1) KUL
    RM2,810
    singaporeair.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Brisbane Melalui Singapura

    KUL
    8:30 pm
    55m
    SIN
    9:25 pm
    3h 20m
    SIN
    12:45 am
    8h
    BNE
    10:45 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ119
    Sat 1 Nov, 8:30 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Sat 1 Nov, 9:25 pm
    SIN Singapura
    55m
    3h 20m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ255
    Sun 2 Nov, 12:45 am
    SIN Singapura
    Sun 2 Nov, 10:45 am
    BNE Brisbane
    8h

    Pulang: Brisbane ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

    BNE
    11:45 pm
    8h
    SIN
    5:45 am (+1)
    1h 25m
    SIN
    7:10 am
    55m
    KUL
    8:05 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ246
    Sun 9 Nov, 11:45 pm
    BNE Brisbane
    Mon 10 Nov, 5:45 am
    SIN Singapura
    8h
    1h 25m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ5316
    Mon 10 Nov, 7:10 am
    SIN Singapura
    Mon 10 Nov, 8:05 am
    KUL Kuala Lumpur
    55m

    * Codeshare dikendalikan oleh SilkAir