Tiket Pesawat Murah dari Malaysia ke Bandung
    (Modify Search)
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Bandung Thu, 4 Dec - Sun, 7 Dec
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 16h 5m
    9:40 pm KUL - 12:45 pm (+1) BDO
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 16h 20m
    1:35 pm BDO - 6:55 am (+1) KUL
    RM4,844
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Bandung Melalui Singapura, Surabaya

    KUL
    9:40 pm
    1h 5m
    SIN
    10:45 pm
    9h 5m
    SIN
    7:50 am
    2h 25m
    SUB
    9:15 am
    2h 10m
    SUB
    11:25 am
    1h 20m
    BDO
    12:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MI341
    Thu 4 Dec, 9:40 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Thu 4 Dec, 10:45 pm
    SIN Singapura
    1h 5m
    9h 5m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    MI5880
    Fri 5 Dec, 7:50 am
    SIN Singapura
    Fri 5 Dec, 9:15 am
    SUB Surabaya
    2h 25m
    2h 10m berhenti sebentar di Surabaya (SUB)
    GA360
    Fri 5 Dec, 11:25 am
    SUB Surabaya
    Fri 5 Dec, 12:45 pm
    BDO Bandung
    1h 20m

    Pulang: Bandung ke Kuala Lumpur Melalui Surabaya, Singapura

    BDO
    1:35 pm
    1h 20m
    SUB
    2:55 pm
    3h 45m
    SUB
    6:40 pm
    2h 15m
    SIN
    9:55 pm
    8h 5m
    SIN
    6:00 am
    55m
    KUL
    6:55 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA361
    Sun 7 Dec, 1:35 pm
    BDO Bandung
    Sun 7 Dec, 2:55 pm
    SUB Surabaya
    1h 20m
    3h 45m berhenti sebentar di Surabaya (SUB)
    MI225
    Sun 7 Dec, 6:40 pm
    SUB Surabaya
    Sun 7 Dec, 9:55 pm
    SIN Singapura
    2h 15m
    8h 5m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    MI320
    Mon 8 Dec, 6:00 am
    SIN Singapura
    Mon 8 Dec, 6:55 am
    KUL Kuala Lumpur
    55m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Bandung Thu, 4 Dec - Sun, 7 Dec
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 16h 5m
    9:40 pm KUL - 12:45 pm (+1) BDO
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 17h 30m
    1:35 pm BDO - 8:05 am (+1) KUL
    RM4,844
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Bandung Melalui Singapura, Surabaya

    KUL
    9:40 pm
    1h 5m
    SIN
    10:45 pm
    9h 5m
    SIN
    7:50 am
    2h 25m
    SUB
    9:15 am
    2h 10m
    SUB
    11:25 am
    1h 20m
    BDO
    12:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MI341
    Thu 4 Dec, 9:40 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Thu 4 Dec, 10:45 pm
    SIN Singapura
    1h 5m
    9h 5m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    MI5880
    Fri 5 Dec, 7:50 am
    SIN Singapura
    Fri 5 Dec, 9:15 am
    SUB Surabaya
    2h 25m
    2h 10m berhenti sebentar di Surabaya (SUB)
    GA360
    Fri 5 Dec, 11:25 am
    SUB Surabaya
    Fri 5 Dec, 12:45 pm
    BDO Bandung
    1h 20m

    Pulang: Bandung ke Kuala Lumpur Melalui Surabaya, Singapura

    BDO
    1:35 pm
    1h 20m
    SUB
    2:55 pm
    3h 45m
    SUB
    6:40 pm
    2h 15m
    SIN
    9:55 pm
    9h 15m
    SIN
    7:10 am
    55m
    KUL
    8:05 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA361
    Sun 7 Dec, 1:35 pm
    BDO Bandung
    Sun 7 Dec, 2:55 pm
    SUB Surabaya
    1h 20m
    3h 45m berhenti sebentar di Surabaya (SUB)
    MI225
    Sun 7 Dec, 6:40 pm
    SUB Surabaya
    Sun 7 Dec, 9:55 pm
    SIN Singapura
    2h 15m
    9h 15m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    MI322
    Mon 8 Dec, 7:10 am
    SIN Singapura
    Mon 8 Dec, 8:05 am
    KUL Kuala Lumpur
    55m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Bandung Thu, 4 Dec - Sun, 7 Dec
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 16h 5m
    9:40 pm KUL - 12:45 pm (+1) BDO
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 8h 40m
    12:30 pm BDO - 10:10 pm KUL
    RM4,882
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Bandung Melalui Singapura, Surabaya

    KUL
    9:40 pm
    1h 5m
    SIN
    10:45 pm
    9h 5m
    SIN
    7:50 am
    2h 25m
    SUB
    9:15 am
    2h 10m
    SUB
    11:25 am
    1h 20m
    BDO
    12:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MI341
    Thu 4 Dec, 9:40 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Thu 4 Dec, 10:45 pm
    SIN Singapura
    1h 5m
    9h 5m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    MI5880
    Fri 5 Dec, 7:50 am
    SIN Singapura
    Fri 5 Dec, 9:15 am
    SUB Surabaya
    2h 25m
    2h 10m berhenti sebentar di Surabaya (SUB)
    GA360
    Fri 5 Dec, 11:25 am
    SUB Surabaya
    Fri 5 Dec, 12:45 pm
    BDO Bandung
    1h 20m

    Pulang: Bandung ke Kuala Lumpur Melalui Bali

    BDO
    12:30 pm
    1h 45m
    DPS
    3:15 pm
    4h
    DPS
    7:15 pm
    2h 55m
    KUL
    10:10 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA334
    Sun 7 Dec, 12:30 pm
    BDO Bandung
    Sun 7 Dec, 3:15 pm
    DPS Bali
    1h 45m
    4h berhenti sebentar di Bali (DPS)
    MH852
    Sun 7 Dec, 7:15 pm
    DPS Bali
    Sun 7 Dec, 10:10 pm
    KUL Kuala Lumpur
    2h 55m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Bandung Tue, 2 Dec - Sun, 7 Dec
    SilkAir 1 perhentian 12h 20m
    9:40 pm KUL - 9:00 am (+1) BDO
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 8h 40m
    12:30 pm BDO - 10:10 pm KUL
    RM4,925
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Bandung Melalui Singapura

    KUL
    9:40 pm
    1h 5m
    SIN
    10:45 pm
    9h 25m
    SIN
    8:10 am
    1h 50m
    BDO
    9:00 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MI341
    Tue 2 Dec, 9:40 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Tue 2 Dec, 10:45 pm
    SIN Singapura
    1h 5m
    9h 25m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    MI192
    Wed 3 Dec, 8:10 am
    SIN Singapura
    Wed 3 Dec, 9:00 am
    BDO Bandung
    1h 50m

    Pulang: Bandung ke Kuala Lumpur Melalui Bali

    BDO
    12:30 pm
    1h 45m
    DPS
    3:15 pm
    4h
    DPS
    7:15 pm
    2h 55m
    KUL
    10:10 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA334
    Sun 7 Dec, 12:30 pm
    BDO Bandung
    Sun 7 Dec, 3:15 pm
    DPS Bali
    1h 45m
    4h berhenti sebentar di Bali (DPS)
    MH852
    Sun 7 Dec, 7:15 pm
    DPS Bali
    Sun 7 Dec, 10:10 pm
    KUL Kuala Lumpur
    2h 55m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Bandung Tue, 2 Dec - Sun, 7 Dec
    SilkAir 1 perhentian 13h 30m
    8:30 pm KUL - 9:00 am (+1) BDO
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 8h 40m
    12:30 pm BDO - 10:10 pm KUL
    RM4,925
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Bandung Melalui Singapura

    KUL
    8:30 pm
    1h
    SIN
    9:30 pm
    10h 40m
    SIN
    8:10 am
    1h 50m
    BDO
    9:00 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MI5819
    Tue 2 Dec, 8:30 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Tue 2 Dec, 9:30 pm
    SIN Singapura
    1h
    10h 40m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    MI192
    Wed 3 Dec, 8:10 am
    SIN Singapura
    Wed 3 Dec, 9:00 am
    BDO Bandung
    1h 50m

    Pulang: Bandung ke Kuala Lumpur Melalui Bali

    BDO
    12:30 pm
    1h 45m
    DPS
    3:15 pm
    4h
    DPS
    7:15 pm
    2h 55m
    KUL
    10:10 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA334
    Sun 7 Dec, 12:30 pm
    BDO Bandung
    Sun 7 Dec, 3:15 pm
    DPS Bali
    1h 45m
    4h berhenti sebentar di Bali (DPS)
    MH852
    Sun 7 Dec, 7:15 pm
    DPS Bali
    Sun 7 Dec, 10:10 pm
    KUL Kuala Lumpur
    2h 55m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Bandung Thu, 4 Dec - Sun, 7 Dec
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 16h 5m
    9:40 pm KUL - 12:45 pm (+1) BDO
    SilkAir 1 perhentian 13h 15m
    4:40 pm BDO - 6:55 am (+1) KUL
    RM5,314
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Bandung Melalui Singapura, Surabaya

    KUL
    9:40 pm
    1h 5m
    SIN
    10:45 pm
    9h 5m
    SIN
    7:50 am
    2h 25m
    SUB
    9:15 am
    2h 10m
    SUB
    11:25 am
    1h 20m
    BDO
    12:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MI341
    Thu 4 Dec, 9:40 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Thu 4 Dec, 10:45 pm
    SIN Singapura
    1h 5m
    9h 5m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    MI5880
    Fri 5 Dec, 7:50 am
    SIN Singapura
    Fri 5 Dec, 9:15 am
    SUB Surabaya
    2h 25m
    2h 10m berhenti sebentar di Surabaya (SUB)
    GA360
    Fri 5 Dec, 11:25 am
    SUB Surabaya
    Fri 5 Dec, 12:45 pm
    BDO Bandung
    1h 20m

    Pulang: Bandung ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

    BDO
    4:40 pm
    1h 50m
    SIN
    7:30 pm
    10h 30m
    SIN
    6:00 am
    55m
    KUL
    6:55 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MI195
    Sun 7 Dec, 4:40 pm
    BDO Bandung
    Sun 7 Dec, 7:30 pm
    SIN Singapura
    1h 50m
    10h 30m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    MI320
    Mon 8 Dec, 6:00 am
    SIN Singapura
    Mon 8 Dec, 6:55 am
    KUL Kuala Lumpur
    55m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Bandung Thu, 4 Dec - Sun, 7 Dec
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 16h 5m
    9:40 pm KUL - 12:45 pm (+1) BDO
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 14h 25m
    4:40 pm BDO - 8:05 am (+1) KUL
    RM5,314
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Bandung Melalui Singapura, Surabaya

    KUL
    9:40 pm
    1h 5m
    SIN
    10:45 pm
    9h 5m
    SIN
    7:50 am
    2h 25m
    SUB
    9:15 am
    2h 10m
    SUB
    11:25 am
    1h 20m
    BDO
    12:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MI341
    Thu 4 Dec, 9:40 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Thu 4 Dec, 10:45 pm
    SIN Singapura
    1h 5m
    9h 5m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    MI5880
    Fri 5 Dec, 7:50 am
    SIN Singapura
    Fri 5 Dec, 9:15 am
    SUB Surabaya
    2h 25m
    2h 10m berhenti sebentar di Surabaya (SUB)
    GA360
    Fri 5 Dec, 11:25 am
    SUB Surabaya
    Fri 5 Dec, 12:45 pm
    BDO Bandung
    1h 20m

    Pulang: Bandung ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

    BDO
    4:40 pm
    1h 50m
    SIN
    7:30 pm
    11h 40m
    SIN
    7:10 am
    55m
    KUL
    8:05 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MI195
    Sun 7 Dec, 4:40 pm
    BDO Bandung
    Sun 7 Dec, 7:30 pm
    SIN Singapura
    1h 50m
    11h 40m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ5316
    Mon 8 Dec, 7:10 am
    SIN Singapura
    Mon 8 Dec, 8:05 am
    KUL Kuala Lumpur
    55m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Bandung Thu, 4 Dec - Sun, 7 Dec
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 16h 5m
    9:40 pm KUL - 12:45 pm (+1) BDO
    SilkAir 1 perhentian 14h 25m
    4:40 pm BDO - 8:05 am (+1) KUL
    RM5,314
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Bandung Melalui Singapura, Surabaya

    KUL
    9:40 pm
    1h 5m
    SIN
    10:45 pm
    9h 5m
    SIN
    7:50 am
    2h 25m
    SUB
    9:15 am
    2h 10m
    SUB
    11:25 am
    1h 20m
    BDO
    12:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MI341
    Thu 4 Dec, 9:40 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Thu 4 Dec, 10:45 pm
    SIN Singapura
    1h 5m
    9h 5m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    MI5880
    Fri 5 Dec, 7:50 am
    SIN Singapura
    Fri 5 Dec, 9:15 am
    SUB Surabaya
    2h 25m
    2h 10m berhenti sebentar di Surabaya (SUB)
    GA360
    Fri 5 Dec, 11:25 am
    SUB Surabaya
    Fri 5 Dec, 12:45 pm
    BDO Bandung
    1h 20m

    Pulang: Bandung ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

    BDO
    4:40 pm
    1h 50m
    SIN
    7:30 pm
    11h 40m
    SIN
    7:10 am
    55m
    KUL
    8:05 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MI195
    Sun 7 Dec, 4:40 pm
    BDO Bandung
    Sun 7 Dec, 7:30 pm
    SIN Singapura
    1h 50m
    11h 40m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    MI322
    Mon 8 Dec, 7:10 am
    SIN Singapura
    Mon 8 Dec, 8:05 am
    KUL Kuala Lumpur
    55m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Bandung Thu, 4 Dec - Sun, 7 Dec
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 16h 5m
    9:40 pm KUL - 12:45 pm (+1) BDO
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 13h 15m
    4:40 pm BDO - 6:55 am (+1) KUL
    RM5,314
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Bandung Melalui Singapura, Surabaya

    KUL
    9:40 pm
    1h 5m
    SIN
    10:45 pm
    9h 5m
    SIN
    7:50 am
    2h 25m
    SUB
    9:15 am
    2h 10m
    SUB
    11:25 am
    1h 20m
    BDO
    12:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MI341
    Thu 4 Dec, 9:40 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Thu 4 Dec, 10:45 pm
    SIN Singapura
    1h 5m
    9h 5m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    MI5880
    Fri 5 Dec, 7:50 am
    SIN Singapura
    Fri 5 Dec, 9:15 am
    SUB Surabaya
    2h 25m
    2h 10m berhenti sebentar di Surabaya (SUB)
    GA360
    Fri 5 Dec, 11:25 am
    SUB Surabaya
    Fri 5 Dec, 12:45 pm
    BDO Bandung
    1h 20m

    Pulang: Bandung ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

    BDO
    4:40 pm
    1h 50m
    SIN
    7:30 pm
    10h 30m
    SIN
    6:00 am
    55m
    KUL
    6:55 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MI195
    Sun 7 Dec, 4:40 pm
    BDO Bandung
    Sun 7 Dec, 7:30 pm
    SIN Singapura
    1h 50m
    10h 30m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ5320
    Mon 8 Dec, 6:00 am
    SIN Singapura
    Mon 8 Dec, 6:55 am
    KUL Kuala Lumpur
    55m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Bandung Sat, 9 Aug - Mon, 11 Aug
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 15h 5m
    9:45 pm KUL - 11:50 am (+1) BDO
    SilkAir 1 perhentian 4h 35m
    4:40 pm BDO - 10:15 pm KUL
    RM5,428
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Bandung Melalui Jakarta, Bali

    KUL
    9:45 pm
    2h
    CGK
    10:45 pm
    6h 55m
    CGK
    5:40 am
    2h
    DPS
    8:40 am
    2h 30m
    DPS
    11:10 am
    1h 40m
    BDO
    11:50 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH727
    Sat 9 Aug, 9:45 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Sat 9 Aug, 10:45 pm
    CGK Jakarta
    2h
    6h 55m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA400
    Sun 10 Aug, 5:40 am
    CGK Jakarta
    Sun 10 Aug, 8:40 am
    DPS Bali
    2h
    2h 30m berhenti sebentar di Bali (DPS)
    GA335
    Sun 10 Aug, 11:10 am
    DPS Bali
    Sun 10 Aug, 11:50 am
    BDO Bandung
    1h 40m

    Pulang: Bandung ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

    BDO
    4:40 pm
    1h 50m
    SIN
    7:30 pm
    1h 45m
    SIN
    9:15 pm
    1h
    KUL
    10:15 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MI195
    Mon 11 Aug, 4:40 pm
    BDO Bandung
    Mon 11 Aug, 7:30 pm
    SIN Singapura
    1h 50m
    1h 45m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    MI5710
    Mon 11 Aug, 9:15 pm
    SIN Singapura
    Mon 11 Aug, 10:15 pm
    KUL Kuala Lumpur
    1h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Bandung Wed, 13 Aug - Sun, 17 Aug
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 13h 20m
    11:30 pm KUL - 11:50 am (+1) BDO
    SilkAir 1 perhentian 4h 35m
    4:40 pm BDO - 10:15 pm KUL
    RM5,428
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Bandung Melalui Bali

    KUL
    11:30 pm
    3h
    DPS
    2:30 am (+1)
    8h 40m
    DPS
    11:10 am
    1h 40m
    BDO
    11:50 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH867
    Wed 13 Aug, 11:30 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Thu 14 Aug, 2:30 am
    DPS Bali
    3h
    8h 40m berhenti sebentar di Bali (DPS)
    GA335
    Thu 14 Aug, 11:10 am
    DPS Bali
    Thu 14 Aug, 11:50 am
    BDO Bandung
    1h 40m

    Pulang: Bandung ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

    BDO
    4:40 pm
    1h 50m
    SIN
    7:30 pm
    1h 45m
    SIN
    9:15 pm
    1h
    KUL
    10:15 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MI195
    Sun 17 Aug, 4:40 pm
    BDO Bandung
    Sun 17 Aug, 7:30 pm
    SIN Singapura
    1h 50m
    1h 45m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    MI5710
    Sun 17 Aug, 9:15 pm
    SIN Singapura
    Sun 17 Aug, 10:15 pm
    KUL Kuala Lumpur
    1h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Bandung Wed, 13 Aug - Sun, 17 Aug
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 13h 20m
    11:30 pm KUL - 11:50 am (+1) BDO
    Singapore Airlines 1 perhentian 4h 35m
    4:40 pm BDO - 10:15 pm KUL
    RM5,428
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Bandung Melalui Bali

    KUL
    11:30 pm
    3h
    DPS
    2:30 am (+1)
    8h 40m
    DPS
    11:10 am
    1h 40m
    BDO
    11:50 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH867
    Wed 13 Aug, 11:30 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Thu 14 Aug, 2:30 am
    DPS Bali
    3h
    8h 40m berhenti sebentar di Bali (DPS)
    GA335
    Thu 14 Aug, 11:10 am
    DPS Bali
    Thu 14 Aug, 11:50 am
    BDO Bandung
    1h 40m

    Pulang: Bandung ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

    BDO
    4:40 pm
    1h 50m
    SIN
    7:30 pm
    1h 45m
    SIN
    9:15 pm
    1h
    KUL
    10:15 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ5195
    Sun 17 Aug, 4:40 pm
    BDO Bandung
    Sun 17 Aug, 7:30 pm
    SIN Singapura
    1h 50m
    1h 45m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ5610
    Sun 17 Aug, 9:15 pm
    SIN Singapura
    Sun 17 Aug, 10:15 pm
    KUL Kuala Lumpur
    1h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Bandung Thu, 28 Aug - Mon, 1 Sep
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 15h 5m
    9:45 pm KUL - 11:50 am (+1) BDO
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 4h 35m
    4:40 pm BDO - 10:15 pm KUL
    RM5,433
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Bandung Melalui Jakarta, Bali

    KUL
    9:45 pm
    2h
    CGK
    10:45 pm
    6h 55m
    CGK
    5:40 am
    2h
    DPS
    8:40 am
    2h 30m
    DPS
    11:10 am
    1h 40m
    BDO
    11:50 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH727
    Thu 28 Aug, 9:45 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Thu 28 Aug, 10:45 pm
    CGK Jakarta
    2h
    6h 55m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA400
    Fri 29 Aug, 5:40 am
    CGK Jakarta
    Fri 29 Aug, 8:40 am
    DPS Bali
    2h
    2h 30m berhenti sebentar di Bali (DPS)
    GA335
    Fri 29 Aug, 11:10 am
    DPS Bali
    Fri 29 Aug, 11:50 am
    BDO Bandung
    1h 40m

    Pulang: Bandung ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

    BDO
    4:40 pm
    1h 50m
    SIN
    7:30 pm
    1h 45m
    SIN
    9:15 pm
    1h
    KUL
    10:15 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MI195
    Mon 1 Sep, 4:40 pm
    BDO Bandung
    Mon 1 Sep, 7:30 pm
    SIN Singapura
    1h 50m
    1h 45m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ5610
    Mon 1 Sep, 9:15 pm
    SIN Singapura
    Mon 1 Sep, 10:15 pm
    KUL Kuala Lumpur
    1h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Bandung Fri, 28 Nov - Sun, 30 Nov
    SilkAir 1 perhentian 4h 45m
    12:00 pm KUL - 3:45 pm BDO
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 8h 40m
    12:30 pm BDO - 10:10 pm KUL
    RM5,623
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Bandung Melalui Singapura

    KUL
    12:00 pm
    55m
    SIN
    12:55 pm
    2h
    SIN
    2:55 pm
    1h 50m
    BDO
    3:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MI5703
    Fri 28 Nov, 12:00 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Fri 28 Nov, 12:55 pm
    SIN Singapura
    55m
    2h berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    MI196
    Fri 28 Nov, 2:55 pm
    SIN Singapura
    Fri 28 Nov, 3:45 pm
    BDO Bandung
    1h 50m

    Pulang: Bandung ke Kuala Lumpur Melalui Bali

    BDO
    12:30 pm
    1h 45m
    DPS
    3:15 pm
    4h
    DPS
    7:15 pm
    2h 55m
    KUL
    10:10 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA334
    Sun 30 Nov, 12:30 pm
    BDO Bandung
    Sun 30 Nov, 3:15 pm
    DPS Bali
    1h 45m
    4h berhenti sebentar di Bali (DPS)
    MH852
    Sun 30 Nov, 7:15 pm
    DPS Bali
    Sun 30 Nov, 10:10 pm
    KUL Kuala Lumpur
    2h 55m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Bandung Fri, 28 Nov - Sun, 30 Nov
    SilkAir 1 perhentian 4h 55m
    11:50 am KUL - 3:45 pm BDO
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 8h 40m
    12:30 pm BDO - 10:10 pm KUL
    RM5,623
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Bandung Melalui Singapura

    KUL
    11:50 am
    55m
    SIN
    12:45 pm
    2h 10m
    SIN
    2:55 pm
    1h 50m
    BDO
    3:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MI325
    Fri 28 Nov, 11:50 am
    KUL Kuala Lumpur
    Fri 28 Nov, 12:45 pm
    SIN Singapura
    55m
    2h 10m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    MI196
    Fri 28 Nov, 2:55 pm
    SIN Singapura
    Fri 28 Nov, 3:45 pm
    BDO Bandung
    1h 50m

    Pulang: Bandung ke Kuala Lumpur Melalui Bali

    BDO
    12:30 pm
    1h 45m
    DPS
    3:15 pm
    4h
    DPS
    7:15 pm
    2h 55m
    KUL
    10:10 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA334
    Sun 30 Nov, 12:30 pm
    BDO Bandung
    Sun 30 Nov, 3:15 pm
    DPS Bali
    1h 45m
    4h berhenti sebentar di Bali (DPS)
    MH852
    Sun 30 Nov, 7:15 pm
    DPS Bali
    Sun 30 Nov, 10:10 pm
    KUL Kuala Lumpur
    2h 55m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Bandung Fri, 10 Oct - Sun, 12 Oct
    SilkAir 1 perhentian 5h 35m
    11:10 am KUL - 3:45 pm BDO
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 8h 55m
    12:25 pm BDO - 10:20 pm KUL
    RM5,623
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Bandung Melalui Singapura

    KUL
    11:10 am
    55m
    SIN
    12:05 pm
    2h 50m
    SIN
    2:55 pm
    1h 50m
    BDO
    3:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MI323
    Fri 10 Oct, 11:10 am
    KUL Kuala Lumpur
    Fri 10 Oct, 12:05 pm
    SIN Singapura
    55m
    2h 50m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    MI196
    Fri 10 Oct, 2:55 pm
    SIN Singapura
    Fri 10 Oct, 3:45 pm
    BDO Bandung
    1h 50m

    Pulang: Bandung ke Kuala Lumpur Melalui Bali

    BDO
    12:25 pm
    1h 40m
    DPS
    3:05 pm
    4h 15m
    DPS
    7:20 pm
    3h
    KUL
    10:20 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA334
    Sun 12 Oct, 12:25 pm
    BDO Bandung
    Sun 12 Oct, 3:05 pm
    DPS Bali
    1h 40m
    4h 15m berhenti sebentar di Bali (DPS)
    MH852
    Sun 12 Oct, 7:20 pm
    DPS Bali
    Sun 12 Oct, 10:20 pm
    KUL Kuala Lumpur
    3h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Bandung Fri, 10 Oct - Sun, 12 Oct
    SilkAir 1 perhentian 4h 55m
    11:50 am KUL - 3:45 pm BDO
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 8h 55m
    12:25 pm BDO - 10:20 pm KUL
    RM5,623
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Bandung Melalui Singapura

    KUL
    11:50 am
    55m
    SIN
    12:45 pm
    2h 10m
    SIN
    2:55 pm
    1h 50m
    BDO
    3:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MI325
    Fri 10 Oct, 11:50 am
    KUL Kuala Lumpur
    Fri 10 Oct, 12:45 pm
    SIN Singapura
    55m
    2h 10m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    MI196
    Fri 10 Oct, 2:55 pm
    SIN Singapura
    Fri 10 Oct, 3:45 pm
    BDO Bandung
    1h 50m

    Pulang: Bandung ke Kuala Lumpur Melalui Bali

    BDO
    12:25 pm
    1h 40m
    DPS
    3:05 pm
    4h 15m
    DPS
    7:20 pm
    3h
    KUL
    10:20 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA334
    Sun 12 Oct, 12:25 pm
    BDO Bandung
    Sun 12 Oct, 3:05 pm
    DPS Bali
    1h 40m
    4h 15m berhenti sebentar di Bali (DPS)
    MH852
    Sun 12 Oct, 7:20 pm
    DPS Bali
    Sun 12 Oct, 10:20 pm
    KUL Kuala Lumpur
    3h
    Berangkat Pulang Kota Bharu ke Bandung Sun, 10 Aug - Sun, 24 Aug
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 16h 50m
    8:00 pm KBR - 11:50 am (+1) BDO
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 17h 45m
    4:40 pm BDO - 11:25 am (+1) KBR
    RM5,731
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kota Bharu ke Bandung Melalui Kuala Lumpur, Bali

    KBR
    8:00 pm
    1h
    KUL
    9:00 pm
    2h 30m
    KUL
    11:30 pm
    3h
    DPS
    2:30 am (+1)
    8h 40m
    DPS
    11:10 am
    1h 40m
    BDO
    11:50 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH1405
    Sun 10 Aug, 8:00 pm
    KBR Kota Bharu
    Sun 10 Aug, 9:00 pm
    KUL Kuala Lumpur
    1h
    2h 30m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    MH867
    Sun 10 Aug, 11:30 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Mon 11 Aug, 2:30 am
    DPS Bali
    3h
    8h 40m berhenti sebentar di Bali (DPS)
    GA335
    Mon 11 Aug, 11:10 am
    DPS Bali
    Mon 11 Aug, 11:50 am
    BDO Bandung
    1h 40m

    Pulang: Bandung ke Kota Bharu Melalui Singapura, Kuala Lumpur

    BDO
    4:40 pm
    1h 50m
    SIN
    7:30 pm
    10h 30m
    SIN
    6:00 am
    55m
    KUL
    6:55 am
    3h 35m
    KUL
    10:30 am
    55m
    KBR
    11:25 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MI195
    Sun 24 Aug, 4:40 pm
    BDO Bandung
    Sun 24 Aug, 7:30 pm
    SIN Singapura
    1h 50m
    10h 30m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ5320
    Mon 25 Aug, 6:00 am
    SIN Singapura
    Mon 25 Aug, 6:55 am
    KUL Kuala Lumpur
    55m
    3h 35m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    MH1388
    Mon 25 Aug, 10:30 am
    KUL Kuala Lumpur
    Mon 25 Aug, 11:25 am
    KBR Kota Bharu
    55m
    Berangkat Pulang Kota Bharu ke Bandung Sun, 10 Aug - Sun, 24 Aug
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 16h 50m
    8:00 pm KBR - 11:50 am (+1) BDO
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 17h 45m
    4:40 pm BDO - 11:25 am (+1) KBR
    RM5,731
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kota Bharu ke Bandung Melalui Kuala Lumpur, Bali

    KBR
    8:00 pm
    1h
    KUL
    9:00 pm
    2h 30m
    KUL
    11:30 pm
    3h
    DPS
    2:30 am (+1)
    8h 40m
    DPS
    11:10 am
    1h 40m
    BDO
    11:50 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH1405
    Sun 10 Aug, 8:00 pm
    KBR Kota Bharu
    Sun 10 Aug, 9:00 pm
    KUL Kuala Lumpur
    1h
    2h 30m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    MH867
    Sun 10 Aug, 11:30 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Mon 11 Aug, 2:30 am
    DPS Bali
    3h
    8h 40m berhenti sebentar di Bali (DPS)
    GA335
    Mon 11 Aug, 11:10 am
    DPS Bali
    Mon 11 Aug, 11:50 am
    BDO Bandung
    1h 40m

    Pulang: Bandung ke Kota Bharu Melalui Singapura, Kuala Lumpur

    BDO
    4:40 pm
    1h 50m
    SIN
    7:30 pm
    10h 30m
    SIN
    6:00 am
    55m
    KUL
    6:55 am
    3h 35m
    KUL
    10:30 am
    55m
    KBR
    11:25 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ5195
    Sun 24 Aug, 4:40 pm
    BDO Bandung
    Sun 24 Aug, 7:30 pm
    SIN Singapura
    1h 50m
    10h 30m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    MI320
    Mon 25 Aug, 6:00 am
    SIN Singapura
    Mon 25 Aug, 6:55 am
    KUL Kuala Lumpur
    55m
    3h 35m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    MH1388
    Mon 25 Aug, 10:30 am
    KUL Kuala Lumpur
    Mon 25 Aug, 11:25 am
    KBR Kota Bharu
    55m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Bandung Sun, 10 Aug - Wed, 13 Aug
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 7h 15m
    9:30 am SZB - 3:45 pm BDO
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 7h
    10:10 am BDO - 6:10 pm SZB
    RM5,752
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Bandung Melalui Singapura

    SZB
    9:30 am
    1h 20m
    SIN
    10:50 am
    4h 5m
    SIN
    2:55 pm
    1h 50m
    BDO
    3:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH5483
    Sun 10 Aug, 9:30 am
    SZB Kuala Lumpur
    Sun 10 Aug, 10:50 am
    SIN Singapura
    1h 20m
    4h 5m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    MI196
    Sun 10 Aug, 2:55 pm
    SIN Singapura
    Sun 10 Aug, 3:45 pm
    BDO Bandung
    1h 50m

    Pulang: Bandung ke Kuala Lumpur Melalui Singapura

    BDO
    10:10 am
    1h 45m
    SIN
    12:55 pm
    3h 55m
    SIN
    4:50 pm
    1h 20m
    SZB
    6:10 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MI191
    Wed 13 Aug, 10:10 am
    BDO Bandung
    Wed 13 Aug, 12:55 pm
    SIN Singapura
    1h 45m
    3h 55m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    MH5470
    Wed 13 Aug, 4:50 pm
    SIN Singapura
    Wed 13 Aug, 6:10 pm
    SZB Kuala Lumpur
    1h 20m