Tiket Pesawat Murah dari Kuala Lumpur ke Amerika Syarikat
    (Modify Search)
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Los Angeles Fri, 28 Nov - Sat, 3 Jan
    China Southern Airlines 1 perhentian 20h 45m
    1:25 pm KUL - 6:10 pm LAX
    China Southern Airlines 1 perhentian 21h 55m
    10:30 pm LAX - 12:25 pm (+2) KUL
    RM3,203
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Los Angeles Melalui Guangzhou

    KUL
    1:25 pm
    4h 5m
    CAN
    5:30 pm
    4h
    CAN
    9:30 pm
    12h 40m
    LAX
    6:10 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CZ350
    Fri 28 Nov, 1:25 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Fri 28 Nov, 5:30 pm
    CAN Guangzhou
    4h 5m
    4h berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    CZ327
    Fri 28 Nov, 9:30 pm
    CAN Guangzhou
    Fri 28 Nov, 6:10 pm
    LAX Los Angeles
    12h 40m

    Pulang: Los Angeles ke Kuala Lumpur Melalui Guangzhou

    LAX
    10:30 pm
    15h 10m
    CAN
    5:40 am (+2)
    2h 45m
    CAN
    8:25 am
    4h
    KUL
    12:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CZ328
    Sat 3 Jan, 10:30 pm
    LAX Los Angeles
    Mon 5 Jan, 5:40 am
    CAN Guangzhou
    15h 10m
    2h 45m berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    CZ349
    Mon 5 Jan, 8:25 am
    CAN Guangzhou
    Mon 5 Jan, 12:25 pm
    KUL Kuala Lumpur
    4h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke San Francisco Tue, 28 Oct - Sun, 2 Nov
    Cathay Pacific 1 perhentian 17h 15m
    9:00 am KUL - 11:15 am SFO
    Cathay Pacific 1 perhentian 21h 35m
    11:10 pm SFO - 12:45 pm (+2) KUL
    RM4,129
    cathaypacific.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke San Francisco Melalui Hong Kong

    KUL
    9:00 am
    4h 5m
    HKG
    1:05 pm
    1h 5m
    HKG
    2:10 pm
    12h 5m
    SFO
    11:15 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CX720
    Tue 28 Oct, 9:00 am
    KUL Kuala Lumpur
    Tue 28 Oct, 1:05 pm
    HKG Hong Kong
    4h 5m
    1h 5m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    CX870
    Tue 28 Oct, 2:10 pm
    HKG Hong Kong
    Tue 28 Oct, 11:15 am
    SFO San Francisco
    12h 5m

    Pulang: San Francisco ke Kuala Lumpur Melalui Hong Kong

    SFO
    11:10 pm
    14h 50m
    HKG
    6:00 am (+2)
    2h 55m
    HKG
    8:55 am
    3h 50m
    KUL
    12:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CX2873
    Sun 2 Nov, 11:10 pm
    SFO San Francisco
    Tue 4 Nov, 6:00 am
    HKG Hong Kong
    14h 50m
    2h 55m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    CX723
    Tue 4 Nov, 8:55 am
    HKG Hong Kong
    Tue 4 Nov, 12:45 pm
    KUL Kuala Lumpur
    3h 50m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke San Francisco Tue, 28 Oct - Sun, 2 Nov
    Cathay Pacific 1 perhentian 19h 20m
    5:45 pm KUL - 10:05 pm SFO
    Cathay Pacific 1 perhentian 21h 35m
    11:10 pm SFO - 12:45 pm (+2) KUL
    RM4,129
    cathaypacific.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke San Francisco Melalui Hong Kong

    KUL
    5:45 pm
    3h 50m
    HKG
    9:35 pm
    3h 25m
    HKG
    1:00 am
    12h 5m
    SFO
    10:05 pm (-1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CX724
    Tue 28 Oct, 5:45 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Tue 28 Oct, 9:35 pm
    HKG Hong Kong
    3h 50m
    3h 25m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    CX872
    Wed 29 Oct, 1:00 am
    HKG Hong Kong
    Tue 28 Oct, 10:05 pm
    SFO San Francisco
    12h 5m

    Pulang: San Francisco ke Kuala Lumpur Melalui Hong Kong

    SFO
    11:10 pm
    14h 50m
    HKG
    6:00 am (+2)
    2h 55m
    HKG
    8:55 am
    3h 50m
    KUL
    12:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CX2873
    Sun 2 Nov, 11:10 pm
    SFO San Francisco
    Tue 4 Nov, 6:00 am
    HKG Hong Kong
    14h 50m
    2h 55m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    CX723
    Tue 4 Nov, 8:55 am
    HKG Hong Kong
    Tue 4 Nov, 12:45 pm
    KUL Kuala Lumpur
    3h 50m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke San Francisco Wed, 10 Sep - Thu, 18 Sep
    Cathay Pacific 1 perhentian 17h 45m
    9:00 am KUL - 11:45 am SFO
    Cathay Pacific 1 perhentian 20h 25m
    1:00 am SFO - 12:25 pm (+1) KUL
    RM4,129
    cathaypacific.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke San Francisco Melalui Hong Kong

    KUL
    9:00 am
    4h 5m
    HKG
    1:05 pm
    1h 5m
    HKG
    2:10 pm
    12h 35m
    SFO
    11:45 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CX720
    Wed 10 Sep, 9:00 am
    KUL Kuala Lumpur
    Wed 10 Sep, 1:05 pm
    HKG Hong Kong
    4h 5m
    1h 5m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    CX870
    Wed 10 Sep, 2:10 pm
    HKG Hong Kong
    Wed 10 Sep, 11:45 am
    SFO San Francisco
    12h 35m

    Pulang: San Francisco ke Kuala Lumpur Melalui Hong Kong

    SFO
    1:00 am
    14h 10m
    HKG
    6:10 am (+1)
    2h 30m
    HKG
    8:40 am
    3h 45m
    KUL
    12:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CX873
    Thu 18 Sep, 1:00 am
    SFO San Francisco
    Fri 19 Sep, 6:10 am
    HKG Hong Kong
    14h 10m
    2h 30m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    CX723
    Fri 19 Sep, 8:40 am
    HKG Hong Kong
    Fri 19 Sep, 12:25 pm
    KUL Kuala Lumpur
    3h 45m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Seattle Fri, 24 Oct - Sat, 15 Nov
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 22h 19m
    6:10 am KUL - 1:29 pm SEA
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 23h 50m
    9:45 am SEA - 1:35 am (+2) KUL
    RM4,152
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Seattle Melalui Hong Kong, San Francisco

    KUL
    6:10 am
    3h 45m
    HKG
    9:55 am
    1h 35m
    HKG
    11:30 am
    12h 25m
    SFO
    8:55 am
    2h 25m
    SFO
    11:20 am
    2h 9m
    SEA
    1:29 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CX1714
    Fri 24 Oct, 6:10 am
    KUL Kuala Lumpur
    Fri 24 Oct, 9:55 am
    HKG Hong Kong
    3h 45m
    1h 35m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    UA862
    Fri 24 Oct, 11:30 am
    HKG Hong Kong
    Fri 24 Oct, 8:55 am
    SFO San Francisco
    12h 25m
    2h 25m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    UA322
    Fri 24 Oct, 11:20 am
    SFO San Francisco
    Fri 24 Oct, 1:29 pm
    SEA Seattle
    2h 9m

    Pulang: Seattle ke Kuala Lumpur Melalui San Francisco, Hong Kong

    SEA
    9:45 am
    2h 17m
    SFO
    12:02 pm
    1h 23m
    SFO
    1:25 pm
    14h 40m
    HKG
    8:05 pm (+1)
    1h 40m
    HKG
    9:45 pm
    3h 50m
    KUL
    1:35 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    UA698
    Sat 15 Nov, 9:45 am
    SEA Seattle
    Sat 15 Nov, 12:02 pm
    SFO San Francisco
    2h 17m
    1h 23m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    UA869
    Sat 15 Nov, 1:25 pm
    SFO San Francisco
    Sun 16 Nov, 8:05 pm
    HKG Hong Kong
    14h 40m
    1h 40m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    CX791
    Sun 16 Nov, 9:45 pm
    HKG Hong Kong
    Mon 17 Nov, 1:35 am
    KUL Kuala Lumpur
    3h 50m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Seattle Fri, 24 Oct - Sat, 15 Nov
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 23h 19m
    6:10 am KUL - 2:29 pm SEA
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 23h 50m
    9:45 am SEA - 1:35 am (+2) KUL
    RM4,164
    aerobilet.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Seattle Melalui Hong Kong, San Francisco

    KUL
    6:10 am
    3h 45m
    HKG
    9:55 am
    1h 35m
    HKG
    11:30 am
    13h 25m
    SFO
    9:55 am
    2h 25m
    SFO
    12:20 pm
    2h 9m
    SEA
    2:29 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CX1714
    Fri 24 Oct, 6:10 am
    KUL Kuala Lumpur
    Fri 24 Oct, 9:55 am
    HKG Hong Kong
    3h 45m
    1h 35m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    UA862
    Fri 24 Oct, 11:30 am
    HKG Hong Kong
    Fri 24 Oct, 9:55 am
    SFO San Francisco
    13h 25m
    2h 25m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    UA322
    Fri 24 Oct, 12:20 pm
    SFO San Francisco
    Fri 24 Oct, 2:29 pm
    SEA Seattle
    2h 9m

    Pulang: Seattle ke Kuala Lumpur Melalui San Francisco, Hong Kong

    SEA
    9:45 am
    2h 17m
    SFO
    12:02 pm
    1h 23m
    SFO
    1:25 pm
    14h 40m
    HKG
    8:05 pm (+1)
    1h 40m
    HKG
    9:45 pm
    3h 50m
    KUL
    1:35 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    UA698
    Sat 15 Nov, 9:45 am
    SEA Seattle
    Sat 15 Nov, 12:02 pm
    SFO San Francisco
    2h 17m
    1h 23m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    UA869
    Sat 15 Nov, 1:25 pm
    SFO San Francisco
    Sun 16 Nov, 8:05 pm
    HKG Hong Kong
    14h 40m
    1h 40m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    CX791
    Sun 16 Nov, 9:45 pm
    HKG Hong Kong
    Mon 17 Nov, 1:35 am
    KUL Kuala Lumpur
    3h 50m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Chicago FSS Sat, 15 Nov - Sun, 30 Nov
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 1d 2h
    3:25 am KUL - 3:25 pm ORD
    American Airlines 1 perhentian 23h 45m
    5:15 pm ORD - 7:00 am (+2) KUL
    RM4,213
    aerobilet.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Chicago FSS Melalui Abu Dhabi

    KUL
    3:25 am
    7h 20m
    AUH
    6:45 am
    3h 35m
    AUH
    10:20 am
    15h 5m
    ORD
    3:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AB4087
    Sat 15 Nov, 3:25 am
    KUL Kuala Lumpur
    Sat 15 Nov, 6:45 am
    AUH Abu Dhabi
    7h 20m
    3h 35m berhenti sebentar di Abu Dhabi (AUH)
    AA6008
    Sat 15 Nov, 10:20 am
    AUH Abu Dhabi
    Sat 15 Nov, 3:25 pm
    ORD Chicago FSS
    15h 5m

    Pulang: Chicago FSS ke Kuala Lumpur Melalui Paris

    ORD
    5:15 pm
    8h 10m
    CDG
    8:25 am (+1)
    3h 35m
    CDG
    12:00 pm
    12h
    KUL
    7:00 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AA42
    Sun 30 Nov, 5:15 pm
    ORD Chicago FSS
    Mon 1 Dec, 8:25 am
    CDG Paris
    8h 10m
    3h 35m berhenti sebentar di Paris (CDG)
    AA7441
    Mon 1 Dec, 12:00 pm
    CDG Paris
    Tue 2 Dec, 7:00 am
    KUL Kuala Lumpur
    12h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Chicago FSS Tue, 23 Dec - Tue, 30 Dec
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 1d 2h
    3:25 am KUL - 3:25 pm ORD
    American Airlines 1 perhentian 23h 45m
    5:15 pm ORD - 7:00 am (+2) KUL
    RM4,195
    aerobilet.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Chicago FSS Melalui Abu Dhabi

    KUL
    3:25 am
    7h 20m
    AUH
    6:45 am
    3h 35m
    AUH
    10:20 am
    15h 5m
    ORD
    3:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AB4087
    Tue 23 Dec, 3:25 am
    KUL Kuala Lumpur
    Tue 23 Dec, 6:45 am
    AUH Abu Dhabi
    7h 20m
    3h 35m berhenti sebentar di Abu Dhabi (AUH)
    AA6008
    Tue 23 Dec, 10:20 am
    AUH Abu Dhabi
    Tue 23 Dec, 3:25 pm
    ORD Chicago FSS
    15h 5m

    Pulang: Chicago FSS ke Kuala Lumpur Melalui Paris

    ORD
    5:15 pm
    8h 10m
    CDG
    8:25 am (+1)
    3h 35m
    CDG
    12:00 pm
    12h
    KUL
    7:00 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AA42
    Tue 30 Dec, 5:15 pm
    ORD Chicago FSS
    Wed 31 Dec, 8:25 am
    CDG Paris
    8h 10m
    3h 35m berhenti sebentar di Paris (CDG)
    AA7441
    Wed 31 Dec, 12:00 pm
    CDG Paris
    Thu 1 Jan, 7:00 am
    KUL Kuala Lumpur
    12h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Chicago FSS Sat, 15 Nov - Sun, 30 Nov
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 1d 2h
    3:25 am KUL - 3:25 pm ORD
    American Airlines 1 perhentian 1d 10m
    5:05 pm ORD - 7:15 am (+2) KUL
    RM4,260
    aerobilet.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Chicago FSS Melalui Abu Dhabi

    KUL
    3:25 am
    7h 20m
    AUH
    6:45 am
    3h 35m
    AUH
    10:20 am
    15h 5m
    ORD
    3:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AB4087
    Sat 15 Nov, 3:25 am
    KUL Kuala Lumpur
    Sat 15 Nov, 6:45 am
    AUH Abu Dhabi
    7h 20m
    3h 35m berhenti sebentar di Abu Dhabi (AUH)
    AA6008
    Sat 15 Nov, 10:20 am
    AUH Abu Dhabi
    Sat 15 Nov, 3:25 pm
    ORD Chicago FSS
    15h 5m

    Pulang: Chicago FSS ke Kuala Lumpur Melalui London

    ORD
    5:05 pm
    7h 45m
    LHR
    6:50 am (+1)
    4h
    LHR
    10:50 am
    12h 25m
    KUL
    7:15 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AA6194
    Sun 30 Nov, 5:05 pm
    ORD Chicago FSS
    Mon 1 Dec, 6:50 am
    LHR London
    7h 45m
    4h berhenti sebentar di London (LHR)
    AA7436
    Mon 1 Dec, 10:50 am
    LHR London
    Tue 2 Dec, 7:15 am
    KUL Kuala Lumpur
    12h 25m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Chicago FSS Sat, 15 Nov - Sun, 30 Nov
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 1d 2h
    3:25 am KUL - 3:25 pm ORD
    American Airlines 1 perhentian 22h 25m
    6:50 pm ORD - 7:15 am (+2) KUL
    RM4,260
    aerobilet.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Chicago FSS Melalui Abu Dhabi

    KUL
    3:25 am
    7h 20m
    AUH
    6:45 am
    3h 35m
    AUH
    10:20 am
    15h 5m
    ORD
    3:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AB4087
    Sat 15 Nov, 3:25 am
    KUL Kuala Lumpur
    Sat 15 Nov, 6:45 am
    AUH Abu Dhabi
    7h 20m
    3h 35m berhenti sebentar di Abu Dhabi (AUH)
    AA6008
    Sat 15 Nov, 10:20 am
    AUH Abu Dhabi
    Sat 15 Nov, 3:25 pm
    ORD Chicago FSS
    15h 5m

    Pulang: Chicago FSS ke Kuala Lumpur Melalui London

    ORD
    6:50 pm
    7h 45m
    LHR
    8:35 am (+1)
    2h 15m
    LHR
    10:50 am
    12h 25m
    KUL
    7:15 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AA86
    Sun 30 Nov, 6:50 pm
    ORD Chicago FSS
    Mon 1 Dec, 8:35 am
    LHR London
    7h 45m
    2h 15m berhenti sebentar di London (LHR)
    AA7436
    Mon 1 Dec, 10:50 am
    LHR London
    Tue 2 Dec, 7:15 am
    KUL Kuala Lumpur
    12h 25m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Chicago FSS Tue, 23 Dec - Tue, 30 Dec
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 1d 2h
    3:25 am KUL - 3:25 pm ORD
    American Airlines 1 perhentian 22h 25m
    6:50 pm ORD - 7:15 am (+2) KUL
    RM4,240
    aerobilet.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Chicago FSS Melalui Abu Dhabi

    KUL
    3:25 am
    7h 20m
    AUH
    6:45 am
    3h 35m
    AUH
    10:20 am
    15h 5m
    ORD
    3:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AB4087
    Tue 23 Dec, 3:25 am
    KUL Kuala Lumpur
    Tue 23 Dec, 6:45 am
    AUH Abu Dhabi
    7h 20m
    3h 35m berhenti sebentar di Abu Dhabi (AUH)
    AA6008
    Tue 23 Dec, 10:20 am
    AUH Abu Dhabi
    Tue 23 Dec, 3:25 pm
    ORD Chicago FSS
    15h 5m

    Pulang: Chicago FSS ke Kuala Lumpur Melalui London

    ORD
    6:50 pm
    7h 45m
    LHR
    8:35 am (+1)
    2h 15m
    LHR
    10:50 am
    12h 25m
    KUL
    7:15 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AA86
    Tue 30 Dec, 6:50 pm
    ORD Chicago FSS
    Wed 31 Dec, 8:35 am
    LHR London
    7h 45m
    2h 15m berhenti sebentar di London (LHR)
    AA7436
    Wed 31 Dec, 10:50 am
    LHR London
    Thu 1 Jan, 7:15 am
    KUL Kuala Lumpur
    12h 25m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Chicago FSS Tue, 23 Dec - Tue, 30 Dec
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 1 perhentian 1d 2h
    3:25 am KUL - 3:25 pm ORD
    American Airlines 1 perhentian 1d 10m
    5:05 pm ORD - 7:15 am (+2) KUL
    RM4,240
    aerobilet.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Chicago FSS Melalui Abu Dhabi

    KUL
    3:25 am
    7h 20m
    AUH
    6:45 am
    3h 35m
    AUH
    10:20 am
    15h 5m
    ORD
    3:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AB4087
    Tue 23 Dec, 3:25 am
    KUL Kuala Lumpur
    Tue 23 Dec, 6:45 am
    AUH Abu Dhabi
    7h 20m
    3h 35m berhenti sebentar di Abu Dhabi (AUH)
    AA6008
    Tue 23 Dec, 10:20 am
    AUH Abu Dhabi
    Tue 23 Dec, 3:25 pm
    ORD Chicago FSS
    15h 5m

    Pulang: Chicago FSS ke Kuala Lumpur Melalui London

    ORD
    5:05 pm
    7h 45m
    LHR
    6:50 am (+1)
    4h
    LHR
    10:50 am
    12h 25m
    KUL
    7:15 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AA6194
    Tue 30 Dec, 5:05 pm
    ORD Chicago FSS
    Wed 31 Dec, 6:50 am
    LHR London
    7h 45m
    4h berhenti sebentar di London (LHR)
    AA7436
    Wed 31 Dec, 10:50 am
    LHR London
    Thu 1 Jan, 7:15 am
    KUL Kuala Lumpur
    12h 25m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Chicago FSS Sat, 15 Nov - Sun, 30 Nov
    American Airlines 1 perhentian 1d 4h 50m
    11:55 pm KUL - 2:45 pm (+1) ORD
    American Airlines 1 perhentian 23h 45m
    5:15 pm ORD - 7:00 am (+2) KUL
    RM4,348
    aerobilet.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Chicago FSS Melalui Paris

    KUL
    11:55 pm
    13h 25m
    CDG
    6:20 am (+1)
    5h 55m
    CDG
    12:15 pm
    9h 30m
    ORD
    2:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AA7440
    Sat 15 Nov, 11:55 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Sun 16 Nov, 6:20 am
    CDG Paris
    13h 25m
    5h 55m berhenti sebentar di Paris (CDG)
    AA41
    Sun 16 Nov, 12:15 pm
    CDG Paris
    Sun 16 Nov, 2:45 pm
    ORD Chicago FSS
    9h 30m

    Pulang: Chicago FSS ke Kuala Lumpur Melalui Paris

    ORD
    5:15 pm
    8h 10m
    CDG
    8:25 am (+1)
    3h 35m
    CDG
    12:00 pm
    12h
    KUL
    7:00 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AA42
    Sun 30 Nov, 5:15 pm
    ORD Chicago FSS
    Mon 1 Dec, 8:25 am
    CDG Paris
    8h 10m
    3h 35m berhenti sebentar di Paris (CDG)
    AA7441
    Mon 1 Dec, 12:00 pm
    CDG Paris
    Tue 2 Dec, 7:00 am
    KUL Kuala Lumpur
    12h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Chicago FSS Tue, 23 Dec - Tue, 30 Dec
    American Airlines 1 perhentian 1d 4h 50m
    11:55 pm KUL - 2:45 pm (+1) ORD
    American Airlines 1 perhentian 23h 45m
    5:15 pm ORD - 7:00 am (+2) KUL
    RM4,328
    aerobilet.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Chicago FSS Melalui Paris

    KUL
    11:55 pm
    13h 25m
    CDG
    6:20 am (+1)
    5h 55m
    CDG
    12:15 pm
    9h 30m
    ORD
    2:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AA7440
    Tue 23 Dec, 11:55 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Wed 24 Dec, 6:20 am
    CDG Paris
    13h 25m
    5h 55m berhenti sebentar di Paris (CDG)
    AA41
    Wed 24 Dec, 12:15 pm
    CDG Paris
    Wed 24 Dec, 2:45 pm
    ORD Chicago FSS
    9h 30m

    Pulang: Chicago FSS ke Kuala Lumpur Melalui Paris

    ORD
    5:15 pm
    8h 10m
    CDG
    8:25 am (+1)
    3h 35m
    CDG
    12:00 pm
    12h
    KUL
    7:00 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AA42
    Tue 30 Dec, 5:15 pm
    ORD Chicago FSS
    Wed 31 Dec, 8:25 am
    CDG Paris
    8h 10m
    3h 35m berhenti sebentar di Paris (CDG)
    AA7441
    Wed 31 Dec, 12:00 pm
    CDG Paris
    Thu 1 Jan, 7:00 am
    KUL Kuala Lumpur
    12h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Los Angeles Sat, 14 Mar - Sun, 22 Mar
    Cathay Pacific 1 perhentian 21h 15m
    9:00 am KUL - 2:15 pm LAX
    Cathay Pacific 1 perhentian 21h 10m
    12:25 pm LAX - 1:35 am (+2) KUL
    RM4,335
    cathaypacific.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Los Angeles Melalui Hong Kong

    KUL
    9:00 am
    4h 5m
    HKG
    1:05 pm
    3h 30m
    HKG
    4:35 pm
    13h 40m
    LAX
    2:15 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CX720
    Sat 14 Mar, 9:00 am
    KUL Kuala Lumpur
    Sat 14 Mar, 1:05 pm
    HKG Hong Kong
    4h 5m
    3h 30m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    CX882
    Sat 14 Mar, 4:35 pm
    HKG Hong Kong
    Sat 14 Mar, 2:15 pm
    LAX Los Angeles
    13h 40m

    Pulang: Los Angeles ke Kuala Lumpur Melalui Hong Kong

    LAX
    12:25 pm
    14h 40m
    HKG
    7:05 pm (+1)
    2h 40m
    HKG
    9:45 pm
    3h 50m
    KUL
    1:35 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CX885
    Sun 22 Mar, 12:25 pm
    LAX Los Angeles
    Mon 23 Mar, 7:05 pm
    HKG Hong Kong
    14h 40m
    2h 40m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    CX791
    Mon 23 Mar, 9:45 pm
    HKG Hong Kong
    Tue 24 Mar, 1:35 am
    KUL Kuala Lumpur
    3h 50m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Los Angeles Sat, 14 Mar - Sun, 22 Mar
    Cathay Pacific 1 perhentian 19h 40m
    10:35 am KUL - 2:15 pm LAX
    Cathay Pacific 1 perhentian 21h 10m
    12:25 pm LAX - 1:35 am (+2) KUL
    RM4,335
    cathaypacific.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Los Angeles Melalui Hong Kong

    KUL
    10:35 am
    4h 5m
    HKG
    2:40 pm
    1h 55m
    HKG
    4:35 pm
    13h 40m
    LAX
    2:15 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CX790
    Sat 14 Mar, 10:35 am
    KUL Kuala Lumpur
    Sat 14 Mar, 2:40 pm
    HKG Hong Kong
    4h 5m
    1h 55m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    CX882
    Sat 14 Mar, 4:35 pm
    HKG Hong Kong
    Sat 14 Mar, 2:15 pm
    LAX Los Angeles
    13h 40m

    Pulang: Los Angeles ke Kuala Lumpur Melalui Hong Kong

    LAX
    12:25 pm
    14h 40m
    HKG
    7:05 pm (+1)
    2h 40m
    HKG
    9:45 pm
    3h 50m
    KUL
    1:35 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CX885
    Sun 22 Mar, 12:25 pm
    LAX Los Angeles
    Mon 23 Mar, 7:05 pm
    HKG Hong Kong
    14h 40m
    2h 40m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    CX791
    Mon 23 Mar, 9:45 pm
    HKG Hong Kong
    Tue 24 Mar, 1:35 am
    KUL Kuala Lumpur
    3h 50m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Los Angeles Sat, 14 Mar - Sun, 22 Mar
    Cathay Pacific 1 perhentian 19h 50m
    5:45 pm KUL - 9:35 pm LAX
    Cathay Pacific 1 perhentian 21h 10m
    12:25 pm LAX - 1:35 am (+2) KUL
    RM4,335
    cathaypacific.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Los Angeles Melalui Hong Kong

    KUL
    5:45 pm
    3h 50m
    HKG
    9:35 pm
    2h 20m
    HKG
    11:55 pm
    13h 40m
    LAX
    9:35 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CX724
    Sat 14 Mar, 5:45 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Sat 14 Mar, 9:35 pm
    HKG Hong Kong
    3h 50m
    2h 20m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    CX880
    Sat 14 Mar, 11:55 pm
    HKG Hong Kong
    Sat 14 Mar, 9:35 pm
    LAX Los Angeles
    13h 40m

    Pulang: Los Angeles ke Kuala Lumpur Melalui Hong Kong

    LAX
    12:25 pm
    14h 40m
    HKG
    7:05 pm (+1)
    2h 40m
    HKG
    9:45 pm
    3h 50m
    KUL
    1:35 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CX885
    Sun 22 Mar, 12:25 pm
    LAX Los Angeles
    Mon 23 Mar, 7:05 pm
    HKG Hong Kong
    14h 40m
    2h 40m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    CX791
    Mon 23 Mar, 9:45 pm
    HKG Hong Kong
    Tue 24 Mar, 1:35 am
    KUL Kuala Lumpur
    3h 50m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke San Francisco Sat, 14 Mar - Sun, 22 Mar
    Cathay Pacific 1 perhentian 20h 20m
    5:45 pm KUL - 10:05 pm SFO
    Cathay Pacific 1 perhentian 20h 30m
    1:05 pm SFO - 1:35 am (+2) KUL
    RM4,335
    cathaypacific.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke San Francisco Melalui Hong Kong

    KUL
    5:45 pm
    3h 50m
    HKG
    9:35 pm
    3h 25m
    HKG
    1:00 am
    13h 5m
    SFO
    10:05 pm (-1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CX724
    Sat 14 Mar, 5:45 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Sat 14 Mar, 9:35 pm
    HKG Hong Kong
    3h 50m
    3h 25m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    CX872
    Sun 15 Mar, 1:00 am
    HKG Hong Kong
    Sat 14 Mar, 10:05 pm
    SFO San Francisco
    13h 5m

    Pulang: San Francisco ke Kuala Lumpur Melalui Hong Kong

    SFO
    1:05 pm
    13h 50m
    HKG
    6:55 pm (+1)
    2h 50m
    HKG
    9:45 pm
    3h 50m
    KUL
    1:35 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CX879
    Sun 22 Mar, 1:05 pm
    SFO San Francisco
    Mon 23 Mar, 6:55 pm
    HKG Hong Kong
    13h 50m
    2h 50m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    CX791
    Mon 23 Mar, 9:45 pm
    HKG Hong Kong
    Tue 24 Mar, 1:35 am
    KUL Kuala Lumpur
    3h 50m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Los Angeles Fri, 3 Oct - Mon, 20 Oct
    Cathay Pacific 1 perhentian 19h 15m
    10:40 am KUL - 2:55 pm LAX
    Cathay Pacific 1 perhentian 20h
    1:05 pm LAX - 12:05 am (+2) KUL
    RM4,335
    cathaypacific.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Los Angeles Melalui Hong Kong

    KUL
    10:40 am
    4h
    HKG
    2:40 pm
    1h 55m
    HKG
    4:35 pm
    13h 20m
    LAX
    2:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CX790
    Fri 3 Oct, 10:40 am
    KUL Kuala Lumpur
    Fri 3 Oct, 2:40 pm
    HKG Hong Kong
    4h
    1h 55m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    CX882
    Fri 3 Oct, 4:35 pm
    HKG Hong Kong
    Fri 3 Oct, 2:55 pm
    LAX Los Angeles
    13h 20m

    Pulang: Los Angeles ke Kuala Lumpur Melalui Hong Kong

    LAX
    1:05 pm
    14h 50m
    HKG
    6:55 pm (+1)
    1h 25m
    HKG
    8:20 pm
    3h 45m
    KUL
    12:05 am (+1)
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CX885
    Mon 20 Oct, 1:05 pm
    LAX Los Angeles
    Tue 21 Oct, 6:55 pm
    HKG Hong Kong
    14h 50m
    1h 25m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    CX791
    Tue 21 Oct, 8:20 pm
    HKG Hong Kong
    Wed 22 Oct, 12:05 am
    KUL Kuala Lumpur
    3h 45m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Los Angeles Fri, 3 Oct - Mon, 20 Oct
    Cathay Pacific 1 perhentian 19h 15m
    10:40 am KUL - 2:55 pm LAX
    Cathay Pacific 1 perhentian 21h 30m
    11:55 pm LAX - 12:25 pm (+2) KUL
    RM4,335
    cathaypacific.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Los Angeles Melalui Hong Kong

    KUL
    10:40 am
    4h
    HKG
    2:40 pm
    1h 55m
    HKG
    4:35 pm
    13h 20m
    LAX
    2:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CX790
    Fri 3 Oct, 10:40 am
    KUL Kuala Lumpur
    Fri 3 Oct, 2:40 pm
    HKG Hong Kong
    4h
    1h 55m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    CX882
    Fri 3 Oct, 4:35 pm
    HKG Hong Kong
    Fri 3 Oct, 2:55 pm
    LAX Los Angeles
    13h 20m

    Pulang: Los Angeles ke Kuala Lumpur Melalui Hong Kong

    LAX
    11:55 pm
    14h 50m
    HKG
    5:45 am (+2)
    2h 55m
    HKG
    8:40 am
    3h 45m
    KUL
    12:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    CX883
    Mon 20 Oct, 11:55 pm
    LAX Los Angeles
    Wed 22 Oct, 5:45 am
    HKG Hong Kong
    14h 50m
    2h 55m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    CX723
    Wed 22 Oct, 8:40 am
    HKG Hong Kong
    Wed 22 Oct, 12:25 pm
    KUL Kuala Lumpur
    3h 45m