Tiket Pesawat Murah dari Kuala Lumpur ke Sandakan
    (Modify Search)
    • Syarikat Penerbangan
    • Penerbangan

    Tiket Pesawat Murah dari Kuala Lumpur ke Sandakan

    Airline Results Price View
    View All Airlines Pilih
    AirAsia 226 keputusan RM305 Pilih
    Malaysia Airlines 354 keputusan RM420 Pilih
    Berangkat:Thu, 8 Jan Pulang:Mon, 12 Jan Kuala Lumpur ke Sandakan Thu, 8 Jan - Mon, 12 Jan
    AirAsia Langsung 2h 50m
    9:40 am KUL - 12:30 pm SDK
    AirAsia Langsung 2h 40m
    8:40 pm SDK - 11:20 pm KUL
    RM306
    skypicker.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Sandakan

    KUL
    9:40 am
    2h 50m
    SDK
    12:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5194
    Thu 8 Jan, 9:40 am
    KUL Kuala Lumpur
    Thu 8 Jan, 12:30 pm
    SDK Sandakan
    2h 50m

    Pulang: Sandakan ke Kuala Lumpur

    SDK
    8:40 pm
    2h 40m
    KUL
    11:20 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5199
    Mon 12 Jan, 8:40 pm
    SDK Sandakan
    Mon 12 Jan, 11:20 pm
    KUL Kuala Lumpur
    2h 40m
    Berangkat:Thu, 8 Jan Pulang:Mon, 12 Jan Kuala Lumpur ke Sandakan Thu, 8 Jan - Mon, 12 Jan
    AirAsia Langsung 2h 50m
    9:40 am KUL - 12:30 pm SDK
    AirAsia Langsung 2h 40m
    12:55 pm SDK - 3:35 pm KUL
    RM306
    skypicker.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Sandakan

    KUL
    9:40 am
    2h 50m
    SDK
    12:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5194
    Thu 8 Jan, 9:40 am
    KUL Kuala Lumpur
    Thu 8 Jan, 12:30 pm
    SDK Sandakan
    2h 50m

    Pulang: Sandakan ke Kuala Lumpur

    SDK
    12:55 pm
    2h 40m
    KUL
    3:35 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5195
    Mon 12 Jan, 12:55 pm
    SDK Sandakan
    Mon 12 Jan, 3:35 pm
    KUL Kuala Lumpur
    2h 40m
    Berangkat:Thu, 8 Jan Pulang:Mon, 12 Jan Kuala Lumpur ke Sandakan Thu, 8 Jan - Mon, 12 Jan
    AirAsia Langsung 2h 50m
    9:40 am KUL - 12:30 pm SDK
    AirAsia Langsung 2h 45m
    9:40 am SDK - 12:25 pm KUL
    RM320
    skypicker.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Sandakan

    KUL
    9:40 am
    2h 50m
    SDK
    12:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5194
    Thu 8 Jan, 9:40 am
    KUL Kuala Lumpur
    Thu 8 Jan, 12:30 pm
    SDK Sandakan
    2h 50m

    Pulang: Sandakan ke Kuala Lumpur

    SDK
    9:40 am
    2h 45m
    KUL
    12:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5193
    Mon 12 Jan, 9:40 am
    SDK Sandakan
    Mon 12 Jan, 12:25 pm
    KUL Kuala Lumpur
    2h 45m
    Berangkat:Thu, 8 Jan Pulang:Mon, 12 Jan Kuala Lumpur ke Sandakan Thu, 8 Jan - Mon, 12 Jan
    AirAsia Langsung 2h 50m
    6:25 am KUL - 9:15 am SDK
    AirAsia Langsung 2h 40m
    12:55 pm SDK - 3:35 pm KUL
    RM323
    expedia.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Sandakan

    KUL
    6:25 am
    2h 50m
    SDK
    9:15 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5192
    Thu 8 Jan, 6:25 am
    KUL Kuala Lumpur
    Thu 8 Jan, 9:15 am
    SDK Sandakan
    2h 50m

    Pulang: Sandakan ke Kuala Lumpur

    SDK
    12:55 pm
    2h 40m
    KUL
    3:35 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5195
    Mon 12 Jan, 12:55 pm
    SDK Sandakan
    Mon 12 Jan, 3:35 pm
    KUL Kuala Lumpur
    2h 40m
    Berangkat:Thu, 8 Jan Pulang:Mon, 12 Jan Kuala Lumpur ke Sandakan Thu, 8 Jan - Mon, 12 Jan
    AirAsia Langsung 2h 50m
    6:25 am KUL - 9:15 am SDK
    AirAsia Langsung 2h 40m
    8:40 pm SDK - 11:20 pm KUL
    RM323
    expedia.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Sandakan

    KUL
    6:25 am
    2h 50m
    SDK
    9:15 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5192
    Thu 8 Jan, 6:25 am
    KUL Kuala Lumpur
    Thu 8 Jan, 9:15 am
    SDK Sandakan
    2h 50m

    Pulang: Sandakan ke Kuala Lumpur

    SDK
    8:40 pm
    2h 40m
    KUL
    11:20 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5199
    Mon 12 Jan, 8:40 pm
    SDK Sandakan
    Mon 12 Jan, 11:20 pm
    KUL Kuala Lumpur
    2h 40m
    Berangkat:Fri, 26 Sep Pulang:Tue, 30 Sep Kuala Lumpur ke Sandakan Fri, 26 Sep - Tue, 30 Sep
    AirAsia Langsung 2h 50m
    1:20 pm KUL - 4:10 pm SDK
    AirAsia Langsung 2h 40m
    9:40 am SDK - 12:20 pm KUL
    RM357
    skypicker.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Sandakan

    KUL
    1:20 pm
    2h 50m
    SDK
    4:10 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5194
    Fri 26 Sep, 1:20 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Fri 26 Sep, 4:10 pm
    SDK Sandakan
    2h 50m

    Pulang: Sandakan ke Kuala Lumpur

    SDK
    9:40 am
    2h 40m
    KUL
    12:20 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5199
    Tue 30 Sep, 9:40 am
    SDK Sandakan
    Tue 30 Sep, 12:20 pm
    KUL Kuala Lumpur
    2h 40m
    Berangkat:Wed, 8 Oct Pulang:Mon, 13 Oct Kuala Lumpur ke Sandakan Wed, 8 Oct - Mon, 13 Oct
    AirAsia Langsung 2h 50m
    1:20 pm KUL - 4:10 pm SDK
    AirAsia Langsung 2h 40m
    8:10 pm SDK - 10:50 pm KUL
    RM357
    skypicker.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Sandakan

    KUL
    1:20 pm
    2h 50m
    SDK
    4:10 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5194
    Wed 8 Oct, 1:20 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Wed 8 Oct, 4:10 pm
    SDK Sandakan
    2h 50m

    Pulang: Sandakan ke Kuala Lumpur

    SDK
    8:10 pm
    2h 40m
    KUL
    10:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5193
    Mon 13 Oct, 8:10 pm
    SDK Sandakan
    Mon 13 Oct, 10:50 pm
    KUL Kuala Lumpur
    2h 40m
    Berangkat:Wed, 8 Oct Pulang:Mon, 13 Oct Kuala Lumpur ke Sandakan Wed, 8 Oct - Mon, 13 Oct
    AirAsia Langsung 2h 50m
    4:55 pm KUL - 7:45 pm SDK
    AirAsia Langsung 2h 40m
    8:10 pm SDK - 10:50 pm KUL
    RM357
    skypicker.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Sandakan

    KUL
    4:55 pm
    2h 50m
    SDK
    7:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5192
    Wed 8 Oct, 4:55 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Wed 8 Oct, 7:45 pm
    SDK Sandakan
    2h 50m

    Pulang: Sandakan ke Kuala Lumpur

    SDK
    8:10 pm
    2h 40m
    KUL
    10:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5193
    Mon 13 Oct, 8:10 pm
    SDK Sandakan
    Mon 13 Oct, 10:50 pm
    KUL Kuala Lumpur
    2h 40m
    Berangkat:Fri, 26 Sep Pulang:Tue, 30 Sep Kuala Lumpur ke Sandakan Fri, 26 Sep - Tue, 30 Sep
    AirAsia Langsung 2h 50m
    6:25 am KUL - 9:15 am SDK
    AirAsia Langsung 2h 40m
    9:40 am SDK - 12:20 pm KUL
    RM358
    expedia.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Sandakan

    KUL
    6:25 am
    2h 50m
    SDK
    9:15 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5198
    Fri 26 Sep, 6:25 am
    KUL Kuala Lumpur
    Fri 26 Sep, 9:15 am
    SDK Sandakan
    2h 50m

    Pulang: Sandakan ke Kuala Lumpur

    SDK
    9:40 am
    2h 40m
    KUL
    12:20 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5199
    Tue 30 Sep, 9:40 am
    SDK Sandakan
    Tue 30 Sep, 12:20 pm
    KUL Kuala Lumpur
    2h 40m
    Berangkat:Thu, 8 Jan Pulang:Mon, 12 Jan Kuala Lumpur ke Sandakan Thu, 8 Jan - Mon, 12 Jan
    AirAsia Langsung 2h 50m
    6:25 am KUL - 9:15 am SDK
    AirAsia Langsung 2h 45m
    9:40 am SDK - 12:25 pm KUL
    RM358
    expedia.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Sandakan

    KUL
    6:25 am
    2h 50m
    SDK
    9:15 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5192
    Thu 8 Jan, 6:25 am
    KUL Kuala Lumpur
    Thu 8 Jan, 9:15 am
    SDK Sandakan
    2h 50m

    Pulang: Sandakan ke Kuala Lumpur

    SDK
    9:40 am
    2h 45m
    KUL
    12:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5193
    Mon 12 Jan, 9:40 am
    SDK Sandakan
    Mon 12 Jan, 12:25 pm
    KUL Kuala Lumpur
    2h 45m
    Berangkat:Wed, 8 Oct Pulang:Mon, 13 Oct Kuala Lumpur ke Sandakan Wed, 8 Oct - Mon, 13 Oct
    AirAsia Langsung 2h 50m
    6:25 am KUL - 9:15 am SDK
    AirAsia Langsung 2h 40m
    8:10 pm SDK - 10:50 pm KUL
    RM358
    expedia.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Sandakan

    KUL
    6:25 am
    2h 50m
    SDK
    9:15 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5198
    Wed 8 Oct, 6:25 am
    KUL Kuala Lumpur
    Wed 8 Oct, 9:15 am
    SDK Sandakan
    2h 50m

    Pulang: Sandakan ke Kuala Lumpur

    SDK
    8:10 pm
    2h 40m
    KUL
    10:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5193
    Mon 13 Oct, 8:10 pm
    SDK Sandakan
    Mon 13 Oct, 10:50 pm
    KUL Kuala Lumpur
    2h 40m
    Berangkat:Fri, 26 Sep Pulang:Tue, 30 Sep Kuala Lumpur ke Sandakan Fri, 26 Sep - Tue, 30 Sep
    AirAsia Langsung 2h 50m
    6:25 am KUL - 9:15 am SDK
    AirAsia Langsung 2h 40m
    4:35 pm SDK - 7:15 pm KUL
    RM368
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Sandakan

    KUL
    6:25 am
    2h 50m
    SDK
    9:15 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5198
    Fri 26 Sep, 6:25 am
    KUL Kuala Lumpur
    Fri 26 Sep, 9:15 am
    SDK Sandakan
    2h 50m

    Pulang: Sandakan ke Kuala Lumpur

    SDK
    4:35 pm
    2h 40m
    KUL
    7:15 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5195
    Tue 30 Sep, 4:35 pm
    SDK Sandakan
    Tue 30 Sep, 7:15 pm
    KUL Kuala Lumpur
    2h 40m
    Berangkat:Fri, 26 Sep Pulang:Tue, 30 Sep Kuala Lumpur ke Sandakan Fri, 26 Sep - Tue, 30 Sep
    AirAsia Langsung 2h 50m
    1:20 pm KUL - 4:10 pm SDK
    AirAsia Langsung 2h 40m
    4:35 pm SDK - 7:15 pm KUL
    RM368
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Sandakan

    KUL
    1:20 pm
    2h 50m
    SDK
    4:10 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5194
    Fri 26 Sep, 1:20 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Fri 26 Sep, 4:10 pm
    SDK Sandakan
    2h 50m

    Pulang: Sandakan ke Kuala Lumpur

    SDK
    4:35 pm
    2h 40m
    KUL
    7:15 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5195
    Tue 30 Sep, 4:35 pm
    SDK Sandakan
    Tue 30 Sep, 7:15 pm
    KUL Kuala Lumpur
    2h 40m
    Berangkat:Sun, 12 Oct Pulang:Sun, 9 Nov Kuala Lumpur ke Sandakan Sun, 12 Oct - Sun, 9 Nov
    AirAsia Langsung 2h 50m
    6:25 am KUL - 9:15 am SDK
    AirAsia Langsung 2h 40m
    8:40 pm SDK - 11:20 pm KUL
    RM368
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Sandakan

    KUL
    6:25 am
    2h 50m
    SDK
    9:15 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5198
    Sun 12 Oct, 6:25 am
    KUL Kuala Lumpur
    Sun 12 Oct, 9:15 am
    SDK Sandakan
    2h 50m

    Pulang: Sandakan ke Kuala Lumpur

    SDK
    8:40 pm
    2h 40m
    KUL
    11:20 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5199
    Sun 9 Nov, 8:40 pm
    SDK Sandakan
    Sun 9 Nov, 11:20 pm
    KUL Kuala Lumpur
    2h 40m
    Berangkat:Sun, 12 Oct Pulang:Sun, 9 Nov Kuala Lumpur ke Sandakan Sun, 12 Oct - Sun, 9 Nov
    AirAsia Langsung 2h 50m
    6:25 am KUL - 9:15 am SDK
    AirAsia Langsung 2h 40m
    12:55 pm SDK - 3:35 pm KUL
    RM368
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Sandakan

    KUL
    6:25 am
    2h 50m
    SDK
    9:15 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5198
    Sun 12 Oct, 6:25 am
    KUL Kuala Lumpur
    Sun 12 Oct, 9:15 am
    SDK Sandakan
    2h 50m

    Pulang: Sandakan ke Kuala Lumpur

    SDK
    12:55 pm
    2h 40m
    KUL
    3:35 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5195
    Sun 9 Nov, 12:55 pm
    SDK Sandakan
    Sun 9 Nov, 3:35 pm
    KUL Kuala Lumpur
    2h 40m
    Berangkat:Wed, 8 Oct Pulang:Mon, 13 Oct Kuala Lumpur ke Sandakan Wed, 8 Oct - Mon, 13 Oct
    AirAsia Langsung 2h 50m
    6:25 am KUL - 9:15 am SDK
    AirAsia Langsung 2h 40m
    4:35 pm SDK - 7:15 pm KUL
    RM368
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Sandakan

    KUL
    6:25 am
    2h 50m
    SDK
    9:15 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5198
    Wed 8 Oct, 6:25 am
    KUL Kuala Lumpur
    Wed 8 Oct, 9:15 am
    SDK Sandakan
    2h 50m

    Pulang: Sandakan ke Kuala Lumpur

    SDK
    4:35 pm
    2h 40m
    KUL
    7:15 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5195
    Mon 13 Oct, 4:35 pm
    SDK Sandakan
    Mon 13 Oct, 7:15 pm
    KUL Kuala Lumpur
    2h 40m
    Berangkat:Wed, 8 Oct Pulang:Mon, 13 Oct Kuala Lumpur ke Sandakan Wed, 8 Oct - Mon, 13 Oct
    AirAsia Langsung 2h 50m
    1:20 pm KUL - 4:10 pm SDK
    AirAsia Langsung 2h 40m
    4:35 pm SDK - 7:15 pm KUL
    RM368
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Sandakan

    KUL
    1:20 pm
    2h 50m
    SDK
    4:10 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5194
    Wed 8 Oct, 1:20 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Wed 8 Oct, 4:10 pm
    SDK Sandakan
    2h 50m

    Pulang: Sandakan ke Kuala Lumpur

    SDK
    4:35 pm
    2h 40m
    KUL
    7:15 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5195
    Mon 13 Oct, 4:35 pm
    SDK Sandakan
    Mon 13 Oct, 7:15 pm
    KUL Kuala Lumpur
    2h 40m
    Berangkat:Wed, 8 Oct Pulang:Mon, 13 Oct Kuala Lumpur ke Sandakan Wed, 8 Oct - Mon, 13 Oct
    AirAsia Langsung 2h 50m
    4:55 pm KUL - 7:45 pm SDK
    AirAsia Langsung 2h 40m
    4:35 pm SDK - 7:15 pm KUL
    RM368
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Sandakan

    KUL
    4:55 pm
    2h 50m
    SDK
    7:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5192
    Wed 8 Oct, 4:55 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Wed 8 Oct, 7:45 pm
    SDK Sandakan
    2h 50m

    Pulang: Sandakan ke Kuala Lumpur

    SDK
    4:35 pm
    2h 40m
    KUL
    7:15 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5195
    Mon 13 Oct, 4:35 pm
    SDK Sandakan
    Mon 13 Oct, 7:15 pm
    KUL Kuala Lumpur
    2h 40m
    Berangkat:Fri, 26 Sep Pulang:Tue, 30 Sep Kuala Lumpur ke Sandakan Fri, 26 Sep - Tue, 30 Sep
    AirAsia Langsung 2h 50m
    4:55 pm KUL - 7:45 pm SDK
    AirAsia Langsung 2h 40m
    9:40 am SDK - 12:20 pm KUL
    RM405
    expedia.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Sandakan

    KUL
    4:55 pm
    2h 50m
    SDK
    7:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5192
    Fri 26 Sep, 4:55 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Fri 26 Sep, 7:45 pm
    SDK Sandakan
    2h 50m

    Pulang: Sandakan ke Kuala Lumpur

    SDK
    9:40 am
    2h 40m
    KUL
    12:20 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5199
    Tue 30 Sep, 9:40 am
    SDK Sandakan
    Tue 30 Sep, 12:20 pm
    KUL Kuala Lumpur
    2h 40m
    Berangkat:Fri, 26 Sep Pulang:Tue, 30 Sep Kuala Lumpur ke Sandakan Fri, 26 Sep - Tue, 30 Sep
    AirAsia Langsung 2h 50m
    4:55 pm KUL - 7:45 pm SDK
    AirAsia Langsung 2h 40m
    4:35 pm SDK - 7:15 pm KUL
    RM415
    my.bravofly.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Sandakan

    KUL
    4:55 pm
    2h 50m
    SDK
    7:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5192
    Fri 26 Sep, 4:55 pm
    KUL Kuala Lumpur
    Fri 26 Sep, 7:45 pm
    SDK Sandakan
    2h 50m

    Pulang: Sandakan ke Kuala Lumpur

    SDK
    4:35 pm
    2h 40m
    KUL
    7:15 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    AK5195
    Tue 30 Sep, 4:35 pm
    SDK Sandakan
    Tue 30 Sep, 7:15 pm
    KUL Kuala Lumpur
    2h 40m