Tiket Pesawat Murah dari Kuala Lumpur ke Pulau Pinang
    (Modify Search)
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Pulau Pinang Sat, 23 Aug - Wed, 27 Aug
    Firefly Langsung 1h
    8:40 pm SZB - 9:40 pm PEN
    Firefly Langsung 1h
    5:30 pm PEN - 6:30 pm SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Pulau Pinang

    SZB
    8:40 pm
    1h
    PEN
    9:40 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2098
    Sat 23 Aug, 8:40 pm
    SZB Kuala Lumpur
    Sat 23 Aug, 9:40 pm
    PEN Pulau Pinang
    1h

    Pulang: Pulau Pinang ke Kuala Lumpur

    PEN
    5:30 pm
    1h
    SZB
    6:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2093
    Wed 27 Aug, 5:30 pm
    PEN Pulau Pinang
    Wed 27 Aug, 6:30 pm
    SZB Kuala Lumpur
    1h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Pulau Pinang Sat, 23 Aug - Wed, 27 Aug
    Firefly Langsung 1h
    8:00 pm SZB - 9:00 pm PEN
    Firefly Langsung 1h
    9:30 am PEN - 10:30 am SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Pulau Pinang

    SZB
    8:00 pm
    1h
    PEN
    9:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2096
    Sat 23 Aug, 8:00 pm
    SZB Kuala Lumpur
    Sat 23 Aug, 9:00 pm
    PEN Pulau Pinang
    1h

    Pulang: Pulau Pinang ke Kuala Lumpur

    PEN
    9:30 am
    1h
    SZB
    10:30 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2085
    Wed 27 Aug, 9:30 am
    PEN Pulau Pinang
    Wed 27 Aug, 10:30 am
    SZB Kuala Lumpur
    1h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Pulau Pinang Sat, 23 Aug - Wed, 27 Aug
    Firefly Langsung 1h
    8:00 pm SZB - 9:00 pm PEN
    Firefly Langsung 1h
    5:30 pm PEN - 6:30 pm SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Pulau Pinang

    SZB
    8:00 pm
    1h
    PEN
    9:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2096
    Sat 23 Aug, 8:00 pm
    SZB Kuala Lumpur
    Sat 23 Aug, 9:00 pm
    PEN Pulau Pinang
    1h

    Pulang: Pulau Pinang ke Kuala Lumpur

    PEN
    5:30 pm
    1h
    SZB
    6:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2093
    Wed 27 Aug, 5:30 pm
    PEN Pulau Pinang
    Wed 27 Aug, 6:30 pm
    SZB Kuala Lumpur
    1h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Pulau Pinang Sat, 23 Aug - Wed, 27 Aug
    Firefly Langsung 1h
    8:00 pm SZB - 9:00 pm PEN
    Firefly Langsung 1h
    6:05 pm PEN - 7:05 pm SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Pulau Pinang

    SZB
    8:00 pm
    1h
    PEN
    9:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2096
    Sat 23 Aug, 8:00 pm
    SZB Kuala Lumpur
    Sat 23 Aug, 9:00 pm
    PEN Pulau Pinang
    1h

    Pulang: Pulau Pinang ke Kuala Lumpur

    PEN
    6:05 pm
    1h
    SZB
    7:05 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2213
    Wed 27 Aug, 6:05 pm
    PEN Pulau Pinang
    Wed 27 Aug, 7:05 pm
    SZB Kuala Lumpur
    1h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Pulau Pinang Sat, 23 Aug - Wed, 27 Aug
    Firefly Langsung 1h
    8:00 pm SZB - 9:00 pm PEN
    Firefly Langsung 1h
    8:30 pm PEN - 9:30 pm SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Pulau Pinang

    SZB
    8:00 pm
    1h
    PEN
    9:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2096
    Sat 23 Aug, 8:00 pm
    SZB Kuala Lumpur
    Sat 23 Aug, 9:00 pm
    PEN Pulau Pinang
    1h

    Pulang: Pulau Pinang ke Kuala Lumpur

    PEN
    8:30 pm
    1h
    SZB
    9:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2097
    Wed 27 Aug, 8:30 pm
    PEN Pulau Pinang
    Wed 27 Aug, 9:30 pm
    SZB Kuala Lumpur
    1h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Pulau Pinang Sat, 23 Aug - Wed, 27 Aug
    Firefly Langsung 1h
    8:40 pm SZB - 9:40 pm PEN
    Firefly Langsung 1h
    1:00 pm PEN - 2:00 pm SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Pulau Pinang

    SZB
    8:40 pm
    1h
    PEN
    9:40 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2098
    Sat 23 Aug, 8:40 pm
    SZB Kuala Lumpur
    Sat 23 Aug, 9:40 pm
    PEN Pulau Pinang
    1h

    Pulang: Pulau Pinang ke Kuala Lumpur

    PEN
    1:00 pm
    1h
    SZB
    2:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2215
    Wed 27 Aug, 1:00 pm
    PEN Pulau Pinang
    Wed 27 Aug, 2:00 pm
    SZB Kuala Lumpur
    1h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Pulau Pinang Sat, 23 Aug - Wed, 27 Aug
    Firefly Langsung 1h
    8:00 pm SZB - 9:00 pm PEN
    Firefly Langsung 1h
    6:30 pm PEN - 7:30 pm SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Pulau Pinang

    SZB
    8:00 pm
    1h
    PEN
    9:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2096
    Sat 23 Aug, 8:00 pm
    SZB Kuala Lumpur
    Sat 23 Aug, 9:00 pm
    PEN Pulau Pinang
    1h

    Pulang: Pulau Pinang ke Kuala Lumpur

    PEN
    6:30 pm
    1h
    SZB
    7:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2211
    Wed 27 Aug, 6:30 pm
    PEN Pulau Pinang
    Wed 27 Aug, 7:30 pm
    SZB Kuala Lumpur
    1h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Pulau Pinang Sat, 23 Aug - Wed, 27 Aug
    Firefly Langsung 1h
    8:40 pm SZB - 9:40 pm PEN
    Firefly Langsung 1h
    8:10 am PEN - 9:10 am SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Pulau Pinang

    SZB
    8:40 pm
    1h
    PEN
    9:40 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2098
    Sat 23 Aug, 8:40 pm
    SZB Kuala Lumpur
    Sat 23 Aug, 9:40 pm
    PEN Pulau Pinang
    1h

    Pulang: Pulau Pinang ke Kuala Lumpur

    PEN
    8:10 am
    1h
    SZB
    9:10 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2203
    Wed 27 Aug, 8:10 am
    PEN Pulau Pinang
    Wed 27 Aug, 9:10 am
    SZB Kuala Lumpur
    1h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Pulau Pinang Sat, 23 Aug - Wed, 27 Aug
    Firefly Langsung 1h
    8:00 pm SZB - 9:00 pm PEN
    Firefly Langsung 1h
    8:10 am PEN - 9:10 am SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Pulau Pinang

    SZB
    8:00 pm
    1h
    PEN
    9:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2096
    Sat 23 Aug, 8:00 pm
    SZB Kuala Lumpur
    Sat 23 Aug, 9:00 pm
    PEN Pulau Pinang
    1h

    Pulang: Pulau Pinang ke Kuala Lumpur

    PEN
    8:10 am
    1h
    SZB
    9:10 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2203
    Wed 27 Aug, 8:10 am
    PEN Pulau Pinang
    Wed 27 Aug, 9:10 am
    SZB Kuala Lumpur
    1h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Pulau Pinang Sat, 23 Aug - Wed, 27 Aug
    Firefly Langsung 1h
    8:40 pm SZB - 9:40 pm PEN
    Firefly Langsung 1h
    6:30 pm PEN - 7:30 pm SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Pulau Pinang

    SZB
    8:40 pm
    1h
    PEN
    9:40 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2098
    Sat 23 Aug, 8:40 pm
    SZB Kuala Lumpur
    Sat 23 Aug, 9:40 pm
    PEN Pulau Pinang
    1h

    Pulang: Pulau Pinang ke Kuala Lumpur

    PEN
    6:30 pm
    1h
    SZB
    7:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2211
    Wed 27 Aug, 6:30 pm
    PEN Pulau Pinang
    Wed 27 Aug, 7:30 pm
    SZB Kuala Lumpur
    1h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Pulau Pinang Sat, 23 Aug - Wed, 27 Aug
    Firefly Langsung 1h
    8:00 pm SZB - 9:00 pm PEN
    Firefly Langsung 1h
    1:00 pm PEN - 2:00 pm SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Pulau Pinang

    SZB
    8:00 pm
    1h
    PEN
    9:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2096
    Sat 23 Aug, 8:00 pm
    SZB Kuala Lumpur
    Sat 23 Aug, 9:00 pm
    PEN Pulau Pinang
    1h

    Pulang: Pulau Pinang ke Kuala Lumpur

    PEN
    1:00 pm
    1h
    SZB
    2:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2215
    Wed 27 Aug, 1:00 pm
    PEN Pulau Pinang
    Wed 27 Aug, 2:00 pm
    SZB Kuala Lumpur
    1h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Pulau Pinang Sat, 23 Aug - Wed, 27 Aug
    Firefly Langsung 1h
    8:40 pm SZB - 9:40 pm PEN
    Firefly Langsung 1h
    8:30 pm PEN - 9:30 pm SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Pulau Pinang

    SZB
    8:40 pm
    1h
    PEN
    9:40 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2098
    Sat 23 Aug, 8:40 pm
    SZB Kuala Lumpur
    Sat 23 Aug, 9:40 pm
    PEN Pulau Pinang
    1h

    Pulang: Pulau Pinang ke Kuala Lumpur

    PEN
    8:30 pm
    1h
    SZB
    9:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2097
    Wed 27 Aug, 8:30 pm
    PEN Pulau Pinang
    Wed 27 Aug, 9:30 pm
    SZB Kuala Lumpur
    1h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Pulau Pinang Wed, 6 Aug - Thu, 7 Aug
    Firefly Langsung 1h
    7:35 pm SZB - 8:35 pm PEN
    Firefly Langsung 1h
    6:05 pm PEN - 7:05 pm SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Pulau Pinang

    SZB
    7:35 pm
    1h
    PEN
    8:35 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2212
    Wed 6 Aug, 7:35 pm
    SZB Kuala Lumpur
    Wed 6 Aug, 8:35 pm
    PEN Pulau Pinang
    1h

    Pulang: Pulau Pinang ke Kuala Lumpur

    PEN
    6:05 pm
    1h
    SZB
    7:05 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2213
    Thu 7 Aug, 6:05 pm
    PEN Pulau Pinang
    Thu 7 Aug, 7:05 pm
    SZB Kuala Lumpur
    1h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Pulau Pinang Wed, 6 Aug - Thu, 7 Aug
    Firefly Langsung 1h
    8:40 pm SZB - 9:40 pm PEN
    Firefly Langsung 1h
    6:05 pm PEN - 7:05 pm SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Pulau Pinang

    SZB
    8:40 pm
    1h
    PEN
    9:40 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2098
    Wed 6 Aug, 8:40 pm
    SZB Kuala Lumpur
    Wed 6 Aug, 9:40 pm
    PEN Pulau Pinang
    1h

    Pulang: Pulau Pinang ke Kuala Lumpur

    PEN
    6:05 pm
    1h
    SZB
    7:05 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2213
    Thu 7 Aug, 6:05 pm
    PEN Pulau Pinang
    Thu 7 Aug, 7:05 pm
    SZB Kuala Lumpur
    1h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Pulau Pinang Wed, 6 Aug - Thu, 7 Aug
    Firefly Langsung 1h
    9:10 am SZB - 10:10 am PEN
    Firefly Langsung 1h
    6:05 pm PEN - 7:05 pm SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Pulau Pinang

    SZB
    9:10 am
    1h
    PEN
    10:10 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2082
    Wed 6 Aug, 9:10 am
    SZB Kuala Lumpur
    Wed 6 Aug, 10:10 am
    PEN Pulau Pinang
    1h

    Pulang: Pulau Pinang ke Kuala Lumpur

    PEN
    6:05 pm
    1h
    SZB
    7:05 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2213
    Thu 7 Aug, 6:05 pm
    PEN Pulau Pinang
    Thu 7 Aug, 7:05 pm
    SZB Kuala Lumpur
    1h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Pulau Pinang Wed, 6 Aug - Thu, 7 Aug
    Firefly Langsung 1h
    6:50 am SZB - 7:50 am PEN
    Firefly Langsung 1h
    6:05 pm PEN - 7:05 pm SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Pulau Pinang

    SZB
    6:50 am
    1h
    PEN
    7:50 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2080
    Wed 6 Aug, 6:50 am
    SZB Kuala Lumpur
    Wed 6 Aug, 7:50 am
    PEN Pulau Pinang
    1h

    Pulang: Pulau Pinang ke Kuala Lumpur

    PEN
    6:05 pm
    1h
    SZB
    7:05 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2213
    Thu 7 Aug, 6:05 pm
    PEN Pulau Pinang
    Thu 7 Aug, 7:05 pm
    SZB Kuala Lumpur
    1h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Pulau Pinang Wed, 6 Aug - Thu, 7 Aug
    Firefly Langsung 1h
    8:10 am SZB - 9:10 am PEN
    Firefly Langsung 1h
    6:05 pm PEN - 7:05 pm SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Pulau Pinang

    SZB
    8:10 am
    1h
    PEN
    9:10 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2204
    Wed 6 Aug, 8:10 am
    SZB Kuala Lumpur
    Wed 6 Aug, 9:10 am
    PEN Pulau Pinang
    1h

    Pulang: Pulau Pinang ke Kuala Lumpur

    PEN
    6:05 pm
    1h
    SZB
    7:05 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2213
    Thu 7 Aug, 6:05 pm
    PEN Pulau Pinang
    Thu 7 Aug, 7:05 pm
    SZB Kuala Lumpur
    1h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Pulau Pinang Mon, 4 Aug - Wed, 6 Aug
    Firefly Langsung 1h
    7:10 pm SZB - 8:10 pm PEN
    Firefly Langsung 1h
    8:10 am PEN - 9:10 am SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Pulau Pinang

    SZB
    7:10 pm
    1h
    PEN
    8:10 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2094
    Mon 4 Aug, 7:10 pm
    SZB Kuala Lumpur
    Mon 4 Aug, 8:10 pm
    PEN Pulau Pinang
    1h

    Pulang: Pulau Pinang ke Kuala Lumpur

    PEN
    8:10 am
    1h
    SZB
    9:10 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2203
    Wed 6 Aug, 8:10 am
    PEN Pulau Pinang
    Wed 6 Aug, 9:10 am
    SZB Kuala Lumpur
    1h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Pulau Pinang Mon, 4 Aug - Wed, 6 Aug
    Firefly Langsung 1h
    8:40 pm SZB - 9:40 pm PEN
    Firefly Langsung 1h
    6:05 pm PEN - 7:05 pm SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Pulau Pinang

    SZB
    8:40 pm
    1h
    PEN
    9:40 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2098
    Mon 4 Aug, 8:40 pm
    SZB Kuala Lumpur
    Mon 4 Aug, 9:40 pm
    PEN Pulau Pinang
    1h

    Pulang: Pulau Pinang ke Kuala Lumpur

    PEN
    6:05 pm
    1h
    SZB
    7:05 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2213
    Wed 6 Aug, 6:05 pm
    PEN Pulau Pinang
    Wed 6 Aug, 7:05 pm
    SZB Kuala Lumpur
    1h
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Pulau Pinang Mon, 4 Aug - Wed, 6 Aug
    Firefly Langsung 1h
    8:40 pm SZB - 9:40 pm PEN
    Firefly Langsung 1h
    8:10 am PEN - 9:10 am SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Pulau Pinang

    SZB
    8:40 pm
    1h
    PEN
    9:40 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2098
    Mon 4 Aug, 8:40 pm
    SZB Kuala Lumpur
    Mon 4 Aug, 9:40 pm
    PEN Pulau Pinang
    1h

    Pulang: Pulau Pinang ke Kuala Lumpur

    PEN
    8:10 am
    1h
    SZB
    9:10 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2203
    Wed 6 Aug, 8:10 am
    PEN Pulau Pinang
    Wed 6 Aug, 9:10 am
    SZB Kuala Lumpur
    1h