Tiket Pesawat Murah dari Kuala Lumpur ke Kota Bharu
    (Modify Search)
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Kota Bharu Fri, 8 Aug - Sun, 10 Aug
    Firefly Langsung 1h 5m
    11:50 am SZB - 12:55 pm KBR
    Firefly Langsung 1h 5m
    7:20 am KBR - 8:25 am SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Kota Bharu

    SZB
    11:50 am
    1h 5m
    KBR
    12:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2064
    Fri 8 Aug, 11:50 am
    SZB Kuala Lumpur
    Fri 8 Aug, 12:55 pm
    KBR Kota Bharu
    1h 5m

    Pulang: Kota Bharu ke Kuala Lumpur

    KBR
    7:20 am
    1h 5m
    SZB
    8:25 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2073
    Sun 10 Aug, 7:20 am
    KBR Kota Bharu
    Sun 10 Aug, 8:25 am
    SZB Kuala Lumpur
    1h 5m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Kota Bharu Fri, 8 Aug - Sun, 10 Aug
    Firefly Langsung 1h 5m
    7:15 am SZB - 8:20 am KBR
    Firefly Langsung 1h 5m
    7:20 am KBR - 8:25 am SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Kota Bharu

    SZB
    7:15 am
    1h 5m
    KBR
    8:20 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2060
    Fri 8 Aug, 7:15 am
    SZB Kuala Lumpur
    Fri 8 Aug, 8:20 am
    KBR Kota Bharu
    1h 5m

    Pulang: Kota Bharu ke Kuala Lumpur

    KBR
    7:20 am
    1h 5m
    SZB
    8:25 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2073
    Sun 10 Aug, 7:20 am
    KBR Kota Bharu
    Sun 10 Aug, 8:25 am
    SZB Kuala Lumpur
    1h 5m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Kota Bharu Thu, 21 Aug - Sun, 24 Aug
    Firefly Langsung 1h 5m
    7:15 am SZB - 8:20 am KBR
    Firefly Langsung 1h 5m
    7:20 am KBR - 8:25 am SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Kota Bharu

    SZB
    7:15 am
    1h 5m
    KBR
    8:20 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2060
    Thu 21 Aug, 7:15 am
    SZB Kuala Lumpur
    Thu 21 Aug, 8:20 am
    KBR Kota Bharu
    1h 5m

    Pulang: Kota Bharu ke Kuala Lumpur

    KBR
    7:20 am
    1h 5m
    SZB
    8:25 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2073
    Sun 24 Aug, 7:20 am
    KBR Kota Bharu
    Sun 24 Aug, 8:25 am
    SZB Kuala Lumpur
    1h 5m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Kota Bharu Wed, 10 Dec - Sun, 14 Dec
    Firefly Langsung 1h 5m
    2:00 pm SZB - 3:05 pm KBR
    Firefly Langsung 1h 5m
    10:10 am KBR - 11:15 am SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Kota Bharu

    SZB
    2:00 pm
    1h 5m
    KBR
    3:05 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2244
    Wed 10 Dec, 2:00 pm
    SZB Kuala Lumpur
    Wed 10 Dec, 3:05 pm
    KBR Kota Bharu
    1h 5m

    Pulang: Kota Bharu ke Kuala Lumpur

    KBR
    10:10 am
    1h 5m
    SZB
    11:15 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2075
    Sun 14 Dec, 10:10 am
    KBR Kota Bharu
    Sun 14 Dec, 11:15 am
    SZB Kuala Lumpur
    1h 5m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Kota Bharu Wed, 10 Dec - Sun, 14 Dec
    Firefly Langsung 1h 5m
    8:45 am SZB - 9:50 am KBR
    Firefly Langsung 1h 5m
    10:10 am KBR - 11:15 am SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Kota Bharu

    SZB
    8:45 am
    1h 5m
    KBR
    9:50 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2074
    Wed 10 Dec, 8:45 am
    SZB Kuala Lumpur
    Wed 10 Dec, 9:50 am
    KBR Kota Bharu
    1h 5m

    Pulang: Kota Bharu ke Kuala Lumpur

    KBR
    10:10 am
    1h 5m
    SZB
    11:15 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2075
    Sun 14 Dec, 10:10 am
    KBR Kota Bharu
    Sun 14 Dec, 11:15 am
    SZB Kuala Lumpur
    1h 5m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Kota Bharu Wed, 10 Dec - Sun, 14 Dec
    Firefly Langsung 1h 5m
    7:15 am SZB - 8:20 am KBR
    Firefly Langsung 1h 5m
    8:35 pm KBR - 9:40 pm SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Kota Bharu

    SZB
    7:15 am
    1h 5m
    KBR
    8:20 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2060
    Wed 10 Dec, 7:15 am
    SZB Kuala Lumpur
    Wed 10 Dec, 8:20 am
    KBR Kota Bharu
    1h 5m

    Pulang: Kota Bharu ke Kuala Lumpur

    KBR
    8:35 pm
    1h 5m
    SZB
    9:40 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2069
    Sun 14 Dec, 8:35 pm
    KBR Kota Bharu
    Sun 14 Dec, 9:40 pm
    SZB Kuala Lumpur
    1h 5m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Kota Bharu Wed, 13 Aug - Sat, 16 Aug
    Firefly Langsung 1h 5m
    11:50 am SZB - 12:55 pm KBR
    Firefly Langsung 1h 5m
    6:55 pm KBR - 8:00 pm SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Kota Bharu

    SZB
    11:50 am
    1h 5m
    KBR
    12:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2064
    Wed 13 Aug, 11:50 am
    SZB Kuala Lumpur
    Wed 13 Aug, 12:55 pm
    KBR Kota Bharu
    1h 5m

    Pulang: Kota Bharu ke Kuala Lumpur

    KBR
    6:55 pm
    1h 5m
    SZB
    8:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2067
    Sat 16 Aug, 6:55 pm
    KBR Kota Bharu
    Sat 16 Aug, 8:00 pm
    SZB Kuala Lumpur
    1h 5m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Kota Bharu Wed, 13 Aug - Sat, 16 Aug
    Firefly Langsung 1h 5m
    12:30 pm SZB - 1:35 pm KBR
    Firefly Langsung 1h 5m
    7:20 am KBR - 8:25 am SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Kota Bharu

    SZB
    12:30 pm
    1h 5m
    KBR
    1:35 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2242
    Wed 13 Aug, 12:30 pm
    SZB Kuala Lumpur
    Wed 13 Aug, 1:35 pm
    KBR Kota Bharu
    1h 5m

    Pulang: Kota Bharu ke Kuala Lumpur

    KBR
    7:20 am
    1h 5m
    SZB
    8:25 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2073
    Sat 16 Aug, 7:20 am
    KBR Kota Bharu
    Sat 16 Aug, 8:25 am
    SZB Kuala Lumpur
    1h 5m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Kota Bharu Wed, 13 Aug - Sat, 16 Aug
    Firefly Langsung 1h 5m
    12:30 pm SZB - 1:35 pm KBR
    Firefly Langsung 1h 5m
    1:30 pm KBR - 2:35 pm SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Kota Bharu

    SZB
    12:30 pm
    1h 5m
    KBR
    1:35 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2242
    Wed 13 Aug, 12:30 pm
    SZB Kuala Lumpur
    Wed 13 Aug, 1:35 pm
    KBR Kota Bharu
    1h 5m

    Pulang: Kota Bharu ke Kuala Lumpur

    KBR
    1:30 pm
    1h 5m
    SZB
    2:35 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2065
    Sat 16 Aug, 1:30 pm
    KBR Kota Bharu
    Sat 16 Aug, 2:35 pm
    SZB Kuala Lumpur
    1h 5m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Kota Bharu Wed, 13 Aug - Sat, 16 Aug
    Firefly Langsung 1h 5m
    8:35 pm SZB - 9:40 pm KBR
    Firefly Langsung 1h 5m
    7:20 am KBR - 8:25 am SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Kota Bharu

    SZB
    8:35 pm
    1h 5m
    KBR
    9:40 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2072
    Wed 13 Aug, 8:35 pm
    SZB Kuala Lumpur
    Wed 13 Aug, 9:40 pm
    KBR Kota Bharu
    1h 5m

    Pulang: Kota Bharu ke Kuala Lumpur

    KBR
    7:20 am
    1h 5m
    SZB
    8:25 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2073
    Sat 16 Aug, 7:20 am
    KBR Kota Bharu
    Sat 16 Aug, 8:25 am
    SZB Kuala Lumpur
    1h 5m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Kota Bharu Wed, 13 Aug - Sat, 16 Aug
    Firefly Langsung 1h 5m
    8:35 pm SZB - 9:40 pm KBR
    Firefly Langsung 1h 5m
    8:45 pm KBR - 9:50 pm SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Kota Bharu

    SZB
    8:35 pm
    1h 5m
    KBR
    9:40 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2072
    Wed 13 Aug, 8:35 pm
    SZB Kuala Lumpur
    Wed 13 Aug, 9:40 pm
    KBR Kota Bharu
    1h 5m

    Pulang: Kota Bharu ke Kuala Lumpur

    KBR
    8:45 pm
    1h 5m
    SZB
    9:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2069
    Sat 16 Aug, 8:45 pm
    KBR Kota Bharu
    Sat 16 Aug, 9:50 pm
    SZB Kuala Lumpur
    1h 5m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Kota Bharu Wed, 13 Aug - Sat, 16 Aug
    Firefly Langsung 1h 5m
    7:20 pm SZB - 8:25 pm KBR
    Firefly Langsung 1h 5m
    2:00 pm KBR - 3:05 pm SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Kota Bharu

    SZB
    7:20 pm
    1h 5m
    KBR
    8:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2068
    Wed 13 Aug, 7:20 pm
    SZB Kuala Lumpur
    Wed 13 Aug, 8:25 pm
    KBR Kota Bharu
    1h 5m

    Pulang: Kota Bharu ke Kuala Lumpur

    KBR
    2:00 pm
    1h 5m
    SZB
    3:05 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2243
    Sat 16 Aug, 2:00 pm
    KBR Kota Bharu
    Sat 16 Aug, 3:05 pm
    SZB Kuala Lumpur
    1h 5m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Kota Bharu Wed, 10 Dec - Sun, 14 Dec
    Firefly Langsung 1h 5m
    5:30 pm SZB - 6:35 pm KBR
    Firefly Langsung 1h 5m
    10:10 am KBR - 11:15 am SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Kota Bharu

    SZB
    5:30 pm
    1h 5m
    KBR
    6:35 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2066
    Wed 10 Dec, 5:30 pm
    SZB Kuala Lumpur
    Wed 10 Dec, 6:35 pm
    KBR Kota Bharu
    1h 5m

    Pulang: Kota Bharu ke Kuala Lumpur

    KBR
    10:10 am
    1h 5m
    SZB
    11:15 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2075
    Sun 14 Dec, 10:10 am
    KBR Kota Bharu
    Sun 14 Dec, 11:15 am
    SZB Kuala Lumpur
    1h 5m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Kota Bharu Thu, 21 Aug - Sun, 24 Aug
    Firefly Langsung 1h 5m
    11:50 am SZB - 12:55 pm KBR
    Firefly Langsung 1h 5m
    7:20 am KBR - 8:25 am SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Kota Bharu

    SZB
    11:50 am
    1h 5m
    KBR
    12:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2064
    Thu 21 Aug, 11:50 am
    SZB Kuala Lumpur
    Thu 21 Aug, 12:55 pm
    KBR Kota Bharu
    1h 5m

    Pulang: Kota Bharu ke Kuala Lumpur

    KBR
    7:20 am
    1h 5m
    SZB
    8:25 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2073
    Sun 24 Aug, 7:20 am
    KBR Kota Bharu
    Sun 24 Aug, 8:25 am
    SZB Kuala Lumpur
    1h 5m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Kota Bharu Thu, 21 Aug - Sun, 24 Aug
    Firefly Langsung 1h 5m
    2:00 pm SZB - 3:05 pm KBR
    Firefly Langsung 1h 5m
    9:05 am KBR - 10:10 am SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Kota Bharu

    SZB
    2:00 pm
    1h 5m
    KBR
    3:05 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2244
    Thu 21 Aug, 2:00 pm
    SZB Kuala Lumpur
    Thu 21 Aug, 3:05 pm
    KBR Kota Bharu
    1h 5m

    Pulang: Kota Bharu ke Kuala Lumpur

    KBR
    9:05 am
    1h 5m
    SZB
    10:10 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2063
    Sun 24 Aug, 9:05 am
    KBR Kota Bharu
    Sun 24 Aug, 10:10 am
    SZB Kuala Lumpur
    1h 5m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Kota Bharu Wed, 13 Aug - Sat, 16 Aug
    Firefly Langsung 1h 5m
    7:20 pm SZB - 8:25 pm KBR
    Firefly Langsung 1h 5m
    3:25 pm KBR - 4:30 pm SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Kota Bharu

    SZB
    7:20 pm
    1h 5m
    KBR
    8:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2068
    Wed 13 Aug, 7:20 pm
    SZB Kuala Lumpur
    Wed 13 Aug, 8:25 pm
    KBR Kota Bharu
    1h 5m

    Pulang: Kota Bharu ke Kuala Lumpur

    KBR
    3:25 pm
    1h 5m
    SZB
    4:30 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2245
    Sat 16 Aug, 3:25 pm
    KBR Kota Bharu
    Sat 16 Aug, 4:30 pm
    SZB Kuala Lumpur
    1h 5m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Kota Bharu Wed, 13 Aug - Sat, 16 Aug
    Firefly Langsung 1h 5m
    12:30 pm SZB - 1:35 pm KBR
    Firefly Langsung 1h 5m
    6:55 pm KBR - 8:00 pm SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Kota Bharu

    SZB
    12:30 pm
    1h 5m
    KBR
    1:35 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2242
    Wed 13 Aug, 12:30 pm
    SZB Kuala Lumpur
    Wed 13 Aug, 1:35 pm
    KBR Kota Bharu
    1h 5m

    Pulang: Kota Bharu ke Kuala Lumpur

    KBR
    6:55 pm
    1h 5m
    SZB
    8:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2067
    Sat 16 Aug, 6:55 pm
    KBR Kota Bharu
    Sat 16 Aug, 8:00 pm
    SZB Kuala Lumpur
    1h 5m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Kota Bharu Wed, 13 Aug - Sat, 16 Aug
    Firefly Langsung 1h 5m
    8:35 pm SZB - 9:40 pm KBR
    Firefly Langsung 1h 5m
    5:05 pm KBR - 6:10 pm SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Kota Bharu

    SZB
    8:35 pm
    1h 5m
    KBR
    9:40 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2072
    Wed 13 Aug, 8:35 pm
    SZB Kuala Lumpur
    Wed 13 Aug, 9:40 pm
    KBR Kota Bharu
    1h 5m

    Pulang: Kota Bharu ke Kuala Lumpur

    KBR
    5:05 pm
    1h 5m
    SZB
    6:10 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2077
    Sat 16 Aug, 5:05 pm
    KBR Kota Bharu
    Sat 16 Aug, 6:10 pm
    SZB Kuala Lumpur
    1h 5m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Kota Bharu Wed, 13 Aug - Sat, 16 Aug
    Firefly Langsung 1h 5m
    8:35 pm SZB - 9:40 pm KBR
    Firefly Langsung 1h 5m
    6:55 pm KBR - 8:00 pm SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Kota Bharu

    SZB
    8:35 pm
    1h 5m
    KBR
    9:40 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2072
    Wed 13 Aug, 8:35 pm
    SZB Kuala Lumpur
    Wed 13 Aug, 9:40 pm
    KBR Kota Bharu
    1h 5m

    Pulang: Kota Bharu ke Kuala Lumpur

    KBR
    6:55 pm
    1h 5m
    SZB
    8:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2067
    Sat 16 Aug, 6:55 pm
    KBR Kota Bharu
    Sat 16 Aug, 8:00 pm
    SZB Kuala Lumpur
    1h 5m
    Berangkat Pulang Kuala Lumpur ke Kota Bharu Wed, 13 Aug - Sat, 16 Aug
    Firefly Langsung 1h 5m
    7:20 pm SZB - 8:25 pm KBR
    Firefly Langsung 1h 5m
    8:45 pm KBR - 9:50 pm SZB
    RM138
    fireflyz.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuala Lumpur ke Kota Bharu

    SZB
    7:20 pm
    1h 5m
    KBR
    8:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2068
    Wed 13 Aug, 7:20 pm
    SZB Kuala Lumpur
    Wed 13 Aug, 8:25 pm
    KBR Kota Bharu
    1h 5m

    Pulang: Kota Bharu ke Kuala Lumpur

    KBR
    8:45 pm
    1h 5m
    SZB
    9:50 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    FY2069
    Sat 16 Aug, 8:45 pm
    KBR Kota Bharu
    Sat 16 Aug, 9:50 pm
    SZB Kuala Lumpur
    1h 5m