Tiket Pesawat Murah dari Kuching ke Pontianak
    (Ubahsuai Pencarian)
    • Syarikat Penerbangan
    • Penerbangan

    Tiket Pesawat Murah dari Kuching ke Pontianak

    Airline Results Price View
    View All Airlines Pilih
    Malaysia Airlines 14 keputusan RM286 Pilih
    Berangkat: Wed, 12 Nov Pulang: Fri, 21 Nov Kuching ke Pontianak Wed, 12 Nov - Fri, 21 Nov
    Malaysia Airlines Langsung 45m
    8:15 am KCH - 8:00 am PNK
    Malaysia Airlines Langsung 45m
    8:40 am PNK - 10:25 am KCH
    RM286
    expedia.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuching ke Pontianak

    KCH
    8:15 am
    45m
    PNK
    8:00 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH3813
    8:15 am, 12 Nov Wed
    KCH Kuching
    8:00 am, 12 Nov Wed
    PNK Pontianak
    45m

    Pulang: Pontianak ke Kuching

    PNK
    8:40 am
    45m
    KCH
    10:25 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH3812
    8:40 am, 21 Nov Fri
    PNK Pontianak
    10:25 am, 21 Nov Fri
    KCH Kuching
    45m
    Berangkat: Sun, 30 Nov Pulang: Sat, 20 Dec Kuching ke Pontianak Sun, 30 Nov - Sat, 20 Dec
    Malaysia Airlines Langsung 45m
    8:15 am KCH - 8:00 am PNK
    Malaysia Airlines Langsung 45m
    8:40 am PNK - 10:25 am KCH
    RM286
    expedia.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuching ke Pontianak

    KCH
    8:15 am
    45m
    PNK
    8:00 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH3813
    8:15 am, 30 Nov Sun
    KCH Kuching
    8:00 am, 30 Nov Sun
    PNK Pontianak
    45m

    Pulang: Pontianak ke Kuching

    PNK
    8:40 am
    45m
    KCH
    10:25 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH3812
    8:40 am, 20 Dec Sat
    PNK Pontianak
    10:25 am, 20 Dec Sat
    KCH Kuching
    45m
    Berangkat: Fri, 2 Jan Pulang: Mon, 5 Jan Kuching ke Pontianak Fri, 2 Jan - Mon, 5 Jan
    Malaysia Airlines Langsung 45m
    8:15 am KCH - 8:00 am PNK
    Malaysia Airlines Langsung 45m
    8:40 am PNK - 10:25 am KCH
    RM526
    expedia.com.my
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuching ke Pontianak

    KCH
    8:15 am
    45m
    PNK
    8:00 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH3813
    8:15 am, 2 Jan Fri
    KCH Kuching
    8:00 am, 2 Jan Fri
    PNK Pontianak
    45m

    Pulang: Pontianak ke Kuching

    PNK
    8:40 am
    45m
    KCH
    10:25 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH3812
    8:40 am, 5 Jan Mon
    PNK Pontianak
    10:25 am, 5 Jan Mon
    KCH Kuching
    45m
    Berangkat: Sun, 30 Nov Pulang: Sat, 20 Dec Kuching ke Pontianak Sun, 30 Nov - Sat, 20 Dec
    Malaysia Airlines Langsung 45m
    8:15 am KCH - 8:00 am PNK
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 8h 30m
    6:15 am PNK - 3:45 pm KCH
    RM778
    smartfares.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuching ke Pontianak

    KCH
    8:15 am
    45m
    PNK
    8:00 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH3813
    8:15 am, 30 Nov Sun
    KCH Kuching
    8:00 am, 30 Nov Sun
    PNK Pontianak
    45m

    Pulang: Pontianak ke Kuching Melalui Jakarta, Kuala Lumpur

    PNK
    6:15 am
    1h 30m
    CGK
    7:45 am
    2h 10m
    CGK
    9:55 am
    2h
    KUL
    12:55 pm
    1h 5m
    KUL
    2:00 pm
    1h 45m
    KCH
    3:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA501
    6:15 am, 20 Dec Sat
    PNK Pontianak
    7:45 am, 20 Dec Sat
    CGK Jakarta
    1h 30m
    2h 10m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    MH712
    9:55 am, 20 Dec Sat
    CGK Jakarta
    12:55 pm, 20 Dec Sat
    KUL Kuala Lumpur
    2h
    1h 5m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    MH2536
    2:00 pm, 20 Dec Sat
    KUL Kuala Lumpur
    3:45 pm, 20 Dec Sat
    KCH Kuching
    1h 45m
    Berangkat: Sun, 30 Nov Pulang: Sat, 20 Dec Kuching ke Pontianak Sun, 30 Nov - Sat, 20 Dec
    Malaysia Airlines Langsung 45m
    8:15 am KCH - 8:00 am PNK
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 8h 45m
    7:40 am PNK - 5:25 pm KCH
    RM778
    smartfares.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuching ke Pontianak

    KCH
    8:15 am
    45m
    PNK
    8:00 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH3813
    8:15 am, 30 Nov Sun
    KCH Kuching
    8:00 am, 30 Nov Sun
    PNK Pontianak
    45m

    Pulang: Pontianak ke Kuching Melalui Jakarta, Kuala Lumpur

    PNK
    7:40 am
    1h 30m
    CGK
    9:10 am
    2h
    CGK
    11:10 am
    2h
    KUL
    2:10 pm
    1h 30m
    KUL
    3:40 pm
    1h 45m
    KCH
    5:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA503
    7:40 am, 20 Dec Sat
    PNK Pontianak
    9:10 am, 20 Dec Sat
    CGK Jakarta
    1h 30m
    2h berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    MH710
    11:10 am, 20 Dec Sat
    CGK Jakarta
    2:10 pm, 20 Dec Sat
    KUL Kuala Lumpur
    2h
    1h 30m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    MH2528
    3:40 pm, 20 Dec Sat
    KUL Kuala Lumpur
    5:25 pm, 20 Dec Sat
    KCH Kuching
    1h 45m
    Berangkat: Wed, 12 Nov Pulang: Fri, 21 Nov Kuching ke Pontianak Wed, 12 Nov - Fri, 21 Nov
    Malaysia Airlines Langsung 45m
    8:15 am KCH - 8:00 am PNK
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 7h 50m
    10:50 am PNK - 7:40 pm KCH
    RM1,133
    smartfares.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuching ke Pontianak

    KCH
    8:15 am
    45m
    PNK
    8:00 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH3813
    8:15 am, 12 Nov Wed
    KCH Kuching
    8:00 am, 12 Nov Wed
    PNK Pontianak
    45m

    Pulang: Pontianak ke Kuching Melalui Jakarta, Singapura

    PNK
    10:50 am
    1h 25m
    CGK
    12:15 pm
    1h 30m
    CGK
    1:45 pm
    1h 50m
    SIN
    4:35 pm
    1h 35m
    SIN
    6:10 pm
    1h 30m
    KCH
    7:40 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA505
    10:50 am, 21 Nov Fri
    PNK Pontianak
    12:15 pm, 21 Nov Fri
    CGK Jakarta
    1h 25m
    1h 30m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA830
    1:45 pm, 21 Nov Fri
    CGK Jakarta
    4:35 pm, 21 Nov Fri
    SIN Singapura
    1h 50m
    1h 35m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    MH5760
    6:10 pm, 21 Nov Fri
    SIN Singapura
    7:40 pm, 21 Nov Fri
    KCH Kuching
    1h 30m

    * Codeshare dikendalikan oleh SilkAir

    Berangkat: Fri, 2 Jan Pulang: Mon, 5 Jan Kuching ke Pontianak Fri, 2 Jan - Mon, 5 Jan
    Malaysia Airlines Langsung 45m
    8:15 am KCH - 8:00 am PNK
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 8h 45m
    7:40 am PNK - 5:25 pm KCH
    RM1,204
    smartfares.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuching ke Pontianak

    KCH
    8:15 am
    45m
    PNK
    8:00 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH3813
    8:15 am, 2 Jan Fri
    KCH Kuching
    8:00 am, 2 Jan Fri
    PNK Pontianak
    45m

    Pulang: Pontianak ke Kuching Melalui Jakarta, Kuala Lumpur

    PNK
    7:40 am
    1h 30m
    CGK
    9:10 am
    2h
    CGK
    11:10 am
    2h
    KUL
    2:10 pm
    1h 30m
    KUL
    3:40 pm
    1h 45m
    KCH
    5:25 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA503
    7:40 am, 5 Jan Mon
    PNK Pontianak
    9:10 am, 5 Jan Mon
    CGK Jakarta
    1h 30m
    2h berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    MH710
    11:10 am, 5 Jan Mon
    CGK Jakarta
    2:10 pm, 5 Jan Mon
    KUL Kuala Lumpur
    2h
    1h 30m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    MH2528
    3:40 pm, 5 Jan Mon
    KUL Kuala Lumpur
    5:25 pm, 5 Jan Mon
    KCH Kuching
    1h 45m
    Berangkat: Mon, 5 Jan Pulang: Mon, 5 Jan Kuching ke Pontianak Mon, 5 Jan - Mon, 5 Jan
    Malaysia Airlines Langsung 45m
    8:15 am KCH - 8:00 am PNK
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 10h 24m
    12:35 pm PNK - 11:59 pm KCH
    RM1,204
    smartfares.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuching ke Pontianak

    KCH
    8:15 am
    45m
    PNK
    8:00 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH3813
    8:15 am, 5 Jan Mon
    KCH Kuching
    8:00 am, 5 Jan Mon
    PNK Pontianak
    45m

    Pulang: Pontianak ke Kuching Melalui Jakarta, Kuala Lumpur

    PNK
    12:35 pm
    1h 25m
    CGK
    2:00 pm
    1h 45m
    CGK
    3:45 pm
    2h
    KUL
    6:45 pm
    3h 30m
    KUL
    10:15 pm
    1h 44m
    KCH
    11:59 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA513
    12:35 pm, 5 Jan Mon
    PNK Pontianak
    2:00 pm, 5 Jan Mon
    CGK Jakarta
    1h 25m
    1h 45m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    MH720
    3:45 pm, 5 Jan Mon
    CGK Jakarta
    6:45 pm, 5 Jan Mon
    KUL Kuala Lumpur
    2h
    3h 30m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    MH2534
    10:15 pm, 5 Jan Mon
    KUL Kuala Lumpur
    11:59 pm, 5 Jan Mon
    KCH Kuching
    1h 44m
    Berangkat: Mon, 5 Jan Pulang: Mon, 5 Jan Kuching ke Pontianak Mon, 5 Jan - Mon, 5 Jan
    Malaysia Airlines Langsung 45m
    8:15 am KCH - 8:00 am PNK
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 11h 10m
    10:50 am PNK - 11:00 pm KCH
    RM1,204
    smartfares.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuching ke Pontianak

    KCH
    8:15 am
    45m
    PNK
    8:00 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH3813
    8:15 am, 5 Jan Mon
    KCH Kuching
    8:00 am, 5 Jan Mon
    PNK Pontianak
    45m

    Pulang: Pontianak ke Kuching Melalui Jakarta, Kuala Lumpur

    PNK
    10:50 am
    1h 25m
    CGK
    12:15 pm
    3h 30m
    CGK
    3:45 pm
    2h
    KUL
    6:45 pm
    2h 30m
    KUL
    9:15 pm
    1h 45m
    KCH
    11:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA505
    10:50 am, 5 Jan Mon
    PNK Pontianak
    12:15 pm, 5 Jan Mon
    CGK Jakarta
    1h 25m
    3h 30m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    MH720
    3:45 pm, 5 Jan Mon
    CGK Jakarta
    6:45 pm, 5 Jan Mon
    KUL Kuala Lumpur
    2h
    2h 30m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    MH2532
    9:15 pm, 5 Jan Mon
    KUL Kuala Lumpur
    11:00 pm, 5 Jan Mon
    KCH Kuching
    1h 45m
    Berangkat: Mon, 5 Jan Pulang: Mon, 5 Jan Kuching ke Pontianak Mon, 5 Jan - Mon, 5 Jan
    Malaysia Airlines Langsung 45m
    8:15 am KCH - 8:00 am PNK
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 10h 24m
    12:35 pm PNK - 11:59 pm KCH
    RM1,204
    smartfares.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuching ke Pontianak

    KCH
    8:15 am
    45m
    PNK
    8:00 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH3813
    8:15 am, 5 Jan Mon
    KCH Kuching
    8:00 am, 5 Jan Mon
    PNK Pontianak
    45m

    Pulang: Pontianak ke Kuching Melalui Jakarta, Kuala Lumpur

    PNK
    12:35 pm
    1h 25m
    CGK
    2:00 pm
    3h
    CGK
    5:00 pm
    2h 10m
    KUL
    8:10 pm
    2h 5m
    KUL
    10:15 pm
    1h 44m
    KCH
    11:59 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA513
    12:35 pm, 5 Jan Mon
    PNK Pontianak
    2:00 pm, 5 Jan Mon
    CGK Jakarta
    1h 25m
    3h berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    MH5890
    5:00 pm, 5 Jan Mon
    CGK Jakarta
    8:10 pm, 5 Jan Mon
    KUL Kuala Lumpur
    2h 10m

    * Codeshare dikendalikan oleh Garuda Indonesia

    2h 5m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    MH2534
    10:15 pm, 5 Jan Mon
    KUL Kuala Lumpur
    11:59 pm, 5 Jan Mon
    KCH Kuching
    1h 44m
    Berangkat: Fri, 2 Jan Pulang: Mon, 5 Jan Kuching ke Pontianak Fri, 2 Jan - Mon, 5 Jan
    Malaysia Airlines Langsung 45m
    8:15 am KCH - 8:00 am PNK
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 8h 30m
    6:15 am PNK - 3:45 pm KCH
    RM1,204
    smartfares.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuching ke Pontianak

    KCH
    8:15 am
    45m
    PNK
    8:00 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH3813
    8:15 am, 2 Jan Fri
    KCH Kuching
    8:00 am, 2 Jan Fri
    PNK Pontianak
    45m

    Pulang: Pontianak ke Kuching Melalui Jakarta, Kuala Lumpur

    PNK
    6:15 am
    1h 30m
    CGK
    7:45 am
    2h 10m
    CGK
    9:55 am
    2h
    KUL
    12:55 pm
    1h 5m
    KUL
    2:00 pm
    1h 45m
    KCH
    3:45 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA501
    6:15 am, 5 Jan Mon
    PNK Pontianak
    7:45 am, 5 Jan Mon
    CGK Jakarta
    1h 30m
    2h 10m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    MH712
    9:55 am, 5 Jan Mon
    CGK Jakarta
    12:55 pm, 5 Jan Mon
    KUL Kuala Lumpur
    2h
    1h 5m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    MH2536
    2:00 pm, 5 Jan Mon
    KUL Kuala Lumpur
    3:45 pm, 5 Jan Mon
    KCH Kuching
    1h 45m
    Berangkat: Mon, 5 Jan Pulang: Mon, 5 Jan Kuching ke Pontianak Mon, 5 Jan - Mon, 5 Jan
    Malaysia Airlines Langsung 45m
    8:15 am KCH - 8:00 am PNK
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 9h 25m
    12:35 pm PNK - 11:00 pm KCH
    RM1,204
    smartfares.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuching ke Pontianak

    KCH
    8:15 am
    45m
    PNK
    8:00 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH3813
    8:15 am, 5 Jan Mon
    KCH Kuching
    8:00 am, 5 Jan Mon
    PNK Pontianak
    45m

    Pulang: Pontianak ke Kuching Melalui Jakarta, Kuala Lumpur

    PNK
    12:35 pm
    1h 25m
    CGK
    2:00 pm
    3h
    CGK
    5:00 pm
    2h 10m
    KUL
    8:10 pm
    1h 5m
    KUL
    9:15 pm
    1h 45m
    KCH
    11:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA513
    12:35 pm, 5 Jan Mon
    PNK Pontianak
    2:00 pm, 5 Jan Mon
    CGK Jakarta
    1h 25m
    3h berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    MH5890
    5:00 pm, 5 Jan Mon
    CGK Jakarta
    8:10 pm, 5 Jan Mon
    KUL Kuala Lumpur
    2h 10m

    * Codeshare dikendalikan oleh Garuda Indonesia

    1h 5m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    MH2532
    9:15 pm, 5 Jan Mon
    KUL Kuala Lumpur
    11:00 pm, 5 Jan Mon
    KCH Kuching
    1h 45m
    Berangkat: Mon, 5 Jan Pulang: Mon, 5 Jan Kuching ke Pontianak Mon, 5 Jan - Mon, 5 Jan
    Malaysia Airlines Langsung 45m
    8:15 am KCH - 8:00 am PNK
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 9h 25m
    12:35 pm PNK - 11:00 pm KCH
    RM1,204
    smartfares.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuching ke Pontianak

    KCH
    8:15 am
    45m
    PNK
    8:00 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH3813
    8:15 am, 5 Jan Mon
    KCH Kuching
    8:00 am, 5 Jan Mon
    PNK Pontianak
    45m

    Pulang: Pontianak ke Kuching Melalui Jakarta, Kuala Lumpur

    PNK
    12:35 pm
    1h 25m
    CGK
    2:00 pm
    1h 45m
    CGK
    3:45 pm
    2h
    KUL
    6:45 pm
    2h 30m
    KUL
    9:15 pm
    1h 45m
    KCH
    11:00 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA513
    12:35 pm, 5 Jan Mon
    PNK Pontianak
    2:00 pm, 5 Jan Mon
    CGK Jakarta
    1h 25m
    1h 45m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    MH720
    3:45 pm, 5 Jan Mon
    CGK Jakarta
    6:45 pm, 5 Jan Mon
    KUL Kuala Lumpur
    2h
    2h 30m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    MH2532
    9:15 pm, 5 Jan Mon
    KUL Kuala Lumpur
    11:00 pm, 5 Jan Mon
    KCH Kuching
    1h 45m
    Berangkat: Wed, 12 Nov Pulang: Fri, 21 Nov Kuching ke Pontianak Wed, 12 Nov - Fri, 21 Nov
    Malaysia Airlines Langsung 45m
    8:15 am KCH - 8:00 am PNK
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 7h 50m
    10:50 am PNK - 7:40 pm KCH
    RM3,403
    ebookers.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuching ke Pontianak

    KCH
    8:15 am
    45m
    PNK
    8:00 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH3813
    8:15 am, 12 Nov Wed
    KCH Kuching
    8:00 am, 12 Nov Wed
    PNK Pontianak
    45m

    Pulang: Pontianak ke Kuching Melalui Jakarta, Singapura

    PNK
    10:50 am
    1h 25m
    CGK
    12:15 pm
    1h 30m
    CGK
    1:45 pm
    1h 50m
    SIN
    4:35 pm
    1h 35m
    SIN
    6:10 pm
    1h 30m
    KCH
    7:40 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    GA505
    10:50 am, 21 Nov Fri
    PNK Pontianak
    12:15 pm, 21 Nov Fri
    CGK Jakarta
    1h 25m
    1h 30m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA830
    1:45 pm, 21 Nov Fri
    CGK Jakarta
    4:35 pm, 21 Nov Fri
    SIN Singapura
    1h 50m
    1h 35m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    SQ5078
    6:10 pm, 21 Nov Fri
    SIN Singapura
    7:40 pm, 21 Nov Fri
    KCH Kuching
    1h 30m