Tiket Pesawat Murah dari Kuching ke Pontianak
    (Modify Search)
    Berangkat Pulang Kuching ke Pontianak Fri, 29 Aug - Mon, 1 Sep
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 10h 15m
    10:40 am KCH - 7:55 pm PNK
    Malaysia Airlines Langsung 45m
    8:40 am PNK - 10:25 am KCH
    RM2,667
    aerobilet.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuching ke Pontianak Melalui Singapura, Jakarta

    KCH
    10:40 am
    1h 25m
    SIN
    12:05 pm
    3h 15m
    SIN
    3:20 pm
    1h 55m
    CGK
    4:15 pm
    2h 5m
    CGK
    6:20 pm
    1h 35m
    PNK
    7:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH643
    Fri 29 Aug, 10:40 am
    KCH Kuching
    Fri 29 Aug, 12:05 pm
    SIN Singapura
    1h 25m
    3h 15m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    GA831
    Fri 29 Aug, 3:20 pm
    SIN Singapura
    Fri 29 Aug, 4:15 pm
    CGK Jakarta
    1h 55m
    2h 5m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA510
    Fri 29 Aug, 6:20 pm
    CGK Jakarta
    Fri 29 Aug, 7:55 pm
    PNK Pontianak
    1h 35m

    Pulang: Pontianak ke Kuching

    PNK
    8:40 am
    45m
    KCH
    10:25 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH3812
    Mon 1 Sep, 8:40 am
    PNK Pontianak
    Mon 1 Sep, 10:25 am
    KCH Kuching
    45m
    Berangkat Pulang Kuching ke Pontianak Tue, 16 Sep - Sat, 20 Sep
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 10h 15m
    10:40 am KCH - 7:55 pm PNK
    Malaysia Airlines Langsung 45m
    8:40 am PNK - 10:25 am KCH
    RM3,097
    aerobilet.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuching ke Pontianak Melalui Singapura, Jakarta

    KCH
    10:40 am
    1h 25m
    SIN
    12:05 pm
    3h 15m
    SIN
    3:20 pm
    1h 55m
    CGK
    4:15 pm
    2h 5m
    CGK
    6:20 pm
    1h 35m
    PNK
    7:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH643
    Tue 16 Sep, 10:40 am
    KCH Kuching
    Tue 16 Sep, 12:05 pm
    SIN Singapura
    1h 25m
    3h 15m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    GA831
    Tue 16 Sep, 3:20 pm
    SIN Singapura
    Tue 16 Sep, 4:15 pm
    CGK Jakarta
    1h 55m
    2h 5m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA510
    Tue 16 Sep, 6:20 pm
    CGK Jakarta
    Tue 16 Sep, 7:55 pm
    PNK Pontianak
    1h 35m

    Pulang: Pontianak ke Kuching

    PNK
    8:40 am
    45m
    KCH
    10:25 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH3812
    Sat 20 Sep, 8:40 am
    PNK Pontianak
    Sat 20 Sep, 10:25 am
    KCH Kuching
    45m
    Berangkat Pulang Kuching ke Pontianak Tue, 16 Sep - Sat, 20 Sep
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 10h 25m
    10:30 am KCH - 7:55 pm PNK
    Malaysia Airlines Langsung 45m
    8:40 am PNK - 10:25 am KCH
    RM3,097
    aerobilet.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuching ke Pontianak Melalui Singapura, Jakarta

    KCH
    10:30 am
    1h 25m
    SIN
    11:55 am
    3h 25m
    SIN
    3:20 pm
    1h 55m
    CGK
    4:15 pm
    2h 5m
    CGK
    6:20 pm
    1h 35m
    PNK
    7:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH5759
    Tue 16 Sep, 10:30 am
    KCH Kuching
    Tue 16 Sep, 11:55 am
    SIN Singapura
    1h 25m
    3h 25m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    GA831
    Tue 16 Sep, 3:20 pm
    SIN Singapura
    Tue 16 Sep, 4:15 pm
    CGK Jakarta
    1h 55m
    2h 5m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA510
    Tue 16 Sep, 6:20 pm
    CGK Jakarta
    Tue 16 Sep, 7:55 pm
    PNK Pontianak
    1h 35m

    Pulang: Pontianak ke Kuching

    PNK
    8:40 am
    45m
    KCH
    10:25 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH3812
    Sat 20 Sep, 8:40 am
    PNK Pontianak
    Sat 20 Sep, 10:25 am
    KCH Kuching
    45m
    Berangkat Pulang Kuching ke Pontianak Tue, 16 Sep - Sat, 20 Sep
    Syarikat Penerbangan Pelbagai 2+ perhentian 10h 25m
    10:30 am KCH - 7:55 pm PNK
    Malaysia Airlines Langsung 45m
    8:40 am PNK - 10:25 am KCH
    RM4,000
    aerobilet.com
    Paparkan Perincian

    Pergi: Kuching ke Pontianak Melalui Singapura, Jakarta

    KCH
    10:30 am
    1h 25m
    SIN
    11:55 am
    3h 25m
    SIN
    3:20 pm
    1h 55m
    CGK
    4:15 pm
    2h 5m
    CGK
    6:20 pm
    1h 35m
    PNK
    7:55 pm
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    SQ5071
    Tue 16 Sep, 10:30 am
    KCH Kuching
    Tue 16 Sep, 11:55 am
    SIN Singapura
    1h 25m
    3h 25m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    GA831
    Tue 16 Sep, 3:20 pm
    SIN Singapura
    Tue 16 Sep, 4:15 pm
    CGK Jakarta
    1h 55m
    2h 5m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    GA510
    Tue 16 Sep, 6:20 pm
    CGK Jakarta
    Tue 16 Sep, 7:55 pm
    PNK Pontianak
    1h 35m

    Pulang: Pontianak ke Kuching

    PNK
    8:40 am
    45m
    KCH
    10:25 am
    Syarikat Penerbangan
    Nombor Penerbangan
    Dari
    Ke
    Jangka masa
    MH3812
    Sat 20 Sep, 8:40 am
    PNK Pontianak
    Sat 20 Sep, 10:25 am
    KCH Kuching
    45m